Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość do JoannyZ
i jeszcze te jej kłotnie z LadyBird! Po co? czy tylko Joanny matka ma wiedziec wszytko najlepiej? inne to są juz ignorantki??? Zawsze podziwiałam Joannę za jej upór w dązeniu do celu, ale tym razem przegięła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JoannyZ
a z bólami głowy i dodatkowo rewelacjami w postaci zawrotów i wymiotów - naprawde nie ma zartów. wiem co mówię. Lepiej pozbyc sie w ednej chwili 300 zł i być przekonanym że wszystko jest ok niż później płakać, że za późno na leczenie... może brzmi to trochę horrorowato, ale może da Joasi trochę do myślenia... choć znając ją, to się tylko wkurzy, powie, że to atak, a wniosków i tak nie wyciągnie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo widzę już, że to jednak antypatia wynikająca z czystej troski o losy wojtusia :) Ale wiesz, nie martw się o Joasię - ona zdaje sobie sprawę jak ważne jest zdrowie swoje, bliskich (mąż, teść, mama) i dziecka i nawet jeśli w tym wszystkim czasem zapomni i zaniedba siebie - my szybko sprowadzimy j a na ziemię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuswa,ot znalazl sie Michal Aniol.... I jak czlowiek nie ma miec migreny potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JoannyZ
"kuswa,ot znalazl sie Michal Aniol...." a niemówiłam?:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc ANiol Stroz.... Leb mnie znow boli,wlasnie sie nazarlam p.blowych... pani misiowa___wlasnie,tyle ze czlowiekowi noz w kieszeni sie otwiera jak czyta takie cos;) Swoja droga jak....w sieci jest sie sledzonym...to juz zle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - poszło! Joasiu - a z tą Twoją glową to naprawdę marsz do lekarza! Nigdy nic nie wiadomo co w tej głowie siedzi, warto sprawdzić, tym bardziej jeśli się powtarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,to pierwszy raz,migrena, na ktora...nie ma lekarstwa, trzeba przeczekac.... A bole glowy kazdy ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ciocię, która ma straszne migreny, do tego stopnia, że wymiotuje z bólu głowy - lekarz powiedział Jej, że najważniejsze to nie pozwolić by ból się rozkręcił i gdy tylko zaczyna Ją boleć głowa to ma brać tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ciocię, która ma straszne migreny, do tego stopnia, że wymiotuje z bólu głowy - lekarz powiedział Jej, że najważniejsze to nie pozwolić by ból się rozkręcił i gdy tylko zaczyna Ją boleć głowa to ma brać tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ciocię, która ma straszne migreny, do tego stopnia, że wymiotuje z bólu głowy - lekarz powiedział Jej, że najważniejsze to nie pozwolić by ból się rozkręcił i gdy tylko zaczyna Ją boleć głowa to ma brać tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JoannyZ
Joanna napisała: "aniu,to pierwszy raz,migrena, na ktora...nie ma lekarstwa, trzeba przeczekac.... A bole glowy kazdy ma" i własnie takie podejście mnie strasznie denerwuje, bo skąd Joanna wie, że to migrena??? Badała się??? NIE. wie, bo wie, bo jest najmądrzejsza... a potem jak nie daj Boże okaze się, że to cos powaznego, to będzei biadolenie... o to mi w tym wszyswtkim chodzi, nikogo nie śledze, nie uwzięłkam się na Joannę, chcę tylko może w ten niedelikatny i lekko sarkastyczny sposób uświadomoć jej problem... ale sa niestety osoby, których nie da się przekonac, bo same wiedza najlepiej i wg mnie Joanna to takiego grona osób należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do JoannyZ_jestes nudna:)I zajmij sie soba,ok?:) Pozdrawiam :classic_cool: Ps.poczytaj o objawach migreny i popytaj osoby ktore JA maja: a wtedy....pogadamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wiadomosci mojej FANKI:rozmawialam z chrzesnym meza,ktory jest lekarzem: diagnoza: migrena...leczenie: nie ma,poza p.bolowymi, recepta na KETONAL Forte.... PASUJE?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz dorwałam się do kompa :) Co do migreny wiem coś o tym-moja mama ma... właśnie niedawno miała atak - tragedia!!! (cała noc z głowy-światłowstręt, szmer brzmi jak hałas i oczywiście wymiotowanie). (pocieszające jest to ze z wiekiem coraz rzadziej, jak była młodsza miała bardzo często)... Wszystko kwestią znalezienia laku na który się reaguje (swego czasu moja mama brała benalpharm-nie wiem czy jeszcze istnieje, ale dobry był) teraz tylko ketonal! Pozdrowienia da Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! oj wrze coś wrze hi hi hi :)) Justyna === Twoje dziecię na diecie ? uuuu bidulek...Julkę moją też chyba wyślę na diete... Ponad 8 waży :( A co do mleczka i zwiększania ilości wody czy też mleczka - broń boże tak robić bez wiedzy lekarza! Na opakowaniu nawet pisze - przynajmniej na tym co Ja podaję NAN 1 ACTIV - może doprowadzić takie coś albo do odwodnienia albo do przejedzenia dziecka! Joannaz - masz fankę --- powinnaś się cieszyć :)) Buziaczki w noski Waszych pociech :)) Listka jak tam Majeczka? muszę odwiedzić ją na fotkach :) aniania--- a co u Ciebie ? jak dzidzia Twoja ? Dorotka buziaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady________________julka się duża urodziła więc ponad 8 kg to nie ejst w jej przypadku ZA DUZO Maja waży ponad 7:) a na foteczki owszem zapraszamy:) też juleczkę regularnie podglądamy i Adę:) Mam doła..... Myślałam, ze ten kryzys to przez dziecko......ale coraz częściej myślę, że to po prostu....sama nie wiem.....brak chęci, by powalczyć o to, by było dobrze - z jego strony :( A ja nie chcę takiego związku....bezpłciowego, bez emocji....bez radości.... :):):):) muszę się wygadać, bo przytłacza mnie to coraz bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka - nie martw sie kryzysem, to normalne następsto urodzenia dziecka ( nie Joasiu nie w każdym przypadku :D :D :D ;) ) ale ja mam to samo u siebie i wiele kobiet też Ci to powie :D :D Joasiu 🌻 na ból głowy, nie jest to tak mocne jak Ketonal ale zawsze coś 👄 a co z justynaM ??????????????????? ladybird 🌻 do joannyz moze porostu włącz się do nas i zaczernij a nie tak brzydko na pomarańczowo ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JoannyZ
Magdo, pomarańcz ożywia monotonną czerń!:D:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nosie mam taka fanke co jest in cognito, sledzi mnie etc:classic_cool: Podejrzewam ze to ta sama co z makro sciemniala ze nie nie mozna z dziecmi etc, teraz z ...glowa... No nic,widac...potrzebne jej potwierdzenia.... Wczoraj bylismy z malym u znajomych,2h grzeczny jakAniolek,szok:):):)W dupsko wymrozilo na dworze, spal jak smok potem:) (mrozzzz u nas byl ze hej wczoraj) Dorotka___no KEtonal,ale niewieledziala...Jest Tramal jeszcze, ale topsychotrop,bylabym pijana po nim i tylko spac a nie moge sobie na to pozwolic... Dzis mnie znow czacha dymi,to przez ta pogode,znow zgnilizna, nisnie cisnienie etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Asia___a moze te migreny przezPRL, wracasz juz do normalnego cyklu miesiecznego, znam wiele dziewczyn z podwyzszona PRL, ktore w okolichach owu albo @ maja niesamowite bole glowy:( Dororka, Magda, Annia, Lady, Listka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza,chyba nie,PRL w normie,skoro @@@@ sasamoistne,bez wywolywania i bez lekow,wyciekow z sutkow nie ma, wiec wsio w porzadku...trza przeczekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna______________oby Ci przeszło jak najprędzej i nie wracało!:) Moje dziecko od wczoraj jest z dydlochem AVENT:) Tak wpadło mi do głowy, by spróbować jej dać smoczek, którym wcześniej się krztusiła i bez problemu zassała!!! Kupiłam jej oczywiście nowy, bo tamten był 0 - 3 m. Cieszę się, bo smoczki AVENT są takie ładne :) I nie odciskają się na buzi tak jak te z NUKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×