Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość olawd
dzieki dziewczyny - od razu mi lepiej! :-) magda.r masz sliczna corcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) Wczoraj 3 h geba mi sie nie zamykala na babskich plotachj, nie moglam sie nagadac,umowilysmy sie...na nastepne :classic_cool: Jak za starych,dobrych czasow,juz zapomnialam... co to znaczy....... Co tu takie puchy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Joasia nie ma jak babskie ploty, tego sie nigdy nie zapomina:Pa nam mam babom brakuje czasem:) DorotkaM____+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++porcja swiezych ciazowych:), dziewczynki moga wysylac bobaskowe:P ania, magda, listka, lady,doth_s,Pani Misiowa,🌼 ogladalam bobasy(pieknosci do schrupania bez popitki) ost, wierzyc sie nie chce,ze tak czas leci, pamietam jak niedawno rodzilyscie, ba jak w ciazy chodzilyscie, ja mam wrazenie,ze bedzie mi sie niemilosiernie wlekklo, straszny niecierpliwiec ze mnie, pol roku byloby akurat:P, a tak serio marze,zeby sie juz I trymestr skonczyl, jakis taki lek mam, chociaz wszystko narazie w porzadku, trzyma mnie jeszez troche niczym nieuzasadniona agresja[och ta burza hormonalna]a poza tym wsio ok! siedze sobie na zwolnieniu i rozkoszuje sie tym jak to cudownie jest nie pracowac, kazda baba powinna w ciazy w domu siedziec, sobie nie wyobrazam nerwow i tej harowki w robocie, oj nie! milego dnia moje drogie na biezaco podczytuje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie tylko potem napiszę, bo Michaś marudny - idziemy na spacerek!!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja marudzi..... może zębiska się zaczną.... Małolepsza______________❤️ to już 7 tyg za tobą!!!jak leci!!!Trzymam kciuki mocno zaciśnięte! Musisz uważać do 12 tyg szczególnie!!!:) będzie dobrze! Joanna______________ponawiam prośbę o linka na wózek (jeśli masz) i normy ml mleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Malolepsza ❤️ nieuzasadniona agresja?? :P :P :P czy to znaczy zr Twojemu M powinnyśmy współczuć ;) I bardzo dobrez że siedzisz sobie spokojniutkow domku... Joannaz--->oby częściej takie pogaduchy ;) Aniu----> buziaczki dla Misia 👄 Pozdrowionka dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko--->te zęby to strasznie utrapienie maluchów ...szkoda Majusi, ale niestety musi przez to przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
malolepsza, a dla mnie wiruski, kutwa?????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza___Ty spij i wypoczywaj, potem mozesz zapomniec;) dorotka___niestety, takie ploty tylko u mamy:( doth_ a masz dzieciecie wiruski: ********** *************** ******** ************ ***** ;) W zjadl zupke, albo mu sie odwidzialo albo mial dzien dobroci dla mnie,jutro obadamy dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy na spacerze, ale krótko - jakies pół godziny, michaś w ogóle nie chciał w wózku leżeć.........łobuz jeden!!!! Teraz śpi w leżaku, a ja gotuję grochówkę na obiad - coś mnie tak naszło.... Małolepsza - wahania nastrojów to norma, a przy okazji można troszkę męża wykorzystać;) Ale poza tym czujesz sę dobrze - tzn żadnych wymiotów itp? Jełśi tak to może dziewuszka nam się kolejna szykuje??? Listka - oby to nie zęby...bo u nas jak wiesz to jest koszmar jakiś... Joasiu - przypomnij mi tylko, do którego lekarstwa dla dzieci była taka fajna strzykawka dodawana? Pamiętam, że chwaliłaś. Doth_s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu NUROFEN w syropie dla dzieci, rewelacja ta strzykawka, bezposrednio do buziaczka, w ogole sie nic nie wylewa:) Aparat nam padl, zero fot, buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
mało czasu mam, cholercia, wpadam tylko po to, żeby pozdrowić, obejrzeć foty dziecinków i wiruski wyłudzić. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zygania to ja zygalam w ciazy a jest dziewucha :D :D ale jak sie malolepsza czujesz??? j ana poczatku to zawroty głowy miałam.. ale dobrze ze w domku siedzisz... tylko spacerki polecam dopuki mozesz ;) :P bo puzniej nie bedzie Ci sie chciało... a jak bedziesz juz bardziej zaawansowana to są żele przed porodem na uelastycznienie szyjki i cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się Dzisiaj maluch dal mi ugotowac obiad i posprzatać , teraz czekam na M.Dobrze,ze jutro piatek to przez weekend będe miala męża w domu to choć troche spędzimy czasu razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wymiotowałam pierwsze trzy miesiące:) doth+++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++ ++++++++++++++ ++++++++++ ++++++++++ +++ łap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bylismy na drugim spacerze:) przyjechała moja siostra i Ją wyciagnęłam, w drodze powrotnej Misiu znowu był niesiony....nie wiem co Mu się znowu w tym wózku nie podoba... Joasiu - tak mi się właśnie wydawało, ze nurofen to był. Ja na razie mam panadol w czopkach, ale pytam na zapas:) Magda r - jak musiałam Misiowi taką zawiesinę podawać to właśnie zwykłą strzykawkę kupiłam i też było ok:) a z tym wymiotowaniem to jednak różnie, słyszałam tylko, ze większe mdłości są na chłopców, ale czy to prawda....pewnie od kobiety zależy i hormonów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---> ja wiem co się Misiowi w wózku nie podooba, a raczej co mu się podoba... noszenie na rękach :P chyba ze z wózka mało widzi to też może byc agrument, ale obstawiam NOSZENIE NA RĘKACH :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth__s___wybacz++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++prosze jeszcze cieplutkie:P nie wyniotuje, tylko mnie muli i to niezawsze, czasami, piersi jednak caly czas czuje, a agresja to jakies chore napady zlosci z byle powodu, to niepodobne do mnie, dlatego M sie nabija,ze zona jakas cudza chyba, :Pwiem,ze ten I trymestr jest bardzo wazny, bardziej uwazac jak uwazam juz nie moge, spacerki robie codziennie, inaczej romemlama bylabym jak diabli, odliczam juz zeby zaczac drugi trymestr, mam nadzieje,ze szybko minie, ufff DorotkaM___############################################################################################################################################################################################################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj malolepsza :) szybciutko minie :) zobaczysz... a co do agresji to w sumie niech małżonek wie ze ma żonkę w ciąży ;) w końcu taką radość powinno czuć się razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM____w sumie racja, ale najlepszych urokow nie doswiadxczy, wyjezdza a maju na 3 miesiace, musimy troche na dziecko zarobic, wszystko poszlo na IVF, jest strasznie tym faktem zalamany,ze bedzie musial zostrawic mnie juz wtedy biedroneczke sama, ale wole zeby pojchel wtedy niz w sierpniu jak mialoby sie dziecko urodzic, w sumie ja to samodzielana jestm i sobie poradze, ale smutno bedzie, zawsze to inaczej jak M pod bokiem😭 A Ty lap moja droga,no i doth_s wychuchane, klinikowe wiruski################################################################################################################################################################################################################################## dla wszystkich po👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma wyjechać to w sumie lepiej że wczesniej niż przed samy porodem i z tego co piszesz rozumiem ze na najważniejsze wydarzenie wróci...i super!!! Na nas (co prawda na odległość) ale zawsze mozesz liczyć :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM___👄 w sumie mam blisko przyjaciol, jakby sie cos dzialo nie tak, sa w jednej sekundzie, szpital mam 20km, takze nawet nie tak daleko, sa telefony, blisko rodzice, dam rade,no i Was:) a na rozwiazanie mam nadzieje,ze zdazy, chociaz nie jestem pewna na 100%, ma do pokonania prawie 1000km, a wrocic ma na styk:Pzobaczymy jak bedzie, narazie jest i zamierzam go wykorzywtywac poki moge, potem juz nie bede mogkla sobie pomarudzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza wykorzystuj:classic_cool: Zaraz mykam do miasta,sobie cos kupic, mama mnie wygania i sie drze ze chodze jak dziad....A bo to prawda,wole synowi cos kupic niz sobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!!! Nocka taka sobie, ale ja znowu położyłam się wcześniej i nie jest tak źle....poza tym ostatnio miałam napięcie, więc wyjątkowo nerwowa byłam..... Dorotka - właśnie nie wiem co Mu się znowu z tym wózkiem poprzestawiało, już tak lubił jeździć na spacerki, a teraz Mu się chyba nasze pierwsze spacery przypomniały......... Małolepsza - wykorzytuj ile wlezie!!!!!!!!!!!!!!! Joasiu - żal aparatu, musisz szybko coś z tym zrobić, bo jak będziemy W oglądać???????????????? Listka - całusy dla Majeczki!!!!!! i dla całej reszty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza_______też byłam sama przez 3 miesiące i mniej więcej na tym samym etapie ciąży co ty będziesz:) Nie było tak źle. Nikt przy mnie nie latał,a le jaki spokój miałam! A potem m. miał wielkie zaskoczenie jak wrócił, bo zobaczył taaaki brzucho:) Maja od wczoraj rana ładnie je. Nie opiera się, zjada kosmiczne ilości!!!Wczoraj po kąpieli 220 ml sytej kaszy Smaczny Sen, w nocy obudziła się już po 5 godz od tego karmienia!!!szok zawsze wytrzymywała więcej. Aż nie mogłam uwierzyć że to stękanie rzeczywiście jest głodomorowe (Maja inaczej jęczy na papu i inaczej na piciu). Zjadła 200ml mleka:) rano dostała już słoik. joanna________ja tez chodzę jak lump, bo w większość spodni moich już nie wchodzę, a przy dziecku ciężko mi się wybrać po nowe, ale chęci mam. ania______________Maja tez ostatnio niedobra. Nie wiem co jej się przestawiło.....Koleżanka co ma małego wyjca, uważa że ona jak aniołek, ale ja wiem swoje...wiem o ile była kiedyś lepsza. Nie wiem czy to zęby będą szły, czy po prostu dorasta, staje się cwańsza i chce nas sobie wychować może.... Ciekawe co tam u Lady? Nie odzywa się, Julce zdjątek nie wkleja..... Idę dziś do apteki kupić na katar maść majerankową. Wyczytałam , że daje ulgę i sól morską do kąpieli. Używacie? A nowa butla nie zdała egz. Ma beznadziejny smoczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listko - ja gdy Michas byl chory używałam maści majerankowej, soli do kąpieli nigdy nie stosowałam, ale myślę, że warto spróbować...dobrze, ze Majce wrocił apety, jak czytał o ilośćiach, które zjada jestem w szoku!!!! To mój Misiu chyba jakimś niejadkiem jest... A o Lady też ostatnio pisałam, obraziła się chyba...... Joasiu - z tymi ciuchami to u mnie troszkę sie poprawiło po świętach, wybrałam się z mamą na zakupy i obłowiłam troszkę, ale i tak mój najczęstszy strój domowy to dres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×