Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Cześć! Wczoraj zostałam ciocią!!! Siostra męża urodziła chłopczyka!!! Były nerwy, bo lekarze powiedzieli, że ma za mało wód płodowych i musi natychmiast rodzić, skończyło się na cesarce, ale Mały jest już na świecie i to najważniejsze:) Magda r - dobrze, że dziś już zdejmujecie to urządzenie:) Joanna - kurujcie się!!! Listka - co się dzieje?? Dlaczego się nie odzywasz???? Lady ? Dorotka? Doth_s? i reszta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj! Magda---> no tak się właśnie dziwiłam ze nie przeszkadza ;) Ważne ze już dziś do zdjęcia (i trzymam kciuki za pozytywny wynik) ❤️ Joannaz-----> oj Kobieto! A gdzie Ty się tak załatwiłaś???? Dbaj o siebie i Malucha...zdrówka życzę 🌻 PaniMisiowa--->a co? Patrysia dokazuje??? :) Buziaczki dla Was 👄 Aniaania--->. no ja jestem 🌻 listkaaa, lady, doth_s, Justynka oli, kasik, wica,--->pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ogladalam foty Michasia,jest sliczny:) A fota z batonem i skarpetka w buzi pioerwsza klasa:) On juz taki duzy, fajny... Dorotka__No mama moja chora i zarazilismy sie:( Na 16:30 mamy do pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - jestem, jestem, ale się nei odzywam.... Joasiu - dzięki...a rozmairami to W chyba już mojego M dogonił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu W nosi na 80-86, zalezy jaka firma:D Zapomnialam jeszcze napisac ze.....Michas jest tak podobny do Ciebie ze szok❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tylko mieliśmy awarie kompa. Znów, szkoda gadać. M zrobił, ściągnął kodeki do jakiegoś programu i okazało się, ze to wirus!!! I znów nic nie było! U nas OK. Byłyśmy wczoraj na szczepieniu. Maja mierzy 71 cm i 8,690 kg. Joanna_______________zdrówka dla W. !!!!taki silny chłop pewnie szybko się z choróbskiem upora. Ania_______________Misio przeuroczy! jak zwykle! A zdjęcia na stojaka - rewelacyjne! magda___________❤️ dla Olusi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczko-----> Wy chyba dość często \"ściągacie\" wadliwe kodeki :P prawda? Aniu-----> Tylko patrzeć jak Michaś zacnie biegac...A ty za nim :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ma cale gardlo zawalone, dostal antybiotyk: CECLOR....Do tego na oczko tez antybiotyk. WaZY 10 KILO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - 10 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????To już mojego Misia przerósł!!!A c do podobieństwa to raczej do męża podobny, mamy zdjęcia z dzieciństwa męża i gdybym wkleiła na bobasy nie wiem czy byście odróżniły...stworzyłam normalnie klona jakegoś:) Dużo zdrówka dla W!!!!!!!! Listka - dobrze, że już jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---->Mi się też wydaje że Michaś wdał się w tatusia :) Podobieństwo mam na myśli( oczywiście) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna______________O rany! Ale się załatwił!!! To kuruj \'szkraba\' chciałam napisać, ale po tym co przeczytałam!!! 10 kilo??!??!?!? nie wierzę?!?!!?! jestem w szoku!!A ile ma cm ? ania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dziwcie się, że dziecko Joanny waży 10 kg! Jest przekarmiony! Pamietacie, jak wam opisywała czym i jak go karmiła jak nie miał nawet 3 m-cy??? Nie dziwota, że tyje - zresztą to widac na zdjęciach - mały serdelek z niego:P:P:P a póżniej będzie zmartwienie jak będzie miał nadwagę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia_________jestes szalona,zadne przekarmione, pediatra wczoraj sprawdzala:wszystko w normie, 1 kg na miesiac, minal prawie miesiac od ostatniej wizyty i wszystko w porzadku!!!!!!! Jest tez dlugi;75 cm,wszystko sie doskonale rozklada!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym od kleju sie tyje Droga Pani jakbys nie wiedziala:P:P:P:P:P:P:P:P Kolezanki syn ma 8 mcy wazy 13 kilo, nastepnej ma 7 mcy wazy 12 kg i wszystko ok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha u W sa jeszcze sprazwy genetycznie, jego tata ma....150 cm w barach:P:P No i urosl 5 cm w miesiac niecaly, to tez mowi samo za siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dokopalam sie do posta JUSTYNYM: Adrian ur sie z waga 3kg z czyms, ma 3 mce a wazy..prawie 9 kg:tez pzekarmiony??????????????? :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zrobiliśmy eksperyment - mąż spał na kanapie w pokoju, a ja z Misiem w sypialni - efekt był - wstawałam do Misia tylko dwa razy:) tylko jakoś nie wyobrrażam sobie sypialni bez mojego męża.... wczoraj przyszło krzesełko, zamówiliśmy jednak baby ono (fotka na bobasach jeśli macie ochotę zobaczyć) Joasiu - a jak W? Jest jakaś poprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,wydaje mi sie ze tak,aczkolwiek to dopiero 2 dawka rano antybiotyku byla...Wszystko byloby w miare ok,gdyby nie ten przektety katar,masakra.....Pediatra nam polecila Xylometazolin 0,01 dla dzieci w kroplach i jakos odycha....Ja mam 0,5 dla doroslich i tez jakos sie kreci... A krzeselko swietne, ogladalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najważniejsze, a z katarem wiesz jak jest, leczony czy nie zazwyczaj trwa 7 dni.... a jeszcze do do kilogramów, bo mi się przypomniało to mi też dużo się wydaje, ale wiem, że są dzieci dużo cięższe od Misia, a w Jego wieku, jak W zacznie latać to zrzuci;) a jeśli o krzesełko to jest naprawde super - ma dwie duże tacki, Misiu będzie mógł się bawić, ładnie się składa, można podnieść wysoko i opuścić w zalezności od wysokości stołu - to na później i przechylić tak, ze dziecko może nawet usnąć...zadowolona jestem - przynajmniej na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu to samo nam pediatra powiedziala, ze teraz je i lezy, ze tak jest, ze zacznie latac(raczkowac wpierw) to sie unormuje chociaz nie ma do czego sie przyczepic(centyle oki), ale wkurzaja mnie czasem takie wtracenia bez polotu;) Co do krzeselka swietne, naprawde bardzo mi sie podoba, my mamy drewniane, ale czeka, poki W nie zacznie sam siadac:)(narazie 2-3 sekundy, ale to za malo...) Co do kataru,racja, 7 dni leczony czy nie ale.... z kropelkami chociaz moze oddychac, jesc, spac etc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana szukam piosenki na necie dla W, mama moja mu spiewa stara,dziecieca piosenke, On sie od razu uspokaja: nigdzie znalezc nie moge do sciagniecia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka?? a tak w ogóle jeśli masz jakieś fajne do słuchanie to może byś mi podesłała na skrzynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_______________krzesełko super! I widać Michasiowi się podoba! A w. skoro się mieści w centylach to wszystko jest OK. Różne są dzieci i różnie przybierają na wadze. Są jeszcze właśnie geny i inne czynniki jak np. że od niemal ur karmiony sztucznie. A co do przybierania na wadze to joasia w takim wieku jak są nasze maluchy TERAZ dzieci przybierają zazwyczaj mniej niż kg miesięcznie. Napisałam zazwyczaj - nie ZAWSZE:) miłego dnia, u nie pada, a wybieram się wózkiem do koleżanki... brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka:) u nas też pada....a ja po zakupy musze iść, brrr ana razie to czekam kiedy Misiu się zdrzemnie żebym mogła iść się wykąpać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, zajrzałam do Majki! Ona tak wpycha nos w poduchę lub kołderkę, że nie wiem jak oddycha! A mam pytanie o stanie na nóżkach. Co an to Wasi pediatrzy i co wy myślicie: Maja bardzo chętnie, długo i ładnie staje na nóżkach (oczywiście trzymana za rączki). Robiła tak już w 3cim miesiącu, wtedy lek zabronił. Przedwczoraj pytałam czy już może, a on na to że za 1,5 lub 2 miesiące, bo bioderka są jeszcze słabe. Co o tym sądzicie? A propos piosenek. My wciąż słuchamy i śpiewamy Fasolki i małą Kukulską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa, mysle ze spokonie juz moze mala stac, W stoi jak stary i to na calych stopach, ale na chwilunie jak juz bo za maly;) Co do przybierania racja, ale W od 2 tyg zycia na butli jest to tez inaczej.No i chlopy maja inne normy niz dziewuszki, pediatra powiedziala: oby do raczkowania:) aniu, sciagam frida co chwila, bezsensu zakrapiac jak w nosie sie gotuje od gilunow;) Mam pelno piosenek, moze poprzegrywac na plyty i wyslac, bo za duzo na wysylanie maila( z roboty mam kupe plyt dzieciecych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×