Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość upikkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety nie jestem z Krakowa :) A szkoda bo tez bym gdzieś wyszla. Ja własnie oddałam pierwszy rozdział pracy, mam egzaminy za sobą i szczerze mówiąc bym sobie gdześ poszaleć poszła :) Wczoraj była w kinie na Tristanie i Izoldzie- jak ktos lubi filmy takiego rodzaju to polecam, fantastyczne krajobrazy, az sie czlowiekowi marzy jakis wypad urlopowy. A wlasnie macie jakies sezonowe plany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! ale się naczytałam ale to dobrze, że pogawędki się rowijają... 🌻 a ja znów wir w pracy ale przetrwałam... trzymam kciuki za Wasze odchudzanie---skoro przystępujecie do takiej walki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam dzis meczacy dzien w pracy, ale juz w domku, a jutro piątek. O właśnie Mundial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąśnie troszkę sportu na złagodzenie nastroju!!! nie zawadzi!!!choć ja bardziej czekam na sitakówkę zaczyna się liga światowa, memoriał i jesienią też mistrzostwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! dobrze że nie jestem sama--- ja lece po tradycyjną moją przegryzkę banany----2 kg kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banany uwielbiam, ale teraz jestem miłośniczką truskawek w każdej postaci: same, ze śmietaną, z makaronem, pierogi z truskawkami, cisto z truskawkami, kompot z truskawkami, koktajl z truskawkami. To chyba wszystko :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo! też lubie,ale czekam na własne z działki---a te niestety przez pogode nie bardzo chcą dojrzewać, ale wczoraj na kolacyjke (dodatkową zresztą) pojadłam z cukrem... dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Od 3 m-cy staram sie o dzidzie i póki co cisza... Mam już córke (3 lata) i oprócz tego jestem po nieudanej ciąży. W listopadzie miałam zabieg, ciąża obumarła w 6 tc. To tak po krótce przedstawiłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Emia! Bardzo mi przykro odnosnie listopada:( ale mam nadzieje ze jestes dobrej mysli. W koncu masz juz jedna dzidzie to na 100% i druga bedzie:) A o pierwsza dzidzie długo sie staraliscie? Musisz nas tu troszke ,,pouswiadamiac\" bo jeszcze zadna z nas nie jest mama tak jak TY:) Zycze Ci duzo wiary, zdrówka i dzidzi w najblizszym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emia, witaj, przykro mi, że Cię to spotkało i to tak niedawno... Ja staram się bardzo i na starcie zdecydowałam się na zaawansowane badania, żeby zaoszczędzić czas, jak wcześniej pisałam mąż też się badał. Lekarz twierdzi, że teraz trzeba nas po prostu zostawić. ALe ja jestem kłębkiem nerwów i wiem że to nie sprzyja prokreacji :-(( Oczywiście staram się o pierwsze dziecko, a dla mnie to jest być albo nie być.... Też mam swoje dołki a potem nadzieje i znowu dołki. W zasadzie to jestem zdecydowana na kazdy krok, żeby mieć moje upragnione maleństwo. A tu ciągle któraś koleżanka zachodzi w ciążę a ja nic.... Oj chyba znowu mam kiepski dzień, nie chcę Wam spuć humorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Stelka, Tak to juz jest ze raz jest lepszy humor a raz gorszy..i jak Ci zle to pisz bo to ,mnie przynajmniej pomaga:) Wiem ze jest Ci ciezko ale prosze Cie mysl pozytywnie.Popatrz jak lekarz mowi ze bedzie ok to bedzie.Jestescie zdrowi i tylko potrzebujecie czasu...Moze wakacje by sie Wam przydały..zebyscie troszke odpoczeli od stresów i od tych dołujacych mysli,co? Wierze Stelka ze bedzie dobrze..naprawde.moze i jestem taaaka walnieta optymistka ale taka juz jestem i raczej łatwiej mi sie z tym zyje:) Ja wiem ze jak sie wali to tylko usiasc i płakac(tez tak robie) ale wiem ze zawsze potem swieci słonce i u Ciebie tez tak bedzie..Zobaczysz:) Zycze Ci tego z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik dziękuję za pocieszenie, trochę się poprawiło, zwłaszcza że zjadłam tabliczkę czekolady z orzechami i skrzyczałam pewnego pana - niestety na nim wyładowałam swoją złość a teraz mam wyrzuty sumienia :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed weekendem! Wreszcie!!! muszę odpocząć od pracy!!! 🌻 widzę ze łatwiej tu o pogawędkę rankiem niż po południu!!! ale ważne ze coś się tu dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buska
witam wszystkich!!! czytałam wasze opinie i mam tez problem zeby zajsc w ciąze. bardzo pragne miec dziecko. byłam juz w ciąży ale niestety poroniłam, a teraz nie umiem zajsc. słyszałam zeby zajsc, to trzeba szpinak jesc chociaż nieiwem czy to jest prawda. bardzo bym chciała sie dowiedziec co mam zrobic i, czy moze jesc. czekam na wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pustki!!!! :( :( :( Witaj buska! co do szpinaku to niestety nie słyszałam... ale na pewno dobrze jest brać folik jak planuje się dzieciątko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buska
czytalam własnie na internecie rózne wypowiedzi jakie tabletki są dobre jak sie planuje ciąże, jedni piszą ze folik ( tak jak mi pisałas), inni piszą ze elewit a jeszcze cos pisali ze prenatal. i szczerze nie wiem co jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o elewicie nie słyszalam. Prenatal i owszem, ale folik jest najbardziej popularny i chyba czesto stosowany-na pewno nie zaszkodzi!!! ja biorę już 2 mieisąc... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buska
a ty sie tez starasz o dzidzusia czy juz jestes wciązy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestey jeszcze nie jestem... :( :( i obawiam się ze może to dłużej portwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buska
czemu?? a długo sie juz starasz? i długo juz bierzesz ten folik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik biore 2 miesiac! a czemu uwazam ze to długo potrwa? taki jakis brak optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buska
mam nadzieje ze ci sie uda, tak samo mam nadzieje ze mi sie tez wkoncu uda. wiem co czujesz bo czuje to samo. tak za dwie godzinki bede to popiszemy milo by mi bylo jakbys podala mi swoje gg tam lepiej sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buska
dzieki. jak wroce to sie odezwe. do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×