Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Joasiu! Za to wózek super, połączenie spacerówki i wózka głębokiego to akurat coś dla mnie, martwi mnie jedynie ciężar wóżka - 17 kg to sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu______ja tez bankowo bede zamawiac podporke do wanny,m kto wie czy nie bede pocieta po CC< sie nie bede potem w bolach schylac..... Wozek wiem ze super,w sklepie 1100 zl kosztuje bo ogladalam, nie ma o czym gadac....a ze ciezki to super: w zime sie nie zakopiesz,poza tym ma milion roznych funkcji:))))))) Ja uwazam ze ciezki,masywny wozek to podstawa, a nie byle-gibkie co, co przy byle wietrze lata;););) (wiesz o co chodzi???) Poza tym zakupy w sklepie to nieporozumienie i wyrzucanie pieniedzy w bloto:classic_cool: My juz u tesciow :) Pogoda przecudowna:slonko,zero wiatru, wiosna :) Bylam w miescie juz: dokupilam bordowa satyne i podszewke,jeszcze mi cos na rekawy zostalo:) A o 15:00 umowilam sie z kolezanka na buszowanie w dziecinnym sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu!! Pewnie, że musi być ciężki, ale kurcze chyba nie dam rady wtargać 17 kg na trzecie piętro :( jak oglądałam to były całkiem fajne ok 12 kg, ale ceny faktycznie bez porównania. Dziś jedziemy po południu do hurtowni wózków i innych bajerów dla dzieci, musimy pooglądać i porównać ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_________-a piwnica? Ja bym tam zostawiala,zreszta mama moja zawsze zostawiala w piwnicy( tez 3 pietro) No ceny: wiadomo............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie! Zakupy widzę w pełni, ale Wam fajnie!!! :) a ja jeszcze pół godzinki i do domu.WRESZCIE...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piwnicy jakoś tak dziwnie zostawiać wózek zważywszy, że często tam trutki na szczury wysypują i jakoś te zapachy - nie nie! Poza tym szczury i myszy wszędzie się dostają :(( a niech posikają wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, mama moja wiecznie trzymala i bylo dobrze, moje kolezanki co mieszkaja na pietrach to samo robie. Jakbym miala pietro: gtez bym zostawiala:P:P:P:P Czy 17 kilo,czy 14, czy 12: dzwigac trzeba.... Dla mnie to bez znaczenia. Jak to mowi moj gin: nie popadajmy w przesadyzm:)))) Wrocilam z miasta z.....2 kaftanikami i body:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik________lez❤️ tez ogladalam ten wozek, ale te kola mnie nie przkonuja jakos:/ Kup i opowiesz co i jak:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. kasik_________tam w srodku strony jest napisane: Waga wózka bez nosidła to tylko 13kg !!! Ciekawe ile wazy nosidlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Joasiu nie popadajmy w przesadyzm tu się z nim zgodzę ale tak jak napisałam - na szczury rozsypywane są wszędzie trutki, spryskiwane są tak samo piwnice o czym my do końca nie wiemy więc sama myśl by mi nie pozwliła tam trzymać. Wolę nawet z 20 kilowym ciorać na piętro niż ryzykować bo przecież noworodka w nim mam wozić... Mnie te zakupy ciągle kuszą ale w ostateczności nie wiem czy powinnam z ciuszków coś kupować czy czekać np do czerwca! z pewnością łóżeczko może w maju nabędę po remoncie mieszkania tak samo jak jakiś mebel a wózek hmmm albo tuż przed albo zaraz po porodzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ Zaraz ide dalej z kolezanka zrobic rundke do dzieciecego;) I po material na rekawy: mam juz wszystko do sukni:) A mnie dzis strasznie glowa boli i jestem przymulona, pada deszcz, niskie cisnienie: mam dzien plecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam,wrocilam z....super swetrem malenkim, pajacykiem i kaftanikiem:classic_cool: Ide na 12:00 do krawca oddac miare do sukni:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, krótkie pytanie do doświadczonych staraczek (ja dopiero 8 m-cy) i mam: czy kiedys wyszedł wam błeny wynik testu, tzn. czy wyszedł wam negatywny a byłyscie w ciąży? Zrobiłam test 2 dni po spodziewanej @ i nic, minęły kolejne 2 dni a @ do tej pory nie widać. Zrobić 2 test czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisata idz na badanie krwi beta hcg - tu sie wszysto wyjaśni, POWODZENIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ale dziś był zakręcony dzień, miałam być na wykładach przez cały dzień, a wieczorem wpaść na moment na urodziny do teścia. Skończyło się tak, że w szkole byłam do 12, potem byliśmy u znajomej w komisie i kupiliśmy super fotelik dla Małego - maxi cosi cabrio - po rabacie zapłaciliśmy 235 zł, a fotelik jest właściwie jak nowy, porównywaliśmy z cenami na allegro, na pewno nie przepłaciliśmy:) Niedawno wróciliśmy i jestem brzydko mówiąc obżarta............najpierw był pyszny obiad, potem najadłam się słodkiego, a na koniec jeszcze kolacja....................... Co do allegro to wciąż nie dostałam pościeli, które zamawiałam, tydzień temu w niedzielę - od razu puściliśmy przelew elektronicznie, więc pieniądze powinny być w poniedziałek, tylko nie wpisaliśmy w tytule nicka - skleroza..............jeśli do poniedziałku nie dojdzie napastujemy sprzedawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobiety w niedzielny poranek! Ja znowu przeziębiona! Rodzinka wokół choruje więc i mnie nie mogło to ominąć! ale jestem wściekła! Gardło boli i kaszlę bez przerwy aż klatka piersiowa daje znać o sobie! Jak wiecie albo nie wiecie siedzę sobie dość często - codziennie na forum 28dni! Tam laseczki zakładają różne wątki. Jednym z nich jest - kopmletujemy wyprawkę! Piszą tam o różnych, przeróżnych sprawach związanych z dzieciątkami i naszymi zakupami! Wczoraj podsunęły znowu nowy temat wózka hmmmm i mam znowy wielki dylemat do lipca bo albo IMPLASTOWSKI BOLDER 4 będzie brany pod uwagę albo: http://www.x-lander.com/powiekszenie_xa.jpg link do całej strony http://www.x-lander.com/pl/ buuu oby jeszcze coś nie wpadło po drodze bo nie wyrobię w wybieraniu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,ja na sekune ... Cala noc sie meczylam: katar,goraczka. gardlo, myslalam ze sie wykoncze :(:(:( Bylam juz w aptece, zaraz dokoncze papiery na jutro do pracy i pedze do lozka, sie nafaszeruje i niech ta cholerna zaraz spada ode mnie, do pracy jutro jade rano:classic_cool: Cholerna, zdradliwa pogoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Ale nudna niedziela! Zaraz jadę na obiadek do rodziców. Zaczynam mieć lekkiego stresa przed środą - te głupie obawy - -chciałabym już być po. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda na kiedy Ty masz termin porodu? W imionach dla dziewczynki dominuje Julka a dla chłopaka ciężko mi coś wyszukać.... Miał być Kacper - to na samym początku a teraz już sama nie wiem co będzie - niby tyle imion a jakoś nie mogę wybrać żadnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird ja mam termin w okolicach 20 maja :D ale dowiem sie pewnie w środe dokładniej bo mam wizyte i USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stawiałam praktycznie od początku ze jak baba bedzie to Ola, a z chłop em bym miala wiekszy problem... ale pewnie bylby Olek... :D albo Hubert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilka dobra:D:D:D:D tylko pamietajcie dziewczyny o srednicy w zaleznosci od wzrostu...pozdrawiam was serdecznie wszystkie mamuski:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Macie rację ta pogoda jest strasznie zdradliwa 😠 😠 dbajcie teraz szczególnie o siebie kobietki ❤️ ❤️ bo to nie tylko Wasze zdrowie :D :D :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×