Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

witajcie.. joasia tylko spokojnie kobieto..wszystko bedzie dobrze i inaczej byc nie moze.. U nas ok,spakowalam sie juz do szpitala..bo w koncu wg OM mam termin na ostatni kwietnia ale wg wagi Bartusia to za 3 tygodnie wiec nic nie wiadomo.W poniedzialek idziemy do gina..zobaczymy co powie.Pewnie zrobi usg i zobaczymy jak nasz malutki wielkolud urosl:) Brzuch mam gigantyczny..W sumie to juz sie nie moge doczekac jak go ucaluje... Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki, wpadlam sie przywitac 🖐️ napisze do was jutro wiecej, 😘😘😘 joannaz, wszystko bedzie ok!!!! najwazniejsze pozytywne myslenie!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biometria / Anatomia BPD - 53,0mm HC - 196,8mm AC - 177,5mm FL - 39,3mm OG/OB - 1,11 WAGA PłODU - 513g AKCJA SERCA - obecna RUCH PłODU - w normie LOKALIZACJA łOżYSKA - tylna ściana i dno WODY PłODOWE - w normie PęPOWINA - 3 naczynia GŁOWA - obraz główki prawidłowy MÓZGOWIE - obraz półkul, komór bocznych i tylnego dołu czaszki prawidłowy TWARZ - obraz oczu, nosa, profilu, warg i żuchwy prawidłowy KRĘGOSŁUP - obraz kręgosłupa prawidłowy SZYJA/SKÓRA - brak obrzęku skóry karku lub cystic hydrom KLATKA PIERSIOWA - obraz struktur klatki piersiowej prawidłowy SERCE - prawidłowy obraz czterołamowy - skrzyżowanie wielkich naczyń prawidłowe POWŁOKI BRZUSZNE - obraz powłok brzusznych prawidłowy UKŁAD POKARMOWY - obraz żołądka i przewodu pokarmowego prawidłowy UKŁAD MOCZOWO-PŁCIOWY - obraz nerek i pęcherza moczowego prawidłowy GENITALIA - prawidłowe genitalia żeńskie ( w tym miejscu lekarz mi pokazał płec hmmm i zapytał co to będzie - widziałam chłopczyka ale on powiedział, że dziewczynka - nie wiem gdzie on widział dziewczynkę jak Ja widziałam chłopczyka ) z tego powodu się poryczałam, bo psychicznie nastawiłam się na syna a tu ... niespodzianka i pomyłki z jego strony nie uzględnione! - ANATOMIA PŁODU PRAWIDŁOWA Cieszę się, że z maleństwem wsio OK a smutno bo jakoś tyle lat mówiłam o synu... Przepraszam, że narzekam ale smutno mi i tyle - chciałam aby mąż miał \"następcę\" swojego!:(( Jak urodzę pewnie będę się jak głupia cieszyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlllllllllllllugiej przerwie. Nie bardzo mam czas wpadac, ponieważ obiecalam sobie napisac prace mgr pred porodem i nidlugo czas mi zostalo. Wpadlam was usciskac. trzymajcie sie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady__________moje gratulacje!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ no i jest kolejna baba!! Jakiś wysyp w tym roku dziewczynek będzie!!!! I nie martw się, że dzw, bo grunt, że (aż miło poczytać) wszystko prawidłowe. Tak bardzo chciałaś chłopca, ale na pewno ta dziewuszka da Wam wiele, wiele radości!!!! My już z tą myślą, że córeczka się oswoiliśmy i cieszymy z całego ❤️, a przecież niby była nam obojętne, a przez ok tydz tez byliśmy skołowani! Ja ostatnio spać nie mogę. Wybieram się zaraz na badania. Byłam wczoraj u ginka, te wyniki co niby miałam nie w normie nie mam co się przejmować, bo te najważniejsze to były inne (i dobre). Ale wczoraj jak poszłam był juz mój wynik cytologii i sie okazało, ze mam stan zapalny pochwy. W całym moim życiu zawsze miałam ok. nIgdy żadnych stanów a tu masz. Przestraszyłam się w 1wszym momencie,a le lek mnie uspokoił, że w ciąży to normalne, bo zmienia się cała biocenoza pochwy. Ale,żeby się upewnić, że wszystko ok skierował mnie dziś na wymaz i z tym wynikiem mam od razu bez rejestracji śmigać z powrotem do niego:) Mama do zrobienia w laboratorium badania na tarczyce, też by się upewnić, że wszystko ok mimo, że nie tyję. Wciąż ważę 53 kg!!! Nie przytyłam odkąd jestem w ciąży ani grama. Anemii nie mam, mała też rozmiary ma wzorowe, ale ja już chcę tyc i spokoju mi to nie daje!!!!! Boję sie, ze jak tak będzie po ciąży zamiast przytyć i wyglądać lepiej ze mnie wrak zostanie!:( ale się rozpisałam! Brykam na miasto - mam tyle spraw do załatwienia!!!! Buziaki i miłego dnia wszystkim!!!! Ps. kasik, to niesamowite, że to może być już zaraz!!!!! jak tylko urodzisz niech nam Twój mąż koniecznie pisze co z Wami!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! LAdy---->gratuluję córeczki (WAŻNE że malutka zdrowa) :D :D :D chłopczyk będzie następnym razem :P :P :P listkaa---->życzę Ci tego przytycia -wreszcie :) :) :) super ze Twój maluszek też ma się dobrze! wica---->wytrwałości w pisaniu pracy... 🌻 JustynaM------>jak dawno Cię nie było... czekamy na wieści. Kasik26---->terminy termianami a maleństwa i tak najlepiej wiedzą kiedy przybyć na ten świat ❤️ Aniaania, MAgda r. joannaz, Oli- i wszystkie pozostałe kobietki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka ---- Ja chyba tez długo nie będę mogła się do tej myśli przyzwyczaić, gdyż latami byłam przekonana, że drugi to będzie syn dla tatusia do pomocy! Ciągle nie jestem przekonana, ze to będzie córa! dziwne ale chociaz tak mi powiedziano moje myśli krążą wokół syna - Kacperka ( pod niego nawet ciuszki kupione )! Od lat sobie wahałam obrączką i wychodziło, że I to córa, II to syn. Wróżka tak samo mówiła a lekarz co innego! To co mi na monitorze pokazał, dla mnie było wyraźne na chłopca i jak mnie zapytał też tak odpowiedziałam a on zaprzeczył! DorotkaM ---- nie będzie następnego razu! dwójka wystarczy mi stanowczo! :))) Z pewnością jak przyjdzie na świat maleństwo to potem już będzie bez znaczenia płeć a na razie - walczę z tą myślą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym wahaniem obrączą różnie bywa :) mi wychodziło: pierwszy synek, druga córeczka wróżka: dwie córki A tu nadal NIC... :( :( :( ale ta wróżka coś feralna chyba była, bo wg niej miałam wyjść za mąż w wieku 24 lat (teraz się zastanawiam może jej się liczby przestawiły może to miało być 42 :P :P :P ) JeDNA RZECZ mi sie tylko spełniła (ale to też taka na którą sama miałam największy wpływ) :D :D :D LADY---->ważne że Maluszek jest zdrowy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Lady!! Wiem co czujesz, ja strasznie byłam nastawiona na dziewczynkę i też los zrobił mi psikusa...do tej pory oglądam różowe ciuszki, choć wiem, że to nierealne.......będziemy kochać te nasz Maleństwa i najważniejsze, że są zdrowe 🌼 Kasik!! Aż się nie chce wierzyć, że to już tak niedługo.....jeszcze troche i wszystkie będziemy mialy spakowane torby.... Listka! Ty martwisz się, że nie tyjesz, a reszta pewnie w drugą stronę....mogę się założyć, żę na sam koniec Cię wywali... Ja wczoraj mierzyłam obwód mojego brzucha i pokazało 100 cm!!! ładnie co??? Dziś Mężuś pojechał na targi do Warszawy, wraca jutro, żeby nie było mi smutno przyjeżdża do mnie siostra :) a w ogóle to idziemy dziś do gina, ciekawe co pani doktor powie o Małym........i jeśli się uda to pójdę do okulistki, gdy chcialam się zapisać nie było wolnych terminów, ale kobieta powiedziała, że mam przyjść i spróbować, może będzie jakaś luka, chciałabym załatwić to wszystko jednocześnie.. Poza tym wielki powrót zimy!!!A ja chcę wiosny!!!!!!!! Buziole dla Wszystkich!!!!!!!!!!! I przepraszam za chaos w wypowiedzi, ale jakoś skupić się nie mogę, a dużo chciałam powiedzieć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na potwierdzenie jeszcze mojego gina prowadzącego! Jak on potwierdzi to przyjnę tę wiadomość spokojnie a na razie jestem jakaś rozbita! Nie warto się nastawiac w życiu na płeć bo potem tak to bywa jak i u mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady..znam to uczucie niby wszystko ok ale mialo byc inaczej..ja tez sie dziwnie czulam na poczatku jak sie dowiedzialam ze z oli zrobil sie Bartus..a terazbym tego malego mezczyzny na zadna babeczke nie zamienila:):):) dorotka..jeszcze troche i Ty tez bedziesz mamusia..a wlasnie bierzesz jakies leki,masz monitoring cyklu? wica..podziwiam ze masz sile na pisanie pracy:) A wlasnie jak Dzidzius,mialas jakies usg ostatnio? Trzymajcie sie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie inaczej jest jak się ma już jedno dziecko i do parki chce się płeć przeciwną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam o tych naszych rozczarowaniach płci i aż się uśmiałam!!! chyba żadna z nas nie ma tego co chciała!!!:):):)):):co za ironia:) ale najważniejsze że wszystkie nasze pociechy zdrowiutkie są!!! Co do kręcenia obrączką mi już chyba 3 lata temu kol wykręciła dziewczynkę i 2!! chłopców!! No i proszę, córeczka w drodze. Czyli się zgadza! lady___________ może ta twoja dzidzia to rzeczywiście jest chłopiec. Ta kol, która mi kręciła miała mieć pierwszą tez dziewczynkę, a przez całą ciążę lek mówił jej że chł. Dziś jej Iga ma 10 miesięcy!!!Zobaczymy co twój ginek powie. Tylko wiesz nic mu nie sugeruj (tzn nie mów, że powiedzieli Ci że dzw). Zobaczymy, co on tam ujrzy:) Kiedy masz tą wizytę? ania__________a ja mam obwód brzucha tylko 86:(:( ile ja bym dała, żeby trochę przytyć!!! Jestem już po tych badaniach!!!Wynik tarczycy będzie w pon po 13, a wymazu we wt po 11. Z tymi wynikami idę do mojego ginka w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę dalej na miasto!! A tak mi się nie chce!!! Teraz bym pospała!!!Muszę zapłacić za mieszkanie, tel, wybrać dziś tapety (bo już chcą kłaść) itp itd. Ps. Wiecie, ja we wróżki to nie, ale w to kręcenie wierzę!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO WY NA TAKą WRóżBę NA PłEć DZIECKA! http://www.jolmys.webpark.pl/img49.gif ponoć się sprawdzą! u mnie wychodzi C? czyli niepewna płeć :)) Wizytę mam po świętach :)) więc ciekawa jestem czy mój prowadzący Gin zrobi USG a jeśłi tak to czy powie coś odnośnie płci! to będzie 25tc :)) Podobno przy dziewczynkach sa częstsze pomyłki niż przy chłopcach! Obrączką wychodzi i mi i męzowi syn! Czyżby tym razem ta wróżba zawiodła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady!! Ale z Ciebie uparciuch!!!!!!!!Ale to prawda, że pomyłki są częstsze, gdy stawiają na dziewczynki:) więc jest szansa.... a przypomnij mi jak sie robiło to z obraczką, bo robiłam kiedyś, ale już nie pamiętam, chetnie sobie sprawdzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! odnosnie do płci: moja koleżanka ma dwóch chłopaczków i była w ciąży z trzecim dzieckiem. wiadomo - wszysyc chcieli dziewczynkę! Lekarz od momentu jak było to możliwe na usg cały czas mówił, że dziewczynka. Wszystko kupowali pod dziewczynkę - ciuszki, zabawki. Tuż przed porodem (wczesniejszym o 2 tygodnie) zrobili jeszcze jej badanie usg, żeby potwierdzić, czy może rodzić i dalej utrzymywali (inni lekarze w szpitalu), że napewno dziewczynka. A wyszedł chłopak!!!!!!!!!!!!!!!! Mówiła, że gdyby nie dali jej dziecka na brzuch przed odcięciem pępowiny, to by nigdy w to nie uwierzyła!!!!!!!!! Tak więc ostroznie z okreslaniem płci na usg!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird---->tak rzeczywiście jest ze przy dziewczynce częściej są pomyłki...zawsze możesz mieć jeszce nadziej ze na USG Ty widziałaś lepiej niż gin :D :D :D Kasik26---->mam zalecony Bromek, ale zawsze co przymierzę się do brania (a biorę seriami do zbicia prolaktyny w granice normy-po zbiciu już nie bo jest utzrymuje sie w prawidłowych wartościach) to albo trafia mi się wyjazd i to ja muszę prowadzić to wolę nie brać, bo już miałam przypadek,że byłabym wzorcowo rozwaliła samochód. nie widziałam, że samochody nie jadą - tylko stoją na czerwonym swietle 😠 😠 a ja nabierałam prędkości (Bromek ogłupia) U nas jest jeszcze inny \"problem\"...moje kochanie ma pracę delegacyjną i urlopu jak na lekarstwo 😡 o wolnym nie ma co marzyć... z cyklem mimo skaczącej prolaktyny nie mam problemu (ale \"wstrzelić się\" w ten właściwy moment???) :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_______zazdroszcze ze wiesz jaka plec:niewazne co, wazne ze zdrowe.... Dlatego ja sie nie nastawiam: chciec to ja sobie moge:P Wrocilam ze Szczecina: padam....M ma kompleksowe badania,konsutacje, etc. Jutro operacja: przez 2 dni z nim nie bedzie kontaktu, bedzie lezec po,...W week jedziemy do niego. Malo mi serce nie peklo jak go tam zostawialam, oboje Pietra mamy...... U tesciow jestem, wracam w niedziele wieczorem.... Ide jutro go gina, ale absolutnie na nic nie licze: mam za zywe dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulaaa
hej dziewczyny życzę wam slicznych maluszków bo nadają życiu sens :) sama jeszcze nie mam bo za młoda jestem ale chcę dwójkę pozdrawiam i powodzenia zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulaaa
do Ladybird76 : sliczny dzidziuś :) pewnie nie mozesz sie doczekac kiedy zobaczysz go w swoich ramionach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulaaa
do Ladybird76 : sliczny dzidziuś :) pewnie nie mozesz sie doczekac kiedy zobaczysz go w swoich ramionach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird----->maluszek uroczy :) Fajna buźka ❤️ stópka wyszła naprawdę genialnie :D :D :D A brzusio niczego sobie (spory) :D Martulaaa----> witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird - brzuszek cuuudny i malenstwo tez... fotogeniczna ta Twoja dzidzia... :D witaj martula 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jeszcze do mnie nie dociera, ze to ma być córa! Dzisaj byłam w smyku! Kupiłam śpiochy w kolorze żółtym i kocyk też w takich odcieniach ze słonikami niebieskimi i jakimiś balonikami kolorowymi - taki do wózka! Ryczeć mi się chciało jak spoglądałam na te chłopięce ciuszki! Byle do kolejnej wizytu u gina i do jego potwierdzenia! Jak padnie dziewczynka to będzie spokój a jak chłopiec to też spokój! Na razie biją się moje myśli i do mnie nie chcą dotrzeć! a Ja okrąglutka to fakt wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird, ale ładnie okrąglutka jestes... !!!!!!!!!!!!!! do oswojenia się z płcią dziecka, jeżeli sie potwierdzi, masz jeszcze duuzo czasu... j ajak nie znałam płci to tez sie bałam ze jej nie zaakceptuje z reszta zadna z nas nie moze miec 100 % pewności dopuki nie zobaczy na żywo dzidziusia... wiec głowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🌻 🌻 🌻 ale straszna plucha :( u nas, a wczoraj było w miare nieźle Lady------> piszesz: \"a Ja okrąglutka to fakt wrrrrr\" nie zgadzam się że \"wrrrrr\"... Śliczny masz brzusio :D :D :D naprawdę!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×