Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

ladybird - lez jak najwiecej i to najlepiej na boczku. wszystko bedzie ok. i aniaania ma racje, marsz do lekarza z przeziebieniem, kaszel nie jest dobry dla szyjki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Lady---->leż spoojnie i będzie ok. Maluszek jeszcze może się obrócić ( ma troszkę czasu) a może ten Twój katar i gardło to alergia... mnie tak meczy :( :( :( sprawdź może pod tym kątem (bo teraz takie czasy że alergia uaktywnia się w późniejszym wieku, niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą alergią to może być prawda, jednak Lady boli gardło....czyli jakby niedoleczone przeziębienie wróciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania----> u m,nie właśnie tak jest: obolałe gardło, katar, ale najbardziej meczy mnie kaszel 9długo byłam pewna że to przeziębienie) tylko jak pobrałam lek antyalergiczny rzez tydzień przeszło, skończyłam branie leku zaczęło się od nowa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Magda.r : dziękuje bardzo za listę imion, wydrukowałam już ją sobie. Zaraz będę studiować:) aniaania: widzę, że podobają Ci się imiona wszystkich mężczyzn, którzy mnie otaczają!!:):):) Ja mam dwóch braci - straszy to Łukasz, a młodszy (uczy się w średniej szkole morskiej) to Bartosz! No i mój m. to Michał:) lady: nie rozumiem dlaczego twój lek przerwał badanie usg, przecież na normalnym aparacie USG można zobaczyć płeć - mógł Ci przecież powiedzieć!!!!! Ja miałam normalne USG i jakoś wszystko było widać! I ginek powiedział, że to dziewuszka na 100%. Więc nie rozumiem, dlaczego Twój lek nie mógł. Moje maleństwo też jest ułożone miedniczkowo ale w 22 tyg to chyba nie jest nic niepokojącego. Wiadomo, za wcześnie jest, by było główką w dół, a i większość maluszków trzyma nóżki kurczowo przy brzuszku, albo niemal zarzuca na głowę!:) więc trudno o inne położenie na tym etapie. Nie wiem, może nie mam racji. W istocie to ja się nie znam, ale mój gin absolutnie nic nie powiedział, że moja dzidzia źle jest ułożona czy coś takiego...Więc tym sie raczej chyba nie powinnaś przejmować... A nisko ułożona macica - trzymam kciuki, by jednak wszystko było dobrze. Z pewnością będzie!!! Tylko jak zalecił lek- uważaj na Was:) Z tego co słyszałam najbardziej niepokojące i niebezpieczne jest jak się ma łożysko ułożone na przedniej ścianie - wtedy ciążą jest zagrożona. Ja na szczęście mam na tylnej i tego wam życzę! Dziś byłam na badaniach (morfologia, mocz). Po 13 odbieram wyniki. Ciągle oswajam się z myślą, że to dziewczynka...Jeszcze jakoś mi dziwnie. Było mi obojętne czy chł czy dzw, ale teraz jak już wiem, że to córeczka czuję się tak jakbym chłopca straciła! Wiem, to dziwne... Miałyście tak może? Czy tylko ja jestem taka pokręcona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka! Mi też było żal mojej dziewczynki, ale chyba dlatego, że bardzo Jej pragnęłam, teraz cieszę się, że to chłopczyk, choć czasem się łudzę i marzy mi się dziewuszka.........jakaś nienormalna jestem - przecież na tym 3d widziałam jajeczka i fifolka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarki! żadnych rewelacji się nie dowiedziałam! Przepisała mi krople do nosa, które farmaceutka powiedziała, ze nie powinnam brać w moim stanie więc nie kupiłam, syrop Bronchicum - na ulotce pisze, ze kobiety w ciązy nie powinny go zażywać no i rutinoscorbin 3 x 2 talbeltki! Tantum verde też mogę ale oscillococcinum powiedziała, że nie jest pewna ale mi nie przepisze. Aptekarka znowu, ze nie ma problemu homeopatyczne mogę! i jak tu mam być mądra! Czuję się jakby mi ktoś na plecach przylepił kartkę - INWALIDA! Dziecko ułożone miedniczkowo na tym etapie ciąży może się jeszcze przekręcić gdyz ma na to czas więc zachowuję spokój - to słowa lekarza były ! Ciśnienie mam wysokie chociaz przed ciążą do niskociśnieniowców się zaliczałam :)) Ciśnieniomierz mam też kupić i dwa razy dziennie tempkę mierzyć i zapisywać buuuu, zero stresu i dużo wypoczywać! Badanie USG miałam przerwane, gdyz lekarz tak jeździł tym przyrządem po podbrzuszu i bardziej spoglądał na usytuowanie macicy niż na płód, że z dziwną miną w pewnej chwili poprosił mnie o przejście na fotel aby mnie tam \"namacać\" . Dość długo sprawdzał i sprawdzał i sprawdzał .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania Ja 21 mam badanie USG na specjalistycznym aparacie z możliwością 3D! powiedz mi czy warto do tego interesu dopłacać czy jest to tylko jak słyszałam ładna wizualizacja dla nacieszenia ocząt mamy!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania: czyli nie jestem tak do końca sama! widać tak durnie jesteśmy skonstruowane i za dużo myślimy zamiast cieszyć się maksymalnie ty z chłopca ja z dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady: współczuję! bądź tu babo mądra! nie wiadomo kogo słuchać!!!! Ja jak byłam przeziębiona pytałam co mam brać nie lekarza ogólnego, ani aptekarki tylko ginka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady! Ale Ci się trafiła lekarka...........homeopatyczne możesz na pewno, ja jak ostatnio byłam taka zawalona to dostałam antybiotyk i mimo iż w ciąży powinno się unikać to stwierdzam, że dobrze, że mi go lekarka przepisała, bo przynajmniej pozbyłam się tego cholerstwa, a koleżanka z pracy, która leczyła się domowymi sposobami jeszcze się kuruje, wciąż Jej wraca paskudztwo.... Co do 3d to powiem Ci, że my byliśmy bardzo zadowoleni, ale może też dlatego, że gin, do którego wciąż chodziłam ma dość kiepski sprzęt i szczerze mówiąc nie za wiele nam pokazywał. Tutaj zobaczysz buźkę - u mnie było widać, że usta ma za tatusiem i że jest strasznie podobny, poza tym płeć - widać wyraźnie i przede wszystkim, lekarz nie musi Ci wmawiać co jest co, bo po chwili badania sama już widzisz...no i przede wszystkim po badaniu dostaliśmy film, a to super pamiątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY________tez uwazam ze to za dlugo sie ciagnie, moze byc tydzien,ale nie tyle czasu!!!!!!! Uwazam ze antybiotyk powinnas dostac i juz, bez wydziwiania!!!!Samo nic nie przejdzie:sa dlugo trwa:P Dla dziecka nie jest dobrze jak tyle czasu to sie ciagnie! OSCI: mozesz jesc My juz u tesciow:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki morfologii. Teraz szukam tych oznaczeń, bo 3 z nich mam NIE w normie i chcę sprawdzić co to jest. Niestety na necie nie mogę znaleźć:(:(:( Może ktoś wie??? Wszystko mam w normie prócz: LY norma 22,0-51,0 a u mnie 19,6 GR norma 42,0-75,0 u mnie 76,0 i PDW norma 10,-15,0 u mnie 17,1 Plisssss, jak któraś z Was wie co oznaczają te skróty, napiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka: nie wiem co to za skroty, pierwszy raz na oczy widze. Moglas zapytac babki w labo,powiedzialyby Ci bankowo. Najwazniejsze ze nie masz wysokich leukocytow, ani bakterii. Kiedy idziesz z wynikami do lekarza? wlasnie sie umowilam na USG 3D, w piatek za 2 tyg 30 marca ❤️ Zostaly mi 2 tyg zycia w nieswiadomosci o plci dziecka:classic_cool: Udalo mi sie, nie spalam kilka nocy i knułam co tu zrobic;) Teraz dopiero nie bede sie mogla doczekac :P Ale w koncu bede wiedziala jaki to lokator we mnie mieszka i....jakie ciuszki kupowac❤️❤️❤️ 3D to trojwymiarowe i raczej nie ma takiej mozliwosci aby sie nie dalo zobaczyc, pytalam przed chwila :) Zeby w razie co nie jechac na darmo;) Taki prezent slubny sobie zafundowalam :)) Dzidzia myslala ze mnie przechytrzy: nic z tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna: teraz w środę idę z tymi wynikami, więc wytrzymam. Może to nic poważnego. Będę z niecierpliwością czekała te dwa tyg:) bo też jestem już ciekawa - tyle o tym mówisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka: bo mnie juz szlag trafia i zżera od srodka, mala zadziora chce byc sprytniejsza jak ja;) Nie ludze sie ze na zwyklym USG zobacze za tydz plec: to bardzo ruchliwe dziecko i ani sekundy nie bylo spokojne;) Tak wariowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Po paru godzinach snu własnie wstałam :)) Zjadłam kanapeczki bo muszę zasilić dzieciątko no i samą siebie, piję rumianeczek no i zaraz brykam do leżenia! Na szczęście jeść potrafią jak jestem chora :)) Tak bardzo mi sie nie chce ale jak mus to mus! W domu u mnie cisza i pusto i jakoś mi smutno, że muszę sama siedzieć! Joasiu ile płacisz za 3D? Ja idę w 22tc więc bardzo się cieszę przy okazji będe miała zrobione narządowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY__________ze wszystkim 80 zl:) ALe wiem ze w...Szczecinie to samo 200 zl:P Zlodzieje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna: 80 zł tylko?! myślałam, że to koszt rzędu ok 200 300zł! a gdzie robisz? ja muszę sie dowiedzieć czy jest możliwość i za ile u mnie w mieście. W środę zapytam mojego ginka. Powinien wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 180 będzie mnie to kosztowało! więc też nie mało o ile nie będę musiała dopłacać za filmik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu wiem, że cena zmienia się odnośnie tego czy chcesz 3D lub 4D albo nagranie! Jestem ciekawa w środe co mi powiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka: fluidki dla Ciebie !!! __________________@@@@_______@@______ ___________ ______@@@@@@____@@_______ _________________@@@@@@@@@@______ __ _______@@@@@@__@@@@@@@@__________ _____@@@@@@@@@@@@@@@_ ___________ ___@@@@@@@@@@@@@@@_____________ __/@@@@@@@@@@@ @@@______________ ___@@@@@@@@@@@@@@_____________ ___@@@@@@ @@@@@@@______________ ____@@@@@@@@@@@@______________ ____@ @@@@__@@@@@_______________ ____@@@@____@@@@________________ ___@@@@@@@@@@@@@______________ I dzień dobry wszystkim! Ja dziś jadę kupić kafelki i terakotę, remont chyba zbliża się do mety szybciej niż myślałam!!!:) Niedługo chyba stąd zniknę - nie będę miała przez jakiś czas dostępu do neta. Będę zajęta przeprowadzką w okolicy Świąt. Teraz internet mam do ok 20 marca i chyba nie będę płacić (mama neta radiowego) za kolejny miesiąc, bo po świętach na pewno mnie już tu nie będzie. Muszę w dzielnicy, gdzie będę mieszkać poszukać innego operatora z antenką, by mieć dobry sygnał:) Nie wiem ile to potrwa:( Jak samopoczucie? Ja właśnie nie wiem czemu zwymiotowałam całe śniadanie i zastanawiam się czy jeść ponownie czy wyjść z domu niemlal na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa - moze wez cos ze soba na wynos do jedzenia... to tego operatora szybciutko szukaj, bo uschniemy z tesknoty za Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z miasta, oczywiscie wlazlam do dzieciowego sklepu na moje nieszczescie..... Kupilam 2 koszulki-wiazane, komplet:spioszki z kaftanikiem, czapke i lapki-niedrapki....To takie slodkie wszystko ze.... nie da sie nic nie kupic... listka_____-to wejdz chociaz okazyjnie raz na jakis czas i daj nam znac ze wszystko gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!To juz ja a nie moj maz:):) Wyszlismy wczoraj ze szpitala..obrzeki troche ustapily a cisnienie jest skaczace i dostalam leki i musze byc ciagle pod kontrola. Najwazniejsze ze wykluczyli zatrucie ciazowe i wyniki nie sa najgorsze..Mam nadzieje ze jak juz teraz pojde do szpitala to wrocimy juz z Bartusiem w beciku:) Mam odpoczywac ale zalecono mi 30 min spacerki ze wzgledu na te obrzeki.. A i dziekujemy za slowa otuchy i wsparcie..super ze jestescie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik❤️❤️❤️ Super ze wrocilas i ze to nie zatrucie:)))) Duzo lez i odpoczywaj, bedzie dobrze:)))) Buziaki❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero zobaczylam ze Ty za 40 dni masz date porodu, szok, lez i czekamy:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło przeczytać, że będziecie za mną tęsknić❤️ Z tym wchodzeniem tu od czasu do czasu oczywiście się postaram, ale nie będę miała za bardzo jak( moi rodzice nie maja już neta, brat zabrał komputer do internatu). mam niby do 20 marca tu, ale mam nadzieję, że facet troszkę zapomni o nas i net będzie dłużej.... Wczoraj dowiedziałam się, że remont skończą mi jeszcze na pewno w marcu, za ok 1,5 tyg już!!!! Chłopaki tempo mają niesamowite! Więc przed świętami będę już w nowym czystym domku już tam w miarę zaklimatyzowana!!!!Normalnie aż mi się nie chce wierzyć!!!! Moja kol, ta co pisałam, że się boi test zrobić, przemogła się i dziś jest już po - wynik pozytywny!!!!!!!!!!!!!! Tak się strasznie cieszę, bo starali się od więcej nawet niż roku! Także widać można!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×