Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witajcie!! Pisałam wczoraj, ale coś mi nawaliło w kompie i nic sie nie zapisało...a tyle Wam napisałam.......... Byłam wczoraj u gina, wyniki wszytskie mam prawidłowe, wg obwodu brzuszka Mały waży już prawie 1,7 kg :) A swoja drogą - pytanie do dziewczyn około 30-stego tygodnia, jaki obwód główki ma Wasze Maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam o ten rozmiar główki, bo wczoraj lekarka dwa razy mi mierzyła, podobno wyszło najpierw za dużo... Byłam tez u okulistki, w przyszłym tygodniu idę na badanie dna oka, nie zdążyłabym zrobić tego wczoraj, bo bylam umówiona do gina. Poza tym pogorszyl mi się wzrok, mam już -4,5 :( Dziś wraca moje Kochanie, nie było Go tylko jedną noc, a ja jestem już strasznie stęskniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! Trzymaj się, dziś operacja, na pewno strasznie się denerwujesz, będzie dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ Wlasnie wrocilam od ginekologa: slyszalam pierwszy raz w zyciu serduszko Naszego Dziecka!!!!Wszystko ksiazkowe: 140 ud/minute...Lzy mi lecialy jak grochy, nie moglam tego powstrzymac...Wszystko w porzadku: o 11:00 mam isc jeszcze raz, bo przywioza najnowszy sprzet USG i gin bedzie na mnie testowac. Moze sie dowiem plci....Aczkolwiek wcale teraz o tym nie mysle:( Mialam dziwne zdarzenie: w poczekalni byla prawdziwa Cyganka ( stara babunia) Wlazlam, a Ona do mnie: Ty nie moglas zajsc w ciaze, szalejesz ze szczescia ze jestes w ciazy!!! Oczywiscie,ze to prawda... Jak wychodzilam z gabinetu podeszla do mnie i mowi: MASZ SYNA!!! A ja na to: A skad Pani wie? Jak ani ja,ani lekarz nie wiemy? A Ona: wiem i widze, zobaczysz. On (lekarz) dzis Ci powie... No coz,ubralam sie i wyszlam.... Za 1,5 h ide drugi raz. Co do M; za pol godz (o 10:00) ma operacje.Rano sie z nim pozegnalam, cala noc nie spalam, czuje sie fatalnie.... Tak bardzo sie boje, nie moge sobie miejsca znalezc... A najgorsze jest to ze caly dzien bedziemy trzymani w niepewnosci i nieswiadomosci: dopiero po 18:00 bede dzwonic do anestezjologa i sie dowiem co i jak... To jest najgorsze: On juz bedzie dawno PO, wybudzony, bedzie odpoczywac a my tu dalej w niewiedzy... Boze miej go w Swojej Opiece....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! Będzie dobrze A co do Cyganki to faktycznie dziwne, ale to może być prawda, przekonamy się za 1,5 h, napisz koniecznie!! Dobrze, że masz te badanai, może choć przez chwilę nie będziesz myśleć tylko o jednym....buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu____napisze, Cyganka mnie powalila na kolana... Tak sie denerwuje,nie moge sobie miejsca znalezc,to za 7 minut..... Za godz ide,dam znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Witajcie. Wiem że dawno nie pisałam, ale zaglądam tu od czasu do czasu i cieszę sie z Wami wszystkimi. Przepraszam, ale zdjeć nie ogladam, bo zalałabym łzami biurko. Mnie spotkało coś dziwnego wczoraj. Cykl mam 34 dniowy, okres skonczył mi się 1,5 tygodnia temu, a tu wczoraj zaczęłam plamić, dzisiaj sie to skończyło... nie mam pojecia co sie dzieje. Pozdrawiam Was wszystkie, bo nie wiem kiedy sie odezwę. Pogłaskajcie brzuszki ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_s---->ale zbieg okoliczności (albo moj intuicja)-wczoraj myślałam o Tobie, że już bardzo dawno Cie nie było ( Emesze, oczekującej1 też) Buziaczki 👄 joannaz---->trzymaj się! Wszystko będzie ok ( a takie przepowiednie Cyganek często się sprawdzają - podobno) aniaania-----> nie martw się na zapas. A ja dziś wyjeżdżam na weekednd do koleżanki i jej maleństwa już 7 miesięcznego. Przy okazji drugą odwiedzę ma rocznego synka :D :D :D ciężka to będzie przeprawa (ale mam zamiar dobrze się bawić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
DorotkaM - w koncu imienniczka moją jesteś:) Dzieki za pamieć, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz - trzymam mocno kciuki z Olą za Ciebie i Twojego męża... 🌻 i czekamy niecierpliwie na poznanie płci... a ta cyganka rzeczywiście dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu Ja tez mówię, że to będzie syn a cyganką nie jestem :)) a Ja ciągle walczę z myślami odnośnie płci mojego dzieciątka! To wredne i męczące! Sama już nie wiem dlaczego płaczę a w szczególności jak widzę mojego męża! Wciąż jednak mam nadzieję, że nawet dobry lekarz na dobrym sprzęcie robi pomyłki! Czekam na kolejną wizytę juz u mojego prowadzącego gina! Jak on to potwierdzi będę spokojna... Czy myślałaś kiedyś, mamo, Kiedy ziarno me zasiałaś, Kiedy tchnęłaś we mnie życie I jak rosnę, doglądałaś; W swych marzeniach o mnie, mamo, Rozpatrzonych tak dokładnie I w oczekiwaniach długich, Aż w twe serce się zakradnę; Czy myślałaś wtedy, mamo, Że i ja cię planowałem I na własną mamę właśnie Ciebie upatrzyłem? Mamę, która słodko pachnie I ma śliczne białe dłonie, Która czuła jest, kochana, I potrafi lęk odgonić? Kiedy nadszedł czas porodu, Czy powstało w twojej głowie, Że gdy ty myślałaś o mnie Ja pragnąłem ożyć w tobie? I jak leżę w twych ramionach, Czy wiedziałaś, sam nie wiem, Że gdy tak mnie poczynałaś, To ja wybierałem ciebie! (Colleen M. Story)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird - faaajowe, mi podoba sie ten zółty i czerwony kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam od gina: 1,5 H trwalo USG!!!!! Obejrzelismy wszystko: kazdy szczegol, kosteczke, miesien, narzad i organ, bylo super widac wszystko.... Poza płcią: moje dziecko jest za ruchliwe,nie nadaje sie do ogladania tego co ma miedzy nogami.... Nawet sie nie da opowiedziec co wyprawialo... Mam zdjecie: po lewej glowka, dalej kregoslup szyjny i tułów [URL=http://imageshack.us]http://img440.imageshack.us/img440/2750/obraz001ey7.jpg [URL=http://imageshack.us]http://img68.imageshack.us/img68/6803/obraz008wx7.jpg O ile zdjecia pojda..... Co do M: wiem tyle ze juz jest PO/// nie dzwonia ze szpitala:to chyba dobry znak, w razie co natychmiast alarmuja rodzine... Po 18:00 dokladnie bede wiedziala,musze czekac./...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu - zazdroszcze Ci tak długiego USG... sama bym tak chciała, dobrze ze u dzidzi wszystko na miejscu... a z M na pewno wszystko w porzadku... brzuszek i głowa do góry... :D a zdjecie nie poszły... :D :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia a masz wydruk co do wszystkich wymiarów i prawidłowości! Na nowym sprzęcie to już automatycznie wszystko jest opisane w chwili gdy lekarz robi pomiary czy też bierze pomiary! Ja mam każdy centymetr każdej kosteczki którą mierzył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu jak wklejasz linka to staraj się tego ostatniego jaki jest na liście! Zazwyczaj działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam też podobają się x-landery:) super są!! Joasiu! Tylko pozazdrościć tak długiego seansu i lekarza, który poświęca Ci tyle czasu... Moje Kochanie wróciło, właśnie zjedliśmy obiadek, jka dobrze, ze jest już w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady________pisalam ze to nowe USG, goscinnie bylam zaproszona, gin sie uczy dopiero, dlatego 1,5 h trwalo:) aniu______bo moj gin to Aniol ,wiele razy Wam o nim pisalam:) Za godz dzwonie do szpitala,bede wiedziec co z M.... Nie potrafie sobie miejsca znalezc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z lekarzem: przytomny,stabilny,wszystko w porzadku!!!!! Operacja bez zaklocen,jak dalej tak bedzie jutro przeniesiony bedzie na sale Ogolna..... Uffffffffffff, kamien z serca!!!!! Alestezjolog: super babka, jutro kazala mi o 10:00 zadzwonic,to powie czy zostal przeniesiony i czy tel juz mu oddali....Sa w szoku bo....jest bardzo silny i blyskawicznie dochodzi do siebie!!!!!!!!!!!!! Boże dziekuję Ci i ta kruszyna również !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz________bardzo się cieszę, że wszystko pomyślnie się układa!!! wiedziałam, że tak będzie dobrze!!! co do usg naprawdę pozazdrościć!!!! a jak ci robił? dopochwowo? czy już przez brzuch??? ja to ostatnie w 22 tyg miałam 1wszy raz całe przez brzuch. aniaania: mojego m. nie ma już od 2 lutego.już się chyba przyzwyczaiłam, bo nie mam już sił tęsknić...:( ale już niedługo. no i to nie pierwsze nasze takie rozstanie, tylko już drugie a wtedy nie widziałam go 3 miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka_________od dawna przez brzuch!!!!Dopochwowe robi sie tylko do 12 tyg dlatego ze istnieje przeniesienie zarazek z lowicy USG na zyjke macicy (zakazenie,skurcze,etc)!!!!!!! Dlatego lekarze tego wola unikac i potem juz tylko robia przez brzuch,aby ta macice zostawic w spokoju:)))) Co do M swietujemy: ja pije Piccolo,tescie wino❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna, super,ze sie operacja udala, kamien z serca, poglaszcz brzusio w moim imieniu pozdrawiam wszystkie mamusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde a u mnie zaczyna się puchnięcie wrrrr Przed wyjściem do sklepu wazyłam jeszcze 74,5 a po jego powrocie czułam moje obrzęknięte palce i stopy i waga sobie wlazła na 76! Nie wiem od czego tak się dzieje i dlaczego... Może poradzicie co moze być powodem opuchnięć! Jadłam tylko ogóry kiszone 4 :)) były słone! Może to z ich winy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza❤️ lady_______musisz koniecznie powiedziec o puchnieciu lekarzowi, mnie sie na dzien dobry pyta na kazdej wizycie!!! I napewno to nie jest od ogorkow;) Za godz bede dzwonic po nastepne info o M, jutro do niego jedziemy./Ide dzis do krawca suknie przymierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu --- powiem owszem! A ty udanej przymiarki :)) i samych dobrych wiadomości o męzu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj po dwóch serkach ładnie mi zaczęły puchnąć ręcę aż czuję jak siedzę obrzęk wrrrr to jest strasznie niemiłe i z tego powodu przy pierwszej ciąży miałam nadwagę 30kg jak nie więcej a lekarz który mnie prowadził nie zareagował! Inny zaś nie mógl nic przepisać bo było już za późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×