Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

i znów Emesze zniknęła... odezwij się kobietko!!! wiesz że razem raźniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka: dawaj te hasła, może znów zadziała :D:D:D Echh,no chyba to swinstwo jest mi pisane.Chyba musze sie psychicznie przestawic ze...przez Bromergon do dzidzi:D Oby... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok!!!! wedle życzenia Joannaz!!!! Hasło dnia: \"Czekamy na kolejną BAAAARDZO DOBRĄ NOWINĘ\"... Która z kobietek się pochwali?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam dziewczynki:) Znow mi zle,niedobrze i zawroty glowy- wczoraj na noc wzielam Bromergon,buuuuuu....Sie wykoncze A tak na marginesie: co sadzicie o tym? Chcialam wczoraj zamowic ale nie wiem czego cos mnie powstrzymywalo.Zobacze co Wy na to: http://www.sklep.starania.pl/default.asp?s=94&id_sklepu=43&id_dzialu=-2&st=0&c=10&vw=1&srch=&o=0&dsc=0&id_towaru=124971&szablon=towar Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Joannaz---->sama zastanawiałąm się nad tą mieszanką. Tylko nie wiedziałam, że można kupić gotowy zestaw...miałam zamiar zamówić poszczególne zioła i zrobić sama! Słyszałam o niej naprawdę wiele dobrego. Generalnie wpływa na lepszą pracę jajników. Dziewczyny z innych forum bardzo zachwalały. wg mnie nie zaszkodzi, ale pomóc może... :) więc...przy okazji dzięki za adres stronki....pewnie samam skorzystam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka: wlasnie znalazlam tego linka na jakim forum:D i pomyslalam ze Wam tez moze sie przyda;) To ide sobie zamowic ze 2 paki i co dla faceta poszukam- z boku po lewej stronie na stronie sa linki dla \"witaminek\" dla facetow;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zamowilam sobie 2 paki ziółek- sceptyczna jestem do takich \"wynalazkow\" ale mi juz nic chyba nie zaszkodzi:D Kurde,musialam zamowic za pobraniem(10zl wiecej) bo...zamotalam sie z Intelligo:D ZObaczymy jaki efekt bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mi napisali? ze 3 testy owulacyjne dostane gratis za zamowienie, lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie, nie będzie... Nie będzie potrzebna 2 paka... po jednej szybciutki efekt!!!! O! I tak ma Być!!! Pozdrówki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz==> oby ta mieszanka po jednym lyczku przyniosla skutki. To moze i ja cos poszukam na tej stronce dla mojego meza, mam nadzieje ze cos znajde, bo i tak biedak do tej pory nalykal sie tyle tabletek,powoli nie mam serca mu podawac bo tak sie zle czuje.Ale o dziwo ani slowka jeszcze nie slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz zamowilam, zobaczymy jaki efekt da razem z Bromergonem:x jak bedzie oki-wcale sie gin nie przyznam-niech bedzie po jemu ze to br:x :D A jak cos znalazlam jeszcze cos fajnego dla faceta (z opisu): http://www.sklep.starania.pl/default.asp?s=94&id_sklepu=43&id_dzialu=0&st=0&c=10&vw=1&srch=MACA&o=0&dsc=0&id_towaru=123502&szablon=towar ale z tym sie wstrzymam bo i tak bym musiala jakims sposobem mu podac,On nic nie chce łykać :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zielona Koniczynko!!! Po prostu trafił Ci się DOBRY mężczyzna!!! a to najważniejsze.... Dobra wracam do pracy, bo zaraz będzie szefowa i już ma dla mnie nowe zadania :( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlop jak chlop, poprostu wie ze problem lezy u niego, a u mnie powoli zegar zaczyna wybijac.Wiec robi wszystko co w jego mocy. chyba tez sie skusze i cos dla niego zamowie, ach coz zlego moze sie jeszcze stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhhhhhhhh, moj nawet nie chce slyszec w razie co nawet o...zbadaniu nasienia:( W 99.9% przyczyna zaburzen jest we mnie- hormony mi szaleja.A w razie co nie poszedłby na badania- czasem cos tam wspomne i wielka awantura:( Chyba ze nie wiem co by sie stalo,On nawet nie dopuszcza mysli do siebie ze cos z nim moze byc nie tak:/ Moje leczenie-owszem,adopcja-jak najbardziej ale...On an badania-za Chiny:/ Pieprzona meska duma, pocieszam sie ze....leczenie u mnie zaskutkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhhhhhhhh, moj nawet nie chce slyszec w razie co nawet o...zbadaniu nasienia:( W 99.9% przyczyna zaburzen jest we mnie- hormony mi szaleja.A w razie co nie poszedłby na badania- czasem cos tam wspomne i wielka awantura:( Chyba ze nie wiem co by sie stalo,On nawet nie dopuszcza mysli do siebie ze cos z nim moze byc nie tak:/ Moje leczenie-owszem,adopcja-jak najbardziej ale...On an badania-za Chiny:/ Pieprzona meska duma, pocieszam sie ze....leczenie u mnie zaskutkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musialam na poczatku walczyc aby poszedl sie zbadac.Oczywiscie po pierwszym badaniu powiedzial ze nigdy wiecej\"niech sie dzieje co chce\",tak go zadek bolal(chyby caly tydzien).Ale bol sie szybko zapomina i teraz wie jak idzie do lekaza to niewolno tylka zaciskac ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhhhhhhhh, mam nadzieje ze ja nie bede musiala \"tego robic\", znaczy prosic o takie badanie. Poki co siebie lecze-ja mam klopot. Zamowilam ziolka-zobaczy jakie efekt da taka mieszanka z lekami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powoli tez sie musze urywac.Karolcia chce isc na plac zabaw, mam nadzieje ze znowu nie zaczepi mnie jakas babka i zacznie chwalic \"JAKA SLICZNA MA PANI CORECZKE\" Wiecie jak sie przykro czlowiekowi robi gdy mosi powiedziec ze to tylko moja siostrzenica.ale nie zasmucam dalej Dorotko==> milej pracy Ci zycze, i oby bylo malo pracy to wtedy mozesz nam jeszcze cos naskrobac, no i troszke odpoczac🌻 caluski 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaraz pojade chyba nad jeziorko poopalac sie troszke,przymulona jestem moze zasne:D Milego dzionka, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhhhhhhh, nie bylam nad woda:( Pakowalam sie i...zasnelam!!!!!!!!! Wstalam niedawno, to przez te swinstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie!!! 🌻 widze że nie tylko ja próbowałam otworzyć tę stronkę ;) :) :) ale mnie zmogło po pracy...nawet się troszkę zdrzemnęłam (dawno mi się to nie zdarzało)... czyżby się troszkę postarzała???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×