Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

to mnie zmogło bez bromergonu... strach pomyśleć co będzie jak go zacznę brać??? 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Oj wiecie co, ja tez dzis bez sił..no słaniam sie na nogach a tak dobrze spałam w nocy... Ide sie wykąpac i do łózka bo jutro znow 6 rano pobudka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam lepiej 6:30 :) ale ostatnio budzę się w nocy a już toaleta to obowiązkowo!!! :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz z ta toaleta to ja tez tak mam..i do tego spie na pietrze a łaziienke mam na parterze..wiec mam nocny spacer po schodach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o mnie chodzi to mysle ze nie bardzo..w koncu to pierwszy okres po odstawieniu tabsów to sie moze przesunąć.A poza tym to sie zabezpieczalismy.. Ale Tobie to zycze z całego serca:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba bardziej Ciebie :) :) :) u mnie ok tydzień do @ .... za wczesnie zeby cokolwiek... Joannaz ma rację! leć po test!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhhhhhhhhh.nigdy nie mow nigdy;) Mozliwe ze hormony a mozliwe ze....sama wiesz;) A ja musze zaczekac na nastepny cykl-ten \"pusty\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna..miałam isc dzis ..ale w połowie drogi zmieniałam zdanie i skonczyło sie na wafelkach w spozywczym kolo apteki:) Pomyslałam ze dam sobie czas do poniedziłku własnie:)..zeby sie za bardzo nie schizowac na samym poczatku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo po week to bedzie dobre na nastepny tydzien;) Jak pozytywne-radosc, jak negatywne- spokoj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik26! podziwiam cierpliwość!!! ale....sama też bym pewnie poczekała.... wolałąbym dostać @ niż zobaczyć jedną KRECHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy..w pon..jak@ nie bedzie do tej pory. Ide powiesic pranie bo sie skonczyło i ide spac.Pozdrawiam cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co????Ja to jednak durna jestem- doradzam Wam zaczekac i potem robic test a sama.........latam prawie co miesiac i robie od razu:((((((Wiem ze nic nie bedzie- a jak ta glupia sie ciagle ludze:/ Zobaczymy na jak dlugo starczy mi sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz ----->starczy starczy.... będziemy Cię wspierać jakby co... a Ty nas....też jakby co ale nadal czekamy na dobrą nowinę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooooooooooooo czekamy:):) Poki co czekam na ziólka które dzis zamowilam:D Mam nadzieje ze..nie zatruje sie tym, ihihihihi.Chociaz jak zyje po Bromku( ale jak:-/) to ziola sa niczym :D Kasik26---dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba też zamówię :) :) :) chociaż moze poczekam jak Ty zareagujesz :) :) :) żartuję oczywiście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka- ja juz w nosie to mam, mi juz nie zaszkodzi chyba:D Gorzej juz byc nie moze- conajwyzej lepiej, nie mam nic do stracie- wiec pic te herbatki moge;) Pewnie do piatku nie dojdzie, moze w poniedzialek, az sama jestem ciakawa.I ciakwe jakie te testy owulacyjne co mieli mi wrzucic w paczke, przepisze Wam ulotke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nie przejmuj!!! ja jadąc samochodem wjechałabym w tył drugiego samochodu który stał na czerwonym świetle :( to był ten cudowny wpływ Bromergonu :( :( :( na szczęście nie jechałam sama i \"zostałam\" ostrzeżona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie mow, tek tak nieraz mam za kolkiem ze nie lapie jak powinnam, ale co zrobic....Bromergon jest na liscie lekow zakazanych dla osob kierujacych-wiec wiadomo o co chodzi, ale co zrobic... Dobranoc dziewuszki,papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dziewuszki:) Okropny dzis upal- wlasnie wrocilam ze sklepu- juz 28 st a jest 8 rano:D Mam zamiar dzis jechac nad wode, chyba ze znow zasne- czuje sie okropnie,wszystko mi z rak leci,a w sklepie 5 razy odchodzilam z kolejki do kasy bo zapomnialam czegos:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!!!!!!!!! u mnie dzisiaj tak wspaniala pogoda, nie ma az takiego slonka, i tak fajnie sie oddycha.Uciekamy dzisiaj na rowery joannaz==> powiedz czy przy zrobieniu zamowienia dostalas potwierdzenie na e`mail. Bo ja tez zamowilam dla meza bylo napisane ze dostane potwierdzenie na podany e´mail i do teraz nic nie dostalam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczynka: nic nie dostalam na maila, tylko pojawil sie komunikat ze zatwierdzono, wysylka pojdzie i ze dziekuja U mnie upal jak diabli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×