Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

włąśnie nie robią przez brzuch, bo chyba wg ich teorii, dopochwowe jest dokładniejsze tzn. widać lepiej. ja odkąd jestem w ciąży to włąśnie na tym usg 1wszy raz poczułam się jak.... no tak jak nie powinnam. co do chamstwa ludzi to jak już będe miała wielki brzuch i ktoś mi np. nie ustapi miejsca to chyba pogryzę taka już jestem przewrażliwiona!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się, bo wiem, że ciężarnym na solarium nie wolno, ale tak sobie wykombinowałam, a na solarium tylko na twarz wolno??? blada jestem jak dupa i źle się z tym czuję. nigdy nie opalałam się jakoś przesadnie, ale trochę tej opalenizny mi brakuje. a jak się przypudruję to jakby nic nie było - nadal jak mąka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ ja juz po pracy:) listka: zapomnij o solarium w ciazy:P listkaaa: uroki bezplatnej sluzby zdrowia;) Od kilku lat nie korzystam bo chyba bym skonczyla u psychiatry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka! Co do solarium to stanowczo odradzam, też nie mogę na siebie patrzeć, taka jestem blada, polecam za to solarium natryskowe (robiłam przed ślubem całe ciało), bo można zrobić samą twarz i dekolt, albo połowę ciała, a efekt super.... (zresztą poleciła mi Kasia 🌼 z kafe), trzyma się ponad tydzień, więc może to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! A co do służby zdrowia to zgadzam się w pełni, tylko cholernie trudno trafić na dobrego specjalistę.......mojej lekarki akurat nie ma i na czas ciąży musiałam zapisać się do kogoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam tylko pierwsze usg w 5 tyg ciazy robione dopochwowo a potem juz w 12 tyg przez brzuch i widac było super.Moze to od sprzetu zalezy:) Joasia..u nas w kraju to najgorsze jest to ze nie raz sie placi i fige sie z tego ma bo trafia sie na specjaliste do bani...moja mama była prywatnie u gina rok temu z bolem w podbrzuszu,zrobił usg i stwierdził jakies plamki na jajniku..ale nie wiedział co to jest. Za trzy dni plamki były torbielami ogromniastych rozmiarow a mama była w szpitalu na operacji..Ot i ufaj prywatnym lekarzom.... A z drugiej strony sama tez panstwowo nie chodze bo i czasu szkoda i nerw na to wszystko:( a oni jeszcze zadaja podwyzek. Wogole to wczoraj podali w tv ze od kwietnia strajkuje słuzba zdrowia...wiec jak pojde rodzic Olenke to mi chyba maz odbierze porod:) Dobrze ze tez lekarz..a ze weterynarii..trudno:):):):) Świat na łeb upadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka..kup pudr koloryzujacy i po problemie bladej cery:) Ja sama tez jestem blada jak nigdy..ale u mnie to juz spadaja na łeb czerwone krwinki i dlatego. Tatus mi kupił sok z burakow na przyrost krwinek i pije a czy to cos da to zobaczymy po badaniach. Polecam soczek z marchewki,jak dla mnie paskudny ale nadaje ładny kolor cerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki, ta sluzba zdrowia...o zgrozo!!!!! nie zaleznie gdzie:( co do spoleczenstwa: nawet jak sie zemdleje nie skutkuje, bo myslom narkomanka, pijak..a nie osoba wymagajaca natychmiastowej pomocy..tak bylo z moja kumpela..na szczescie ktos chodz zadzw po karetke. milego dnia babolki, 3majcie sie cieplo.. tu od rana tak lalo ze szok!!! teraz jest juz ciut ladniej. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie mialam dzis straszny dzien: straszna awantura z M, na noze i grozba rozpadku naszego zwiazku.... Kupa nerwow i lez..... Na szczescie wszystko sobie wytlumaczylismy i wyjasnilismy ZObaczymy co bedzie dalej................ Dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ zmykam do pracy, mam dzis b ciezki dzien.... Praca, potm dlugaaaaaaaaaaa Rada Semestralna, potem biegiem do domu i z M do dentysty na konsultacje przed operacja, wroce wieczorem :classic_cool: Paaaaaaaaa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ale ohydna pogodna! Najlepiej w ogóle nie wychodzić z domu....miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pogoda pod psem:(:(:( Joanna....byle jak najszybciej zleciał ten dzien..a i mialas sie nie denerwowac a tu kłotnie... U nas akurat wczoraj było super;) Miłego dnia..choc z taka pogoda to ciezko by był miły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustki, chyba Wszystkie dziś śpicie......a ja pracuję i wciąż zaglądam do kafe................taki mam zapał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt:pustki straszne.. Byłam na zakupach:) Kupiłam Olusi dwa sweterki:jeden taki kremowy a drugi granatowy z misiem.I jeszcze kupiłam rozoewgo pajaca w misie i dwa rampersy..Maz sie smieje ze mnie bo pojechałam sobie po spodnie..spodni nie kupiłam a dziecku przywiozłam pol siatki:) Trzymajcie sie cieplo i dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Ciotkiiiiiiiiiiiiiiii :D: Wczoraj wiecz wrocilam z M od lekarza i padlam na cycki,caly dzien poza domem ....... o 19:00 juz mialam odlot :wink: Dzis 5 dzien bez mdlosci :) Po pracy do tesciow i na USG , mam nadzieje ze bedzie wszystko OK........... Aaaaaaaaaaaaaaaa ubralam moje ulubione sztruksy i....... za ciasne normalnie,ledwo sie dopielam :D:D:D:D Teraz siedze w rozpietych, 2 tyg temu dobre byly :D:D:D:D Milego dnia❤️ Ps. na 12 kwietnia planujemy slub.....cywilny:) Zadnych baletow, wodki, USC, obiad, kawa i ciacho w knajpie i do domu:)Oboje tak chcemy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik! Super, że znasz już płeć, przynajmniej możesz już robić zakupy.... Joasiu!!! Dziś spotkała mnie ta sama sytuacja ze spodniami, dwa tygodnie temu miałam je na sobie, a dziś brakuje kilku centymetrów!!! Mój brzuch robi się ogromny!!!!! I gratuluję ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No joasia to gratuluje Wam decyzji o slubie ❤️ a juz zamawiam zdjecia:) U nas tragicznie po tej wichurze..latało chyba wszystko w powietrzu..nie spałam pol nocy:( Jutro idziemy do szkoly rodzenia po raz pierwszy,ciekawe jak bedzie:)? Trzymajcie sie i miłego dnia.. A co do za ciasnych spodni..nic juz nie mowie;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę sobie teraz kupić takie jeansy z szeroką gumą na brzuch, widziałam w H&M, ma może któraś z Was? Kasik! Ja też myślę o szkole rodzenia, podobno powinno się zacząć od 5 miesiąca, tylko mój mąż jakoś nie jest do tego przekonany...ale jeszcze Go przerobię na swoje, koniecznie daj znać jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! ja mam przeokropny dzień. byliśmy z m. u jego rodziców i tak się pożarliśmy, że zostawiałam go tam i wróciłam autem sama. nerwy mam już na wszystko, aż wyję z bezsilności..czemu to wszystko czasem takie posrane?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaaa: stad ja to znam???????? WItajcie❤️ Ja po USG; jestem przeszczesliwa:) Dzidzius boski,widzialam jak macha nozkami, az sie poryczalam:) Ma 15,7 mm, wg USG to 10 t i 3 d, a termin na 30 sierpnia;)Tetnio dodatnie, 150 uderzen na minute:) Wszystko ksiazkowe poza....moim cisnieniem,ktore jest duzo za wysokie....Mam je kontrolowac kilka dni i jak nie spadnie pedem do lekarza po leki na obnizenie....:(:(:( W poniedz ide na badania: morfologia, mocz i cukier:) Milego dnia❤️ Ps. macie fotke: lezy do goru nozkami:) to u gory to nozki, po prawej stronie raczka:) http://img323.imageshack.us/img323/1812/usg9ti2dqb2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczymki, joanna mi tez sie otwiera żaba a na stronie staran wyskakuja mi zdjecia brzuszkow, nie wiem, moze cos chrzanie, Listka, czasami tak to bywa, ze wszystko jest posrane, ale nie martw sie zabardzo bo i tak bedzie ok, sama przeciez wiesz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Parę dni mnie nie było, komp mi padł...ale nie ze mną te numery i już działa :) :) :) ekonomista sobie też z nim poradzi :D :D :D mam troszkę do poczytania .....przez te pare dni...trochę się nazbierało... a wpracy taki młyn że nic podczytać was nie mogłam... POzdrawiam gorąco!!!! PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - ja też nadal niestety nie mogę fotki obejrzeć (są żaby albo brzuszki).:( nerwy mi już trochę przeszły (może dlatego, że wrąbałam marchewkę, paczkę chipsów i naleśniki u mamy). mimo to i jak m. dotrze do domu (jeżeli dziś dotrze, bo jego rodzice mieszkają w środku lasu 25 km od miasta ) muszę być nadal wytrwała i mu nie odpuszczać, dopóki nie padnie na kolana za to, że tak na mnie krzyczał:) poradziłam też sobie z moim bladym obliczem, posmarowałam się samoopalaczem z avonu - wyszło ładnie. od razu się lepiej czuję. jak myślicie? nie zaszkodzi \"nam\" chyba ten samoopalacz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna: tak patrzę na opis Twojego maleństwa. nie rąbnęłaś się z cyferkami? w połowie 11 tygodnia dzidzius ma 15,7 mm????? ja tez mam chyba cios z ciśnieniem, bo mam takie dni jak dziś, że tylko się ruszę i zaraz pikawa serca aż muszę usiąść (akurat w dniu gdy mi pielęgniarka mierzyła ciśnienie miałam dobre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka: nie, takie sa wymiary:P No jwdnak tamten link nie dziala, trzeba byc zalogowanym uzytkownikiem tamtego forum, a z zabami sie cos pochrzanilo;) Kto chce moge wyslac na maila: dajcie adresy;) Zdjecie cudne z tymi nozkami i raczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×