Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

nie moglam uwierzyc wlasnym oczom!!!!! jejku jakie cudenko, malenstwo przepiekne❤️ takie slodziutkie i tak wyrazne zdjecie!!!! suuuuuuper❤️ dbaj o was joannaz.... buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM: super fotka nie? Az gin sobie wzial bo mowil ze...tak wyraznej w tak wczesnej ciazy to dawnoooooo nie widzial❤️❤️ I te nozki;) Dla Ciebie : ******************************** **************************************** ************************************** *************************************** ************************************* ***************************************** :):)):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeetam, babka! taka juz ladna i duza:) zreszta najwazniejsze aby zdrowiutkie bylo dzieciatko:) chlone wiruski na nastepny cykl, bo w tym dalam na luz..totalnie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim śpiochom!!!:) joanna: po1 ja oczywiście też poproszę super fotkę na maila jak można: :):):) ti9errr@wp.pl ti9errr - przez dziewięć pytałam o ten rozmiar, tą długość Twojej joanna dzidzi, bo jak byłam w połowie 13 tyg na usg (wtedy co fotki nie dostałam:)) to moja kruszyna miała już od czubka główki do pupki 60,2 mm. czyżbym to ja miała wielkoluda? i ponawiam pytanie o ten samoopalacz:) buziole i wiruski ************************************************* ****************************************************************** **************************************************** ********************************************** ****************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać!!!!!!!!!!!!!! śpiochy! dziś chyba poprawię sobie humor i pójdę coś kupić.....jakiś nowy łaszek:):):) a w środę idę do ginka z wynikami, poskarżę się, jak mnie potraktowali na tym usg i umówię się na usg prywatnie do niego, tez chcę mieć zdjęcie póki całego maluszka widać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! Joasiu---->maluszek cudny! dokładnie sobie obejrzałam :D :D :D Mały, WIELKI cud! Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nie troszkę mnie nie bylło i juz mi pod nosem przechodzi maleństwo Joasi... Joasiu i Ja proszę foto Twojego szczęścia na adres Ladybird76@poczta.onet.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia Ja jestem zalogowana na staraniach a z tego linka co podałaś to tylko brzuszki mi się otwierają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... joanna ..chce zdjecie dzidzi-mail w nicku:) listka..ee samoopalcz nie zaszkodzi a jak poprawił ci humor to najwazniejsze:) Bylismy w tej szkole rodzenia...najpierw byly cwiczenia a potem wyklad profesora na temat porodu w wodzie.No i w sumie zaczelismy sie zastanawiac nad takim porodem:) ogolnie miła atmosfera i fajnie było.a na koniec dostalismy gazetki o dzieciach i stos probek kosmetykow i probki pieluszek:) Listka..u nas w tej szkole przyjmuja od 26 tyg i jest 7 spotkan. Ja byłam dzis na pierwszym ,za tydzien drugie i potem cały luty przerwy i znow.Jest taka przerwa bo cwiczenia z parciem sie robi poznej ,pod koniec ciazy:) Ja mysle ze warto..chocby po to by oswoic strach:) Trzymajcie sie i miłej niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka i Justyna..xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx dla was kochaniutkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ Listkaa: ja jestem w 9 tyg i 2 dni!!!!!!! Wiec ma prawo miec taki wymiar jaki ma;) Juz ide na poczte Wam wyslac fotke, cudna:) Spalam cale popoludnie, teraz ustalalismy szczegoly slubu: bedzie w Dworku Myśliwskim po wiejsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik🌻 szkola rodzenia to b.fajny pomysl!! moja kumpela chodzila, a teraz spotykaja sie mamuski ;) a glowny temat to \"kupki\" - kolory teczy hahahahahaha takze jeszcze nie z mojego doswiadczenia ale polecam! zmykam jeszcze pospac mam takiego leniuszka...;) joannaz rozsylaj zdjatko rozsylaj! jest przecudowne❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna: zdjęcie przecudowne!!! ale jesteś szczęściarą!!! mieć takie cudo tzn takie małe cudo już tak fajnie na zdjęciu udokumentowane!!!!!! nic dziwnego, że lekarz sobie wziął!!!!! a co do rozmiarów to rzeczywiście, nie neguję, tylko jestem zaskoczona że w 9 tyg może mieć 1,5 cm a w 13 tyg już 6 cm!!!!! jak to szybciutko rośnie!!!!! dziewczyny kupcie sobie ostatni numer czasopisma \"rodzice\" jest tam film na dvd o rozwoju maluszka w brzuszku od początku do porodu! film jest super!gorąco polecam!!! ps kupiłam sobie wczoraj suuper spódniczkę, będę mogła nosić całą ciąże i po, bo ma górę taką rozciągliwą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka i jak najbardziej sie zgadza: potem dzidzi rosnie ok 2 cm na tydzien:) A fotka genialna: mam w ramce na biurku przed nosem❤️❤️ Rano jade do lab na badania: morf,mocz,cukier,za tydz w piatek z wynikami do gina. Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Joannaz--->też bym sobie postawiłą w ramce na biurku! Kasik26---->dzięki...łapiemy, łapiemy... Aniaania, listkaa, wica, oli80, JustynaM, magda r., i wszytkie kobietki te które juz mają swoje szczęście pod sercem i te które bedą miały wkrótce... POZDRAWIAM GORACO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..widze ze tu pustki..pewnie leniuchujecie:) Skonczylismy dzis łazienke:) juz wszystko podłączone..no tylko kinkietow nie mamy:) Padam ze zmeczenia..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26_______sio odpoczywac❤️ Ja wstałam niedawno, glowa mi strasznie peka, mam strasznie wysokie cisnienie, obawiam sie ze jednak bez lekow sie nie obedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Wróciliśmy niedawno z wycieczki, było sympatycznie, szkoda tylko, że zamiast śniegu przez prawie cały czas padał deszcz...i jeszcze jedno, nie wiem jak to możliwe, ale ważyłam się rano w piątek i teraz po powrocie - różnica 1,5 kg w górę :( troche mnie ten wynik załamał, zobaczymy jutro rano jak trochę strawię.... Joasiu! Na początek poproszę o fotkę aaanula@buziaczek.pl. W Dworku? Super pomysł. Kasiu! Przeczytałam o wizycie w szkole rodzenia i stwierdzam, że też musimy się zapisać, zawsze lepiej będziemy przygotowani... Pozdrowionka i do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja juz po badaniacha,wrocilismy do siebie,zaraz do pracy... aniu: wroce z pracy i wysle Ci:) Tez bym chciala szkole rodzenia:u mnie czegos takiego nie ma:( Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×