Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

ALe kurde Meksyk przezylismy.. Musielismy odlowac lesniczowke bo gosc ktory mial sie zajac zarciem ma...2 inne wesela i rady nie da:( Zalatwilysmy biegiem z tesciowa dworek w lesie, nad dwoma jeziorami, cudny i tylko cudem nam sie udalo....... Uffffffffffffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, widze ze jestes z łodzi /juz zapomnialam/ mialabym do ciebie sprawe, ale nie chce zasmiecac forum, podaj mi swojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie ❤️ Bylismy u lekarza po L4 dla M i... zamowic obraczki, cudne sa,dzis o 15:00 odbior :) I wytargowalam jeszcze taniej jak mialo byc :D A zaraz zbieram sie z tesciowa do miasta po nowe,szerokie lozko dla nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dziś idę do lekarza rodzinnego, co za paranoja, dostałam - po tym zasłabnięciu skierowanie od gina na ekg i co się dowiedziałam? Że takie skierowanie to musi wystawić lekarz rodzinny i do Niego muszę się udać, co za bezsens.......... Joasiu! Gratuluję zakupów, a co do łóżka to docenisz jego zalety szczególnei, gdy będziesz miała większy brzuszek....ja nie wyobrażam sobie innego łóżka i aż nie chce myśleć o chwili gdy będziemy musieli odstapić naszą sypialnię na pokój dla dziecka....ale to za jakieś 3 lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica moj mail to lzm24@o2.pl -jak tylko podołam to pomoge:) Joasia to super ze macie juz termin,a juz wiesz jaka sukienka czy kostium? Ja własnie pomyłam podłogi i ugotowałam grzybowa...mniam ale czekam na M to zjemy razem:) Pozdrawiam U mnie deszcz i szaro i buro...chce wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik______mniej wiecej: pod cyckami odcinana, potem poszerzana, dluga:typowa ciazowa,bo jak inaczej?;) WLasnie odebralismy obraczki:cudne:) I łóżko przywiezli: juz mam szerokie,nowe:) A zaraz idziemy do znajomych,dzis caly dzien w biegu:) Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik dzieki kochana, ale sprawa juz nie aktualna, przepraszam ze zawróciłam ci niepotrzebnie głowe. Joasia dbaj o siebie w tym calym ferworze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica❤️juz mamy wszystko zalatwione, poza kieca, ale to za miesiac;) Dzien dobry :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Lozko nowe ok, tyle ze twarde,czuje kazda kosteczke :evil: :wink: Wszystko mnie boli,musze sie przyzwyczaic :wink: Za tydzien na USG :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Byłam wczoraj u lekarza rodzinnego, osłuchała mi serce, przeprowadziła wywiad - oczywiście najpierw czekałam 40 minut, po czym dostałam skierowanie na ekg na wtorek na 13, oczywiście rano i po południu nie robią, więc będę musiała specjalnie zwalniać się z pracy.........a mogłam zrobić ekg prywatnie za 12 zł......tyle, że stwierdziłam, że jak mam skierowanie to z jakiej racji, w końcu nie po to płacę składki.....szkoda gadać...... Joasiu! Super, że macie już tyle załatwione, ja kojarzę przygotowania do ślubu jako ciągłe zamieszanie, bieganie i załatwianie... ale było warto :) Wczoraj wieczorem wymiotowałam, chyba coś mi zaszkodziło, dodatkowo nie zdążyłam do ubikacji i zwróciłam wszystko do zlewu, co skończyło się jego zapchaniem, mój mąż walczył do 23,30, a ja ryczałam po cichu......ogólnie to chyba nie był dobry dzień.... Dziś po południu jedziemy do teściów na karpika i zupę rybną, mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica..ok ale jakby cos to pisz smiało:) Ranek miałam nie za ciekawy..przyszla mi faktura wyrownawcza za energie:350zł.No chyba mnie szlak trafi na te glupie wydatki.. Jadziemy popoludniu do mamy na obiad:) Ania..taka juz jest nasza słuzba zdrowia:( Trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! długo mnie nie było. to przez te wariackie przygotowania do m. wyjazdu. teraz zostałam już sama:( wyć mi się chce no i popłakuje od rana.zobaczymy się na początku marca dopiero. wiem, że będzie lepiej po ok tyg, gdy się przyzwyczaję, że go nie ma, ale póki co czuję się jak porzucony pies... byliśmy razem na USG. mam świetne fotki naszego maluszka:)jak ktoś chce prześlę na maila. na jednym zdjęciu super widać rączkę tzn. dłoń - -wygląda jak u dorosłego człowieka!!! buziole ps. mój m. wymyślił imię dla dziewczynki - Kornelka. fajne? (powiedziałam, że mogę się na nie zgodzić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania: mój gin też skierował mnie na ekg. z tym, że powiedział: idź do swojej przychodni powiedz, że jesteś w ciąży i że zleciłem zrobienie ekg. nic mi nie pisał, żadnych skierowań, nic!!!pielęgniarka zapytała o skierowanie,a le jak powiedziałam, że nic takiego nie mam i że mój gin powiedział, że nie powinno być problemów to mi zrobiła od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj listka...co do tesknoty to ja ja znam wysmienicie.Moj maz ma taka prace ze nie raz wyjezdza na cały tydzien i zostaje nam tylko telefon.I tak dobrze jak jest w Polsce bo mozemy gadac ile chcemy ale jak jest zagranica to mnie szlak trafia bo kontakt od czasu do czasu i wtedy to juz szaleje z samotnosci.Badz dzielna i duzo siły zycze..wiem ze to nie łatwe.A imie Kornelia..bardzo ładne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka! To chyba masz jakąś normalną przychodnię , bo ja mimo, żę miałam skierowanie od gina, powiedziałam, że jestem w ciązy to i tak czekam na termin, chory kraj, ale cóż zrobić...zdjęcia poproszę na aaanula@buziaczek.pl no i przede wszystkim witaj po przerwie!!!!!!A Kornelia? Bardzo ładnie, tylko u mnie by nie przeszło, bo mąż się nie zgadza, zresztą i tak powiedział, że wie co robił i że to będzie chłopak...przekonamy się...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, fajnie was sie czyta🌻 joannaz ja nie wiem skad to sobie wzielam ale myslalam ze wy jestescie po slubie.... fajnie ze wszystko mam z grubsza pozalatwiane🌻 ja czekam na @, spoznia sie cholera jedna ale nie stresuje sie i nie wsciekam...nie ma po co. pozdrawiam wszystkie mamy i staraczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna m: jakie to cudowne usłyszeć, że Ci się spóźnia!!::):):):) ale jak przyjdzie ta cholerna @ to się nie martw! tyle fluidków co złapałaś to już wkrótce zadziała:) przesyłam kolejne***************************************************** *********************************************************** *********************************************************** ****************************************************************** ****************************************************************** aniania: już idę na pocztę przesyłać fotki. czyli Kornelka się podoba!bardzo się cieszę!!!za miesiąc może się potwierdzi, czy to Kornelka czy jednak chł:) teraz mija mi 16 tydzień, a więc zaraz koniec 4 miesiąca. Boże jak to leci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa--->Kornelka ... Fajne imię :D :D :D ja poproszę o zdjęcia z USG na maila :) JustynaM----> tzrymam kciuki!!! niech się dalej spóźnia! POzdowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka M: podaj maila, bo chyba jestem slepa i nie widzę. coś mam z poczta nie tak. usiłuję je wysłać ani i nie mogę załączyć. ale będę próbować. jak nie dziś to jutro/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, opanowałam sytuację. fotki się załączają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynam: jak sie spoznia to spokojnie mozesz testa:P Ja chcialam Kornelie ale moj M stanowczo powiedzial NIe, wiec nawet nie drazylam.....Upieram sie przy AMelce:On twierdzi ze nigdy nie pozwoli na takie imie, zobaczymy, jak bedzie corcia ja nie odpuszcze:classic_cool: Powysylalam dzis zaproszenia bo przyszly,a jutro w poludnie jedziemy pogadac z wlascicielami dworku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miło - dziwne, że mój m. wybrał imię, które jak widać absolutnie nie podoba się innym facetom!!! może to dlatego, że michał ma wrażliwość kobiety:) tzn łatwo go zranić i taki z niego wrażliwy artysta (maluje obrazy) joanna: zazdroszczę Ci, że ślub już wkrótce. będziesz miała za sobą. ja zastanawiam się, czy to była dobra decyzja, by ślub odłożyć na wrzesień (nasz szkrabik będzie taki maniuni!nie wiem, czy będę w stanie zostawić go choć na godzinę!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka: to na co czekasz? Niewiele czasu to zajmuje;) Generalnie mi 2 tyg dzis mija, a juz wszystko mam zalatwione:) Ja powiedzialam: slub teraz albo wcale..zdaje sobie sprawe ze jakby go teraz nie bylo to po urodzeniu dziecka wcale i tym bardziej bo: po1) za male po 2) kupa innych wydatkow i potrzeb po3) dziecko non-stop wymaga uwagi matki i slub wg mnie w takiej sytuacji to niezbyt dobry pomysl Takze zaraz bedzie po i bede mogla w spokoju zajac sie soba,ciaza a potem maluszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna: ja chętnie bym zmieniła zdanie, ale wtedy, gdy podejmowaliśmy decyzje czułam się tak fatalnie (2,3 miesiąc), że nie wyobrażałam sobie mieć na głowie ślub. teraz już i tak na 100% nie znajdę sali, wiem bo na wrzesień mam już po znajomości. a poza tym m. rodzice w tym momencie nie mają za bardzo funduszy na ślub i nie są w stanie na zaraz mieć. pocieszam się tym, że chociaż mieszkanko uda nam sie przygotować przed maluszkiem. michał dostał od rodziców m3, muszę wyremontować łazienkę, kuchnię, jeden pokój a potem się tam przenieść. niedługo się za to zabieram. będę latać po sklepać i wybierać farby, kafelki itp. także ślub niestety zaczeka.... pierwszy dzień sama. siedzę wciąż na necie lub przed TV. jestem tak rozbita, że nie mogę robić nic twórczego, a muszę magisterkę skończyć na 21.02!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka: e tam za pozno, ja znalazlam przed wczoraj, bo lesniczowke musialam odwolac;) Takze jak chcesz uwazam ze nic straconego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, joanna, czytam o tych Twoich wariackich przygotowaniach z uśmiechem na ustach no i ...podziwiam!!!! niestety bariery $ nie przeskoczę, a nie chcę by ktoś czuł się ...jak to powiedzieć \'pod presją\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka jasne, rozumiem:) Ja kurde nie mialam wyboru, musialam cos na szybko wyknuc;)Nie nazywalabym sie joannaz;););) Jezeli chodzi o $$ to teraz ani grosza nikt nie chce: wszystko PO imprezie.I rodzice sie zobowiazli ze koszty podziela na polowe i Oni sie tym zajmą:) My nie chcelismy imprezy,mielismy wziac slub, goscie to rodzice, obiad i koniec.Ale sie zobowiazali to wyszlo taka jak wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa----->mail jest jak się wejdzie w mój nick, ale podaję dorotkam1978@wp.pl i już z góry dziękuję za fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz - już niedlugi zmieni Ci się nick... :D a przynajmniej to \"z\" ( jezeli jest pierwsza litera nazwiska)... :D justyna.m xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx powinno starczyć... ❤️ listkaa - zyzorowa@tlen.pl - z góry dziękuję 🌻 aniaania - dlatego ja olałam publiczną służbę zdrowia i robie wszystkie badania prywatnie... no chyba że mi sie niedlugo kasa skonczy albo ZUS mi nie zapłaci pensji, to przejde na publiczną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka: już wysłałam. Dobranoc wszystkim!!!!To już moja pora na spanie. Padam z nóg. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki...jak mozecie to wejdzcie na momencik na moj topik..jestescie kochane❤️ magda❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×