Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

i znowu umieram. Cały dzionek przeleżałam bo nie mam siły do niczego! Zołądek daje się we znaki, głowa boli - jestem KO! mam nadzieję, że jutro się to zmieni i znowu będę mogła wyjść z domku! Chyba lepsza od nudności = kiblolandia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z pochmurnej Wilekopolski!!Ale dziś w nocy była wichura!! Męczą mnie skurcze łydek, biorę magnez, ale i tak w nocy wyskakuję z łóżka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie tez wiało jak diabli..nie spałam pół nocy przez ten wiatr...a Ola kopała jak oszalała..chyba tez nie lubi takiej pogody:) Wieje dalej ale juz nie tak silnie... Miłego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu takie pustki? ja właśnie wciągam kolejnego batonika, nie mogę sie opanować, wciąż bym tylko jadła....muszę przyhamować, bo będę się kulać........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nie wiem jak jest bo na dwór nie wychodze a okna szczelne a jak pootwierane to i tak nie słyszę niczego bo ból żoładka wczoraj zakłócał wszystko! Dzisiaj tylko głowa boli jakbym była na kacu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra z ta pogoda, malo mi lba nie urwalo, wrrrrrrrrrr A w nocy pilnowalam zeby mi okien nie wywalilo:[ Odpukac w niemalowane ale..dzis mnie mioej muli,moge pojesc:classic_cool: JustynaM: *********************************** ************************************* ******************************** *************************************** Albo sie zarazisz albo wywala mnie za spam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyszlo, ide go wywalic;) Nie wiem czemu jedne dzialaja dobrze, a drugie nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! wracając do imion - mi Julka tez się podoba, ale nie nazwę tak swojego dziecka, bo to imię jest juz tak popularne i oklepane jak Wiktoria 3 lata temu. A propos Michała - Michały to są fajne chłopaki, przynajmniej ja znam tylko fajnych i podoba mi się bardzo to imię, ale u mnie nie wchodzi w rachubę, bo mój mężczyzna to Michał!!! Ladybird: wiesz, skoro taka fajna dziewczynka to może rzeczywiście.....:) a jak na nią wołacie zdrobniale? :) Ada? teraz szooook - drugi dzień 4 miesiąca a ja tak jak wczoraj czuję się suuuper. po prostu jak normalna kobieta (nie w ciąży). strasznie to jest cudowne:):):) ps. na pomorzu tez tka\" wiechura\" dziś pół nocy nie spaliśmy tak nam okno piszczało!!!! napiszę jutro po USG. trzymajcie kciuki, by wszystko było ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka..trzymamy kciuki i bedzie ok;dobrze ze juz Ci lepiej Mnie cos dzis chyba Ola chce dobic:) Dosyc ze pol nocy nie spałam to teraz tak sie wierci i rozpycha ze chyba mi sie zaraz przbije na zwenatrz:) No az mnie brzuch rozbolał:) Wogole mam marudny dzien..tz.ja jestem marudna:) Ogladam wozki na allegro..metlik mam w glowie taki ze jak wiedziałam co chce tak juz nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik: ja już też chyba chciałabym taki kopiący i fikający brzuszek!! tylko pozazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co tam Ola kombinuje :) moze sie przekreca bo wciaz jest głowka do gory.Lekarz mowił ze jak sie nie przekreci do konca stycznia to potem marne sa szanse by sie jeszcze odwrociła bo bedzie szybko rosła i bedzie juz ciasno jej na takie fikołki..Moze sobie wymysliła ze sie poprzekreca jednak:) ale az mnie w plecach boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listko Ja na nią wołam ZIUTKA :)) to żadne zdrobnienie poza tym Adzia i Adriana! Ada mówią na nią w szkole z tego co wiem :)) i słyszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wybrane wszystko: poczawszy od wyprawki, przez lozeczko, na wozkach i fotelikach konczac;) Tylko zamawiac z linkow;) kasik26____________-mam upatrzony na allegro, rewelacja, widzialam w sklepie osobiscie:) Tyle ze...w sklepie 1100 zl, a na allegro 380 zl--z hurtowni bezposrednio:) Zerknij jak chcesz;) http://allegro.pl/item155247261_wozek_wielofunkcyjny_scout_eco_promocja_.html Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej stronie macie troszkę do poszperania w wózkach z różnych firm! http://www.bobowozki.pl/index.php?cPath=1 Ogólnie sama nie wiem jeszcze jakie będzie łóżeczku czy może kojec! Wyprawka to nie problem... w sklepach jest dużo towaru! Wózek dopiero nie mam pojęcia jaki zostanie wybrany! za dużo ich na rynku! Poza tym najpierw dzieciątko a potem reszta :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY skoki tempki to zmeczenie i niewyspanie;) JustynaM; to zachodz::D::D:D:D:D:D ***************************************** **************************************** ************************************** ********************************************* ❤️❤️❤️ Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu bo ja sobie tak spoglądam od czasu do czasu i ponad 1 czerwoną poziomą powinno się zakreślić 2 czerwoną o 0,2 stopnia więcej - zapewne to wiesz. Więdz jak widzę tempkę Twoją i w oczach mam tą czerwoną to jakoś tak.............. Bądź co bądź mniej stresu Joasiu na początku :)) a Ty JustynaM się nie ociągaj tylko łap te fluidy, nie stresuj się, wbij na luz i będzie OK :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim!! Znów pogoda do niczego, najlepiej by było nie wychodzić z domu..... Joasiu - bardzo ciekawy ten link dotyczący wózka i cena super, tylko kurde ja jakoś do allegro nie mogę się przekonać.... Justyna! Łap te wiruski od Joasi, czekamy na Ciebie!!!! Listka! Trzymam kciuki :) Kasik! Jak ja Ci zazdroszczę tych kopniaków.........wszyscy wkoło już mi się pytają, a u mnie wciąż cisza...........dziś zaczyna się 23 tydzień..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady w zupelnosci sie z Toba zgadzam:) aniu: a Ty mamusku nie panikuj:P Bylas na USG; wszystko Ok, to sie nie masz czym martwic:P Moze Twoj maluch poprostu potrzebuje wiecej snu, a byc moze rusza sie noca-jak spisz;) Co do allegro: mialam do samo, do 1 zamowienia;) OD 5 lat nie kupuje absolutnie nic w sklepach, poza jedzeniem:) A cena mowi sama za siebie.......... Zaraz pedze II raz do szkoly, rade mam, potem od razu mykkkkkk do tesciow i z M do lekarza..... Milego dnia, buziiaki❤️ Ps. JustynaM: ######################################### ###################################### ######################################## ######################################### ###################################### ########################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia dzieki za link do wozka..wysłałam do nich maila bo nie ma wymiarow tego wozka..chodzi mi o gondolke i spacerowke w srodku:) Wozek taniutki,tylko ciezki 17kg + dziecko-siłownie sobie mozna podarowac:) No zobacze co odpisza:) Meza mam juz w domu ale siedzi przed kompem i pracuje,,ot i taki z niego pozytek:) Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! jestm juz po... i jestem przeszczęśliwa -- wszystko ok!!!! nawet nie wiecie jaką radość i ulgę czuję (co ja plotę, zapewne wiecie) :) jestem tylko zła, bo taki przecudowny widok a ja nie mam zdjęcia. nie chcieli mi dać!!:(:(:( widziałam główkę, plecki z kręgosłupkiem, rąćzki i nóżki z paluszkami - -takie słodziutkie!!!!! bobas ma od główki do pupki 60,2mm :) i słuchałam serduszka!!!! poleciały mi łezki już na samolocie a jak wyszłąm (mój m. był za drzwiami) to się całkowicie poryczałam ze szczęścia (on biedny się przestraszył jak zaczęłam płakać,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka! Super, cieszę się bardzo! Ale z tym zdjęciem to chamstwo, powinni Ci dać....mi nasze zdjęcia z pierwszych usg gdzieś się zapodziały....mam nadzieję, że znajdą się w odpowiednim czasie, moje Kochanie po prostu ostatnio sprzątało i pewnie nie pamięta gdzie odłożył....... Dziś zapowiada mi sie miłe popołudnie, gdyż mój mąż zabiera mnie do kina, przyda mi się chwila relaksu, sczególnie, że jutro czeka mnie cały dzień wykładów.....a niedługo sesja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam coś cieżki dzisiaj dzionek ale to chyba wina pogody! Strasznie wieje i leje :)) Poza tymlistka rozumię Twoje odczucia :)) szkoda tylko, że ci nie dali zdjeć ale nie rozumię dlaczego! zdaje się, że powinni ci je dać... Trzymajcie się cieplutko kobiety i dbajcie o brzuszki Wasze a ty Justynko łap te fluidy od Joasi i mocno wykorzystaj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik_______wozek bardzoooooo mi sie podoba, na bank sobie go zamowie. A wymiary pewnie standardowe-zobaczymy co Ci odpisza: daj znac❤️❤️ listkaaa____super ze wszystko OK. Ja wiem czemu zdjec nie daja: szkoda im....tuszu;) Ot zwykla,durna, polska rzeczywistosc;) My juz u tesciow, bylam z M u lekarza po skierowania.... A teraz pospalam: jak zwykle łeb mi peka niemilosiernie:( Ja dopiero za tydzien do gina, buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie! Wreszcie weekend...w pracy sajgon, ale ... odwiedziłam sobie fryzjera (wreszcie jestem do człowieka podobna) no i nie powiem poprawiło mi to humor :) Pozdrawiam! i naprawdę miło czyta mi się Wasze \"rozmowy\" natemat maleństw wózków itp... Trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×