Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witam!! Od wczoraj jestem chora..........dopadlo mnie przeziębienie i kuruje się (w pracy) miodem i cytryną.......przy okazji humor mam przez to popsuty......... Wczoraj robilismy pierwsze zakupy dla naszego Małego:) ale było fajnie.....tyle, że stwierdzam, iż dużo łatwiej ubrać dziewczynkę iż chłopca.... Aha i jeszcze wpadł nam kolejny pomysł na imię - Rafał - wciąż dylemat..... Egzaminy najprawdopodobniej mam zdane, co prawda wyników jeszcze nie ma, ale nie powinno być żadnych przeszkód. Miłego dnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskaa
dzień dobry! ania: Rafał też niebrzydkie, ale moim zdaniem Michał czy Łukasz bez porównania lepsze!:) jeszcze troszkę i w 21 tyg pójdę na kolejne USG z nadzieją, ze ja się dowiem jakiej płci jest nasz szkrab! ale nie wiem takie mam dziwne przeczucie, wręcz pewność (nie wiem z czego to wynika), że to dziewczynka! powiedzcie mi "starsze mamausie" na ile jeste pewne,że w 21 tyg ginek będzie w stanie potwierdzić płeć maluszka?? pozdrowienia ps u mnie jeste teraz kuzynka, chyba do wt więc nie jestem sama:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa - ja tam tez mam przeczucie ze bedzie dziewczynka, a wszyscy mi mowią ze bedzie chlopak, tylko gin jeszcze nic nie powiedział, ale licze na niego w środe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka! U mnie wcześniej wciąż mówił, że nic nie widać, dopiero teraz, czyli w 26 tygodniu i to na usg trówymiarowym lekarka nie miała wątpliwości.....wszystko zależy od tego jak ułoży się Maleństwo....... Magda! Ja też mówiłam, że będzie dziewczynka, a wszyscy twierdzili, że będzie chłopak i jest chłopak........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. a ja sie upierałam ze bedzie dziewczynka i jest:):):) Maz dostał premie..jadziemy w piatek na zakupy dla Olusi:):):) bardzo sie ciesze:) A w czwartek idziemy do gina i pewnie zrobi nam usg wiec zobacze moja coreczke:) Pozdrawiam Mamuski te obecne i przyszłe.. Zaczełam dzis 30 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! z pracy... ale jestem niewyspana......... koszmar magdar. -----------> maleństwo super (usg) listkaaa------>powinien gin zobaczyć płeć chyba ze dzieciątko, tyłeczkiem się obróci i nie bedzie chciało się pochwalić płcią :D :D :D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa - mi powiedział gin ze nie powie płci przed 24 tyg. i tak zrobił, jade dopiero w środę ❤️14 lutego ❤️ mam tylko nadzieję, że się maleństwo ładnie ułoży... :D i tobie też tego życzę. kasia - gratuluje... 🌻 to ty juz na wylocie... :D kiedy masz termin?? życze owocnych zakupów i nie oszczędzajcie się...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zapomniałam wam powiedzieć.... jeżeli macie karte do \"sellgrosu\" to polecam sie wybbrać dziś, bo są fajne rzeczy dla dzieci w super cenach np. http://www.allegro.pl/item164463795_wiosenny_k ocyk_z_haftem_75x100_rozne_wzory_nowy.html taki kocyk po ok. 7 zł.... ja chyba pojade do pracy po kaske i pojade.... bo warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja po pracy :) Z dziecmi byl szał, powiedzialam im o ciazy, wysciskały brzuszek i.....wszystkim mowia ze maja Pani nie denerwowac bo tam dzidzia mieszka ❤️ A rano jak jechalam malo ze strachu nie skonalam. W lecie pelno lodu, auto mi sie okrecilo na drodze o 360 stopni, dobrze ze nic nie jechalo!!!!!!! W pracy co niektorzy szoku doznali, nie wiedzieli :mrgreen: Generalnie b miło, gratulowanie, etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia..super ze sie ucieszyli:) a na drodze uwazaj!!! magda...dopiero na 26 kwietnia mam termin ale tak cos czuje ze bedzie wczesniej:). Jutro ide do gina to zobaczymy co powie..a jak Ola sie nie odwroci to i tak cesarka.. A i sparzyłam sie na allegro.Kupowałam posciel dla Oli i super sprzedawca sie nie odezwał od zeszłej soboty i ani paczki ani maila od niego.Dobrze ze miałam zaplacic za pobraniem bo tak to bym była 150zł w plecy i chyba bym dostała szału.Potem wam napisze nika tego sprzedawcy..Ale sie i tak wkurzyłam..Dzis mu juz pisze negatywny komentarz,bo ile mozna czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Kasik! Koniecznie napisz nicka sprzedawcy, bo ja jako początkująca w allegro tylko dzięki Wam mogę czegoś takiego uniknąć i polecajcie oczywiście tych, których warto :) Teraz planuję zamówić u sprzedawcy, którego mi polecałaś - bobo szyk, bo jak widze ceny w sklepach to faktycznie różnica jest gigantyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu! I jeszcze mam pytanko, czy Ty kupowałaś od tej Pani (bobo szyk)te wyprawki określane na aukcji jako zimowe??? Mi podoba sie wyprawka z pieskami i wyprawka z cytrynką, jednak zastanawiam się czy nie są za ciepłe, w końcu termin mam na maj.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety :)) Joasiu jak tam krawcowa i nowe ciuszki! Ja wybieram się do mojej z prośbą o uszycie mi spodni i mam nadzieję, że podoła wyzwaniu :)) Wczoraj byłam w C&A i kupiłam sobie bluzkę - jest tam dużo ciuszków nie ciązowych ale idealnie nadających się na ten stan :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lady!! Co do zakupów - to w niedzielę skusiłam się na jeansy ciążowe z h&m, cena kosmos-199,00; ale jak na razie jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania dla mnie to ciut za wiele! Spodnie fajne widziałam w GEMO.... też ponad 100 w granicach 130!! moze sie pokuszę o takie i o bluzeczkę dodatkowo! Te z H&M nie ukrywam ze są ładne bo oglądałam ale nie przymierzałam :)) Szukam teraz krawcowej co by mi uszyła spodnie jakieś ciekawe czekoladkowe - rybaczki na wiosnę :)) a na lato chciałabym białe :)) Szukam na necie kroi ale kiepsko mi to idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to tez dużo, ale stwierdziłam, że ponoszę je własciwie do końca ciąży - mają wąskie nogawki, więc wiosną można podwinąć i nosić jako 3/4 -dlatego stwierdziłam, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ten niepolecany sprzedawca to mir24 a co do wyprawek od Pani justyny (bobo szyk) to kupowałam je chyba we wrzesniu i wtedy nie miały nazwy ze sa zimowe. Ale napisz do niej maila i zapytaj czy nie beda za cieple na lato.Ja mysle ze nie sa grube tylko maja taki mily meszek od wewnetrznej strony i dlatego sie nazywaja zimowe:) Zreszta własnie zamowiłam u tej Pani wyprawka na 56 z zyrafkami i taki sam pajacyk:) http://www.allegro.pl/item163194061_bobo_szyk_pajacyk_nowy_56_cudo_od_ss.html a wyprawke wdziełam ostatnia to juz nie moge wkleic linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zamawiałam u innego sprzedawcy troche rzeczy przydatnych po porodzie dla mnie i dla Oli ale napisze Wam jak przyjda czy warto i nick sprzedawcy. :) Wpadłam w szał zakupow:):):) jak ja to lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik!!!! Wielkie dzięki!!!!!!!!!!!! Koniecznie daj znać jak przyjdą pościele, bo są po prostu przepiękne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co do wyprawek to chyba masz rację, poza tym przecież takie małe dziecko to i tak musi mieć cieplutko:) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie,❤️WLasnie spalam, nocke odsypialam:) Wczoraj wieczorem M smarowal mi brzuch oliwka: tak mnie rozczulil ze sie rozryczalam:)Nic nie mowil, usmiechal sie tylko pod nosem; z dnia na dzien nie poznaje mojego M........... Kasik_______zakupy na allegro super, to samo mnie czeka:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie ma łóżeczka, dopiero zaczęłam piąty miesiąc, ale stwierdziłam, że mogę robić już powoli zakupy, by potem nie było wszystko na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka_______jak najbardziej, stopniowo sobie pokupujesz, potem jak wszystko naraz to skad tyle kasy????Tez zaczne kupowac od 5 mca:) Kurna, sasiad nad nami remont ma: anlo kuje sciany, albo wali mlotkiem albo chodzi wiertarka; juz mam łeb jek sklep:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam! Widzę dziś temat zakupów... :D :D :D cudne te rzeczy (ale które wybrać ?????) ja też tak chcę.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz: współczuję Ci tego remontu!!!! znam ten ból! U mnie na klatce przed samymi świętami dwóch sąsiadów się remontowało! koszmar!!!! pochwalę się ja za jakieś dwa miesiące się przeprowadzam już do naszego własnego mieszkanka, a od marca zaczynam remont. na szczęście w tym czasie będę nadal mieszkać tu:) dorotka: ****************************************** **************************************** ******************************************** **************************************** *******************************************:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa co u Justyny! pewnie \"romansują\" w trójkę w Paryżu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×