Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Hej dziewczyny zajrzałam do Was podłuuugiej przerwie zobaczyć jak Wasze sprawki:)i czy któraś z Was będzie mamą:) Mam nadzieję że mnie pamietacie:) Ja już jestem grubiusia,zostało mi jeszcze 2 miesiące;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Dziś znów w miarę dobra noc, Mały najpierw przespał ponad 4 godziny, a po karmieniu 2, potem marudził aż do 8,30, ale teraz niby śpi - szybko się wykąpałam, pomyłam naczynia i zaraz lecę zdjąć pościel, wypada w końcu wyprać, a wciąż brakuje mi czasu............miłego dnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo weekend sie skończył to się pojawiły kobiety na forum!!! U mnie chyba ciepło jest za oknem bo w mieszkaniu mam bardzo chłodno - na moje szczęście. Zastanawiam się czy wychodzić z domku czy przeczekać tę pogodę jeszcze bo jakoś nie chce mi się puchnąć! Każde zetknięcie ze słońcem wiąże się z opuchlizną! aniaania--- dasz kobieto radę ale czasami zza dnia postaraj się z maleństwem podrzemać to Ci dobre zrobi i zbierzesz troszkę sił! Ja po urodzeniu dziecka wróciłam do szkoły i wiem co to znaczy. Egzaminy też musiałam zdawać i też było ciężko! Jednak drzemki popołudniowe dużo zrobiły i pomogły się szybciej pozbierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady____________jak nie musisz nie wychodz, na dworze safari:/ Ja juz po pracy, poprostu droga ze szkoly do samochodu i z auta do domu to...koszmar, taki skwar... Marze o zimnie i deszczu normalnie, nie ma czym oddychac... Zaraz cos przekasze i....biore sie za reszte papierow, jutro Rada.....Potem...spac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! Śpij, śpij, potem będzie Ci tego brakowało;) Lady - na dworze skwar, lepiej nie wystawiaj nosa i odpoczywaj w domku:) My byliśmy na spacerze, Mały wytrzymał właściwie 2 godziny!!!Co prawda w międzyczasie były pewne problemy, ale udało się Go jakoś udobruchać.teraz nakarmiony, dwa razy przewinięty - 2 kupy!!i marudzi, babcia dzielnie Mu towarzyszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu____________no korzystam;) Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,skonczylam te przeklete papiery!!!!!!!!!!Jak ja tego nienawidze, najgorsza rzecz pod sloncem..... Tak goraco ze...ledwo oddycham:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez byl skwar a jutro ma byc ponad 30 stopni:( Bylismy na usg bioderek i wszystko ok:) Nastepna kontrola za 2 misiace:) Wica..Bartosz urodzil sie 23 kwietnia o 18.07 :) Trzymajcie sie..ja ide spac bo moj maly to wyssysacz energii:):)Jak by mi ktos powiedzial ze takie male dziecko nie spi w dzien albo spi 30 min to bym nie uwierzyla..a jednak mam to na codzien:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wychodziłam dzisiaj z domku jedynie z M podjechaliśmy do tesco po zakupy ale to o 19 a tak cały dzionek zmarnowany! Jutro podobno jeszcze cieplej wrrrr i z każdym dniem ciepło i ciepło! Ta pogoda chyba tez ma żły wpływ na mój nastrój. Dzisiaj wszystko mnie drażniło i drażni do teraz. Jestem płaczliwa jak nie wiem co :(( Pokłóciłam się z M i nie mogłam zapanować nad płaczem..... Joanna --- korzystaj z wypoczynku ile się da :)) zresztą poczekaj jeszcze z miesiąc, półtorej ciąża zaczyna coraz bardziej dawać sie we znaki i nie koniecznie pozytywnie a upały dodatkowo dobijają :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady___________slyszalam ze od jutra ma byc ochlodzenie, ale czy to prawda sie okaze;) No zobaczymy: poki co..zadnych dolegliwosci;) nawet....nogi mi nie puchna:D Nic, zero:D:D:D:D:D ja dzis mam ta przekleta Rade, nie wiem kiedy wroce, pewnie poznym popoludniem i... padne [cool[ Wczoraj dostalam informacje na temat poloznej, kotra bede oplacac: jest rewelacyjna, 25 lat pracuje na porodowce i...potrafi cuda zdzialac:) Zaraz w 1 tyg lipca sie z nia umowie, pojade zaplacic i.....bede juz pod jej opieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten kolejny upalny dzień! Macro---->zaglądaj częściej (dawnoo Cię nie było) i daj znać jak już powiększy Ci się rodzinka :D :D :D Kasik_----->super ze z bioderkami wszytko ok, a;e czy oprócz uag badał go też lekarz? Bo ostatnio zauważyłam że niektórzy robią tylko USG, a badanie jest równie ważne o ile nie ważniejsze 🌻 Ladybird---->dbaj o siebie...i postaraj się nie denerwować :) Aniaania---->mam nadzieję ze maluszek już spokojniej przesypia nocki :) bądź dzielna :) Wica, magda--->jak maluszki? justynaM, martuśa, joannaz, listkaaa---->pozdrowienia :D :D :D (mam nadzieję ze o nikim nie zapomniałam) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra, Mały spał 3,5 godz, potem 2, potem przez 2 tak szalał, że nie wiedziałam co z Nim zrobic-krzyczal strasznie, potem usnął na 2 i teraz od 8,00 znów jazda...aktualnie leży na mojej ręce, nie śpi, le nie krzyczy......... Kasik - mam dokładnie tak samo - moje dziecko w dzień nie śpi wcale, no czasem zdarza się 2 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki...ja właśnie lulałam Małego, popił troszkę z piersi, po czym usnął, zobaczymy na jak długo.......ja w czasie, gdy jadł uczyłam się - kurcze, co mnie podkusiło na tą magisterkę, gdy się zapisywałam to wiedziałam, ze jestem w ciąży i nie wiem co sobie wyobrażałam....w końcu to jest male dziecko i logiczne jest, ze potrzebuje dużo uwagi.........lecę wziąć prysznic, może się nie obudzi, oby......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze chciałam powiedzieć, że moi rodzice to skarb, w weekend włąściwie cały czas byli z nami, a teraz mama wzięła 5 dni urlopu i codzinnie będzie na pół dnia wychodzić z pracy i przyjeżdżać do mnie, czyli od 12 przez dwa tygodnie będę miała pomoc, nie wiem jak bym sobie bez nich dała radę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdążyłam, stałam już nago przed kabiną i usłyszałam krzyk...Mały przy drugiej piersi, a ja muszę poczytać o joint venture - do egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! biedactwo! aniaania a może on ma kolkę..., może go cś boli... takie maluchy powinny spać własciwie non top... czemu Michaś \"cierpi\" na bezsenność??? 🌻🌻🌻 wymęczy Cię bardzo...na dodatek ta nauka...szkoda i Ciebie i malucha... Trzymaj się . Dobrze ze masz oparcie w rodzicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz Mały jest z mamą na spacerze, ja w tym czasie zdążyłam się trochę ogarnąć, mam straszne problemy z koncentracją, zapamiętanie jednego zdania to dla mnie koszmar!!!!!!!!próbowałam powtórzyc to czego uczyłam się wczoraj i połowy nie pamiętam!!!!!!!!!!!!!a jeszcze w nocy - podczas karmienia wszytsko sobie powtarzałam i pamiętałam, już nie wiem co mam robić!!! w dodatku dziś mamy gości, kuzynka i kuzyn się zapowiedzieli, kurde nie mam ochoty nikogo przyjmować, tym bardziej, że Mały wciąż marudny, w chacie nieposprzątane, ja powinnam się uczyć i w gołe jestem zmęczona!!!!!!!!!!!!!!do dupy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D melduje sie, :D bo chora jestem i nie za bardzo mam czas na zagladanie do netu :( bylismy wczoraj na wizycie w CZD i jest dobrze Pani Docednt nie słyszala juz arytmii a leki bierzemy dalej :) Ola wazy juz 3700 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli kolka to tylko SAB SIMPLEX: od niedawna to jest w Polsce, jeszcze rok temu do Niemiec po to jezdzili:) http://www.sabsimplex.bazarek.pl/opis.php/tid,120700/ Sama 2 opakowania bede zamawiac za tydzien;) wlasnie wrocilam od rana z pracy, padam... .Brzuch zaraz z bolu mi chyba wybuchnie, biore nospe i ide lezec.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka zdychające cieżarówki i nie tylko :)) Mnie dzisiaj mama wyciągnęła o 14 w domku i zdychałam z upałlu wrrr ! ale za to z małżem pojechaliśmy popołudniu po łóżeczko i kupiliśmy z KLUPSIA RADEK VII TEAK - małż wybierał a Ja płaciłam :)) No i chyba zapadła wstępnie decyzja co do wózka - będzie z x-landera czterokołowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze w sprawie wózka Ja to bym chciała bebecara albo mutsy ale ceny powalają mnie na nogi wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu deszcz i chlodnoooooooooooooooooooooo:) Mam nadzieje ze na dluzej niz na jeden dzien... Wczoraj padlam jak kawka---nie wyspalam sie jeszcze, wroce dzis i ide spac od razu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna jaki deszcz? u mnie nic nie pada :(( Wentylator w sypialni chłodzi pomieszczenie, balkon i wsie okna całą noc otwarte a Ja oczywiście co chwilę wędrówki siusiu do wc ..... Dzisiaj i tak o dziwo, że wstałam o 7 a nie o 10 czy 11 jak zwykle.... pewnie popołudniu odeśpię a w nocy będe się męczyła wrrrrr Muszę do mamy jechać po moje rzeczy dla dzieciaczka a potem wszystko poprać i jak będzie czas kiedyś tam to poprasować.... No i przewijak na łóżeczko muszę kupić i torbę do szpitala sobie przygotować w końcu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No właśnie!!!! Joannaz jaki deszcz??? :classic_cool: u mnie upał a w pracy tradycyjnnie sauna :( pozdrowienia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłodzę się zajadając truskawy he he he Ja to chyba ostatnio z nimi przeginam ... ale co poradzę jak smakują :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady---->ale to one są takie moczopędne...dlatego potem te wędrówki nocne :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka ale jak ich nie jeść ??? :)) może jak się przejem to już nie tknę przez dłuższy czas :)) Jestem wściekła dzisiaj! Wczoraj kupiliśmy łóżeczku z Klupscia w kolorze teak Radek vii no i dzisiaj chciałam je poskładać i dupa blada - okazuje się, że śrubek w kartonie brakuje no i ma ryski widoczne :(( Ja to zawsze muszę mieć pecha wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady - jak kupowaliście gdzieś niedaleko to jedz i zwróć do sklepu.. co oni sobie mysla...😠 i jedz jedz truskawki bo jak masz zamiar karmić piersią to sobei puźniej nie pojesz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady__________u m nie rano lalo ze szok, zmoklam jak kura, potem po 8:00 grzmialo i sie blyskalo:) Bylo super teraz...znow duszno,tyle ze na szczescie slonca nie ma,chociaz cos;) Wlasnie wlazlam z roboty, padam znow...Ja nie moge funkcjonowac w takie dusznosci...... AAAAAAAAAAaa i mam rozstepy w koncu na brzuchu:) Kolejny ciazowy-upragniony objaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×