Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

wiecie co?> wiecej nie ide do ogrodu!!!!! Bylam dzis na tych truskawkach troche i... przed chwila kleszcza na pupie wyrwalam !!!!!! Maly bo maly,ale byl, slad zostal !!!!! Nienawidze och, szlag by to trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna - śpij jak możesz bo Ja to w nocy mam wędrówki do WC - mała tak mi uciska widocznie na pęcherz, że to jest nie możliwe. Nie wyrobię z wodą hi hi hi i nie pozbieram się z rachunkiem :)) Jestem materialistką łomatko - to do mnie niepodobne :)) Joasia a co do kleszcza to troszkę mu się innej dupy zachciało bo pewnie jego mu się już znudziła ( dupa =laska= dziewczyna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady________buhahahaha,dobre z tym kleszczem;) no spie, ja moge non-stop..W nocy tez wstaje ze 3-4 razy siku, ale jestem tak nieprzytomna ze...zasypiam potem od razu;) U mnie wlasnie burza z piorunami i blyskami,leje deszcz, jest ok 16 stopni: mam porozwalane okna,super powietrze:))) oby duchota w dzien nie wrocila:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U nas znów sajgon od 3,30, a teraz przyjechała moja mama i co?Aniołek śpi!!!!!!!!!!!!!Ja tego nie rozumiem!! I żeby Ona Go kładła albo coś, ale nie - ja Go połozyłam, czy On nie może tak spać, gdy jestem z Nim sama??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania----->wiesz widocznie Michaś m tak jak córka mojej koleżanki. też mi mówiła że malutka nie chce spać, marudzi , co chwilkę się budzi... ale jak ja do nich pojechała i pobyłam parę godzin to niunia po karmieniu spała po 2- 3 godzinki i wogóle nie marudziła :D :D :D Stwierdziłąm że malutka w ten sposób pokazuje że Rodzice \"kłamią\" jak mówią ze ona jest marudna, a niunia szczerze pokazała jak jest naprawdę (grzeczne, dobre i spokojne dzieciątko) Widać Twój Michaś ma taka sama taktykę 🌻 Ucałuj go!!! 👄 joannaz----->kleszcze to nie bardzo sprawa... ja po ukąszeniu dostałam od razu antybiotyk a teraz wybieram sie na badania, bi niestety odczyn miałąm i to dość wyraźny (a konsekwencje ewentualnej boreliozy wesołe nie są) tak więc moja rada zrób sobie za jakieś 2 tygodnie badania: - IgM (po dwóch tygodniach pierwsze możliwe wyniki) - IgG (po około pół roku ujawnia sę drugi typ) U nas być może od poniedziałku zawieszą strajk to wyprosze skierowanie, ajak nie zawieszą to jednak zapłacę i będę spokojna... Aha i przyślij troszkę tego deszcyku w świętokrzyskie :D :D :D Lady, JustynaM, Martuśa,listkaaa 🌻 Wica, Kasik, magda--->ucałowania dla maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu! dziecko jest jak radar - odbiera wszystkie nasze sygnały, ale niekoniecznie po naszej myśli. Ty się zapewne wewnatrz irytujesz, denerwujesz, mimo że tego na zewnatrz nie okazujesz, że on nie chce spać, wręcz od niego tego oczekujesz, może jestes spieta. Rozumiem cię zresztą, a i dziecko doskonale to wyczuje. Natomiast jak jest twoja mama, może nawet sama o tym nie wiesz, ale czujesz się odprężona, i maluch natychmiast tę zmiane u ciebie wyczuwa i zachowuje się inaczej. Może trochę chaotycznie to opisałam, ale mam nadzieję, że wiesz, o co mi chodzi. zycze powodzenia, może troszkę wyluzuj, (wiem, wiem, łatwo powiedzieć....):):):) A mówi ci to stara doświadczona matrona...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Miałam dzisiaj cholernie ciężką nockę i nie mogłam spać. Czułam się jak 80 letnia babcia, którą bolą wszystkie stawy! Ciągłe latanie do WC i ta bezsenność są dobijające. Przynajmniej pogoda się pogorszyła, jest chłodno i pada deszcz! Chyba to moje kości wyczuły! aniaania a może jak kładziesz spać a raczej jak już usypiasz popołudniu Twoje dzieciątko to włączysz telewizor czy jakąś muzykę??? Kto wie bo może jak rozmawiasz z mamą dziecko to słyszy i jest spokojniejsze!!! Gdzieś teraz wyczytałam, że bardzo dobrym sposobem na uspokajanie dziecka jest szum suszarki do włosów. Chyba o tym też piszą w książce ( tytułu nie znam ) o mowie niemowląt.... Jak znajdę czyjego autorstwa i jaki tytuł to napiszę.. DorotkaM --- ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka______eeeee,co Ty, na zadne badania nie ide;) Ja nie z tych co z byle czym latam;) Lady_______suzarka albo...odkurzacz wlaczony: moja Mama tak brata usypiala:tylko wlaczyla, Maly odlot mial od razu;) U mnie dalej chlodno i pada znow, pysznie:))) A i bylam w aptece: 100 zl zostawilam na kremiki, mascie, Oliatum do kapieli dla malego,etc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz--->jak chcesz. twoje zdrowie . ja znma konsekwencje tej choroby bliska przyjaciólka mamy zachorowała, zamin zdiagnozowali mase czsu leczyli nie wiedzieli co sie dzieje. a potem ponad roczne leczenie i jako tako funkcjonuje teraz. a wydaje mi sie ze lepiej zrobic badanie i stłmsic w zardoku (lub być pewnym że wszystko ok niż potem być miesiącmi na antybiotyku). a konsekwencje neurologiczne potrafią być tragiczne, a z kleszczami nie ma żartów... podobno najwięcej przypadku boreliozy jest w okolicach nadmorskich, choć dzziś wyczytałamw bnecie że na lubelszczyznie jest już 184 przypadki zachorwań na borelioze, a to dopiero początek sezonu i tylko 1 region i to co wykryte, a ile osob nie wie że choruje...? ale jak pisałam Twoje zdrowie... aniaania---->przesyłam właśnie ci te książeczki co pisała lady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania---->mam nadzieję że dotarły poprawnie (miałam problem z mailem), jak nie wyślę później jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dorotka;) Pamietasz jak rok temu jezdzilam codzien na grzyby? Mialam co 2 raz przynajmniej jednego kleszcza;) DO tej pory nic mi nie jest;) Co komu pisane.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna --- każdy odpowiada sam za siebie to fakt ale My teraz mamy w sobie Nowe życie i może wystarczyłby telefon do gina co w takim wypadku robić!!! Może niech on podejmie za Ciebie decyzję! CO KOMU PISANE - dwa razy się człowiek wywinie a za trzecim noga mu się podwinie!!! Osobiście przy tej ciąży na zimne dmucham i chociaż wcześniej unikałam lekarzy i leków teraz niestety nie pozwolę sobie na ryzyko! Początki miałam takie jak miałam - zagrożenie poronieniem a jakiś miesiąc temu ustały ruchy! Moja ciąża przyszła szybko i czasami boję się, że za szybko więc wolę nie ryzykować! Już nie mogę się doczekać mojej Julki no i jeszcze miesiąc mi pozostał i mam wrażenie, że on się nigdy nie skończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady---->zgadzam się z Tobą całkowicie!!! Joannaz--->to że do tej pory nic Ci nie jest nie znaczy że za rok lub dwa nie będzie... BROŃ BOżE NIE ŻYCZĘ CI CHOROBY, ale uważam ze jeśli można czemuś zapobiec to trzeba...zwłaszcza ze jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Wy znow swoje, ja juz naprawde chyba bede uwazac tu na slowa i na to mowie:/ Dzis mielismy wujka-lekarza na kawce,zapytalam go o to, powiedzial ze...mam sie zajac czyms pozytecznym i nie przesadzac:/:/:/ No coz:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! Czy namian na sab simplex jest sprawdzony tzn czy w środku na pewno będzie lekarstwo? Skąd masz ten adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______sprawdzony na 100%, laski z innego forum zamawiały i bylo wszystko ok:) M wraca jutro,we wtorek sama bede zamawiac wszystko:)))) A Michas kolki ma?Bo jak tak--to jedyne skuteczne lekarstwo na rynku:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Joasiu, pytam, bo znajoma z innego topiku chciała zamówić. Mój Mały też ma niestety czasem kolki - na razie próbuję esputicon, jeśli nie pomoże to zamówie dziś egzamin - trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu___zamawiaj Sab Simplex od razu i nie czekaj,szkoda Malego katowac!!!15 kropelek 3 razy dziennie i bedzie luz: profilaktycznie potem tez dawaj, to nie szkodzi (zdanie pediatrow):) Trzymam kciuki,napewno sobie dasz rade❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po egzaminie - wyniki dopiero 1 lipca, poprawka we wrześniu, poszło mi tak sobie - z tego zmęczenia to nie mogłam skupić się na nauce tak jak chcialam, ale może jakimś cudem się uda, byle 3...za tydzień 3 egzaminy, po prostu masakra, jakoś nie widzę dobrze zakonczenia tej sesji, ba nawet przeżycia do jej końca, marzę o przespaniu nocy...nie mówię, że całej, chciałabym po prostu nkarmić, przewinąć i odłożyć do łóżeczka, a tymczasem wciąż płacz, a właściwie krzyk........ właśnie się zastanawiam czy nie zamówić sam simplex, esputikon u nas chyba nie działa, a poza tym to do końca nie wiemy czy to są kolki czy Mały jest po prostu złośnikiem.....choć rano wyglądało to na kolkę, tym bardziej, ze nie chciał piersi, butelki i po masowaniu brzuszka zrobił kupkę....... Joasiu, a tego sab simplex aż 15 kropel????esputikonu tylko 1...a i tak ciężko ucelować do dzioba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______spoko wodza: urodzilas dziecko: zdadz durny egzamin: to pryszcz przy porodzie;) Co do SAB:takie jest dawkowanie:) I dziala od razu:) Oraz...napisalam wlasnie skarge do Zadzadu O2 o te cholerne reklamy, ktore sie same wlaczaja, ma dosc tego tu.... Ja latam od rana, juz bylam w sklepie,przygotowalam obiad i na rybe po grecku, potem czasu nie bede miec;) M wraca dzis, po 15:00 jade go odebrac❤️ Na szczescie na dworze chmury i chlodno,oby tak dalej:) Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, od wczoraj Mały się buntuje i nie chce ssać piersi - musiałam odciągać pokarm, bo miał cycek w buzi, ale krzyczał zamiast ssać, dziś rano udało mi się Go przystawić, mam nadzieję, że to był Jego jednodniowy wybryk, boję się o piersi...dopiero co walczyłam z zapaleniem...... Joasiu - jeśli nie zdam to będzie niesprawiedliwe i tyle, ale prawda jest taka, że jeśli będzie miał dobry humor to powinnam dostać 3 - bo odpowiedziałam na dwa pytania - moim zdaniem dobrze, a pytań było 4 i trzeba mieć 2 by zdać... Joasiu i doczekałaś się M, przeleciało🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Joannaz----> Ty to masz szczęście z tym chłodem :P :P :P Aniaania---->to jak ma zasady ze 2 wystarczą to trzymam kcuki by miał dobry humor. A michaś może rzeczywiście jednodniowy wybryk (OBY) . Trzymaj się i ucz się (jak Michaś pozwoli) do koeljnych egzaminów ❤️ pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania - z tym anty-kolkowym SAB coś tam coś tam, upewnij się u dziecięcego. na forum gdzie Ja przesiaduję non stop, dziewczyny tego nie znają chociaż mają dzieci... Wiem, że dużo się mówi o herbatkach HIPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady! Rozmawiałam dziś z położną, również chwaliła sab simplex tylko uprzedziła by nie traktować tego jako złotego środka, bo na niektóre dzieci nie działa...będę miała w piątek, już mam zamówione:) Dorotka, trzymaj z całych sił:) aha - zaliczenie z zeszłego tygodnia zdane na 3, nie zwalnia to co prawda z egzaminu, ale zawsze coś do przodu... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania to bardzo się cieszę :)) gdy będę miała okazje też się upewnię co do tego środka o którym tak mało słychać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu______tak jak Ci pisalam: SAB to SAB--polecaja pediatrzy i polozne:) Ja ciesze sie M:takie lozkowego maratonu dawno nie mialam;) A malemu to sluzy; spi caly czas, a tak dawal mi w kosc;););) Zamowilismy wszystko z allegro, teraz tylko paczki beda przychodzic:) DObranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, lady ja kupilam laktator dopiero teraz, wracam do pracy wiec sie przyda, wczesniej nie wiedzialam jak to z pokarmem bedzie. Teraz juz fajnie go miec, ostatnio sciagnelam pokarm i spokojnie maly zostal z babcia a ja do fryzjera :) Zdecydowalam sie na elektryczny NUK i jestem zadowolona. Joannaz dziewczyny maja racje, powinnas zrobic profilaktyczne badania dla swietego spokoju. A my jestesmy tez po to, zeby truc- ktos musi:) Justyna ciesze sie, ze wszystko jest ok. Dorotka a ty kiedy na te badanka? buziaczki dla mam i dzidziow i dla pozostalych forumowiczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica_______dobrze wiedzie ze elektryczny jest ok;) (z kolejnego zrodla) :))) Buzka dla Synka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobiety poranną porą! U mnie na razie jest w miarę przyjemna pogoda za oknem ale pewnie do południa się podniesie i znowu będzie prażyło słoneczko wrrr Wczoraj zrobiłam sobie maraton z córą do sklepu. Chciałam dokupić brakujące rzeczy ( no może nie wszystkie bo i fundusze ograniczone ) Kupiłam jednak przewijak na łóżeczko i ciągle mi nie daje spokoju czy miałam wziąźć długi czy ten pasujący na łóżeczko tzn 50x70 Możliwość wymiany jest ale sama już nie wiem :(( Te nieprzespane nocki moją powodują to, że ciężko mi podjąć jakąkolwiek decyzję. Czasami jestem wściekła sama na siebie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja tyko na moment, bo Mały usnął i jem śniadanie, piję herbatę i myślę czy jeszcze zdążę się wykąpać, o tej porze On śpi aż pół godziny....... Joasiu! Marzy mi się łóżkowy maraton....a teraz to my ledwo znajdujemy czas na sen, a co dopiero na coś więcej, poza tym jakoś na razie boję się... a w ogóle to mój hemoroid się odzywa, kurde, jeszcze to mi potrzebne, nie dość, że nie znika, aa niby była szansa, że się wchłonie po porodzie to w dodatku paskud zaczął mnie swędzić strasznie i najchętniej zaczęlabym się drapać, bo ciężko to wytrzymać......co za cholerstwo..... Lady! Ja mam ten pasujący na łóżeczko. Dorotka wiruski $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×