Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witajcie z rana! ale mi się chce spać... Lady, Madzia, Joanna, , Doth_s, Justyna, Małolepsza, Wica, Oli, Karusia, Będzie emilka, aniaania, Kasik 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ (mam nadzieję że nikogo nie pominęłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu________no stresa mialam co nie miara.... Mam dzis noc z glowy.... Dorotka❤️ OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Ide ok 15:00 do gina, tesciowa bombarduje mnie smsami(w Anglii sa, w niedziele wracaja) ze mam lezec, nic nie robic, etc :D I M: ze ma mnie na rekach nosic:D I wyzywa: ze wiedziala ze cos bedzie, jak Ona wyjedzie:D (kiedy nic nie ma!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Czołem dziewczęta! Mnie właśnie obudził mój niedobry mąż (mam urlop do niedzieli) esem jak to bardzo mnie kocha...tak więc nie było wyjscia i wstałam.Dzieci mam na tyle duże że potrafią sobie same zrobić śniadanie.Nawet mi kawę zrobiły.Kochane są mówię wam JOASIA--------------->wiem,że łatwo to mówić ale odpoczywaj póki możesz bo potem będzie ciężkawo.ciesz się że w domu czekasz a nie na patologii bo to nic przyjemnego..Trzymam kciuki:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
I jeszcze jedno z pierwszym dzieckiem poszłam rodzic aż w 42 tc jak słonica i te ostatnie dni były koszmarne bo chciałam już,natomiast drugie urodziłam w 39tc i było to o wiele lepsze dla mojej psychiki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o szok, a co tu tak pusto!!!!!!!!! Wrocilam od gina, wszystko ksiazkowe... Siedzialam....50 minut.... maly wazy....3350, szok, bo brzuch nie za wielki!!!! jak nic 4 kilo bedzie wazyc do porodu, nie wiem jak ja go urodze..... Jest 2 tyg starszy wg USG, spore dziecko, mam byc gotowa w kazdej chwili na \"odlot\"... Slicznie dzis pozowal:caly czas ssal paluszka, raczka sie drapal po oku, usteczkami ruszal, przerozkoszny!!!! I tak wystawil jajka i pisiorka ze....gin nie mogl sie oprzec i strzelil kolejna fote:)))) No i jak zwykle przelaczyl mi na 4D, na kolor: mam cudna fotke jedna:) Cala buziulke widac:)))) Dostalam tez antybiotyk na te przekete bakterie co wyszly z tego wymazu,co robilam do porodu, co kazali... Za tydz nastepna wizyta:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBIETY!!! JESTEM TUTAJ TYLKO NA SEKUNDę! DZISAJ WRóCIłAM Z JULKą DO DOMU( Panie Boże jak to dobrze być u siebie w domu :)). JESTEM OBOLAłA JESZCZE ALE NIEBAWEM NAPISZę WIęCEJ. JULIA MA SIę DOBRZE. URODZIłA SIę 24.07.07 O GODZINIE 15.50 JEJ WAGA W DNIU PORODU TO 4 KILO I 59 CM DłUGA A GłOWKA W OBWODZIE - 36CM! DZIEKUJę ZA CIEPłE SłOWA I DO ZAKLIKANIA NIEBAWEM JAK NABIORę SIłY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_____________o szok,4 kilo baa:D:D:D:D Gratulacje❤️ Masz juz spokoj:) Czekamy na relacje z porodu i fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady!! Moje najszczersze gratulacje!!!!!!!!!!!!! Ale z Julki to kawał kobietki!!!! Niech rośnie zdrowo!!! 🌼 Czekamy na fotki małej księżniczki!!! Asiu! U Ciebie też zapowiada się chłopak, że hej!!!! Jeszcze troszkę i będzie z Wami:) Karusia, Dorotka, Wica, Madzia, Kasik, Justyna, Małolepsza ❤️ My na weekend przeniesliśmy się do rodziców, mąż pomaga w skręcaniu mebli, a jest co robić... pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼lady________________________wiedziałam!!!!!!! WIELKIE GRATULACJE MAMUSIU !! 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 I taka duża dzidzia!!!! Niesamowite!!!!! Czekamy na foteczki !!!!! Fajnie, że już dołączyłaś!!! Będziemy razem \'patrzyć\' jak nasze córeczki rosną!!! W końcu to tylko 5 dni różnicy!! tyle co nic. twoja młodsza a już większa!! Ale nr!!!! Jeszcze raz gratuluję i napisz jak ty urodziłaś jakiego słonia !!!:) WIELKIE DZIęKI ZA RADY ODNOśNIE CYCKóW !!!!❤️ Mam kapturki (avent 15 zł) i o niebo lepiej!!!! i bepanten tez już mam!!!!!! Wyczytałam, że nawet nie trzeba go przed karmieniem ścierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny raz jeszcze Wam dziękuję za ciepłe słowa i gratulacje :)) Postaram się jak najszybciej pochwalić się moją Julką i coś wspomnieć odnośnie porodu! Na razie siedzenie dla mnie to tortura - hemoroid to negatywny i jedyny skutek zły porodu! Niestety nie jest on maleńki i daje popalić jak diabli :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
LADYBIRD------>gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!najszczersze i z całego serca!!!!!!!!!!!!Ale kawał baby.Niech ci się zdrowo chowa.Czekamy na relację..Pozdrawiam was i ściskam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_____czekamy🌼 Masz czopki dobre na hemoroidy? Aniu__strach sie bac;) listkaaaa____to chwilowo masz spokoj z \"cyckami\":D Co do bepanthenu racja:nie trzeba tego scierac przed karmieniem, ja w torbie do szpitala w razie co juz mam wrzucona ta masc;) A kapturki:dobrze wiedziec ze pomagaja w razie co:) Ja dzis nawet nocke mialam znosna, nie moge sie napatrzec na zdjecia mojego SYnka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!!! niestety nie dla mnie Sutki już super doszły do normy, ale zmęczenie daje mi już znać o sobie. Wykańczają mnie te nocne karmienia, na dodatek nad ranem Maja marudzi w łóżeczku mimo że najedzona. nie wiem może sama nie może sie zagrzać.... Ulegam i biorę ją do łóżka i tu śpi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz__________________takie kapturki tez radze wrzucić do torby, bo to świetna rzecz a mnie w szpitalu tez sutki bolały, bo Maja na początku za płytko je chwytała. Jestem w trakcie wklejania zdjęć naszej mróweczki na bobasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Misiu od rana marudny, uparł się, że nie będzie spał, a mi już nerwy pomału siadają, teraz w końcu się udpokoił i leży grzecznie w łóżeczku. Mąż i tata wciąż skręcają, ale nie obyło się bez nerwów - okazało się, że przywieźli złe fronty od jednej szafy i trzeba czekać.... Listka - ciesz się, że Majka śpi w łóżeczku, jak ja sobie przypomnę nasze początki i Małego, który albo ssał cycka albo płakał i o spaniu nie było mowy to...dobrze, że to już za mną...a Ty łap każdą wolną chwilę w ciągu dnia i pozwól by pomagali Ci inni, może nie nakarmią, ale chociaż ponoszą, zabawia, przytulą... Lady!! Te hemoroidy...paskudna sprawa, trzymaj się kochana!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa____Maja swietna❤️ Ja dopiero usiadlam od rana, latam.... Zerwalam fasolke w ogrodzie z krzakow, zakupy w miescie, posprzatalam kuchnie, zrobilam pranie, przygotowalam obiad i.....zostalo mi tylko pozamiatanie i wymycie podlog..... Ufffffffffffffffffffffffffffffffffffff, jak mi sie nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_____brawo, ❤️❤️❤️serdecznie gratulacje❤️❤️❤️ Listka_______Majcia bajeczna🌼 Joanna_____no kochana teraz twoja kolej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi źle siedzieć i pewnie szybko nie zasiądę na dłużej na neta ale za to pochwalę się na szybciorka moim najpiękniejszym dzieckiem na świecie ( bo jak wiadomo dla każdej mamy jej dziecko jest naj naj naj ) To link do strony http://forum.28dni.pl/discussion/150/109/co-wam-w-sercu-gra-mamusie-na-etapie-rozpakowywania-sie-/#Item_7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Na hemoroidy stosowałam hemorol w czopkach,to jest preparat ziołowy.Mnie pomógł po tygodniu była ulga a jak miałam się wypróżniać to przez kilka dni jechałam na czopkach glicerynowych żeby trgo hemoroida nie podrażnic.Spróbuj co ci szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Listka---->przepiękna masz córeczkę.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza___________brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr;) Lady____wlasnie fotki ogladam, z malej...fest kobita;););) Pospalam,leb mi peka jak zwykle,,,,,,musze jeszcze chate pozamiatac i pomyc podlogi,a lenia mam jak nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_____ale piekna kobieta🌼 Joanna___czekam z niecierpliwoscia kiedy sie rozpakujesz, na moje to na bank bedziesz miala jakies przygody, oczywiscie bardzo pozytywne i ktore pokaza jakis moral:D:D:D:D:D:D:D czekam, czekam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza___________-chyba jeszcze troche, chociaz wczoraj zanim zaczelam sie myc to.....takie 3 skurcze mnie zlapalay ze az z bolu oczy mi wyszly z orbit i......tak nagle jak przyszly tak poszly;) A ze....przygody bede miec to.....bankowe:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna____fakt, przygody beda murowane:D:D:D:D:DMaly juz prawie gotow, z tego co pisalas Wojtus z wami lada chwila moze byc. robi sie juz u was mala gromadka, juz niedlugo Justyna i z tych co zaciazone bedzie komplet:D Dorotka____bierzemy sie do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady..gratuluje Ci z całego serca.Super córeczka!!! No może bedzie dla mojego Bartusia:):):) Trzymaj sie dzielnie i jeszcze raz gratuluje:) U mnie fatalnie..opadam z sił,mam temperature i gardlo mi rozrywa..wogole jakos tak do dxxxy,chyba mnie jakies przemeczenie złapało i juz.Moze jutro bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! rany boskie Lady_______________-jaka ona jest ogromna w porównaniu z naszym szkrabem!!!! śliczna dziewczynka!! blondynka!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ Ja juz od ana latam w kuchni, obiad przygotowalam, kurczak w piecu sie wlasnie w winie z jablkiem robi i... czekamy na tel od tesciowej z Berlina, od razu potem jedziemy ich idebrac do Szczecina:)))) M mnie....dopadl w nocy.......:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w końcu się dziś wyspałam. maja skończyła jedzonko o 22 i wstała dopiero o 3 na kolejne. 40 min karmienia i tak do 6 znów spanko. Bomba!!! Dziś nasz pierwsza wyprawa do dziadków na drugi koniec miasta!!!Jedziemy na obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×