Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

dzień dobry!!! U mnie kolejna noc spokojna. Karmienie tylko co 3, 4 godziny. Tak dziś w końcu ładnie chyba zabiorę Majusię na spacerek:) A Justyna zdjęcia na maila wysyłała. Joannaz__________pogłaszcz brzusio!!!!!!!!!!! To już ost dni na głaskanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka___z ta przyjemnoscia to nie bardzo u mnie, strasznie bylo mi niewygodnie i macica bolala, marzylam o tym....kiedy koniec:/:/:/ Ale trzeba sie poswiecic dla dobra sprawy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tylko na chwileczkę bo mała nie daje mi spokoju! CIągle by chciała przy moim cycku tkwić bez wytchnienia i w dzień i w nocy :(( Julcia ma straszne kolki i chociaż staram się jeść wszystko to co nie powoduje kolek niestety.... Męczy się i ona i Ja no i do tego te piersi bolące :(( Serducho mnie boli jak widzę jak ona płacze... a Ja nie mogę nic zrobić, tzn mogę przystawić ją do piersi ale wtedy to Ja nie mam nic z dnia i nocy dla siebie ... padam ze zmęczenia :(( Właśnie czekam na SAB tylko proszę Was o poradę od kiedy go mogę używać i jak często ???? Dobra znikam bo mała zaczyna pojękiwać :(( Pozdrawiam Was gorąco :)) Listka --- z seksem poczekaj :)) nich krocze się wygoi porządnie! U mnie pewnie to z miesiąc potrwa łącznie z oczyszczaniem się organizmu :(( o ile nie więcej :(( Listka karmisz piersią? jesli tak to co robisz, ze Twoje dzidzi śpi ? czy ma ono kolki tak jak mój Karmelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady__________do opakowania SAB dostaniesz dolaczone wskazowki, tak wszystko jest napisane!!!! srednio daje sie 3x dziennie po 15 kropel:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady____________________bardzo ci współczuję:( Kolki tak szybko? ja słyszałam, że kolki sa od 2 tyg życia. Ja karmię i nie mam problemów. Mała woła średnio co 3 godz w przerwach śpi jak suseł. Właśnie wstała, spała os 17.30 ide ją kąpać. Nie wiem co ci doradzić... bidulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Ladybird---->moja córcia też miała tak wcześnie kolki.Dwa miesiace na syrenie od17 do 21.Wiesz co jej pomogło?czpoki viburcol (mam nadzieję że dobrze napisałam nazwę).Poradziła mi to położna i dały efekt natychmiastowy!!!!!!!!!11Acha ja przestałam pić zwykłą herbatę tylko parzyłam sobie bobofen lub herbatki hipp na trawienie ale tylko przez pierwszy tydzien.Spróbuj.Są jeszcae krople na kolki water grippe takie z anyżkiem i z koprem ale nie wiem czy to nie jest przypadkiem powyżej miesiąca życia dziecka.Całuję wszystkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady...na kolki u nas pomogły: Esputicon kilka razy dziennie po 3-4 krople,syrop Debridat( na recepte) i herbatki z koprem.Ja jadłam tylko sucharki i piłam wode.Ale tan komplet pomogl.A gripe water jest od 4 tyg zycia dziecka.Viburcol tez pomagał ale w naszym przypadku słabiej... A ja juz nie moge z tym noszeniem wiecznym na rekach,bujaniem i tak cały dzien a on i tak marudzi.Usypianie to jest katorga..macham tym nosidełkiem i tylko to pomaga.Kupilismy mu histawke..bylo ok przez 2 dni a teraz jak Małego wsadzam to krzyczy tak ze az mnie uszy bola(serio).Nie wiem co mam zrobic..albo zwariuje albo kregosłup mi siadzie.Rodzice kaza mi go przetrzymac bo nie ma innego wyjscia..ale az mnie skreca jak on tak krzyczy potwornie i sie łamie i biore go na rece i efekt zadny.Nie wiem co robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik__________-moze Viburcol ze 2 razy dziennie? to na uspokojnie, jak nie--zapytaj w aptece o cos na uspokojnie, babki powinny wiedziec:/ no jak sie dziecka przyzwyczai do noszenia i bujania to masakra potem:/ Ide spac, krzyza nie czuje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna, nie wiem czy pisałam, brzusio pierwsza klasa :D kasik - a próbowałaś herbatki hippa na uspokojenie??? vibrucol, też może być bo to homeopatyczne... ja kupiłam na zaś :P listkaa - moja też taka spokojna była, i teraz też nie narzekam, ma lepsze i gorsze dni ale ogólnie jest OK :D joasia - no głaszcz głaszcz, bo niedługo będziesz brzusio tylko na zdjęciach oglądała :D lady - biedactwo 🌻 może tak jak u aniaani zmieni się z dnia na dzień cud dzieckiem :) dorotka 🌻 karusia 🖐️ dodałam kilka zdjęć na bobasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDZIE WY MACIE BRZUSIO JUSTYNY????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????? BO JA SLEPA Siedze i wyje, cala sie trzese, kolezanka ktora miala identyczny termin jak ja.....od 4:00 na porodowce, wody jej odeszly..... Ale bede miala dzien, brrrrrrrrrrrr, mnie moze to spotkac tez w kazdej chwili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu------>zaraz Ci prześle na mail\'a brzusio JustynkiM... A my czekamy aż się rozpakujesz. Lady -----> ucałuj maleńką...strasznie szkoada, że się tak męczy... Magda----->Twoja Ola to Już fajny kawałek kobietki ❤️ Wica -------> co z Tobą? Kasik26------->kochana współczuję, Bo Bartuś coraz cieższy a ręce bolą... Buziaczki dla Każdej z Was... 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka! Mi też wyślij, proszę:) bo nie dostałam! Oj nieładnie Justynko, nieładnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to dzien dobry! Miś pobił dziś kolejny rekord - spał ponad 8 godzin!!!!!!!!!! Zrobił się z Niego mały aniołek:) Joasiu - nie rycz! To prawda, może się zacząć w każdej chwili, nie znasz dnia ani godziny. Ale pomysl, że jak przebrniesz przez poród to będziesz trzymać w ramionach Maleństwo!! Lady!! Jejku, bardzo współczuję. Michaś też od początku miał kolki, to jest straszne...my mieliśmy esputikon, ale nie pomagał, z innych sposobów to wypróbuj: masowanie brzuszka, ogrzewanie go - np. rozgrzaną przez żelazko pieluszką, suszarka - tzn nagrzewanie ciepłym powietrzem, najlepiej też przez pieluszkę żebyś nie poparzyła Maluszka, dużo układaj na brzuchu - choć Michaś tylko bardziej się wściekał...a sab daję 3 razy dziennie po 15 kropelek aha i jeszcze, nie wiem czy uda mi się to opisać byś zrozumiała, kładziesz brzuszek dziecka na Twoim kolanie i masujesz po pupie, u mnie troszkę pomagało. Trzymaj się🌼 Kasik! Mój Misiek na szczęście przestał być tak marudny, duża zasługa leżaczka, no i jeszcze sprawdzona szczoteczka elektryczna, której dźwięk sprawia, że mój synek się uspokaja. Listka! Tylko pozazdrościć tak spokojnego dziecka!!! Ucałuj Majkę! Dorotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka_________dzieki, wlasnie obejrzalam ❤️ Justyna__________super wygladasz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki wyslalam wam wszystkim kilka fotek, ale moja powalona poczta nie zawsze dostarcza:( dorotka, zyzyrowa wy macie, podeslijcie w miare mozliwosci dalej, dzieki🌻 czytam sobie i tak mysle jak macie juz fajnie, ani maluszek 7h spi - toz to aniolek! mam nadzieje ze moja dzidzia tez choc troszke bedzie spala:) ktoras pytala o plec, chlopczyk bedzie - adrianek:) dzis zabralam sie za pranie jego poscieli, wczoraj popralam reszte ubranek wywiesliam na dwor i spadl deszcz:P ale to lato jest tak okropne ze szok, te powodzie..wr.... paluchy zaczely mi puchnac, i zaczynam rozumiec co to znaczy turlac sie w ciazy:) bylam u poloznej, mowi ze maly gotowy do wyjscia:D tzn ulozyl sie glowka do kanalu rodnego, i ze wg niej wyglada na ok 2-3tyg wieksza dzidzie:) jutro po raz pierwszy idziemy do szkoly rodzenia:D:D:D i ogladac porodowke:) troszke sie boje, dobrze ze moj idzie ze mna:) jak powiedzialam tesciom ze rodzi ze mna byli w szoku, powiedzieli ze to nie jest dobry pomysl bo on moze zemdlec:D:D:D ale ja sie uparlam, sama sie meczyc nie bede, gdzies te pazury trzeba wbic:D w 34tc mamy usg, zobaczymy jak tam maluszek, ludze sie ze jak powiedza ze duzy to zrobia mi cesarke:classic_cool: dobra lece cos porobic, sle buziole, dzieki dziewczyny za komplementy:D 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka!! Wyglądasz ślicznie!!!!! A jeśli chodzi o szkołę rodzenia, polecam - super sprawa!!!!A o m. się nie bój, jest taka adrenalina, że na pewno nie zemdleje - tak zawsze odpowiada mój mąż, gdy ktoś się pyta. Pogłaszcz Adrianka:) Dorotka, dzięki:) Co za pogoda...brr, a myślalam, że zabiorę Miśka na spacerek...no cóż, wzięłam się za sprzątanie.....ale mi się nie chce....no ale cóż, jak trzeba to trzeba.....za to obiadu dziś nie robię, mąż dostanie flaki ze słoika, a ja zrobię zobie pierogi z owocami, z paczki oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Dziewczyny!!!!!!Jestem w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestem w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusiaaaaaaaaaaaaaaaaa super❤️❤️❤️ A co robilas, test czy Bete hCG???? A ta moja kolezanka co rodzi od 4:00 do tej pory.... zero postepu, jest na patologii, o 18:00 antybiotyk, oksy i heja.....Juz ja siebie tam widze:( Tylko czy OKSY zadziala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia__________________🌼 GRATULUJE !!!🌼 wiesz, który to tydz? Joannaz________________jeżeli maluszek jest gotowy do wyjścia to oksy na 100 działa zawsze!!! Ja mam doła:( ost nie ma dnia, żebym nie miała spięcia zm. nie wiem co się z nim dzieję. Nienawidzę go za to coraz bardziej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
4 podobno.A mnie wydawało się że się zatrułam!Robiłam z krwi więc mam nadzieję że to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Joanna!Trzymaj się dzielnie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Listkaa nieraz warto odpuścić!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia____gratulacje🌼🌼🌼 Joanna____dasz rade, a ze postawisz na nogi cala prodowke to na bank:p Listkaa___nie wiem o co chodzi M, ale zycie na glowie wam stanelo, nowy czlowieczek w rodzinie, potrwa zanim sie dotrze wszystko, trzymam kciuki 👄 dla wszystkich, mamus, pociech, staraczek Ja juz jedna noga w szpitalu, trzymajcie kciuki milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza - trzymam kciuki!!! Listka - tylko spokojnie, bez nerwów, na pewno się ułoży, jest nowa sytuacja, obydwoje jesteście nerwowi. Karusia!! Wielkie gratulacje!! To na nowo będziemy sledzić ciążę, ale fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×