Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Lady!! Czy Ty już na porodówce??? Rozsypujecie się ciężaróweczki:) Wczoraj Misiu po raz pierwszy chwycił grzechotkę - zdjęcia na bobasach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja dzis ledwie zyje... Wstalam o 7 jesc, jak zwykle , polozylam sie potem 2 raz.... wstalam teraz, ma wrazenie ze....zaraz umre chyba:/ I wypluje mozg uszami,bo inaczej sie tego nazwac nie da:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania --- Ja jeszcze w domku się toczę hi hi hi Julka dostała zakaz wychodzenia przez weekend więc grzeczne dzidzi siedzi sobie :)) Jak z rana nic się nie zaczęło dziać to już nic się nie wydarzy - taką mam cichą nadzieję :)) Od tego nocnego wstawania bolą mnie cholernie pachwiny wrrr no i ta moja waga przy tej opuchliźnie :(( 24 na plusie - jak Ja się tego pozbędę :(( tak nagle mi wyskoczyła a ciągle był spokój i było dobrze .... Jutro to już niech sie dzieje co chce! Chociaż cholernie się boję :(( nie sądziłam, że mnie taka panika ogarnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki dajcie linka do tego antykolkowego preparatu dla niemowląt! Szukam tutaj i szukam i nic nie znajduję :(( a nie pamiętam nazwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady!!!Zrzucisz, nic się nie martw. Linka nie mam, ale to jest nr gg 6689088 i kom 507565819 pani od której zamawiałam - kosztuje 20 zł + przesyłka. A nazwa to SAB SIMPLEX:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co nie wiem jak u Was ale u mnie zaduch jest straszny! Nic się nie chce a deszczu ani kropla nie spada :(( Jak tak dalej będzie to Julka mnie do następnego tygodnia przetrzyma z porodem :)) Ciekawe co tam u LISTKI i dlaczego tak długo się nie odzywa chociażby na jedno zdanie, że jest po i wsio OK :(( Tak czy siak mam nadzieję, że u niej wszystko przebiegło bezproblemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady________dopiero 3 dzien jej nie ma, pewnie jutro ze szpitala wyjdzie, bo w niedziele nie wypisuja;) U mnie leje od rana ze swiata nie widac, wichura przy okazji ze az latarnie na ulicy sie kiwaja i.....16 stopni:):):):):):) Ogolnie zdycham dzis...z bolu glowy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia to daj mi troszkę tego deszczu na śląsk! Nie mogę wyrobić z tej duchoty to jest męczące jak nie wiem co a poza tym głowa mi pęka :(( Moja dzidzia jest dzisiaj tak spokojna, że już nie wiem co robić i co myśleć! prawie wcale nie czuję jej :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady________troche moge dac, bo tu leje ze sciana sie robi czasem normalnie;) I widzialam pogode: jutro bez deszczu, ale chlodno a u Was,,,30 st:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia --- wiem, ze u Nas ciepło jutro wrrr tzn około 27 w Katowicach ale jak znam życie będzie ciutkę więcej i wcale ale to wcale mi się to nie podoba! poza tym to ostatnie dni upałów :)) http://www.twojapogoda.pl/ Właśnie spakowałam sie do szpitala a raczej zrobiłam przepakowanie i sprawdzenie co mam a czego nie mam co zabrać a co usunąć! Mam torbę i mam kosmetyczkę i reklamówkę od męża z jego ciuszkami :) Idę rodzić - jestem gotowa hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_________-a gdzie, dzis byla pogoda na 2 tyg: upaly ponad 30 st wracaja na najblizsze 2 tyg:( Mowili w TVN i w TVN Meteo... No to......pedz do tego szpitala i... wracaj z relacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna --- Ja tam nie wierzę już w żadną pogodę! Wszystkie mówiły, że będą deszcze a na śląsku cisza jak makiem zasiał nie było nic! Poza tym mówili o ochłodzeniu a w słońcu prawie 40 stopni! Ten link co zamieściłam wcześniej z pogodą to muszę przyznać, że na podstawie tamtejszej pogody bardzo mi się to sprawdziło w zeszłym roku! Mam tylko cichą nadzieję, że i teraz to się sprawdzi i będzie nieco chłodniej a nie cieplej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorek i środa na śląsku będzie chłodniejsza mmmm to dobrze :)) liczę, że i tym razem się sprawdzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry i miłego dnia!!! Wczoraj mieliśmy gości, wypiłam sobie dwa redsiki:) ale mi smakowało:) i jak ładnie spałam, hehe Michaś spał dziś 6 godzin, potem wypił aż 180!! i spał jeszcze dwie, teraz leży w bujaczku i też udaje, że śpi, a ja idę sobie zrobić coś do jedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! w kolejny upalny dzień... w pracy już sauna, nie moge nawet otworzyć okna taki gorąc wchodzi :( Lady--->jak tam? gotowa? to ruszaj do szpitala... :P :P :P niunia przeczekała (tak myślę) weekend wedłeg życzenia mamy, a teraz juz może się rozpakować ten CUDNY PREZENT 🌻 listkaaa--->czekamy :) na wieści joannaz, justynaM, OLI, dot_s, wica, ,magda, Kasik, aniaania, małolepsza pozdrowionka (mam nadzieję że o nikim nie zapomniałam) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania cudne zdjecia Michasia :) :) :) a spokojniutki :) :) :) nawet na zdjęiach to widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, dzięki:) współczuję, że musisz siedzieć w pracy w taki upał....ale dasz radę...a prz okazji wiruski $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_________widzisz, coraz lepiej z Michasiem:) Lady________a ja wlasnie wierze w TVN Meteo:wsio sie sprrawdza, wczoraj w 100%, dzis od rana takze;) Dzis 20 stopni, wietrznie, slonce:) Ja w nocy ze 2 h sie meczylam: oddychac nie moglam, nie wiedzialam co mam zronic z soba: ani na boku, ani na plecach, ani na siedzaco, ani stac, masakra.... Jutro jedziemy tam gdzie mieszkamy, mamy tam pare rzeczy do zalatwienia, m,in w moje szkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka,OLI, Dot_h❤️ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedziałek! Jestem dalej na chodzi i mega zła :(( mam już dość tego czekania kiedy to się zacznie i psychicznie zmęczona a rodzinka tzn mąż dodatkowo wkur............ Chodzi za mną jak cień i co chwilę pyta - idziesz rodzić! Właśnie z rana dostał opierdol, że ma mi dać święty spokój bo inaczej do porodu do mamy się wyprowadzę i nie będzie nic wiedział kiedy urodzę..... Jestem wściekła - dlaczego to sie tak przeciąga? Pierwsze dziecko przed terminem a teraz.... achhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myję okna ale i tak nie wierzę, że to w moim przypadku zadziała.... U mnie jest odwrotność. Wysiłek mnie wzmacnia a leniuchowanie osłabia! Kopnijcie mi w tyłek bo na serio psychicznie mam dość :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_________zglupial ten Twoj Maz? Po co On tak sie Ciebie pyta?????Przyjdzie czas to urodzisz!!! Rodzinny porod macie???? Okna podobno tez dzialaja, ale....podobno dobre tez jest.... mycie podlogi na kolanach;) Ja zaraz biore auto i jade w kurs, musze do rodzinnego po recepty dla M i do miasta, a nie mam sil piechota :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. poza tym kazda....ciaza jest inna!!!!!!!! O 180 st rozna od wczesniejszej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o myciu podłóg też słyszałam.... :P :P :P znaczy coś w tym musi być :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, lady biedulko, na pewno w tym tygodniu cie zlapie, nie denerwuj sie bo to tego nie przyspieszy (wiem, wiem latwo mi mowic), jak dziewczyny pisza kazda ciaza jest inna a termin porodu moze sie wachac 2 tyg+/-, juz jestes tak bliziutko, wytrzymasz te pare dni:D cholera ze to chlopy nie rodza! ale gdziez by oni sie do tego nadawali:) ciekawe jak tam listka, nie pisze, nie pisze, oj chyba juz nie 2pak:D joannaz ty to masz powera! nie wiem skad w tobie tyle sily:) co czytam to ta lata:), zalatwia:) mamuski kochane ale macie juz fajnie, szkraby rosna jak na drozdzach, kolejne miechy leca, chyba zaczniecie sie nad drugim nie dlugo zastanawiac:P, pozdrawiam was i bobasy! ze zdjecia paszportowego konradka mam ubaw do dzis:D dorotka ty to sie masz z ta robota..mam nadzieje ze wiruski zadzialaja i bedziesz mogla spokojnie sie na nich wszystkich wypiac! sle porycjke: x🌻x❤️x🌻x🌻x❤️x🌻x🌻x❤️x🌻x🌻x❤️x🌻x🌻x❤️x🌻x🌻x❤️x🌻x🌻x❤️x🌻 ja od dzis na urlopiku macierzyskim:) jakos do mnie nie dociera:) 11-sta a ja nadal w szlafroku:) musze sie przyzwyczaic:) w srode zaczynam juz 30tc:) takze tez ostatnia prosta ok 10tc i bede tulic adrianka❤️ do napisania, milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z miasta bo byłam z M pozałatwiać kilka spraw! Tylko, że Ja w samochodzie siedziałam bo w klapkach z mieszkania to wstyd było mi wychodzić :(( Za chwilkę biorę się za mycie okien! A cha jazda samochodem dobrze zrobiła bo dziecko podczas jazdy zaczęło się ruszać a teraz dalej cisza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna_________no latam, musze, nikt inny za mnie tego nie zrobi;) ALe dobrze z jednej strony bo kosci i miesnie caly czas w ruchu, podobno to pomaga przy porodzie;) Zaraz masz 30 TC: bedziesz jeczec jak i my.... Do 30 TC jak Cie moge, potem masakra:/ Dobrze ze autem pojechalam, okazalo sie ze...rodzinnego nie ma dzis i jutro, w srode dopiero i wtedy zalatwie recepty dla M... Jakbym szla piechota i by go nie bylo, to chyba ze zlosci bym tam urodzila pod drzwiami:/ A teraz obiad konczymy: golabki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia --- daj mi troszkę tej energii która mnie teraz na końcówce opuściła :)) Muszę się zabrać za mycie tych podłóg bo jakoś lenia dostałam... czas na rozruch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! tym razem przyjmuje gratulacje. Mamy cudowną córeczkę. Urodziła się 19 lip o 23.34 ważyła 3053, 53 cm długa, ma troszkę czarnych włosków. jak odsapnę wieczorkiem napiszę więcej. ps tyłek rwie mnie jak cholera:) Wybraliśmy zupełnie inne imię!!! Mała będzie się nazywała Maja Aleksandra ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka!! GRATULACJE!!!!!!!!!! Ucałuj Majeczkę!!!! Niech rośnie zdrowo mała królewna!! Czekamy na fotki i relacje!! Lady!! Dasz radę!!! Trzymaj się dzielnie!!🌼 Joasiu! Skąd Ty bierzesz na to wszystko siły?? Kobieta dynamit normalnie! Justynka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×