Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

poszły ;) w pracy? Jak widzisz ciut luzu skoro do Was zaglądam-jednak umiem organizować prace :) :) :) ale szef mylśli że mam strasznie dużo i się nie wyrabiam :D :D :D ale jestem niedobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu! Ale brzuch!!!!!!!Kiedy to było, gdy ja taki miałam....świetnie wyglądasz!!!!!! Dorotka!!! Dzięki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam laski ❤️ Justyna_____ no ja mam to samo jesli chodzi o CC, jedyna szansa to....ze cos sie wydarzy podczas porodu, wtedy biegiem robia;) Mowilam ze....zacznie sie po 30 TC, a po 35 to..masakra:/ aniu____bylam na linku ale....nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM-----> tobie też puściłam...ale jestem dla was dobra ;) ;) Aniaania---->nic mi się nie pokazało-jakiś błąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się cieszę, bo właśnie się zastanawiam nad zamówieniem, chrzest u nas 30 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______________to cudne, nawet nie wiedzialam ze takie bajery sa!!!!!!! U nas chrzest w I dzien swiat Bozego Narodzenia;) Jedna impreza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu! Ja też nie wiedziałam, a tu proszę:) pomysł z Bożym Narodzeniem świetny! Justynka! Trzymaj się! Na zgagę migdały i rennie - mogą zażywać kobiety w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona-mari
Witajcie dziewczynki :) Jeszcze nawet nie zdazylam zrobic beta hcg, a tu w 32dc pojawila sie @... hmmm... i tak bardzo boli podbrzusze, plecy i kluja jajniki :( Chyba jeszcze nie czas na mnie, na dziecko... moze to i lepiej... hm... co ma byc, to bedzie :):):) Buziaki dla was wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka dzieki 🌻 aska super wygladasz - brzusio swietny! aniania- lux! na prawde! musze sprobowac tych migdalkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_________wdzianko super!!!! Mam pytanie do karmiących_____________zastanawiam się czy w takie upały nie dopajać Mai herbatką HIPP z kopru, żeby nie wisiała mi wciąż na cycku. Co o tym myślicie? Lady___________ty chyba już swoją Julkę poisz, co? Moja mała nie chce smoczka. muszę sprawdzić czy butlę mi zassie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_____________________ja też chcę zdjęcia!!!adres jak klikniesz w listkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa____nie dopijaj niczym malej, mleko ma wszystkie skladniki, spodoba jej sie smoczek i bedziesz miec po karmieniu!!! A fotki ide juz wyslac:) wrocilam wlasnie od gina, ledwo doszlam... Wszystko ok, wciagnal mnie na fotel, myslalam ze ze zejde- sikalismy ze smiechu;) Szyjka sie skraca: 0,5- 1 mm (2 tytg temu 2,5 mm), wiec jeszcze chwila i bedzie gotowa....Glowka wstawiona w kanal robny, bardzo niziutko (trzymal ja!!!!!!!!!! ) skierowana ku kosci ogonowej ( do porodu)...Tetno 140, ksiazka. A ten sluz \"plodny\" co mialam dzis, 3 dni temu i...2 tyg temu to...czop ;) (niby) Łozysko na przedniej scianie: takze jak CC byloby to....przez lozysko 9wiecej roboty).... Mam byc zwarta i gotowa: w kazdej chwili sie moze zaczac. Do gina juz po porodzie. Jak nie urodze w ciagu 2 tyg to.... do szpital od razu na wywolanie...A i chcial mi dac zastrzyk na przyspieczenie ale......stchorzylam ze strachu:( A teraz sie wyzywam ze durna moglam wziac:/ To tyle;) Czekamy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. i sie smial ze mnie ze....jak bedzie slychac jak sie ktos drze to...JA na porodowce:P:P:P SMieszne bardzo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej nie moglam z tego: leze na fotelu, a gin do mnie: \"trzymam glowke: czuje pani? \" Buhahaha, jak mam czuc jak....to nie moje ciało :D:D:D Teraz siedze i wyzywam na siebie: Moglam wziac ten zastrzyk, w nocy na bank bym pojechala ..... Gdzie w nocy, za 2 h... Ja stara i durna :/:/:/ Ale strach.............byl silniejszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_________brzusio suuuperancki:):):)aż miło popatrzeć!!!! a co do dopajania butlką tez mam takie zdanie, że zobaczy, że z butli łatwiej i nie będzie chciała cyca, ale z 2ej str w takie upały ona wciąż chce pić!!!dziś nawet w wózku na spacerze mi wyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna__________to teraz pewnie się czujesz tak jak ja gdy przetrzymałam wtedy te skurcze!!:) Nie rozumiem tylko jak mógł trzymać główkę skoro nie ma rozwarcia, bo szyjka napisałaś ok 1mm, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaaa____dziekuje:) A Tobie sie nie chce pic?;) Czekaj, zaraz upaly zelzeja;) Wiatrak masz do chlodzenia? Moze jakby polezal w tym podmuchu (najmniejszym) to by az tak nie ssala:) gadalam z polozna, relacje jej zdalam :mrgreen: Powiedziala ze wszystko super, ze czeka na tel bez wzgledu na pore dnia i nocy ze....tylko sie cieszyc ze jest niziutko i ze glowka wstawiona w kanal(bo to tez trwa przy porodzie, a mnie to juz ominie ) I ze dobrze ze zastrzyka nie bralam, bo wywolywane.... zawsze bardziej boli ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka --- tak podaję mojej Julce herbatkę HIPPA tę od pierwszego tygodnia życia... Podaję ją szczególnie jak ma czkawkę albo jak jestem na spacerku a mała robi się niespokojna i Ja nie mogę podać jej cycusia :)) Na szczęście LULECZKA jeszcze aż tak nie wisi mi na cycku ale te 30 lub nawet 45 minut jest karmiona! W nocy nie zawsze ale jest tak, że podaję butelkę z mleczkiem NAN... Mała po niej przesypia i ze 4 godzinki :)) Joasia--- babolku było brać ten zastrzyk - żałuj kobieto bo już byś to miała wcześniej za sobą a tak to będziesz jeszcze na chodzi i będziesz marudziła tutaj ze mną. Joasia może zostaw laskom nr komórki bo jak polecisz to może napiszesz do którejś z Nas i dasz znać co i jak :) Te ubranka do chrztu bombowe - zapisałam sobie link i chyba zamówię bo chrzest mam też we wrześniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam sie myć i spać bo Julka śpi a zostało mi jakieś 1,5 godzinki drzemki a może więcej hmmm kto wie :)) Potem buteleczka i może dalej będzie niunia spała :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady__________-dostaniesz opeprz od poloznej za te flaszki, zobaczysz!!!!!!!!! Dobrze ze nie wzielam zastrzyku, polozna mi powiedziala co i jak: porody sa dluzsze potem i..........bardziej bolesne, dzieki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! JOasiu---> nie ma reguły z bólem i długością porodu po wzięciu przyśpieszacza---moja kolezanka urodziła w 3 godziny :) licząc od pierwszych lekkich skurczy do tych porządnych... Każdy poród jest inny ... ale bedzie dobrze... trzymaj się A swoją drogą jestem \"zszokowana\", że go nie wzięłaś ;) ;) ;) Buziaczki dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Wczoraj wieczorem byliśmy na spacerze z kuzynką i Jej narzeczonym, Małemu wszystko się poprzestawiało, bo od razu spał i pobudkę mieliśmy o północy...na szczęście wypił i potem obudził nas po 5. Joasiu- a widzisz, mówiłam, że czop;) i tez jestem w szoku, ze nie wzięłaś tego zastrzyku...ale z drugiej strony co ma być to będzie i pewnie lada chwila polecisz:) Listka - ja bym nie dopajała. Dzieci, które są karmione tylko piersią nie muszą pić herbatek, a poza tym przyzwyczaisz do smoczka... Lady - a Ty faktycznie ochrzan dostaniesz za to dokarmianie, ale dobrze rozumiem co to znaczy przespać 4 godziny... Dorotka Ona- mari - może następnym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wzielam, bo za bardzo sie boje, ja juz nie spie po nocach ze strachu..... WItajcie❤️ Malo spalam, ledwo zyje, a rano jeszcze...M mnie dopadl, wszystko mnie boli, ledwo chodze:/ U mnie bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---->super ...Ale on Ci szybciutko rośnie (cudne są te z tym rozbrajającym uśmiechem w niebieskim ubranku) Buziaczki dla Michasia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×