Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witajcie!! Lady - mi z kolei położna mówiła żeby budzić, gdy minie 6 godzin... Michaś gada sobie, leży na macie, którą dostał wczoraj od babci:) wczoraj skończył 3 miesiące!!! Mój mały mężczyzna:) A gdzie reszta??? Dzień dobry dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniuaniu - człowiek czasami głupieje słuchając kto co mówi... Leżąc w szpitalu z Julką mówiłam lekarce, że mała śpi mi po 4 a nawet 5 godzin a ta kazała ją przystawiać co 3 godziny do piersi aby piła.... Mówi, że to nie jest dobrze jak noworodki tyle przesypiają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja w pracy buuuuuuuuuu DZiewczynki----> co lekarz to inna opinia ;) a przecież każde dziecko jest inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Mnie dziś od 8 Maja męczyła, dopiero zasnęła. Co do jedzenia - mi tez w szpitalu powiedziano, że jak śpi więcej niż 3 godz to budzić i karmić. Idę sie myć i ubierać póki mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu________resztki zoltaczki;) LADY______no On je co 3 h, o polnocy sie klade bo roboty wieczorem full, przed snem go karmie, potem ok 3 i o 6 rano;) Bylismy na spacerku, zapisac malego do pediatry:za 3-4 tyg pani Doktor przyjedzie do domu na wizyte:) (szok: nie chodzi sie u nas z dzieckiem, lekarz do chaty przyjezdza!!!) Zapisalam go tez rano do Kolobrzegu na USG bioderek: 19 wrzesnia mamy... Poza tym ok:)W ogole jest ok,nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia --- z tego c Ja wiem to wszędzie przychodzi lekarka tak samo jak położna do domu. To się należy pierwsza wizyta lekarza patronażowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do nas tylko położna trzy razy przyszła, a lekarka nie :( Maja dziś marudna cały dzień. ładnie spała tylko 2 godz na dworku. Mam dość. nie wiem co się jej stało. Mendzi i mendzi. śpi tylko przy czyimś ciałku. Wasze pociechy dziś grzeczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listkaa---> nie da rady żeby Majeczka cały czas była idealnie grzeczniutka i nie marudziła...może ma gorszy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady__ale o to chodzi ze...to nie tylko pierwsza:) Pediatra na telefon, jak cos dzwonic bedzie w chacie,etc. Zobaczymy:) Maly spi po kapieli, cos mnie zmulilo...sie chyba tez przyloze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka..mnie Bartus tez dał dzis popalic od 6 rano i dopiero co zasnał i mam nadzieje ze pobudka dopiero o 3 rano;) W niedziele mamy chrzciny...jak ja sie boje ze Misio sie bedzie darł cała msze.Wogole ostatnio wszedł w etap ze reaguje na obce twarze placzem..a wiadomo..ze goscie prawie wszyscy dla niego obcy.. Mnie tez kazali na poczatku budzic dziecko co 3 h a juz jak miał 2 tyg to lekarz mowil by karmic jak juz sie sam obudzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania..wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.Przede wszytskim pociechy z Michasia i duzo miłosci w zyciu..oraz spelnienia marzen Kwiatki na urodzinki: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I dla Michasia na 3 miesiace buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania wszystkiego co naj naj naj 🌻 spelnienia marzen! pozdrawiam wszystkie- joannaz dzidzia slodziutenka! ja zdycham -zgaga po wszystkim!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik - dziekuję w imieniu swoim i Michałka - ucałuj swojego Bartusia!!! Listko - czasem niestety dzieci mają gorszy dzień, przypomnij sobie jak ja narzekalam, będzie coraz lepiej... Joasiu - czyli Twój wigor wrócił - jak o północy chodzisz spać:) buziaki dla Wojtka!! Dorotko********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** Doth_ s co tam u Ciebie?? Wica - pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka -dziekuję bardzo, ale gafę popełniłam, nieświadomie o Tobie zapomniałam, a na zgagę rennie, można brać w ciązy, ja brałam i migdały!!!!! Nie pij za to mięty i nie jedz nic miętowego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Aniaania----->ode mnie też najszczersze życzenia urodzinowe (pociechy z mężczyzn) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wróciłam wczoraj tak padnięta (z nerwów) z pracy że padłąm i na nic nie miałam ochoty (nie dość że prawie wszystko zostawione to na dodatek to co zrobili za mnie to źle i teraz muszę to poprawiać)😡😡😡😡😡 byłam tak wściekła w pracy że kartki po pokoju latały i stwierdziłam że jak sie wkurze to nie podpisze następnej umowy (ta sie kończy 31.08), bo mam dość tego wszystkiego 😡😡😡 chyba wole nie pracowac Buziaczki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!!!!!!!!! Dorotko - no tak niestety najczęściej jest...idziesz na urlop, a robota leży....ale nadrobisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu______-100 lat❤️ no wrocil pol godz po porodzie gdzie zwialam pod prysznic, potem latalam po szpitalu;) Ja jeestem chora jak mam siedziec. albo lezec....... U nas ok,noc ok,Ptys wlasnie spi,tak mysle czy go wziac na dwor bo chlodno dzis i wieje...A i ja tu nie mam cieplejszych ciuchow:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listko --- nie tylko Maja miała kiepski dzionek Julka dała mi popalić a w nocy to byłam wściekła na nią jak nie wiem co :(( mi się spać chciało a ona jak na złość marudziła .... Dzisiaj na razie jest różnie hmmm zobaczymy co wieczorkiem mała zmaluje mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to i ode mnie życzonka urodzinowe :)) DUżO MIłOśCI, POCIECHY Z TWOICH MężCZYZN, SERDECZNYCH PRZYJACIół I DUUUUUżO ZDRóWKA :)) Przyznam jednak, że nie wiem czy one są spóźnione czy o czasie ale wiem jedno, że szczere :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
aniaania Sto lat, Malutka Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dzięki Dziewczyny!! Na Was to jednak zawsze można liczyć.... Lady - zdjęcia super!! Doth_s - pisz do nas jak najczęściej!!!! Joasiu - na dworze zimno..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu______no tak mysle, padal deszcz u nas tez i nie bylismy... Ale teraz swieci slonce, sama nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Ja sie poddałam - nie zmuszam meża do seksu (kochamy sie raz na miesiąc), nie tłumaczę, bo to jak gadanie z obrazem. Wczoraj wyskoczył mi z tekstem, że on chce adoptować. Nie wytrzymałam... powiedziałam mu, że prędzej sie zgodzę na to, żeby ktoś inny mi zrobił dziecko niz na adopcje, bo chcę je w brzuchu nosić przez 9 miesięcy i krzyczeć przy porodze. I zwymyślałam go od idiotów, bo woli adoptować niż postarać sie o swoje, a przecież nikt mu nie powiedział, że dzieci mieć nie moze. Lekarz powiedział tylko, że powinien ograniczyć palenie i alkohol i zwiekszyć częstotliwość współżycia. A on to zrobił na odwrót... Tak czytam teraz to co piszecie i przypominam sobie Wasze posty sprzed roku... gratuluje wszystkim gorąco... Warto było... A co do Ciebie joannoz... oddałabym wszystko, żeby rodzić nawet 35 godzin... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_________________spóźnione,a le lepiej późno niż wcale - także moc buziaków i uścisków urodzinowych !!!🌼 by Ci się wszystko w życiu układało, jak sobie zamarzysz.....:) A Michaś taki anioł na zdjęciach, ze aż nie mogę sobie wyobrazić, że on mógł być kiedyś niedobry:) Lady_________ale Julcia ma super włoski! dopiero na ost zdjęciu widać jakie długie!!!! doth_s______________❤️ współczuję, z takim nastawieniem m. ciężko może być. Może spraw by poczuł się zagrożony i zazdrosny to wróci mu przypływ czułości i namiętności:) Maja wczoraj mendziła do 22. potem spała już normalnie, tyle że musiałam spać z nią w łóżku a nie z m.(ost mój m. przeniósł się na łóżko do gościnnego, bo w 3 było nam za ciasno i teraz jak Maja zasypia w łóżku, to ja idę spać z m. i tak czasem latam całą noc raz tu raz tam). dziś jest już lepiej. Wstała o 9.30. Mendziła do 12. teraz śpi. jak wstanie - dworek. U nas powoli wariatkowo - 8 wrz ślub. A jeszcze tyle spraw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×