Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witajcie! Wica---> to super ze Konradek tak dzielny i długą podróż znosi dobrze ;) ;) Aniaania----> u nas też pogoda szalała (burza), alr jakoś łagodnie bo okiem przeszło Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica!!! Witamy!!!!!!11 KOniecznie pokaż nam swojego synusia!! musi byc z Niego już duży chłopiec!!!!!!! Mój Misiek też uwielbia podróże, zresztą od początku, jeszcze nie wiedziałam, ze jestem w ciąży (tylko przypuszczałam), a wracalismy około 20 godzin z Chorwacji do domu, hehe Dorotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka, a jak badania? musze wam powiedziec, ze konrad wyrosl juz z gondoli, biegamy w spacerowce rozlozonej na plasko, czasami podnosze troche oparcie i lezy pod kątem. Wyrosl tez z wanienki a kupilismy mu odrazu wieksza. Teraz kapie sie w doroslej wannie. We wrzesniu idziemy na szczepienie i zobaczymy jak wyrosl moj maly- wielki czlowiek :) Kasik a ty podajesz malemu juz jakis staly pokarm, ja planuje na czwartomiesieczne urodziny /za cztery dni :)/ dac malemu soczek. I chyba bede mu powoli wprowadzala jedzenie skoro wracam do pracy. Oczywiscie cycus bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica :D witaj :D zgadzam się z dziewczynami pochwal się Koradkiem :D dorotkaM 🖐️ ladybird 🖐️ aniaania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety! ciekawe jak tam Joasia??? może dzisiaj będzie już w domku z dzidziusiem i się do nas jakoś odezwie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i od rana o zdrówko pytam!! Lady - jak tam walka z Twoim przyjacielem hemoroidem?? Co stosujesz? Ja wciąż walczę ze swoim. Buziaki dla Julki! Dorotka - co z tymi badaniami? Wstydź się!! Już dawno powinnaś to załatwić!!! A jak załatwisz to przesyłam***************************************************************************************************************************************************************** Magda - katarek minął? Dla Oleńki🌼 Wica - czekam na foteczki Konradka:) Joasiu - już na pewno po porodzie i obolała, trzymaj się!! I oczywiście dla nowego mężczyzny nan naszym topiku - Wojtusia👄 Listka ucałuj małą pszczółeczkę - Majeczkę:) Justynka - pozdrowienia, zaglądaj do nas!! Oczywiście pogłaskaj brzuszek od cioci internetowej:) Małolepsza - jak samopoczucie po zabiegu?? I dla całej reszty, która podczytuje i czasem coś napisze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania--- na parę dni się uspokoiło ładnie znikły te zasrańce ale od dwóch dni nie wiem dlaczego znowu coś wylazło i boli bardzo .... moze dlatego, że przestałam brać czopki? Wczoraj znowu kupiłam Posterisan i dawkuję sobie wrrr bo inaczej zwariuję i nie wyrobię na wodę... tyłek ciągle w wannie trzymam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ania---------> no juz pisałam ze się wstydzę :P :P :P ucałuj Michasia 👄 Lady, Magda, Wica, Listka, Kasik ----------> Buziaczki dla dzieciaczków 👄 Joasiu ---> ty już też pewnie mozesz ucałować Wojtusią (więc uczyń to :D :D :D ) 👄 Justynka -----> Ty już też niedługo będziesz miec maleństwo ;) Małolepsza, doth_s--->pzdrowionka gorące 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje teraz hemorectal, a wcześniej dawkowałam sobie procto-glyvenol, i ten zawnętrzny jest malutki, ból odczuwam, gdy idę na ubikację i w dodatku zauważyłam krew:(mam nadzieję, że sobie poradzę tymi czopkami, bo inacze chyba czeka mnie lekarz...ja to kurde mam przechlapane, ciągle coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, przypomniałaś mi Doth_s dla Ciebie👄 , co slychać?????Mam nadzieję, że dobrego..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hemoroidy - paskudna sprawa :( Aniu, ale chociaż skończyły Ci się problemy z tą piersią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu --- hemo mam ale nie pomaga a procto też jakoś nie działało za to posterisan suuuper jestem zadowolona z niego :)) Ja to się boję z tym do lekarza udać wrr najchętniej to bym na zabieg usunięcia ich poszła :(( u mnie znowu zewnętrznie się pokazał taki dość spory co boli wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety to wiecznie mają coś nie tak bo jak nie z tymi Naszymi cyckami to z cipkami to z dupkami to z jajnikami i tak na okrągło coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do piersi to wciąż jest zgrubienie i niby ma sie rozejść, ale nie boli, a to najważniejsze...musze co miesiąc chodzić na usg i obserować czy się rozchodzi, no chyba, że zacznie boleć to pod nóż:( ale jak na razie to wydaje mi się, że się troszkę rozeszło... dzięki Lady, to jak skończę hemo to próbuję to co Tobie pomaga, no chyba, że zadziała, oby!! Kurde, wszystko przez ciążę i poród, ale inaczej nie miałabym Misiaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczeta i male smerfiki👄 Dorotka, annia______juz jutro tydzien po zabiegu, z kazdym dniem lepsza forma, bycze sie na zwolnieniu do konca sierpnia:P, w poniedzialek bylo piersze usg po laparo, na lewym jaju pecherzyk15mm, na prawym jaju 16mm, dzisiaj jade na ponowne badania, wszystko sie przesunelo jesli chodzi o cykl, ale juz rozpoczelam starania w tym cyklu z laparo:D joanna_____pewnie wojtus juz przy piersi, rownie niecierpliwie jak wszystkie czekam na relacje podczytuje i tzrymam kciuki za mamuski i staraczki wica, lady, doth_s,listka,kasik,magda,dorotka,annia_____moc👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj z Mają u lek. Wszystko ok. Dostałam receptę na wit A i D3 i skierowanie na prześwietlenie bioderek. Kazał lek więcej kłaść ją na brzuszku, bo ma jeszcze przepuchlinkę. A ja głupia prawie w ogóle jej nie kładłam! Maja w dniu wypisu ze szpitala ważyła 2810, a wczoraj 3935 więc na plusiku mamy 1 kg 125 g:) powiedział lek, że to bardzo ładnie Lady, aniania___________współczuję tych okropności ❤️ Wczoraj zaopatrzyłam się w mleczko BUBCHEN, a oliwkę BABPINO na razie schowałam głęboko. Pytałam lek o to jej uczulenie na buźce (aczkolwiek teraz już ma tego tyle co nic) . Powiedział, że to w większości są jednak potówki a uczuleni może być np od tego że buziaczkiem o nasze ubrania się ociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annia______no mam nadzieje, po laparo najwazniejsze trzy miesciace....zobaczymy....dziekuje🌼za kciukasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki🖐️ no i tak, pojechalismy na usg i jakas wg mnie niedoswiadczona baba nas przyjela, tzn ta co zawsze zabrala nas do tej nowej ktorej trzesly sie rece! jak to zobaczylam pomyslalam no to nie bedzie latwo... nawalila mi zelu na brzuch i zaczela jezdzic - za mocno! no ale, niestety w prawej nerce nadal woda:O, lewa czysciutka, tyle dobrze ze poziom wody sie nie zmienil i jest w gornej granicy normy czyli 7mm (ostatnio w czerwcu bylo 7,3mm) a maly sobie dzielnie rosnie, dzis dokladnie 34tc i wg scanu ma 2365g czyli b.ladnie❤️ lozysko ok, wysokosc dobra, maly glowka do kanalu rodnego, ilosc wod plodowych w normie❤️, wszystko cacy❤️, cisnienie ok, mocz ok, waze 17kg+!!!:D pozniej przyjal nas konsultant p. doktora, i powiedzial to co ostatnio czyli ze nic z ta woda teraz nie mozna zrobic i miejmy nadzieje unormuje sie do porodu, a jak niee to po narodzinach misiu bedzie mial przeswietlenie nereczki i podany antybiotyk, pocieszal ze tak bywa i ze na ogol to zanika i nie ma wplywu na zdrowko bobasa, wypisal jakis kwitek zeby juz nam wizyte zamowili u pediatry, i jakby co umowil mnie na 41tc;) choc mam nadzieje ze do tej pory maly wylezie;) no tak ogolnie to jestem zadowolona bo adrianek rozwija sie prawidlowo❤️, dostal oczywiscie bidulinka mamusi czkawki❤️ teraz chyba sobie spi:) to bylo nasze ostatnie usg, teraz tylko kontrole u poloznej:) wizyta juz za tydz:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą nereczką też na pewno będzie OK... i czekamy (my wirtualne ciotki :P ) na Adrianka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Dawno nie zagladalam i mam ogromne zaleglosci. Wszystkie mamuski i przyszle mamuski pozdrawiam.U mnie po staremu czyli dzidziusia nie ma.Zrobilismy badania i delikatnie mowiac mamy obnizona plodnosc. Ja dostalam duphaston i bromergon. Na mala ruchliwosc plemniczlow gin nie mial zadnego lekarstwa.Narazie bedziemy probowac dalej.Jak ktos mial ktorys z tych lekow to prosze o komentarze.Wiem ze byly wielokrotnie wspominane ale nie mam sily szykac. Z gory dzieki Joanna jak dzidzia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.... 35 h rodzilam,malo z bolu nie umarlam, w wolnym czasie napisze, dzis wrocilismy do domu, to NAGORSZA rzecz w moim zyciu, nawet sobie tego nie wyobrazalam ze AZ TAK to wyglada.... maly 3 kg, 54dl, 10 APgar, urodzony w niedziele19 sierpnia, 0 12:09, SN... aktualnie walcze z piersiami, to 3 doba po porodzie, nawal mam, kupilam dzis laktator Canpolu,mam nadzieje ze pomoze... Pozdrawiamy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.Moj Ptysiu jest tak slodki i przeuroczy ze wszystkie polozne i pilegniarki w nim zakochane, nie mowiac o mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu!!!!! Co za koszmar!! 35 GODZIN!!!!! Najważniejsze, że masz już to za sobą:) Walcz z nawałem, pamiętaj, że najlepszym laktatorem jest dziecko, a potem mąż, na brodawki bepanthen, nie trzeba zmywać. Trzymaj się kochana!!! Czekamy na fotki Wojtusia!! Ucałuj Go mocno!!!!!!! I wcale nie jest taki duży, 3kg to tak akurat:) G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka - o nereczkę się nie martw, na pewno wszystko sie ułoży i będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia :D GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ola też urodzona w niedzielę :D ;) justynka nie martw się wszystko sie unormuje... :D martuśa - dobrze że badanka za sobą i weicie z czym walczycie :D powodzenia :D duphaston jest na \"pomoc\" w rozwoju zarodka tak jak np. luteina i pomaga zajść w ciążę, przygotowuje do zajścia. a bromgeron, nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuśa - Joasia na pewno Ci wszystko wyjaśni, Ona jest oblatana z tym wszystkim:) a bromergon to ja brałam na zatrzymanie laktacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×