Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość srutututu_majtki z drutu
ale żałosne opiwieści :odciagam mleko z cycków" oo boze.... wow. ale sper podnieacie sie jak zaba okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bylismy na spacerku dzis,myslalam ze zimno i w ogole...a to chmury tylko,na dworze 20 stopni!!! Jutro jedziemy do naszej chaty po rzeczy na chlodne dni, do mojej szkoly,pzu etc...Ciekawam jak maly podroz zniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, a co tu tak pusto!!!!!! Wrocilismy z naszej chaty:podroz super!!!!Inaczej fotel ustawilismy, prawie na lezaco-Maly cala droge spal:):):) Załatwilam wszystko, spokoj... Wojtus chyba ma uczulenie od proszku;dzis rano zauwazylam ze mu caly tułów wysypało: poza raczkami,nozkami i buzka:/ Zaraz polece kupiemu platki mydlane, wapno w syropie w aptece, mam nadzieje ze pomoze.... Pytalam mamy:ponoc identycznie mialam... A mama moja w szpitalu od rana, jutro o 8:00 operacja.... Tescie za godzine wylatuja na tydzien do Turcji,chata wolna znow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w aptece, mam wapno, po 1/2 lyzeczki 3x dziennie bede mu dawac .. I mam platki mydlane ale....wpierw odstawie oliwke Johnsona, plus wapno;zobaczymy wtedy(bo nie mam pewnosci ze...to proszek....) Jak za 2-3 dni nie przejdzie, wtedy wywale proszek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu to lepiej od razu wywal proszek. Bardzo dobrze też łagodzi skutki takiego właśnie podrażnienia BALNEUM do kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! my byłyśmy dziś rano na szczepieniu! Maja przybrała pół kg w 2 tyg. waży 4450!:) Była bardzo grzeczna i dzielna :) I prawie wcale nie płakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja miałam cały dzień latania i padam na twarz...pare godzin w urzędzie pracy a potem dentysta (przeżylam i nawet umówiłąm sie na kolejną wizytę-jestem z siebie dumna!!) Wica!!! Twój synek to już duży mężczyzna :D Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady______ja mam OLIATUM do kapieli, jest super..... Ja mysle ze to jednak oliwka Johnsona: wiele dzieci ma na nia uczulenie,2 dni zaczekam i zobacze.... Maly wapno smakowal jak stary: inny smak w koncu jak mleko albo glukoza;) teraz spi, zaraz ide na tv4: big brother sie znow zaczyna w PL:zobacze co osiołki wymyslili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem od dzisiaj na diecie 13 dni wrrrr ciekawe czy podołam? Jak się nie pojawię przez dwa dni to znaczyć będzie, ze zjadłam konia z kopytami i poległam hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TU CO TAK śWIECI PUSTKAMI ? POGODA WAS WYGONIłA Z NETA ? :)) RATUJCIE MNIE W żOłąDKU MNIE SSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady______mialam Johnsona, nie polecaja jej,kupa dzieci ma po niej wlasnie uczulenia!!!! My po nocy, ok, zauwazylam ze...schodzi mi ten badziew z brzuszka! nie chce zapeszac ale...chyba to byla jednak ta oliwka:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! rzeczywiście pustki! :) ja niestety tez nia bardzo mam czas pojawiac sie na necie ( za co z góry przepraszam postaram sie poprawić) :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja (tfu-tfu) mam coraz wiecej czasu dla siebie i na czynnosci domowe; Wojtus chyba sobie juz uregulowal dzien i noc, coraz wiecej moge zrobic:))) A pogoda jesien: leje,wieje,ciemno,zimno i...10 stopni!!! Mama moja juz po operacji,wszystko ok, spi po narkozie..... Jutro biora to co wycieli do badania,za 2 dni bedzie wiadomo co to było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_____________to tylko pozazdrościć!!! Takiego grzecznego synka A Maja \'niestety\' coraz cwańsza się robi! Nie chce zasypiać sama - są albo rączki tzn. siedzę w fotelu i trzymam ją mocno przytuloną, albo muszę przy niej leżeć, tatusia nauczyła noszenia na rączkach, dziadek to w ogóle musi z nią szaleć i zabawiać na całego. wszyscy maja to, czego ją nauczyli! Ostatnio nad ranem mi źle śpi: budzi się ok5, potem 6 albo 7 i znów chce jeść!!! Po jej kąpieli nie możemy przyjmować żadnych gości, bo tak się złości i krzyczy, że na początku myślałam, że ją coś boli. Wpadłam na to, ze tak nie jest jak za którymś takim razem zasnęła leżąc w łóżku w 3 minuty (DOSLOWNIE) po wyjściu gościa!!! Liczę, że z tego wyrośnie:) A nie ma mnie ostatnio, bo te przygotowania do ślubu, chata i dziecko na głowie - rozumiecie? Już po weekendzie odsapnę. Buźka dla wszystkich!!!! Mam i dzieciaczków. Właśnie dodaję mnóstwo zdjęć na bobasach - zapraszamy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! listeczko---->Majeczka super!!! Ładnie Ci rośnie :) joannaz----------> trzymam kciuki na Twoją mamę . bedzie dobrze Buziaczki i gorące pozdrowienia dla wszystkich 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa____no rozumiemy, powodzenia:) Dorotka❤️ My po nocy,ok.... Polozna rano moja dzwonila,wrocila z urlopu,jutrook10:00-11:00 bedzie na wizycie i plotach;) Mowilam jej jak ta na zastepstwo mnie nastraszyla a Ona ze...to ta z tych co wiedza lepiej jak lekarze.... Przyjdzie jutro to pogadamy.... Bedzie chciala mi szwy zdjac,nie wiem czy....sie dam...... Dzwonila ksiegowa dzis do mnie ze szkoly,musze isc do gina zalatwic L4 za 3 dni w sierpniu bo mam przerwe.... Miedzy L4 a porodem...Ciekawe czy wystawi mi tak:/ Zobaczymy:/ Ojciec wiecz dzwonil,mama nieprzytomna cały czas,bierze morfine tak ja boli, blada, krzywi sie caly czas... Dzis niby rano miala wstac- jakos tego nie wiedze.... Zawiezli dzis narzady co jej wycieli do badania,jutro wyniki mam nadzieje .....ze to nic zlego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. acha, jeszcze.....2,5kg i......wroce do wagi z przed ciazy:classic_cool: 10 kg w pierwszym tyg zrzucilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny joasia wszystkiego dobrego dla mamusi, mam nadzieje ze bedzie ok, ze sie biedulka szybko pozbiera! 🌻🌻🌻 co ty piszesz? 10kg w 1 tydzien?????? to b.b.b.pocieszajace i motywujace ale mi sie jakos nie wydaje zeby moj organizm byl do tego zdolny, nie pamietam ile przytylas ale pewnie duzo mniej niz ja, teraz 36tc i mam 18+!!! dzis mnie meczyly sny o porodzie, brrr...... pozdrawiam wszystkie mamusie i krasnalki🌻 i wszystkie babeczki czekajace na fasolke 🌻, ps dorotka ktoras miala cie za raczke do lekarza zaprowadzic, mam nadzieje ze juz po wizycie! buziolki, papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna____dokladnie tak jak pisze, w szpitalu w 3 dni 6 kg polecialo, jak wrocilam do chaty za nastepne 3 dni---4, potem juz mniej, ateraz 2,5 mi zostalo :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu niech Bozia da dużo zdrówka mamie i dobre wyniki :)) Co do wagi to Ja mam dużo dużo więcej i dlatego jestem od 3 dni na diecie 13dni... Do wagi sprzed ciąży pozostało mi 6,5 kg a do wagi jaką miałam wcześniej 9,5 - mam nadzieję, że te 6 kilo zrzucę chociaż mam czarną wizję :(( 24 w ciąży to i tak wiele było o wiele za wiele ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady, dziekuje❤️ i trzymam kciuki......za diete:) ja nawet niemysle o dietach,samo leci;) Jesli chodzi o chudniecie mama moja miala jeszcze lepiej: wkazdej ciazy (4) tyla 25-30 kg, gubila...w 1,5 tygodnia i zjezdzala do wagi....45kilo,dobra byla;) Zawsze po ciazy miala figurke jak nastka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia pozazdrościć tylko Twojej mamie! Niestety nie każdy ma taką gospodarkę hormonalną pozwalająca w takim szybkim tempie wrócić do wagi :)) Dane mi będzie długo się męczyć z tym co mam w zapasie a mowa tutaj o kilogramach... Na razie 3 dzień diety i waga stoi w miejscu - może ruszy kiedyś :)) Pewnie pod sam koniec hi hi hi jak strację nadzieję i cierpliwość :)) Joasiu karmisz nadal piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady______a skad,od.....jakis 5 dni nie, a teraz...cycki miekkie,nawet nic nie leci juz, buuuu:( Bylam u gina,jest problem z L4...Co innego wystawic 2 dni wstecz, a co innego 3 tygodnie...Nie moze,bo w ksiazce ZUS-owskiej ma biezace zwolnienia, jakby teraz wypisal za polowe sierpnia-wisi....Jedyne wyjscie:wystawic moze zaswiadczenie....ze zaczelam macierzynski od 15 sierpnia.....3 dni w plecy....Ale ciaglosc bedzie...Rano zadzwonie do ksiegowej,zapytam i polece najwyzej wezme:/:/;/ Rozmawialam z Ojcem,mama bardzo cierpi:( Morfina nawet nie dziala,takie bole ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOasiu --- nie pozostaje nic jak modlić się za ustąpienie bólu w jakim jest teraz Twoja mama.... Oby noc przyniosła ukojenia a jutrzejszy dzień uśmiech na jej buzi :) No moje też miękkie hi hi hi wiszą sobie jak dwie sakiewki do których nic włozyć nie mozna :)) U mnie po naciśnięciu pokarm jeszcze o dziwo aż tryska... a cycki w rozmiarze B takim sprzed ciązy o ile niedługo nie mniej :(( Do niedawna gryzło mnie sumienie, ze przestałam karmić Julci, płakałam a raczej wyłam i sama nie wiem dlaczego - teraz jakoś wracam do siebie psychicznie i wiem, że butelka tez nie jest zła jak patrzę na starszą córę :) W zasadzie to z mojego powodu nie mam jej przy piersi... Na butelce najadała się lepiej niż na piersi, nie wisiała mi całymi dniami przy cycku, mogłam zażyć tabletki p. bólowe co dało ulgę mojemu kręgosłupowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie śpię :)) Umieram z głodu a na śniadanie tylko kubek kawy z kostką cuku :)) znowu obcyganię i śmietanki doleję :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady______ja tez wylam ze nie karmie, ale u mnie to geny:/ Mi tez leci z cyckow,wlasnie wrocilam od gina, bylam po to zaswiadczenie o macierzynskim... Dostalam leki na zatrzymanie pokarmu,bo jak nie karmie to nie ma prawa z nich leciec....Potem moga wyniknac z tego klopoty hormonalne...A Bromek bralam 5 mcy ,zanim zaszlam;) Pytalam tez gina o te szwy: rozpuszczalnych sciagac nie trzeba,same zejda....To juz wiem ze na 100% nie dam sobie ich wyjac, zadnego bolu:classic_cool: M pojechal na ryby,kazalam mu, duzo mi pomaga,niech jedzie... Czekamy na polozna,miedzy 10 a 11 ma byc:)Aaaaaa i kupil mi wedke nowa wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu Ja mam ściągnięte i wiem, że więcej bym sobie nie dała zdjąć bo dla mnie to było gorsze niż szycie :(( Pisałaś wcześniej, że nie masz pokarmu a jednak Ci leci... U mnie jest jak go wycisnę ale tak to już nie leci... z karmieniem to też moja wina, że przestałam... no cóż widać Ja się do tego nie nadaję i podświadomie sobie to wmawiałam i też tak skończyłam.... Ból pleców się do tego przyczynił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×