Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

No u mnie tez tak nieraz jest:D Jakies tresci przemycam w rozmowie, albo cos chce -slysze 1000 argumentow na NIE_ za chwile mowie: no dobrze nie i...slysze: no dobrze, niech bedzie jak chcesz, ale..sobie nie mysl ze sie ugialem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem to juz mi sie śmiać chce z tych facetów...Ale najlepszy to jest mój tata..dzwonie do niego i mowie ze mam pomysł by cos zrobic tak i tak.Tata oczywiscie sie nie zgadza podajac 1000 argumentów i wrzeszczy ze mam szalone pomysły.Mijaja dwa trzy dni tata mamie opowiada moj pomysł jako swój najlepszy:):):):) A ja z mama boki zrywam...:):):) Wiele razy tak juz zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik26---->to jest najbardziej typowe...czyjś pomysł za swój... ale wtedy jest jak mówiłam :) on PODJĄŁ decyzję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to moznaby bylo sie wymienic numerami GG i sobie jakas konferencje zrobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie głupi pomysł... moje gg jest pare stron wcześniej, ale jakby co podam jeszcze raz zaraz muszę uciekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam sie ze ...na GG sie nie znam:(:( ale jak Marek wróci to sie podszkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyciej się rozmawia po prostu...i wcale nie jest trudne :) :) :) tak więc KAsik26----> w prośby do męża i na GG :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26- nie ma sie co znac:D Zakladasz sobie konto, dodajesz ludzi i gadasz ile wlezie:D Podszkolimy Cie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz---->jest na 100% dobra teraz już naprawdę uciekam!!! kolorowych snów zyczę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem do czego słuzy i tak gadałam kiedys..ale nie mam swojego konta tylko meza...a na niego to nie chce..Ale ja sobie załoze ..jak wróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik-ok, daj nam wtedy znac:D DorotkaM_ generalnie jestem ale przez te leki nic mi sie nie chce:x Thx;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26- jeszcze nam Ciebie brak, konferencje sobie urzadzimy jak zalozysz numer:D Jak sie dzis czujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej chyba..mysle ze to te upały tak daja w kosc.. weszłam w meza gg i chyba mi sie udało załozyc swoje:):):) 8632835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie chwila odpoczynku leca bajki wiec Karolcia ma troche zajecia. Wiecie dzisiaj rano tak fajnie bylo, a teraz na stojaco sie poce taki skwar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczynka- nie, bede caly czas tu zagladc i pisac, tak mi do glowy wpadlo ze GG sie moze przydac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsio ryba gdzie ,byle gadac mozna:D Skype mi zamula caly komp, dlatego malo co odpalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×