Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

u mnie się chmurzy ale nie wierzę że popada, bo co rusz te chmrki uciekaja... teraz znów przypieka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide potraktowac sie malym drinkiem z zubroweczki i soku jablkowego, ale mam nudny i leniwy dzien, cos okropnego, az wstyd. Wasze zdrowko dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczne Dzien Dobry !!!! Jak Wam milela niedzielka? bo mi nawet nie najgorzej, wyskakalam sie z Karolka i mezem na swiezym powietrzu. Widze ze nie jestem jedyna ktora mieszka daleko od rodzicow, ostatnio widzialam ich na Swieta wielkanocne, ale pod koniec miesiasa bede do nich jechac ( w koncu) DorotkaM==> polecam spacerek po lesie( tylko uwazaj na kleszcze!!) Justyna M ===> a gdzie mieszkasz? Ach jak ja juz dawno nie pilam alkoholu az mi sie zachcialo tej Twojej zubrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam po szlajaniu weejendowym w koncu do domu:D Wypoczelam jak nigdy, a dodatkowo trzyma mnie mysl ze..w czwartek jade w koncu do rodzicow :):):) I wiecie co? Nawet przechodzi mi...przymulenie po Bromergonie:x:x:x Nie chce zapeszac, bo moze to skutek 4 razy mniejszej dawki jak bralam, zobaczmy jak bedzie jak ja zwieksze...Aaaaaaaaaaaaaaa, i zaraz pedze sobie ziolka mieszac i parzyc:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pij pij na zdrowie i miejmy nadzieje ze te ziolka przyniosa jakies skutki.Do mnie jeszcze nie doszly (tz. do moich rodzicow bo zamowilam na ich adres)moze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamowilam chyba w srode, a w piatek juz dostalam:D:D:D Przesykle poprostu expressowa. A czytalas co wyzej dalam?Ten link o dzialaniu ziolek? Ja jestem zachwycona, zobaczymy co bedzie dalej...Grunt to pozytywne nastawienie,zobaczymy na ile mi go starczy...Lece do gara zamieszac:D Ps.Swojemu facetowi tez robie( o dziwo- zgodzil sieeeeeeeee,ale mu nie powiedzialam na co to:D wiedziec nie musi,nic mu nie bedzie od ziolek:D ) Wyczytalam na forum ze mezczyzna tez mozna parzyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzajam na Twoja linke ale tylko przejsciowo i szybko bo ostatnio nie mam czasu, i do kompa siadam aby cos do Was naskrobac.Wszystko co wazniejsze staram sie drukowac i bede czytac w czasie podrozy do rodzicow bo bedzie to trwalo prawie 6- 8 godz. i sie zanudze( oczywiscie jak ne bedzie korkow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana... 🌻 nie wiem jak wysiedzę dziś w pracy :( 1,5 h zbirałam się żeby coś skrobnąć...czaję się jak nie wiem co ;) fatalnie się czuję... chyba @ zbliża się wielkimi krokami... na dodatek strasznie boli nie krzyż :( :( :( źle mi!!! :( :( :( mam nadzieję ze u Was lepiej.... POZDROWIENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie:) Ja z zachodniopomorskiego... U mnie ok,tzn,standardowo zawroty glowy, bol glowy i przymulenie-jak co rano :D Na szczescie chyba na dworze chlodniej,bo chmury i niby padac ma (uwierzylby ktos:D) Wlasnie siedze i mierze sobie temp.do wykresu- ale ona jakas nienormalna jest:D Raz w gore,raz w dol,a najlepsze ze....wieksza nie byla jak 36,4 ....I niech mi ktos powie ze czlowiek ma normalna 36,6 :D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26___>Halooooooooooooooooooooooo? Gdzie nam zginelas? Zyjesz w ogole???? Co z Twoim testem dzis??:x Daj nam jakos znac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek, ja mam rodzinke w kielcach, ciocie w skarzysku, babcie w parszowie i chrzestna w strachowicach:) siedze w pracy i tez nie wiem jak tu dzis wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
Witam wszystkie dziewczynki i pozdrawiam na wstepie bardzo gorąco.Śledze od jakiegos czasu wasze wypowiedzi i w koncu stwierdziłam ze cos napisze i przyłącze sie do was.Rzem zawsze jest łatwiej.Ja tez od jakiegos czasu staram sie o dzidzie.Mam za soba tez juz wszystkie badania hormonalne.Biore teraz Bromergon,ale o dziwo ja sie bardzo dobrze czuje po nim a biore 2 razy dziennie.Oczywiscie tez biore luteine i metformine od dzisiaj.Juz czasami to nie mam sił tak bardzo bym chciała zajsc w ciąze .Pocieszeam sie tym ze dobiero mam 24 latka i ze moze jeszcze mi sie uda.Trzymam za was wszystkie kciuki i wierze ze wszystko skonczy sie po naszej mysle.WIARA CZYNI CUDA:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie tez powodzonka gosiaczekk, ja nic nie biore procz kwasu foliowego narazie, we wrzesniu bede w PL to pojge do mojego pana gina i zapytam czy moze cos lykac, choc moze powie ze nie bo starania nie zabardzo sa....maz jeszcze nie chce dzidzi, choc stosujemy tylko jedna i to najbardziej zawodna metode antykoncepcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek_____> Witaj milo:)))) Fajnie ze sie w koncu odezwals- racja, w grupie razniej:)))) Tez biore Bromergon- okropnie sie czuje,mam dawke zmiejszona 4 krotnie i stopniowo bede ja zwiekszac....Tez chcemy dzidzie, ja juz nie mam slow....jak bardzo bym chciala....No a od wczoraj pije ziołka (wczesniej pisalm o nich) i....zobaczymy jaki efekt bedzie:x Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po pracy! jakoś przeżyłam, ale jak??? Gosiaczekk---->fajnie że jesteś zaglądaj częściej. 🌻 Joannaz-----> jak ziólka? :) Justyna M---->sporo tej rodzinki masz w świętokrzyskim :) Kasik26, Zielona Koniczynko, Wica, Emesze----->jak tam? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dorotka:) Ziólka ok, musze sie do nich przyzwyczaic.Moj facet plul wczoraj tym, ale wypil,nic mu nie mowilam:D Śmiac mi sie chcialo jak nie wiem, az sie krztusilam...A Twoje juz przyszly? Dzis maja mi dostac 3 testy gratis- zapomnieli wrzucic do paczki i sie upomnialam w piatek, a co:P U mnie tez upal: myslalam ze chlodno bedzie, bo rano cale niebo w chmurach a tu porazka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszły? łatwo powiedzieć... trzeba najpierw zamówić ;) a ja ostatnio taki leń że nie mogę się zebrać, ale może w końcu :P nie mów lepiej tej swojej \"głowie\" co pije, WAZNE ze to robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko To ja musze powiedziec ze mam \"zlotego chlopa\" bo jak mu powiedzialam ze zamowilam ziolka ktore bedzie pil przez 3 miesiace to zaczol sie zamarwiac czy oby to nie za malo zamowilam i dodal \" jak bym wiedzial ze to cos pomoze to i od ciorta z garnka by sie zupy napil\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówiłam ze dobry mężczyzna Ci się trafił... :) super! czekamy na efekty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam:) Tak jakos weekend zleciał i nie znalazłam czasu by napisac.. Wczoraj zrobiłam test, bo juz nie wytrzymałam..a dzis rano dostałam @. W sumie to tak było zaplanowane ze ten miesiac co był to uwazamy a teraz po @ do dzieła:) Ale tak w głębi serca to chyba myslałam co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole @ daje mi sie we znaki i juz myslałam ze dzis umre z bólu...a tu jeszcze w kółko ktos cos ode mnie chciał w pracy...zero odpoczynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach biedna Ty, musza w koncu wymyslec nowe prawo\"jesli kobieta ma @ to albo zostaw ja w spokoju albo 2 dni urlopu\" To by bylo zycie nie? Kurcze co ja pisze ale mi sie marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się zwłaszcza z tym urlopem, bo ja zwykle to po ścianach chodziłam... :( ostatnio lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez to niedlugo czeka, ostatniego miesiaca sie spoznila wiec tym razem tez przyjdzie pozniej ale przyjdzie napewno bo juz czuje jak mnie piersi bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×