Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Dziewczynki, wybaczcie ze dzis tak malo pisze ale...caly dzien robie sobie wykres na ang stronie i poprostu wariuje juz:D Albo cos mi sie nie udaje,albo cos zle wpisuje i w koncu z kolezanka robie:D SUper to jest; wszystko pokazuje,kiedy owu,jakie dni sa najprawd.do zaplodnienia itepe http://www.fertilityfriend.com/ttc2/login.php Ale ja tak znam ang ze hejj,dlatego sobie sama nie radze:D Teraz koncze to wypelniac,potem wykres w drukare i do lekarza:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! zamówiłam ziółka i kwas foliowy, bo wychodzi taniej... czekam na potwierdzenie na maila no i oczywiście PACZKĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: mi potwierdzenie nie przyszło- napisalam wiec do nich maila czy zamowienie doszlo- odpisali ze paczka juz wyslana, ze maila wyslali ale poczta odrzucila.Wiec jak do jutra nie dostaniesz to sie nie martw bo w srode przesykle dostaniesz- a jest expressowa.Zamowilam w srode, w piatek rano mialam paczke:P AAAA,wyszperalam wlasnie kwas foliowy i od jutra zaczne go lukac:) Ciekawe czy moge brac z Bromegronem... A co do ziólek: wlasnie je pije,nawet mi lepiej smakuja jak wczoraj, wczoraj plulismy oboje:D Mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej:) Dzis na noc zwiekszam dawke Bromergonu-pewnie jutro rano bede nieprzytomna...ALe moze jak stopniowo to sie w koncu przyzwyczaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Bromergonu to wg mnie jest on jak \"narkotyk\" troche i pewnie z czasem się przyzwyczaisz :p wydaje mi się że kwas nie ma jakiś negatywnych reakcji z Bromergonem...ja tam wcinam kwas już dłuższy czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest, Bromergon to psychotrop: na Alzchaimera,schizofrenie,padaczke itepe- same \"miodzia\" oraz na...nieplodnosc:P Wiec skoro efektem maja byc 2 krechy ba tescie to....moge i wymiotować:D On jest na liscie lekow zakazanych dla kierowcow, bo bardzo silnie obniza zdolnosc psychomechaniczna- sama doswiadczylam ale za Chiny sie nie przyznam facetowi bo mi zabroni jezdzic, a musze:P Od jutra bez bede kwas brac- co mi zaszkodzi jak mam taka zaprawe z Bromergonem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kwasie nie ma skutków ubocznych... :) a widzisz mój miał świadomość że jestem naćpana po Bromie i po imprezie - ja nie piłam i jechałam samochodem, ale to już Ci chyba pisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta raz wypiłam zdrowie kolegi na urodzinach - słownie 3 kieliszki... całą noc ZGON----mieszanka wybuchowa :( zreszta jest to zakazane-ja wiem (ale głupota ludzka rzecz) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze ze mi napisalas bo 5 sierpnia jedziemy na wesele przyjaciolki, ale bym sobie narobila:D:D:D:D Zmykam na tv, dobranoc,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie....Wlasciwie weszlam aby sie przywitac z Wami:) Ide zaraz spac, czuje sie okropnie, wlasnie wymiotowalam:x Wczoraj zwiekszylam dawke Bromergonu-skutki mam od razu, w glowie mi sie kresi, mdlosci, itepe- na oczy nie widze... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
Witam wszystkie dziewuszki bardzo bardzo gorąco Joannaz-a moze ty zafasolkowałas.Jak masz takie objawy:)Zycze ci tego z całego serduszka tak jak wszystkim starającym sie.Ja czekam na @ i tez sie denerwuje miesiąc wczescniej dostałam po 25 dniach a teraz juz 35 i nic.Tylko droszke piersi bolą mnie i podbrzusze i niedobrze mi jest cały czas ale watpie zeby cos było w tym miesiącu.Moze przez te upały tak sie dzieje.Nie robie sobie zbytnio nadzieji zeby sie nie rozczarowac bo to jest chyba najgorsze.Ale wierze ze i na mnie przyjdzie kiedys czas i na was też dziewuszki.Zobaczycie bedziemy niedługo mauskami.Pozdrawiam serdecznie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczekk_______> na 10000000000000% nie ma zadnej fasolki:(:(:( Bylam tydz temu na USG_cykl bezowulacyjny...:( To skutki uboczne tego przeklętego leku, nie mam sil... Podtrzymuje mnie mysl ze...efekty daje znakomite, wiec zobaczymy. Pedze sie ubrac, bo wstalam wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!!! i chyba tylko tyle mam siłę napisać...ale sajgon w pracy :( :( :( na dodatek wstałam z bólem głowy :( :( :( Joannaz---->trzymaj się jakoś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczekk----> przestestuj się! skoro tak długo Ci się odwleka przybycie @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
DorotkaM--->wiesz co najchetniej bym to zrobiła ale sie boje bo wiem ze sie rozczaruje ,ale bym miała pewnosc i koniec by było myslenia o tym czy jestem czy nie jestem choc watpie.Moze jutro albo poczekam jeszce z pare dni moze przyjdzie@.Ale dziekuje bardzo i pozdrawiam bardzo gorąco.Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek__> wybacz,ze rano nie dopisalam ale....lec po test::):):) A noz widelec.... Rano to ja jestem nieprzytomna po nocy i lekach DorotkaM: witaj i pociesz sie ze...od sierpnia ma byc chlodno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczekk----> całkowicie Cię rozumiem...też nie chciałabym się rozczarować testem Jopannaz----> jednak miałąś rację nie dostałam potwierdzenia :( chłodniej w sierpniu? no tak! bo może będe miała urlop :( trzeba mieć szczęście-nie ma co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM- pisz maila do nich a jutro czekaj na paczke:D Tez bym sie nie chciala rozczarowac i zawsze sobie tak mowie ze w tym mcu NIE zrobie testu a...zawsze latam po niego:( Taka natura baska ze sie ciagle czlowiek łudzi.. Ale wicie co? Czytalam dzis o bromergonie na fajnym forum: prawie kazda dziewczyna zaszla jak bral:) I to czesto- gesto juz w 1 cyklu:x Wcale sie nie nakrecam ale....:x:x Same wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro firma jest uczciwa-na dowód Ty dostałaś paczkę to poczekam... ale jestem \"cierpliwa\" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziała Ci Bromergon podziała...jest zabójczy ze skutakami ubocznymi ale z efektem rewelacja!!! wierzę w to! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zabojcze skutki uboczne to..........male slowko:D Moze potem ksiazke wydam i zarobie jeszcze,hihih🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Ci parę też dołożę----choć ja aż tak fatalnie nie miałam!!! ale moja jazda samochodem rewelacja była!!!! NAPRAWDĘ!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przyszly 3 zalegle testy ciazowe co zapomnieli wlozyc do ziolek:) Sa rewelacyjni z tymi przesylkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wskakuje na sekundke i juz musze uciekac, obiadek gotowac i auto posprzatac( wczoraj mezulek wozil jakies dziadostwa w bagazniku a dzisiaj taki odor ze wytrzymac nie mozna).No i oczywiscie ogrodek trzeba popodlewac bo te moje pomidorki i papryczka popadna w takie upaly. Wpadne poznym wieczorkiem Przesylam chlodny wiaterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz----->Ważne ze docierają te przesyłki... a to nie miałaś dostać testów owulacyjnych????? Zielona Koniczynko----> dzięki Ci za wiaterek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM==> wydaje mie sie ze lepiej napisz e´mail, bo ja do dzisiaj nie dostalam.Wiec zadzwonilam aby sie poinformowac -co i jak, kazali mi napisac e´mail z nr. zamowienia. Pzd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja rowniez wpdlam sie przywitac w ten upalny dzien. U mnie przyszla cholerna @. Trudno. Zobaczymy co dalej. Pozdrawiam, zycze efektow przy ziolkowaniu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM_ to testy ciazowe, nie owulacyjne, ale i tak sie przydadza i to pewnie niedlugo, bo nie wytrzymam jak mi sie chociaz 1 dzien spozni @ :x ST Sp. z o.o. ul. Ogrodowa 21 55-002 Kamieniec Wr. Tel: +48 661 370 244 e-mail: sklep@starania.pl NIP: 657-031-07-69 REGON: 290036668 Na ten e-mail napisz wiadomosc ze zamowilas ziolka, a do dzis nie dostalas odpowiedzi na skrzynke i ze chcesz zapytac czy zamowienie doszlo, czy wyslane juz itepe--odpisali mi po 3 minutach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×