Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Joasia Ja wszystkiego nie ale jakieś 4 czy też 5 zostało co oznacza, że około 19 już się pozbyłam. Jak na tak krótki czas po porodzie to i tak wiele :)) Mąż zaczyna się niepokoić, ze tak szybko do formy wracam a do tego jeszcze tak jak wczoraj pomalowana :)) jak mało kiedy hi hi hi Dorwała mnie Pani z Max Factora :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady________no to super, a maz niech sie nie denerwuje tylko....cieszy:) my po nocy ok, tescie w nocy wocili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! U nas było wczoraj zamieszanie - dlatego się nie odzywałam. Mały chyba poczuł zmianę klimatu i wariował ile wlezie, miałam Go dość. A w ogóle to okazało się, że nici z naszego wcześniejszego wyjazdu...nie wiem czy Wam opowiadałam - w środę wieczorem Mały miał jechać do babci, a my w czwartek wcześnie rano mieliśmy jechać do Soliny, pobyczyć się troszkę, bo w sobotę jesteśmy zaproszeni na wesele niedaleko Rzeszowa, to miały być takie nasze króciutkie wakacje tylko we dwoje. Hotel juz był zarezerwowany, wszystko obcykane, ale nie możemy jechać:( Mój mąż musi byc w pracy, ale tak to jest, gdy się pracuje u siebie...może sobie jeszcze odbijemy...tak czy siak wyjeżdżamy w piątek, będziemy jechać jakieś 10 godz, więc przyjedziemy na noc i w sobotę impreza. Wracamy w poniedziałek. Justynka - na zgagę jedz migdały. Słyszałam też o piciu mleka. Jeszcze troszkę i będziesz miała przy sobie tą małą istotkę, trzymaj się!!! Joasiu - dobra wiadomość!! Cieszę się, że z mamą lepiej. Niech przyjeżdża do Ciebie i cieszy się córką i wnuczkiem. Dorotka - no nareszcie!! Teraz tylko tego dopilnuj. Lady - nieważne jak się nazywa, ważne żeby pomagało:) Ucałuj Juleczkę. Listka - co tam u naszej Pszczółeczki?? Pozdrowionka!! Wica, Kasik - odzywajcie się, nie zaniedbujcie nas!!! Karusia, Doth_s - Was też to się tyczy!! Miłego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_________co ma wisiec nie utonie, napewno z M odbijecie to sobie jakos:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! gdzie można nabyć troche słońca...bo ile moze padać deszcz??? aniaania--->dopilnuje, dopilnuje :P :P :P szkoda zę ten wypad Wam się nie udał...ale udanej zabawy na weselu życzę 🌻 Joasiu--->fajne że spędzisz z mamą trochę czasu :) Lady---->masz rację maluj się :P i dbaj o siebie :D :D :D buziaczki dla Wszystkich 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka____________w Turcji, tesciowa wrocila opalona ze hej, czekoladka normalnie:/:/:/:/:/:/ Dopadla Malego i tak go wymeczyla ze szok;) Przywiozla mu fajne rzeczy, m.in taki komplet boski: beret rekawiczki, skarpetki, spiochy z mucha prawdziwa i..kamizalke z haftowanymi Aniolkami: boskosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu to jak Wojtusia ubierzesz w te cudeńka to pochwal się :D :D :D (zrób fotki i zamieść na stronce)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM_________no ba:) Tylko niech jakas okazja sie nadarzy:) A na stronce codzien daje nowe;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że dodajesz bo oglądam to twoje upragnione CUDO... duże buziaczki dla Wojtusia 🌻🌻🌻 zresztą każdego, naszego, forumowego maluszka oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ❤️ jestem już mężatką:) pogoda niestety nam nie dopisała - mrzało i wiał wiatr. tak mnie przewiało, że dziś umieram! Mam chyba prócz stwierdzonego 2 tyg temu zapalenia poporodowego jeszcze zapalenie pęcherza teraz. Wciąż mi się siku chce. Boli strasznie, nawet dół brzucha i łupie mnie w plecach z prawego boku, że ledwo chodzę. mam stan podgorączkowy.Tylko wyć. Przed 18 idę do gina, bo nie zdzierżę. Ps. Niania jakoś poradziła sobie z Mają. Raz była karmić, reszta butli. Teraz wróciłam tylko do piersi:) Szkoda mi jej strasznie było, że została z obca babą. na poprawiny już ją zabraliśmy i to ona była gwiazdą! Cała rodzina się zachwycała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia_______________:( bardzo mi przykro Justynka_____________ja tam mogę rodzić. Każda inaczej ma więc się nie martw. Jedyny minus wielki u nas to to, że po porodzie jeszcze się nie ❤️ ponieważ najpierw 6 tyg czekałam, potemj się dowiedziałam że mam zapalenie i jak spróbowaliśmy to mnie piekło. Nocy poślubnej też nie było i bawiłam się na weselu wcale, bo jużw połowie ten pęcherz mnie bolał....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu!! Jak juz dużo zdjęć na stronce!!!Dopiero dziś obejrzałam. Wojtuś wygląda jak maleńki Aniołek - widać, ze jest spokojnym dzieckiem. Śliczny ma (chyba) kombinezonik taki z kapturkiem z uszkami - cudnie w nim wygląda. Listka - nie wiem dlaczego, ale ubzdurałam sobie, że ślub masz w dopiero w tym tygodniu. ale jeśli juz teraz to specjalnie dla Was: W tej uroczystej chwili, gdy słowo \"tak\" oznacza zwycięstwo miłości, przyjmijcie życzenia szczere: szczęścia, zdrowia, radości. Niech uśmiech waszych dzieci pochodnią wesela świeci. Dobroć, mądrość niech czynem kieruje, a harmonii współżycia nigdy nie brakuje. Wszystkiego najlepszego, oby Wam sie wszystkie marzenia spełniły!!!!!!!!!Czekamy na zdjęcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczko----> GRATULACJE !!!! życzenia ogromnej ilości miłość, szczęscia i wzajemnego zrozumienia 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻 🌻❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu________taki kombinezon do spania 0-6 mcy, ale wojtek sie topi w nim....A zdjecia dodaje codzien;) liska_________zycze Wam aby Wasze dni wypelniala Wasza wzajemna milosc do siebie❤️ GRATULACJE❤️ nadrobicie potem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Pogoda znów barowa:( my dziś mamy szczepienie, już mnie ciarki przechodzą jak sobie pomyślę, no ale cóż jak mus to mus... Wczoraj cały wieczór cos robiłam - a to prasowania, a to porządki, nawet zupę na dzis ugotowałam, wszystko po to by dziś mieć luźniejszy dzień. Jutro rano zawozimy Małego do babci,a właściwie do mojej siostry, bo w dzień to Ona będze się Nim opiekować, ja rano idę do fryzjera - wreszcie zaczne przypominać człowieka, bo stan włosów mam fatalny...nic mi się nie chce.. W dodatku martwię się o męża, mówi, ze źle się czuje, że jest za bardzo nerwowy (wszystko przez pracę), że powinien wyluzować i nie potrafi i że serce Mu kołatało - tak powiedział....poprosił o melisę, wystraszyłam się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_____-a szcze[icie 5 e 1 czywszystko osobno???? ja mam od wczoraj megalplodny sluz: przzroczysta galaretka, szok,myslalam ze kilka mcy bez @@@ bede miec i spokoj a tu.... widac szykuje sie cos innego:/:/:/ I od wczoraj mamy spiochy 62:) 56 nosil prawie miesiac, ale zauwazylam ze jak nozki rozciaga to przyciasne;) Mamy 3 pary 62 dzis......idziemy na zakupy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.aniu______dla meza ;spokoj,spokoj jeszcze raz spokoj, nawet L4 niech wezmie na 2 tygodnie, przerabialam to rok temu ze swoim.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - L4...On ma jeszcze mnóstwo urlopu, ale w sowjej firmie to jest inaczej, czasem nie mozna odpuścić....a kłucie będzie tylko jedno - na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - wiem, ze przerabiałaś i dlatego się boję, ale miejmy nadzieję, ze ten wyjazd troszkę Go odpręży, bo na urlopie też wciaż odbierał telefony...i właściwie zył tym co się działo w firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu --- chłopak rośnie :)) My dzisiaj z Juleczką na szczepienia i Ja już chodzę jak na szpilkach wrrr boję się za nią :(( to pierwsze do tej pory od wyjścia ze szpitala :(( Może przy okazji dowiem się jaką ma wagę i ile urosła moja sikoreczka kochaniutka... od 1,5 dnia nie daję jej LEFAXU i z bidulką zaczęły się małe przeboje :(( do niedzieli wytrzymać musimy bo potem nowy transport nadejdzie :)) a na razie na galerię zapraszam Juleczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady________o rety,mam nadzieje ze do niedzieli wytrzymacie..... A skad to zamawiasz? (w razie co pytam.....) A Mala: rosnie jak na drozdzach:) Ta fota z jej raczka i palcem: super:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - czyli razem mamy dziś ciężki dzień...na którą idziecie??? My na 12,45:) a zdjęcia super:) rośni ta Maluda, rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia --- z niemiec mi przywozi znajomy, który bardzo często jest u Nas :)) a teraz ciotka wielką butlę przywiezie! Jest to o tyle fajne, że nie trzeba tak jak SABA kroplami odmierzać ale dwa strzyknięcia pompką do każdego posiłku :)) Joasiu wiem też , że na internecie jak wbijesz tę nazwę to można się doszukać tego specyfiku i można zamówić bez problemu :)) ania --- do lekarza na 13.30 - jeju jak ona będzie płakała przy szczepieniach to jak znam siebie to i mi łezki polecą. Przy pierwszej córce często płakałam z nią :(( wolałabym Ja dostać 100 zastrzyków w zamian za dzieciątko! Julcia faktycznie rośnie i rośnie i coś czuję, że będzie większa od 1 córy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ostatnio tak krzyczał, że serce mi pekało:( pielniarka powiedziała wtedy, ze dawno czegoś takiego nie widziała i że na nastepny raz mam poprosić o EMLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ te Wasze bobasy rosną :D :D :D LAdy, aniaania------->bądzcie dzielne na szczepieniu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane babeczki, dzieki za rady:) staram sie ratowac jak moge:) na zmiane mleko, migdaly czasem rennie, maly buszuje ile wlezie, prezy sie, wygina, mamusi ❤️. listeczko wszystkiego co naj, naj, naj na nowej drodze zycia! mam nadzieje ze zapalenie szybko minie i klopoty z pechcerzem takze! aby bylo jak piszesz i uda mi sie szybko urodzic;) zostaly dokladnie 3tyg do terminu:) pozdrawiam was wszystkie serdecznie! ania poszalejcie sobie na weselu ile wlezie! joannaz pozdrow mame , zycz szybkiego powrotu do zdrowka! buziole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy po szczepieniu. Julcia dostała szczepionkę kojarzoną czyli 6 in 1 koszt - 190 :(( ale wolałam tę opcję niż męczyć dzieciaczka zważywszy na to, że chyba Ja bym się bardziej męczyła kiedy ona by płakała .... Kolejne za 6 tygodni i tutaj już kwota 110 .... Czekam teraz przez kolejne dni czy będą jakieś skutki uboczne tzn nadpobudliwość, gorączka... jak coś to mam zapodać czopka! ania a co u ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×