Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

lady______mleko leci,bo hormony rozwalone(prolaktyna), musisz laki,na zanik....... ja bralam 10 dni,teraz jak mocno nawet nacisne nic nie leci.....Takze wszystko w porzadku:)))) Wczoraj kochalam sie z M, to dziwne sie zabezpieczac jak nigdy...nie musielismy....Od 2 tyg kompletnie nic mi nie jest,zerooplamien nawet,wiec nie bylo sensu czekac...>Szwy same sie rozpuscily,jak dobrze...ze nie dalam sobie zdjac....Niepotrzebny bol.... Od wczoraj daje Malemu Cebion Multi i D3:to wlasne jak diabli,takie miny robi ze pekam ze smiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
A ja sie dzisiaj dowiedziałam, jak moj mąż chwali się podbojami kolegom. Od dawna podejrzewałam: nic juz razem nie robimy... i mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doth_s_____przepraszam ,ze sie wtracam, ale mam dziwne przeczucie,ze tu chodzi o cos innego z twoim mezem, bo jakby mial cos za uszami to raczej nie chcwalilby sie tym przed kolegami a i w domu probowalby byc z toba blisko , moze to raczej chodzi o problem z meskoscia i jego ego zaglusza to opowiesciami o podbojach, z reszta jakby nie bylo moze postaw wszystko na jedna karte i z nim pogadaj co masz do stracenia, przeciez nie mozesz zyc ciagle w domyslach a I TA SYTUACJA NIE JEST KOMFORTOWA ZEBY STARAC SIE O DZIDECKO , takze moja droga lap zycie w swoje rece, one jeszcze cale przed toba iz obaczysz ze bedzie udane, trzymam kciuki za ciebie i mam nadzieje,ze nie masz urazy do mnie,ze wyrazilam swoje zdanie dziewczynki po🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_____wybacz ale nie rozumiem:jakimi podbojami sie chwali? Albo nie kumam albo ni wiem co:/:/:/ Malolepsza_______ja juz pisalam kiedys DOTH i zasugerowalam czy....ON nie ma kogos na boku.... Wrocilismy z Koszalina,bylismy auto noweogladac(tzn inne jak nasze) ale....przy naszym BMW kazde inne wypada bardzoooo bladooooo i wrocilismy z niczym:classic_cool: Poprostu chcemy kombi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu puchy ostatnio!!! Ja też jakoś nie mam czasu w ciągu dnia. Dopiero dziś w dzień Maja ładnie spała, ale była moja kol. Odebraliśmy dziś zdjęcia z sesji ślubnej i teraz je wklejam wykorzystując chwilowo do tego bobasy, by pokazać znajomym i rodzinie. No i robię to po nocy, bo w dzień, kiedy?! Do jutra, jak się ud:) Doth_________❤️ musisz poważnie z nim porozmawiać! Nie możesz kobieto być tak bierna!!!! Trzymam kciuki! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia --- jeszcze troszkę się pozbiera pokarm i zaprzestanie w końcu... tabletkami nie będę się na razie szpikowała bo to jest bez sensu a pokarm nie wycieka i nie przeszkadza mi w niczym.... Joasia co do auta to Ja ci swoje kombi sprzedam :)) mamy na razie dwa a jedno musimy w końcu puścić do ludzi i na razie nie wiemy jakie :)) z góry uprzedzam, ze jest to stare audi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY______ale pokarm trzeba zasuszyc,bo On zbedny i...rozwala cala gospodarke hormonalna organizmu....ja 10 dni bralam tab i mam spokoj:classic_cool: Co do AUDI___dzieki;););););) listkaaa_____raz jeszcze gratulacje❤️ Wygladaliscie przepieknie:))) ________ A ja dzis przezylam horror,wlasciwie dalej go przezywam, takiej nocy w zyciu nie mialam...Nie chodzio Synka,spal jak Aniolek cala noc,ale.....mialam koszmar..... Obudzilam z rykiem Maz nie mogl mnie uspokoic....Od 1:00 do rana wisialam nad lozeczkiem i wylam...Ani na sekunde nie odeszlam i oka nie zmruzylam..... Wiem ze to tylko sen ale....Oraz wiem ze...jakby mnie cos takiego spotkalo odebralabym sobie zycie... Snilo mi sie ze....moj Synek umarł...... .................................................. ............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!!!!!!!!! Jestem!! Wesele udane, strasznie duże, bo aż na 150 osób!!! Ale wybawiliśmy się trochę, a przede wszystkim mamy zaprawę przed kolejnym, które jest 6 października:) teraz jeeszcze chrzciny 30 września - ogólnie wciąż zamieszanie. Strasznie tęskniłam za Michasiem, wciąż myślałam co u Niego, dobrze, ze mam Go już przy sobie:) Listka - wyglądaliście super!!!! Jeszcze raz wszystkiego naj!!!! A co do karmienia to zastanów się jeszcze, wiadomo - wygoda wygodą, ale prawda jest taka, że mleko matki jest najlepsze!!! Zrobisz jak uważasz, ale jeśli masz wystarczająco ja bym tak łatwo nie rezygnowała....co do zaniknięcai to najlepsze jest coraz rzadsze karmienie....aha i pomyśl też o kosztach - mleko modyfikowane to zawsze dodatkowy koszt - u nas jakieś 40 zł tygodniowo.. Joasiu - to był tylko sen, nie martw się i nie denerwuj, bo Wojtuś to wyczuje;) Doth_s nie wiem co napisać......nie wiem jak TY możesz na to wszystko tak spokojnie patrzeć, musisz coś z tytm zrobisz, bo się wykończysz!!!!!! Lady - ucałuj Juleczkę!!!! Magda - Olka jka zwykle cudna!!!! Dorotka - wiruski******************************************************************************************************************************************************************** Kasik - jak tam w pracy?? Wica - pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Aniaania 🌻 Ucałuj Michasia I super ze zabawa była udana :) Listeczko----> wyglądaliscie super!!! Fotogeniczni jesteście:P Buziaczki dla córuni JOasiu------>rozumiem Twoje przerażenie snem ... ale na szczęście to tyko sen... Ucałuj synka a mnie tej nocy też coś wyrwało ze snu (niby nic mi się nie śnilo), tak mną szarpneło i obudziłam sie tak wystraszona że dłuuuugo nie mogłam zasnąć ---najzwyczajniej w świecie bałam się... (nie przypominam sobie by wczesniej mi się coś takiego zdarzyło) LAdy, Kasik, wica, magda------>jak maluszki?? małolepsza, doth_s, karusia------->🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania u mnie 30 tygodniowo niecałe :)) Julcia jest na NAN1 activ Listko --- tak jak pisze ania jeśli nie musisz to nie zmieniaj mleczka małej:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania u mnie 30 tygodniowo niecałe :)) Julcia jest na NAN1 activ Listko --- tak jak pisze ania jeśli nie musisz to nie zmieniaj mleczka małej:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!ja dokarmiam Maję HUMANą PLUS 1 kosztuje 10 zł i jeszcze nie wiem na ile starcza, bo dopiero od kilku dni podaję jej wieczorem i rano. Wypija ok 100 ml, to mało czy dużo? Dziękujemy za komplemanty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___100ml ja daje Malemu, do 110 w jego wieku jest norma... Twoja mala powinna wypijac ok 120 ml... Ja daje bebilon1: paczka 24 zl,starcza na...4dni.... Ale jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa: sprawdzilam i to jest tak: I mc:90ml II mc: 90-120 ml III mc: 120ml IV mc:120-150 ml Ale...patrz na to z przymruzeniem oka,mala sama wie ile wypic, poza tym bedziesz widziec po niej czy duzo czy malo... Moj raz wypije 70 ml i jest ok a raz....110 i malo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczko --- Ja podaję NAN1 activ a tutaj odmierza się w ml co 30 tzn 30, 60, 90, 120, 150 i jak powolutku będę wchodziła na 150 ml a cenowo około 17 złotych płacę ale są i po 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! My już na nogach:) maż wyszedł wcześniej, a Misiu nie myśli już o spaniu...a mamusia chętnie by pospała;) Co do ilości to Michaś jakby zatrzymał się przy 120 i nie chce pić więcej, wciąż woli częściej, a mniej - pije 7 razy w ciągu doby. A w ogóle to już jest taki duży, że nie chce mi się wierzyć, ze był taki malutki...dziś chcę Mu po raz pierwszy dać troszkę deserku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Aniu----> Michaświdać ranny ptaszek :) :) :) i nie da mamusi pospać :P :P :P Pozdrowienia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko-------> dzięki za fotki!!! Fajniutko wyglądasz (bardzo zgrabnie) rzeczywiście już niedługo i maluszek się pojawi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam - i od Dorotki(dzięki) i od Justyny - i muszę powiedzieć, że ślicznie wyglądasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kwitnąco!!!!!!!!!!!!!! Ja poprasowałam stertę prania i chciałam wyjść na spacer, ale podobno jest zimno, więc na razie się nie ruszam. Ma wpaść moja siostra - tak się przyzwyczaiła do Małego, że musi Go zobaczyć;) a moja mam dzwoniąc dziś powiedziała\"jak tam mój synuś?\" hehe, juz tęsknią strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy z USG bioderek: ortopeda stwierdzil ze ksiazkowo, kontrol za 3 mce...Maly .....obsral lekarza,myslalam ze skonam ze smiechu;) A co obce łapy beda go dotykac:classic_cool: Od rana jezdzlismy za autem,mamy,M jutro bierze lawete i jedzie o nie....A Maly...5,5 h w aucie i nawet nie jeknal, tylko go przebralam i dalam jesc:uwielbia jezdzic,tylko w trase go brac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - super, że wszystko ok. Ja właśnie muszę zapisać Małego w tym tygodniu, bo mijają 3 miesiące od ostatniej wizyty:) a co do podróżowania to moj też uwielbia jeździć:) tylko na światłach nie lubi się zatrzymywać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______mam to samo!!!! Krzyzowki,swiatla,czy cos jak auto stoi: ryk, jak jedzie spi jak smok,nawet karmienie przespal,cwana bestia:) Nie wiem skad On wie ze akurat auto stoi,jak silnik chodzi caly czas...Z wozkiem mam to samo:jedziemy spoko, stoi szopki;) M wlasnie pojechal po auto...... Acha,wczoraj moj Synek miesiac skonczyl❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - już miesiąc?????????Ale to przeleciało....ucałuj Go od ciotki!!! a tak w ogóle co tu u nas taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu______i ja wasze,Michas to juz prawdziwy men:):):) Ano miesiac,nawet nie wiem kiedy zlecialo..... No pustkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, Michaś rośnie jak na drożdżach...coraz bardziej wygląda na małego chłopca, a nie niemowlaka...coraz częściej się odywa, śmieje się na głos...tak szybko te chwile uciekają....wczoraj dostał pierwszy raz troszkę deserku na spróbę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×