Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

joasiu szczepienie masz pierwsze w szpitalu, puzniej co 6 tygodni życia, żołtaczka, i inne ... są płatne 135 zł jeżeli chcesz mieć dziecko tylko raz kłute i co 6 tyg. trzeba placic... jak chcesz to zapytaj pediatre o plasterek EMLA taki znieczulający może nie bedzie tak bolała szczepionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - Magda już Ci odpowiedziała. A co do EMLA to dla mnie rewelacja!!!!!!!!!!Dziś mieliśmy zaaplikowaną i mój Misiu nawet się nie skrzywił:):):):) a teraz nowina - waży 7200!!!!!!!!!!Klocek jeden:) Po południu pojechaliśmy z mężem do Gniezna, On służbowo, a my jako towarzystwo:) bylismy nawet na obiedzie w Sphinx:) pyszne jedzonko było:) tyle, że jedliśmy w biegu, bo Michaś się strasznie wkurzał, za kim On jest taki niecierpliwy????? Miłego wieczoru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna zapytaj o te szczepionki ale w wersji 6 w 1 - u mnie od nazwą HEXA występowały Julka podczas ukłucia zrobiła zaskoczoną minkę i zaraz po tym się uśmiechała do wiszącej nad jej główką pozytywki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady aż ciary po plecach poszly STRASZNE !!!!!! 😠 aż.... ach.... szkoda słow... :( :O dało do myślenia..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda --- najważniejsze, że Agatka jest z mamą :)) śliczna i smutna jednocześnie historia z dobrym zakończeniem! Nie wiem czy Ja byłaby w stanie to wszystko znieść chyba bym poszła siedzieć za zbrodnię gdybym była na miejscu tej matki... ❤️🌻 MIłEGO DNIA ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda ---- nie myśl jeśli nie ma takiej potrzeby.... Wielki podziw dla mamy Agatki i niech Bozia ją teraz na krok nie odstępuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady___no zapytam, dzis lub jutro polozna bedzie, niech mi nazwe napisze, z glowy bedzie.... A plastry nie wiem czy u mnie na \"wsi\" dostane i czy w zstrzykach beda wiedziec....jak tego uzywac::/:/ Nawet o SABIE nie wiedzialy:/:/:/ Ja dzis super wyspana: Maly spal cala noc,tylko jesc wstawal:) Dal nam pospac do...8:00 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! zatłukłabym tych konowałów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobrze że chociaż 1 na tych paru trafial się taki co pomógł..... Podziwiam mame za upór i wolę walki :) normalnie nadal mam dreszcze po tym co przeczytałam Buziaczki dla Was Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady, może i masz rację :D dobrze ze wszystko się dobrze skonczyło, ale i ja sobie nie wyobrażam siebie na miejscu tej matki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Ja już po fryzjerze i solarium. Michaś u moich rodziców - ja jeszcze też, zjemy obiad i Go zostawiamy...jejku, ne wyobrażam sobie tylu dni rozłąki, ale jak mus to mus.... Lady - ja chyba też zamordowałabym tych lekarzy, na szczęście wszystko dobrze się skończyło...ale jak czytałam to aż mnie serce ściskało, ile się nacierpała ta mała istotka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego jeszcze nie czytalam,wieczorem sie wezme za to... Bylam z Malym 3 h na spacerze, nog nie czuje... Wypil flache, spi jak zabity, ja tez ide pospac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie spalam... przeczytalam ten link ale wiecie co? Wydaje mi sie ze to....historia wymyslona z typu science- fiction....Poprosto marna i tania prowokacja, jakich w necie wiele...Nie wierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez przeczytalam, niestety obawiam sie ze to prawda, podziwiam kobiete, ja nie mam juz sil, a ona byla bardzo dzielna, nie wiem czy ktos moglby wymyslic cos tak strasznego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! wszystkim dziękujemy za życzonka!❤️ my pierwsze szczepienie mamy za sobą. Maja dostała dwa ukłucia 1 w jedną rączkę i 1 w drugą. Też szczepionka skojarzona. 115 zł. Przy pierwszym tylko się skrzywiła a przy drugim (ponoć bardzo bolesne) cało zbordowiała na twarzy i ryknęła, ale w pół min chyba ja uspokoiłam. Aniołek z niej bardzo grzeczniusi. Ostatnio mamy problemy z wieczornym zasypianiem po kąpieli. Przez to wesele jej się rozregulowało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie byla polozna,wszystko ok.. za 2 tyg szczepionka,muszedo pediatry po recepte i mozemy spadac do mamy mojej.... Chce tam z miesiac posiedziec:):):) Maly spi na tarasie od rana,sceny mi jakies robil:classic_cool: listkaaa___na sen fajnie dziala herbatka HIPPA, po 1 mcu,uspokajajaca(koper,lipa,melisa) Sama daje Malemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo, co tu znow taki halny????? maly znow na tarasie, a co bede mu powietrza zalowac... Tesciowa kupila nam slupekdlugi,chudy,duzo polek na rzeczy malego,bo porozwalane wszystko po calej chacie;) W pol godz ulozylam wsio,zrobilam selekcje ciuchow jego etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo rzeczywiście pustki........... ale przypuszczam ze wykorzystywałyście ładną pogodę na spacerki z maluszkami :D :D :D Buziaczki dla Was i pociech(dla przyszłych mam też) 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj weekend więc pewnie też ciężko będzie laseczkom coś kliknąć :) chociaż pogoda do bani :(( Wczoraj piękne słońce a dzisiaj deszczowo na śląsku wrrrr UDANEGO WEEKENDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pogoda masakra,pada co chwila ciemno i...niecale 10 stopni...ale co sie dziwic: pol wrzesnia juz.. LADY_____wzajemnie:) Maly dzis dal nam pospac do 8:30,szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeej :D a ja wpadłam pochwalić sie niunią :D nagrałam ją i prosze :D http://pl.youtube.com/watch?v=Z2TsdgwUc5g joasia - myślałam że ja mam dużo zdjęć na bobasach, ale ty bijesz mnie na głowe :D listkaa 👄 👄 ladybird, mlaolepsza, kasik, wica, aniaania, doths, justynam, dorotkam 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda__________pedze obejrzec Mala... CO do zdjec: fioła mam na pukncie Syna,codzien setki zdjec, dodaje codzien na Bobasach ulamek tego co mam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdar--->no super ( jak fajnie się śmieje) :D :D :D Joannaz---> ciężko nadążyć za Tobą z oglądaniem zdjęć Wojtusia :P :P :P A u nas pogoda w miare (słonko co prawda co jakiś czas zasłaniane przez chmurzyska) :( ale generalnie gdyby nie solny wiatr jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda____Olcia przesliczna jaka ona juz jest duza, wow.....moja ulubienica chociaz dokladnie 32 lata mlodsza ode mnie:P piekna, piekna, piekna Dorotka, lady, joanna, wica, annia, listka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D dziękujemy z Olą za pochwały... :D no rośnie mi córa w expresowym pempie :D... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda r ______________buziaczki dla Oleńki - ślicznotka z niej !!!! My bylismy dziś u teściów, był dzik na grillu, ale pogoda nie bardzo.....Maja smacznie spała w domku. Załączam nowe zdjęcia i chwilowo są na bobasach nasze ze ślubu i wesela, bo znajomi się domagają:) Juz chyba czwarty dzień, jak dokarmiam wieczorem Majkę butlą. Najpierw opróżnia mi pierś i nadal nie śpi, więc podaje jej butlę i śpi mi do 4 rano!!!! Więc po co sie męczyć z cyckiem i wstawać 3 razy w nocy?! Zastanawiam się jakbym zdecydowała całkowicie zakończyć karmienie jak to zrobić? Mleka mam wciąż dużo. Czasem jak zamiast piersi Majak dostanie butlę, bo mnie nie ma, to potem takie mam bomby, że trudno jej chwycić sutka!!!! I co tu robić? Dobrej nocy!!! wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko --- Ja kiedy przestawałam karmić podawałam coraz mniej pierś i chociaż robiły się jak balony to tylko troszkę ręcznie odciągnęłam aby nie były aż takie twarde i tak za każdym razem.... Im mniej odciągałam tym produkcja mleka się zmniejszała.... Uważałam jednak aby nie dopuścić do zgrubień w piersi w związku z zastojem mleka! i tak codziennie aż do chwili tak jak teraz, że piersi puste. Chociaż jak nacisnę to mleko leci i sama nie wiem dlaczego ? Julcia jest ciągle na butli, przesypia mi ładnie w nocy - pierwszy sen to 5 godzin a potem już 2 x po 3 godzinki :)) nad ranem mogę przynajmniej się wykąpać i zrobić coś wokół siebie oraz ciutkę mieszkanko ogarnąć :)) zza dnia na spacerku potrafi spać nawet 4 godziny z hakiem :)) z przerwami na jedzenie i tak do po 19 gdzie zaczynam przygotowania do kąpieli :)) Po kąpieli mała sobie dokazuje do 21:30 - 22 aż zaśnie na sen nocny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×