Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Maja do chrztu miała mieć różową sukienkę (może potem wkleję jej fotkę na bobasach), ale niedawno ją mierzyłyśmy i już ledwo ją w nią wcisnęłam, więc w grudniu musimy coś kupić.... A propos Sudocremu - na odparzoną pupę nie miałam okazji go stosować, bo Maja nigdy jeszcze odparzonego tyłka nie miała, ale gdy miała uczulenie na buziaczku (była wysypana krostkami co do mm na całości) to stosowałam krem polecony przez położna LIPOBASE i gówno, a kol mi doradziła, żeby jej twarz wysmarować Sucocremem i już po 2 czy 3 smarowaniach wszystko zniknęło dosłownie w 1 dzień! Także coś w tym kremie jest i znam mnóstwo osób co bardzo go chwalą. Misiowa______________dobre jest to, że wsz pitalu dostaniesz próbkę (nawet niemałą) i sudocremu i Bepanthenu i kilka innych z HIPPa, Johnsona i NIVEA:) to sobie popróbujesz....:) ania___________to dobrze, że Misio zdrowy i już trauma przeszła:) A co do zdjęć. ja wywołuję co jakiś czas na superfoto.pl są po 0,41 gr format 10 na 15. Maja ma już dwa albumy po 200 zdjęć zapełnione:) I będę wywoływała na bieżąco, bo nie ma to jak na papierze! gdy ktoś przychodzi, to dużo chętniej ogląda album niż zdjęcia w komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___prawda,komp to dla nas, papier i foty dla reszty;) Wskonczy za 2 tyg 3 mce i.... lece do fotografa,a ze to piewszy raz... to nie wiem ile wyjdzie, z 500? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko---> dziekuję ❤️ A co do zdjęć zgadzam się...najlepsza papierowa forma... dla mnie zdjęcie to na papierze w komputerze mogę poogladać ale to nie to samo :( a jestem maniaczką jeśli chodzi o zdjęcia (uwielbiam-oglądać, robić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka ja tez dlatego...az sie boje...ile zaplace u fotografa.... Juz dzis wiem ze M mnie zabije ale..jak nie wywolac jak Wojtus....taki slodziak.....On woli komp, jak to chlop :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super,pare nas wlasnie pisze tu, nie pamietam..kiedy tak bylo:)) prosze czesciej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słuchaj meża :P:P:P nawet jak się pozłości to mu przejdzie... przecież my kobiety mamy rację... ;) ale faktkwota moze być spora...moze rozłóż na raty to wywoływanie??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nosie mam,sobie odmowie(i tak NIC nie kupuje) a wywolam,na dziecko zalowac nie bede :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozesz mu powiedziec ze przecież dziecku załował nie bedzie...a to pamiątka dla Wojtusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano, fajowo jak tak tu żywo:) Joanna______________polecam wywołać fotki na superfoto.pl dużo taniej niż u fotografa. ja b. zadowolona jestem z ich usług. zdjęcia mam w domu na 3ci dzień od zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam,że zdjęcia tradycyjne są dużo lepsze i chętniej są oglądane.Ja żaluje,że do tej pory nie wywolalam wszystkich zdjęć z wesela( a bylo ponad rok temu) i chyba już tego nie zrobię dlatego zdjęcia małej jak tylko się pojawi będe wywoływac sukcesywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa__internetem zdjecia? a jak im plyte dostarcze? Wysylac mailem to masakra:mam ich setki,trwaloby to rok chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na ten stronie,u mnie 10x15po 30 iles groszy,wiec sporo taniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaki tu ruch!!!!!suuper!! Dzwoniłam do szpitala! Na zdjęciu nie ma zmian zapalnych:) hurra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co do zdjęć to musza być na papierze, po czasie dużo chetniej się takie ogląda. My ostatnio wywoływaliśmy w sieci rossmann i mają bardzo korzystną ceną. Myślę, że i tym razem tam wywołamy:) Wczoraj kupiliśmy Misiowi nowe smoczki - większy rozmiar, stwierdziliśmy, że warto w końcu wymienić, choć z tymi starymi tak naprawdę nic się nie stało, wciąż są dobre, ale 5 miesięce to chyba troszkę dlugo...kupiliśmy aventa, takie pakowane po 2, każde z zamknięciem, są super!! Listko - pytałaś jak to jest z jedzeniem dzieci, mój jak chorował duużo gorzej jadł, przez cały pobyt w szpitalu nie przybrał ani grama, za to teraz przez dwa tygodnie w domu pięknie nadrobił - przybrał 800. Daję teraz Michasiowi 150 mleczka 5-6 razy dziennie, pół słoiczka obiadku i pół słoiczka deserka, dziś dałam Mu pierwszy raz soczku, jakoś wcześniej nie było okazji, rozcieńczyłam go troszkę z wodę, ale Mu smakował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---> gratulacje ❤️ 🌻 A wiecie że nawet nie wiem ile u nas kosztują odbitki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_______________na stronie superfoto jest do ściągnięcia program superfotoKURIER przesyłasz fotki na serwer i w ten sposób je wywołują. Przesłanie jednej fotki trwa tyle co na bobasach. Program bardzo fajny, przeglądasz całe katalogi jakie tam masz, zdjecia się wyświetlają, możesz je edytować, np zrobić z koloru czarnobiałe, zlikwidować czerwone oczy, skadrować itp. tyklko ja się w to nie bawię, bo nie mam czasu. Piszesz u mnie po jakieś 30 gr..\'u mnie\' czyli gdzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania_____________my niestety nie możemy używac smoczków AVENT maja preferuje profilowane z NUKA. piszę niestety, bo smoczki avent sa takie piękne, że można normalnie oczopląsów dostać!!!! A ja dziś wywaliłam 3 smoczki i kupiłam 2 nowe, bo tamte gdy wyparzałam co jakiś czas, to woda wlatywała do środka smoczka i zostawał taki biały nalot (pewnie dlatego, że w wodzie kamień). teraz jak wyparzam to nie zanurzam całego smoczka tylko trzymam tak, by woda tam nie wleciała. Zapraszamy na bobasy. Są foteczki jak Majka zajada sękacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos zjadania dzieci - myślę, że to przez ten ich osiołkowy zapach ludzie zjadają swoje dzieci:) Słyszałam wczoraj jak mój m. podczas tarmoszenia się z Majką w łóżku też mówił, że ją zje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa____popatrze w wolnej chwili, a u mnie,tzn Świdwin;) majunia......superasna mala zabka❤️ pani misiowa___oj zjesz zjesz:) Ps.W preferuje tylko butelki antykolkowe AVENTA wraz z ich smoczkami:)Juz jedziemy od dawna na 2, a do kleiku trojprzeplywowy,specjalny z dziurka w poprzek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_______________to rzeczywiście masz tam super taniutko! aż sie dziwię, ze naprawdę może być tak tanio!!! ty w ogóle w super świecie pod względem cen tam żyjesz:) u mnie tzn Słupsk fotki 10 na 15 ok 80 gr ! My tez jeśli chodzi o butle to tylko AVENT mamy trzy jedną 125 ml do herbatek z 1 dziurką i dwie do mleczka z od niedawna 3 dziurkami. Majka wypija w 4 min 160 ml!!! I wypija te 160 bez wytchnienia. tak sobie myślę, może jej mało. Zrobię jutro 200 ml i zobacze ile wypije - najwyżej zostawi i już... Dobrej nocy!!! Mój m. pichci w kuchni. Kupił piersi z kurczaka, kalafior, pomarańcze, kwasek cytrynowy i coś tam jeszcze.... i winko czerwone. Wymyślił dziś romantyczną kolację, bo ostatnio mnie zaniedbał...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa__-zalezy,akurat Swidwin jest najdrozszy w okolicy, zdjecia akurat tanie;) Jesli chodzi o 200 ml mleka:uwazaj z modyfikowanym,bo to jest za bardzo kaloryczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo dzis ja pierwsza! Wstałam z wyra, bo moje złośliwe dziecko rano potrafi spać bardzo długo, ale ... BEZE MNIE ! Coś ostatnio misiowa bardzo niedużo pisze....czyżby wzięła sobie nasze rady do serca i byczy się na całego?:) U mnie dziś pada, aż mi się nie chce na spacer wychodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa__u mnie tz,leje,ciemno,wieje dzis nie ma spaceru. A i W marudny,zasnac nie moze przez ta debilna pogode:/ Misiowa to niech spi do porodu;) Potem moze zapomniec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też syf pogoda!!! W dodatku dziś mialam kiepską noc, bo nie dalam Małemu czopka i budził się chyba z 5 razy.....a potem od 5 rano buszował...myślałam, że padnę...na szczęście zasnął o 7,30 i ja też się położyłam. Było warto, bo 2 godziny przespał. Listka - to dużo Majeczka pije. Mój dopiero ostatnio zaczął wypijać 150 i tak sobie myślę, że to może dlatego, że wciąż miała smoczek z 2 dziurkami, ale przez ten szpital nie miałam kiedy Mu kupić i się biedak męczył...teraz pije o wiele szybciej. Joasiu - też kupiłam ten trójprzepływowy do kaszek i kleików, ale na razie jeszcze nie wypróbowałam. Wcześniej jak chciałam dać Małemu kaszkę-łyżeczką to Mu nie smakowała, więc nie wiem czy będzie pił, a kiedy Ty dajesz kleik?? Oczywiście fotki super! Misiowa - obijaj się i odpoczywaj na maxa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: daje co 2 karmienia, ale na wodzie, nie na mleku, modyfikowane i tak sa za b kaloryczne Daje raz mleko (150 wody, 4miarki mleka), za 4 h klej (150 wody, plaska lyzeczka cukru i 4,5 lyzeczki kleju) W nie umial wpierw pic smoczkiem do kaszek i kleikow, plul i sie krztusil,troche potrwalo zanim zakumal ze tak nie mozna, teraz pije na 1 wdechu, a karmienie trwa....1,5 minutki :)W nocy tylko mleczko:) misiowa_to spij:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - a właściwie dlaczego dajesz ten kleik? Tzn lekarz Ci tak kazał czy sama chcesz W. zasycić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mi nie kazal,ja nie rozmawiam z lekarzami o takich rzeczach bo oni tylko mowia co w ksiazkach pisza a zycie zyciem;) Nie nasycic: dlatego ze to cos innego, W uwielbia nowe smaki, mleko chyba mu zbrzydlo;) Jeszcze czekam 2tyg do magicznych 3 mcy i.... w koncu inne jedzenie sie zacznie;) Do smaku teraz mu tylko daje polizac jabluszko,banana, ze sloika polizac lyzeczki w machewce, czy bananie z jablkiem:uwielbia:):):) A od jutra zaczne do glukozy dolewac mu soczkow, zaczynam od 1 lyzeczki, na 2 dzien 2 etc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×