Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Listka - no właśnie nie wiem:) myślałam, że gondolka Mu się nie podobała i gdy będzie już w spacerówce to będzie lepiej, a tu g...może jak zacznie już sam siedzieć to polubi, oby.. Joasiu - też myślalam o zębach, ale lekarka powiedziała, ze Jej zdaniem nic jeszcze nie widać...a w ogóle to chyba nie uspokajałby się na rękach gdyby Go bolało? SAma nie wiem...a poza tym te histerie są tylko w nocy, no czasem w dzień, gdy śpi - widziałam jak to wygląda, On ma oczy zamknięte i płacze, wyraźnie jakby Mu się śniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ____a dlaczego mialby nie uspokajac sie na rekach? Jestes jego mama, u kogo czuje sie najbezpieczniej jak nie u Ciebie????A ze lekarka nie widziala: a ile moze widziec, jak widzi Malego raz na jakis czas? Slini sie?Ma dziasla rozpulchnione?Goraczkuje?ma rozwolnienie? Czesto jest tak ze...mamy zauwazaja od razu 2 pierwsze zabki!!!!!! Moze to nie to, ale moze byc:) A ze w nocy szaleje: a to nie kolki?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Aniu---->Michas super chłopaczek...i aż trudno uwierzyć patrzac na te zdjęcia że on tak daje Ci w kość, ale to niestety po tym pobycie wszpitalu. Przeszedł tam traume i to się odbija... A czemu nie chce w wózeczku??? no przecież o ile bardziej interesująco i wygodnie jest na rękach mamy, taty czy dziadków :D listkaaa, joannaz, doth_s, PaniMIsiowa, kasik, Wica, Malolepsza, Ladybird, oli, magda r 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w miescie,kupilam malemu takie komplety(kaftanik i spiochy) na 74 ze....oczy mi wyszly jak zobaczylam..... Oczywiscie za...odpowiednia cene:/ 68 jeszcze dobre,ale z tydzien,max 2 i bede mogla schowac do kartona:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. I jutro rano.......ide z nim do...pediatry, znow ma buzke biala,szlag mnie chyba trafi:(:(:( Niech to obejrzy sama:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Byliśmy wczoraj w szpitalu. w sumie nic poważnego, ale musiałam to sprawdzić. Od pon Maja jakaś taka smutna, otępiała i marudna jest. Wczoraj po kąpieli - jęczała - postanowiłam mieć spokój i zaaplikować jej Viburcol, Ale coś mnie tknęło, żeby zmierzyć temperaturę i miała 38,5 (mierzone w pupie, już po odjęciu o,5 stopnia). Aż mi się niedobrze z przerażenia zrobiło. o i nerwówka. Głupia jestem, bo nie zapytałam naszego pediatry co w takich przypadkach kiedy tak jak wczoraj o 20 się coś dzieje. więc pojechaliśmy na oddział dziecięcy do szpitala (przed wyjazdem zaaplikowałam jej Paracetamol w czopku). Za bardzo nie chcieli nas przyjąć, bo do szpitala tylko ze skierowaniem ,ale ubłagałam lek by ją chociaż obejrzał. Stwierdził na szczęście tylko lekkie zaczerwienienie gardziałoka i ten Paracetamol 80 kazał co 6 godz dawać. O 2 w nocy temp już nie było, ale o 6 rano znów 38. Nie mam pojęcia co się dzieje:( Pójdę dziś do naszego pediatry, tylko muszę w końcu książeczkę RUM jej odebrać, bo nie chcą z nami gadać. W nocy w sumie spała dobrze. Wyła tylko jak szalona jak ją przewijałam w środku nocy (chyba jeszcze trauma po badaniu, bo jak jej lek gardło oglądał darła sie jak nigdy). Rano już spokojniejsza była. Teraz śpi. Coś moja mama mówiła, że teraz u nas jakiś wirus w powietrzu szaleje, bo dużo małych dzieci gorączki nie wiadomo skąd ma. A jak Wasze bąble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa_____moze nic sie nie dzieje,3 dniowa goraczka to u malych dzieci powszechne i czeste zjawisko!!! My wrocilismy od pediatry,plesniawki nadal i Nystatyna nadal... Powiedziala ze absolutnie NIEKARMIC juz w nocy malego, bo to nie ten wiek, a w dzien nie daj BOG co 3 h: bo juz za \"stary\"na karmienie co 3 h....Przepajac duzoooooooo, w nocy oszukiwac tez herbatkami i glukoza etc... No nic,zobaczymy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuski❤️ Dorotka__👄 listka____bedzie dobrze, zgadzam sie z Joanna Joanna___znajac ciebie to na pewno ukrusisz Wojtusiowi❤️ korytko:PWojtus juz duzy mezczyzna, piekny facet:D dziewczyny, zaczelam program, jestem na antykach, 13 listopada nastepna wizyta, a jednak nie ma wielkich, tam tez nie potrafia mi odpowiedziec na pytanie dlaczego blokuje sie owu, wiec inna droga rozpoczeta, trzymajcie kciuki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza, no ukroce, ale zobaczymy na jak dlugo, bo jego darcia nie zniose....... trzymam caly czas ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopelsza, buhahaha,akurat zobaczymy,co innego koryto a co innego.....picie;););) A to taki cwaniak,ze my wszyscy wymiekamy przy nim czasem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - może faktycznie to trzydniówka, ale lepiej idź do lekarza i to sprawdź. Joasiu - niby nie powinni jeść w nocy, ale ja po tym szpitalu nie mam serca i jak krzyczy to staram się robić wszystko by przestał... właśnie miałam atak histerii i tak naprawdę nie wiem czy to był kolejny popis aktorski - Michaś zacząl wariować i odłożyłam Go do łóżeczka, wściekł się i darł najgłośniej jak potrafi, wzięłam Go i też nie chciał się uspokoić, w końcu wysmarowałam Mu dziąsła, wzięłam do leżaczka, włączyłam szczoteczkę i jest cicho....co za masakra... Małolepsza - trzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Listkaa--->na pewno wszystko bedzie ok...sprawdź to ...mogą iść ząbki... Małolepsza---> bardzo MOCNO trzymam za Ciebie kciuki ❤️ Joannaz---->No ciekawe kto sileniejszy ??? :P :P :P Aniu--->Ucałuj Michasia 👄 Kasik, Wica, Oli, PaniMisiowa??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,moze brzuch, u mnie W w ogole w dzien nie lezy w lozeczku,wyje jak poparzony od razu i atak histerii,ale bede musiala go przyzwyczajac,bo zaraz wracamy do siebie i nic nie bede mogla tam zrobic:/ dotorka__Wojtus,to ja juz wiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMisiowa 170
Jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMisiowa 170
malolepsza trzymamy kciuki mocno,mocno Ja idę dzisiaj do lekarza i będę miała robione usg tak się ciesze bo dawno nie widzialam swojej córci. A tak poza tym to jestem głupia dupa bo się naczytałam o patologiach w ciązy i o stracie dziecka i się nakręciłam.I teraz myslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa----> w ciąży to najlepiej jak najdalej od tego typu artykułów... sama sobie robisz tym krzywdę...i po co?? Z Partycją i Tobą Wszystko bedzie DOBRZE!!!! 🌻 Nie ma prawa być inaczej!!! Myśl pozytywnie :) :) :) No i opowiadaj jak było na USG ??? Bo jesteśmy ciekawe (przynajmniej ja ;)) Joasiu---> nie watpiłam że Wojtuś :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani Misiowa: nie czytaj takich glupot,jakby mialo cos zlego sie wydarzyc to mialoby to miejsce do 3 mca:) bedzie dobrze❤️ Mi udalo sie 2 raz oszukac Wojtusia herbatkami:karmilam o 7:15,11:30 i teraz o 15:45....Bylo grubo,ale sie udalo... Moja cierpliwosci wisi na wlosku:classic_cool: Zobaczymy jak w nocy bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa___super newsy, bardzo sie ciesze, dziewcze sobie pieknie rosnie, nie czytaj glupot, dziewczyny maja racje Joanna____no i brawo, dasz rade z malym glodomorem🌼 reszta po👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa:super:) malopelsza oby:) Zasnal po18:00 po kapieli,ze zmecznia,pyszczyl caly dzien,spi, a ostatnio karmilam go....15:15~!!!!!Szok,wcale go nie budze,bedzie glodny sam wstanie, dluzej w nocy pospi wtedy:classic_cool: ja sie delektuje cisza......Nie sadzilam ze kiedykolwiek bedzie taka drogocenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka____👄 oby, oby, ze tak powtorze, tak sie rozmarzylam,ze nawet jakby mialy byc to podwojne wrzaski to radosc serca podwojna:D juz sie nie moge doczekac grudnia 🌼 dla ciebie Dorotko bardzo malo o sobie piszesz, dlaczego???? zawsze sie ciesze jak cie widze na forum ale szkoda,ze nie wiem coi u ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×