Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

wiesz u nas jest tak... chcemy maleństwa, ale trzeba było wstrzymać starania do czasu az zrobie te bdania pod kątem boreliozy. Miałam iść w tym tygodniu (dziewcyzny mi chyba głowę urwą ze nie byłam), ale padł mi kręgosłup i nie mogłam się doczłapać...ale już lepiej i może szybko to załatwie...ginekolog odradził do czasu pewności ze nic mi nie jest dodatkowo teraz zostałam bez pracy i tak troszke nie bardzo, moje kochanie do nie dawna miało też na czas określony (poza tym tak często jest w delegacji, ze mnie trafia) a trafic w moment trzeba :P mam nadzieję, że troszkęn akreśłiłam sytuację i nie wyszły z tego głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze żeby był jakiś wszask i to z płuc waszego dziecka a czy jedno czy dwoje czy troje to sama radość ( a jakie becikowe ... żartuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza________________jak już dostaniesz.. i jeżeli dostaniesz krzykacza, będziesz mówiła: czego ja nie dostałam spokojnego, grzecznego dziecka!!!! człowiek jak nie ma chce, a kiedy już ma - nie docenia. taka już nasza \'uroda\':) pani misiowa_______________to niezła baba z tej naszej Patrysi!!!! Ile już przytyłaś?:) joanna, dorotka______________🌼 A Maja chora! Załapała jakiegoś wirusa! Ma temperaturę:wczoraj 38,5 dziś ok 37,5 stan podgorączkowy, plus wysypka i lekkie rozwolnienie. Stosujemy paracetamolw czopkach jak ma powyżej 38, smecte na kupki i wit c 2 razy po 4 krople. Zaraz spacerowania, więc jutro w domu:( i jak do pt którykolwiek z objawów nie ustapi ponownie do lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wazne jaki wrzask, byle w ogole cos kwililo, a raczej ktos:Dalbo ktos razy dwa, bo decyduje sie na dwa zarodki:D DorotkaM____no teraz juz troche wiem:Ddziewczyny ci urwa glowe,ze nie poszlas na badania, oj Dorotka, Oj Dorotka, marsz na badania Listka___🌼 pani misiowa{kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___a moze to na zeby?????? malolepsza: ja tez marzylam o wrzasku teraz...kocham cisze i sama bedziesz miec ich dosc;) Wojtus wsta lwczoraj o 22:00 (karmilam o 15:00) przewinelam,dalam jest i...spal 5 HHH.>>Wiecdalam mu flache glukozy,przespal jeszcze godzine i dalam jesc... Teraz o 8:00 bede karmic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w tym zimnym i refleksyjnym dniu. Listkaaa przytyłam pięć kilo i widać tylko oczywiście brzuszek i twarz się zrobila okrągła. A malutka jest dość spora tak powiedział lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - wysypka? Czyli typowe objawy trzydniówki, zdrówka życzę!! Pani Misiowa - super, że z córcią dobrze, a tak jak mówiły dziewczyny o takich rzeczach nie czytaj, bo tylko się nakręcasz bez sensu!!! Małolepsza - oj będziesz marzyła o ciszy, będziesz;) Dorotka - ja po prostu muszę się do Ciebie wybrać i Cię siłą zaprowadzić na te badania... a my dzis większe cmentarze sobie odpuściliśmy, pojedziemy może za tydzień, gdy będzie spokojniej, pojechaiśmy tylko na taki mały cmentarz, gdzie leży dziadek męża, ale Michaś usnął i w końcu mąż sam poszedł zapalić znicz, a my zaczekaliśmy w aucie. Misiek dziś troszkę spokojniej spał i dobrze, bo po tym szalonym dniu byłam strasznie wykończona.... miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wyspana,Maly slicznie spal, oby czesciej;) Wlasnie wrocilismy z cmentarza,cieploi nie wieje, mozna chodzic,nie pamietam kiedy tak bylo bo zawsze zimno i deszcz(albo snieg..) teraz spi w gondoli z wozka na lozku,kolo mnie, przy otwartym oknie:):):) Ps.@@@@@ dalej nie mam, wiedzialam ze...to byl jednorazowy wybryk......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Listeczko---> zdrówka ( a objawy jak trzydniówki) Aniaania, Joannaz, kasik, wica, magda, oli, panimisiowa, doth_s, malolepsza 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa_____________________to dośc mało przytyłaś!Ale dobrze, może niewiele zostanie. Mi zostały 3 kg a ogólnie przytyłam w ciąży 14 kg (przed ciążą 53 kg). A tą waga małej to tak z przymrużeniem oka na to patrz. Mi mówili w ciąży (nieduży brzuch miałam), że mała będzie ważyła 2,500 góra 2,800 a ur sie 3,053! Z kolei kol miała ur syna ponad 3,500 a urodził się 2,800:) joanna________________to w Białogardzie taka ładna pogoda dziś była? jestem tam na każde święto zmarłych, bo tylko w białogardzie mam groby i na nowym i na pięknym starym cmentarzu. rodzice z bracmi dzis pojechali, my z uwagi na Maję nie:( joanna to ząbki jeszcze nie. pediatra obejrzał dziąsła i stwierdził, że zęby nie idą. Mówicie, że trzydniówka??? Czyli jeszcze tylko jutro i powinno przejść, albo już jutro powinno być ok. We wt wieczorem zauważyłam, ze ma temp ale może miała już wcześniej cały dzień wtorkowy... kto wie. Ale jutro jak dalej będzie temp lub wysypka mamy ponownie do lekarza iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko---> kontrola nie zawadzi, ale na pewno szybko minie to choróbsko Buziaczki dla Mai 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___byly chmury ale cieplo:) Acha,jak nie zeby to 3dniowa,objawy dobitne;) mama moja dogadywala sie dzis z tesiowa, na Wigilie przyjezdzja tu(w 1 dzien swiat chrzciny) z babcia ,rodzenstwem, bedzie...14osob,kocham takie swieta:)))Mama mnie meczy abym z nim wrocila na troche z W,ale predzej w styczniu pojade niz teraz...Jakw roce potem do roboty to moge zapomniec o wyjezdzie tak daleko....Bedzie siostra M z Anglii;ona bedzie chrzestna,jest raz w roku w Polsce,pewnie bedzie chciala sie troche nacieszyc malym:) I juz...dni odliczam....(do przyjazdu mamy:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem. Byłam na dwóch cmentarzach, odwiedzilam dziadków i teściów. Wróciłam najedzona i z siatką samych dobrych rzeczy. Właśnie piję zimne mleczko i jest mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff chyba juz po trzydniówce:) Nie ma już gorączki, wysypki też. Mój m. ma dziś wolne, jedziemy do dziadków. Ale spacer chyba sobie jeszcze dziś odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz listeczko ❤️ jakie my tu uczone (lekmedy) jesteśmy :P :P :P Super ze gorączka spadła... Buziaki dla wszystkich... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa to dobrze że już po chorobie Pozdrawiam mamusie i ich pociechy i przyszłe mamusie i starające się( wyrwałości!!!!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mzbpb
witajcie dziewczyny, tez chce z mezem dzidziusia jeszcze nie staramy ale niedlugo zaczniemy... zablokowalam sie troche z tego wzgledu ze podczas stosunku mam krwawienie . okazalo sie ze mam miesniaczka 6,6 gin. powiedziala ze taki jeszcze nie kwalifikuje sie do leczenia, wlasnie odstawilam tabletki juz na stale teraz musze zadbac o powrot normalnego okresu choc nie bedzie to mile bo zawsze mialam bolesne. pomimo wizyty ja ciagle mam krwawienie delikatne ale mam stresa i nie moge o niczym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik 26 kupilam dzisiaj gazetkę \"Mam dziecko\" i znalazłam zdjęcie twojego Bartusia - uśmiech powalający, ucałuj synka w tą śliczną buzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) wroclismy ze spaceru,zahaczylam o apteke,nasza aptekarka pokazala mi Vibowit dla niemowlakow od 1mca,nawet nie wiedzialam, wzielam bo cos innego i nowy smak: Wojtus wypil...jednym tchem:) Przyszla hustawka i ta poduszka co Wam linki z allegro pokazalam, czekam na M bo pojechal postrzelac w lesie z chlopakami, rozlozy i....siup malego w to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Acha i w koncu kupilam ten pojemnik na smoczek, fajna sprawa, bo zawsze zapominalam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzbpb---> jeżli o mnie chodzi to po odstawieniu tabsów piłam zioła i nie miałam i nie mam bolącego okresu (jak dla mnie to cud-normalnie to \"gryzłam sciany\")... Joannaz----> dzielny ten Twój synek :P :P :P i fajnie ze lubi nowe smaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka❤️ na szczescie,bo jak dzieci nie chca jesc to...jest to strasznym problemem,W lubi wszystko : czy mu dam jablko,banana,czy marchewke do polizania:nawet sie nie skrzywi:) (po tatusiu) nie moge sie doczekac kiedy skonczy 3 mce i w koncu zaczne mu wprowadzac inne rzeczy, jeszce 2 tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×