Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witam dziewczynki trochę mnie nie było ale już jestem. Byłam u teściów cały weekend. Widze że mam dużo do czytania a to mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa,a czytaj i sie relaksuj:) Maly oglada bajki na Mini Mini ,gada do telewizora, jestem osikana:D Zaraz mu dam troche lyzeczka do oblizania marchewki z jablkiem, uwielbia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! PaniMIsiowa --->i jak udała się wizyta? Teściowa Ci nie dokuczała?🌻 Joannaz---->dzieci lubią telewizję oj lubią... i bardzo szybko sie do niej przyzwyczajają :P Aniaania----->Jak w Kołobrzegu? :) Listkaaa, kasik, Wica, Malolepsza, Ladybird, oli, doth_s, magda r., ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie że nie żałuj małemu atrakcji ;) Córka moich znajomych bardzo lubi oglądać: - -Kubicę (prawdopodobnie dźwięk samochodów tak ją interesuje) - -jaka to melodia (ale wkurza się jak przestają śpiewać) :D :D :D Ale jest starsza o rok o d Twojego Wojtusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM Teściowa jak zwykle swoje. Teraz mi chrzestnych wybiera nie pytając się nas o zdanie bo my wstępnie już wiemy kogo poprosimy.Ja już nawet nie reaguje na to co ona mówi jednym uchem wchodzi a drugim wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa---> to super ze umiesz nie reagować na jej zaczepki i wtrącanie się... i ze potraficie z mężem postawić na swoje :) oby tak dalej!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa:nie daj sie:) malolepsza: trzymam kciuki❤️ dorotka: duzo dzieci lubi ogldac jaka to melodia,moj synek podrosnie,sprawdzimy,narazie interesuja go kolorowe, migajace obrazki na Mini Mini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza_______________oczywiście zaciskać będziemy ❤️ Oglądanie TV - w naszym przypadku to chyba zaczyna być groźne. Majka ogląda wszystko jak leci. Co prawda czasem odrywa wzrok, by np polizać łapki czy grzechotkę, ale i tak co rusz wpatruje się w ekran. Mam spokój, ale wiem że powinnam jej to ograniczać. Dziś np wstała o 9.30. Pół godz lizała rączki w łóżku, a drugie pół już ubrana w bujaczku oglądając TV lizała grzechotkę. Potem butla i lulu. Piersią karmię już bardzo mało. Teraz Mała śpi. ok 13 dziadki zabiorą ją na spacerek. Zostanę sama w domu! Kasik__________________ale Bartuś już duży i słodki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
podcięłam żyły... nie wytrzymałam. Wylądowałam w szpitalu psychiatrycznym, ubłagałam ich żeby mnie tam nie zostawiali... powiedział, że jesli chcę z nim być muszę się zmienić... szwy, blizny... a on poszedł spokojnie na mecz... Dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doth_s_____o chryste, nie warto dla faceta, kmochana trzymaj sie, uciekaj od niego jak najdalej, bo widac jest bardzo zle skoro popchnelo cie to do takiego kroku, to jest wolanie o pomoc, ale ten czlowiek tego nie zrozumie, uciekaj od niego, znajdz gdzies pomoc, nie wolno juz teraz niczego bagatelizowac, ratuj siebie kochana, w dupie z tym chorym zwiazkiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_s--->dziewczyno ... małolepsza ma rację... uciekaj z tego związku... masz kogos na kogo mozesz liczyć? Jakieś wsparcie? Bo jest Ci ono teraz bardzo potrzebne!! pomyśl o sobie... NIKT, ale to NIKT nie jest wart takiego Twojego cierpienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth__________________o matko!!!podtrzymuję wypowiedzi wyżej! Nie warto dla żadnego faceta!!!Rozumiem, ze to wyraz ostatecznego wołania o pomoc, manifestacji swojej bezradności i bezsilności (może się mylę), ale doth czy ty zdajesz sobie sprawę, że mogłaś stracić życie! Przez takiego gnojka i dupka! Warto poświęcać życie dla kogoś takiego?! Wierzę, że Ci się ułoży! Spotkasz kogoś, kto jest Ciebie wart i kogoś kto będzie podzielał Twoje pragnienia, a wtedy się uda! Więc głowa do góry! Poszukaj w kimś oparcia! Kogoś kto pomoże Ci zakończyć ten etap życia! Im szybciej, tym lepiej! Uściski dla Ciebie! I pisz zawsze. My jesteśmy tu - dla Ciebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_____wybacz,ale czy dla takiego PALANTA warto niszczyc sobie zycie?????????? Uciekaj z tego zwiazku,jestes mloda,ulozysz sobie zycie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz bardziej zadziwia mnie i zaskakuje moj synek:jestem w takim szoku ze...chyba do gazety napisze!Maly jadl o 15;30,zasnal kamiennym snem,spal do...19:00!WYkapalismy go,flache i...sie balam ze bedzie rzadzil do polnocy,a On...zasnal dalej, w lozeczku,na noc juz!!! Bez marudzenia,bez jeczenia,nie pamietam kiedy....mialam wolny wieczor dla siebie:ani razu od porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Niestety już w domu, niestety, bo już nie nad morzem, choć jak wiadomo wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej... Doth_s - wszystko co mogłam napisać zostało powiedziane - wiej od Niego, nie warto marnować życia dla kogoś takiego!!!!!! I może pomyśl o lekarzu? Warto z kimś czasem pogadać. A ja po próbie z virbucolem - pierwsza noc była do d***, nic się nie zmieniło, ba, wstawałam do Niego średnio co godzinę, czasem co pół, koszmar jakiś:( za to wczoraj dałam Mu dwa czopki - tzn, o 19 i o 22 i moje Kochanie wreszcie się wyciszyło!! Co prawda obudził się w nocy i jadł, ale przede wszytskim nie obudził się krzykiem, a to najważniejsze!! Dziś dostał już pierwszy czopek - o 19, w międzyczasie zdążył się obudzić dwa razy - raz takim wrzaskiem, że sobie nie wyobrażacie...czekam do 22, wtedy dostanie mleczka i kolejny czopek...niech to się skończy!!!! Co do tv to mój też uwielbia i nie ważne co leci - byle migało... Kasik - ucałuj synka i wpadaj, gdy znajdziesz chwilkę!!!! Pani Misiowa - nie dajcie sobie wejść na głowę!! Małolepsza - trzymam kciuki!!!!!!! A w Kołobrzegu było pięknie!! Pogoda super, dziś był wiaterek , ale wczoraj właściwie zero wiatru, piękne słoneczko, jedyne co, że sopacery mojego synka wyglądają w taki sposób, ze jest niesiony na rączkach, w tym naszym wózku to Go chyba jakieś igły w pupę kłują!!!!!!!! Dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth --- żaden facet nie jest tego wart aby z jego powodu sobie żyły podcinać! Nie masz jeszcze z nim dzieci to uciekaj z daleka od niego.... Nie zostawaj bo on się nie zmieni a Ty psychicznie się wykończysz.. Psychika Twoja jest skrajnie wyczerpana, boisz się odejść mam wrażenie i nie wiesz co masz robić,,,, chętnie byś pewnie chciała aby ktoś stanął przed Tobą i oderwał Cię od tego co doprowadza Cię do tego stanu w jakim jesteś.... Coś na ten temat wiem i świetnie cię rozumie jednak pamiętaj jak są dzieci jest znacznie trudniej chociaż one są motorem do życia .. tylko pytanie do jakiego? Nie daj się kobieto zasługujesz na kogoś kto Cię będzie \" na rękach nosił\" i pokaże jaką jesteś wspaniałą kobietą nawet ponad ulubiony mecz czy film w tv TV właśnie - to choroba a dzieci szybko się nią zarażają! Na szczęście Ja ograniczam Julce :) jak jestem w kuchni to ona ze mną na bujaczku słucha jak np śpiewam albo mówię do niej jak katarynka... w łazience jak się kąpię to ona leży w bujaczku a Ja śpiewam pod prysznicem... jak suszę włosy to tez spiewam albo rozmawiam do Julcika... :)) Na necie jak klikam to ona sobie np na łóżku leży a Ja beblam do dzieciaka hi hi hi i tak dzień po dniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.piszesz ze maly oglada wszystko aby lecialo, ja juz sie nie moge dozekackiedy tak bedzie, bo czasem mam dosc bawienia sie w nianie od rana do nocyi chcialabym odpoczac chwile:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Lady masz racje w 100%. Ja po prostu boję sie być sama. Chcę być kochana, spać u boku mężczyzny... boje się odejść chce wrócić do mnie mój były facet, wiem, że siezmienił. Prosi mnie o szansę. Nasz zwiazek rozpadł sie bo po prostu byliśmy zbyt młodzi. Ale nie wyobrażam sobie spać u boku innego mężczyzny. Kocham zapach i ciało mojego meża... w jakimś procencie kocham też jego samego... ale on mnie nie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś niestety czopki nie zadziałały i noc była kiepska:( w dodatku Michaś już co noc je o 2 - przyzwyczaił się do tego, dodatkowo wstawanie 6 czy 7 razy w nocy, jak tak dalej pójdzie to się wykończę...dobrze, że chociaż zasypia właściwie po kilku minutach, wystarczy Mu, że Go przytulę i powiem kilka słów.... Doth_s - nie powinnam może tak mówić, ale spróbuj z byłym - poczuj się jak kobieta, daj się adorować - zaryzykuj!!!!!!!!!!!!! Joasiu - mój owszem chciałby wszystko oglądać w tv, ale ja Mu za dużo na razie nie pozwalam;) na bobasach wkleiłam nowe fotki - zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_s______________________bycie z mężczyzną to nie tylko ciało i zapach, ale czułość, wyrozumiałość, partnerstwo, wzajemne wsparcie, rozmowy itp bla bla bla Boisz się, ale musisz zrobić pierwszy krok, potem będzie już łatwo! Najtrudniej na początku (wiem, że ja nie zostawiłam męża tylko chłopaka, ale syt ta sama), potem co raz łatwiej. Juz po ok 2 tyg człowiekowi lżej. To bycie razem to przyzwyczajenie, od którego można odwyknąć. Najlepiej wyjedź do kogoś, kto Ci w tym trudnym okresie zajmie czas, żebyś nie miała okazji być sama i myśleć, bo wtedy nie trudno o zrobienie czegoś głupiego... Aniaania________________współczuję:( ale przecież tak nie będzie zawsze. Unormuje się. trzymajcie się jakoś 🌼 Będę teraz foteczki oglądać - Misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth____no coz,skoro Tobie odpowiada takie zycie to ja...juz sie nie wypowiadam wiecej.... aniu___Michas bomba❤️ A ze nie zadzialaly.....Moze zeby mu wychodza??????????????? Na pierwsze tojuz czas,moga sie wyrzynac;) Co do wstawania: ja caly czas tyle wstaje,bo maly nim usnie kamiennym snem:smoka wypluwa,wtedy pyszczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania______________fajowski ten Misio! Tylko czemu nie chce jeździć w takim pięknym wózku?!:) joanna, panimisiowa, lady, dorotka____________________❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×