Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Jezu w koncu, myslalam ze jajo tu zniose:D Nie rob 3 testu, zaczekaj ze 3 dni, szkoda marnowac ich:) A BETE i tak i tak polecam..... NOOO moja chyba byla rzeczywiscie za wczesnie robiona jeszcze 2 dni i sie wyjasni, chyba ze wyjdzie 1 krecha---@ dalej nie przyjdzie, wtedy zrobie 2 BETE Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilo_________________>Buuuuuuuu,jaka fasolke?:(:(:( Ps. tez mam cykle nieregularne i b dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moglas sobie rzygnac:x A co Ci :D:D:D:D:D:D Teraz czytam 2 raz i sikam:D Piszesz ze dzis 13 dzien po OWU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urwalo mi text wrrrrrrrrrr Ja bylam 9 dni po OWU jak robilam HCG... Darowalam sobie ten cykl, poki co czekam na @@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a ten test , ktory robilam to bobo-test strumieniowy- napisze wam jak zrobie ten inny jaki jest wynik- aha czytalam dzieckoinfo - to jest forum w ktorym byl plebiscyt na najwczesniejsza i najpozniejsza kreske( te druga oczywiscie) i roznie sie zdarza- bywa ze kreska jest bardzo pozno-dzien przed terminem miesiaczki nie ma a pojawia sie dopiero 2- 3 dni po terminie trzymajcie sie- maz wrocil ide robic test zaraz pozdrowionka i dziekuje ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz - trzymam kciuki w poniedzialek ci sie wyjasni- a ha- ja tez czesciej sikam teraz- dziwne bo myslalam ze dopiero tak sie dzieje jak ciaza jest wieksza i uciska na pecherz- o- mam kolejny objaw h he he do kolekcji:):):) aha po milym robieniu dzidzi trzymalam nogi w gorze oparte o sciane- moze to pomoglo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wczoraj pytalam teoretycznie meza o słoik- i powiedzial ze nigdy w zyciu nie bedzie u lekarza do sloika......, nawet jak sie rozbeczalam- nie wiem co by bylo jakbym musiala go tam zaciagnac..........powiedzial ze jego plemniki to szybkie BILE i nie trzeba ich badac..........:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILO: ja tez po sexie klecze z wypieta pupa zeby \"plemniki\" splynely tam gdzie trzeba:D Co do sloika- pisalam nie raz, u mnie nie ma szans... Tak na marginesie wlasnie chlop mnie wygnal z kuchni: pizze dla mnie robi:):):):) Powodzenia, czekam na dalsze wiesci, sie laski dziwia jak wejda i poczytaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sie dziwia:):) Gratuluje ilo,gratuluje i nie zapeszam:):):):):):):):):):):):):) 🌻 🌻 🌻 Dla Ciebie... Ale Wam fajnie ja tez sobie chce potestowac:) No a u mnie to cholera wie co i jak w tych cyklach..wogole sie nie moge połapać.Ale od nastepnego mierze temp i wszystko zapisuje to moze mi sie to troche rozjasni.. Byliśmy z mężulkiem i psiakiem na taaakim długim spacerze..:) Buziaki i jeszcze raz gratuluje,ech jak fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zwymiotowalam sniadanie:( Juz jestem tym zmeczona!!!!!Ciagle mnie mdli i mi niedobrze, buuuu Niech leci dzis dzien, jutro rano robie test,,,, Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia czekam z niecierpliwoscia na jutro:):):) A z tym wymiotowaniem to ..trudno czego sie nie robi dla dzidzi:) Pozdrawiam i zycze by niedziela minela szybciusieńko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczynki nie piszecie...i nam topik spadł na druga stone:( Co tam u Was? Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26----------------e tam, nerw mam, niech sie ten dzien wstrepny skonczy :( Brzuch mnie bardzo boli jak na @@@, strasznie mnie mdli :( pewnie rano dostane....Tessciowa wrocila z ANglii niedawo a jej 1 pytanie do mnie: jak sie czujesz? Jestes moze juz w ciazy? Wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj joasia spokojnie juz prawie koniec dnia:) A co do tesciowej to ja ..mam tak z tesciem:( A zeby było fajnie to tesciowie przyjezdzaja do nas na przyszły weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tesciowa super, konie z nia krasc, rozumiem ja- tak bardzo pragnie wnuka...Zwlaszcza ze...jej corka zapowiedziala ze nie chce miec dzieci i nigdy nie bedzie miala- w nosie z nia Echhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny- kasik piszemy piszemy- ale ja dzis leniuchuje- musze jutro isc do pracy- nie zrobili nam dlugiego weekendu:(:(:( Nie robilam 3 testu- poczekam troszke- ale strasznie sie boje ze dostane okres joannaz- to fajnie ze wymiotowalas- moja mama przy kazdej z trzech ciazy wymiotowala w 2 tygodniu ciazy- i juz wtedy wiedziala:):):)co jest grane-:):) a ja nie wiem .......co ma byc to bedzie pozdrawiam wszystkie kobietki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to wlasnie chodzi ze..........ja tez nie wiem co jest!!!!!!!!!!!!!!!!\\ Tak bardzo mnie boli brzuch na @@@@@@@@@@,buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez strasznie boli brzuch na dole- jak na ciote- joannaz fajnie ze masz fajna tesciowa- moja nie jest fajna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki dobrze będzie..no prosze Was bardzo nie martwcie sie bo te Wasz fasolki beda smutasami w przyszłości:):) Kupiłam na allegro testy owulacyjne..moze mi sie cos rozjasni w tych moich cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki i czekam jutro na dobre wieści,śpijcie dobrze i juz mi sie nie denerwować, Buziaki w czółka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zobaczyłam ze napisałas jak pytałam o testy to jeszcze spac nie ide..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik 26----------mam pelno testow na owu, wlasnie zamowilam 2 tyg temu--sa podobno super....... Masz link: e chwilowo nie ma, ale jak tylko znajde ci dam-najlepsza sa od Ewy Analityk Tez od niej bralam, jeszcze nie zdazylam wyprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam od jakies Małgosi...mam nadzieje ze beda ok.. No szkoda ze sie nie zgadałysmy to bym od Ciebie odkupiła..no bo Tobie to juz po co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro jej nie znalazłam.:( Zamówiłam 6 wiec jak sie nie uda to sobie zamówie od tej Ewy co polecasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×