Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Mam nadzieje ze beda i ze sie odnajde w tych cyklach..bo po tyh tabsach anty to mam totalny mętlik w głowie i chyba w moim organiźmie tez:( Papa ide sie kąpać a..jutro mam wolne..ale za to w sobotę do pracy:( Papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiiiiiiiiii laseczki🌼 W sumie to nie wiem jak zaczac moje ranne wypociny... Moze zaczne od tego ze juz nie spie od 6 rano- wstalam po termometr aby temp zmierzyc , wrocilam do lozka i..........tak sie zamachnelam ze wypadl mi z reki, polecial na 2 koniec pokoju i sie rozbil o zgrozo :D:D:D:D ( fatum 1) Potem poszlam do wc testowac.......Zrobilam 1 test: dziwny, w zyciu nie widzialam czegos takiego: 1 krecha wyrazna jak zawsze ale........na rozowym dziwnym tle!!!!!!! (fatum 2) Wiec zrobilam 2 test i ,,jedna krecha wyrazna, a zamiast II ujrzalam....rozowe konce II krechy, w srodku przerwa---cyrk (fatum3).....Zdurnialam.... Wiec teraz o 8:00 polecialam do apteki po QUICK (najlepszy:)) i......zobaczylam 1 kreche wyrazna a zamiast II krechy w polu T (ciazowe) zobaczylam..........pod literka T cieniutkie, rozowo- pomaranczowe PÓŁ II kreski- ( fatum 4) i zdurnialam po raz 4 tego poranka....... Nie wiem o co chodzi, boli mnie brzuch obrzydliwe, mdlosci nadal....Zaczekam 2 dni i powtorze znow test....... ALe jaja, pozdrawiam Ps. ja zdechne z tej niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia no to faktycznie..zwariowac idzie.A nie mozesz zobic dzis bety? Moze cos by sie wyjasniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, nie pisalam bo mi komp siadl, teraz jestem w robocie to cos namaze... weekend fakt lepszy niz ostatnie i calkowicie bez seksu!!! dacie wiare? raz w sob sie zbieralo ale jak bardzo stanowczo zapytalam o gumki nastala cisza i tak do teraz..o dzidzi tez nic nie mowie..on sam poruszyl raz temat nie o nas o znajomych ktorzy sa razem z 10 lat (maja po 28/29 l) i nie maja jeszcze dzidzi i on sie dziwil jak to mozliwe ze nie wpadli przez tyle lat..ja mu mowie ze pewnie jest problem z ktoryms i raczej facetem bo ona mi mowila ze sie badala..no i ten facet nie chce isc sie zbadac..on na to glupi czy co czemu nie chce sie zbadac? ja na to a ty bys poszedl? on no tak, raczej tak...i cisza...i koniec tematu..dzis dalej normalnie gadamy..tak sobie mysle ze nie odpuszcze z tymi gumkami..jak myslicie? to zabardzo mnie zabolalo..chcesz mnie wkrecic..udowodnie mu ze wcale nie chce..i bez gumki ani rusz! kurna mialam juz regularne mies a tu znow jakas lipa..zawsze 11, w czerw 13..lipiec 18..dzis dop 14 ale cisza i to kompletna..na niunke szansy brak ale jeszcze kilka dni i sie wlaczy schizka.. Joannaz, rob ta bete czy cokolwiek..moze to...ajjjjjjjjj...pocichutku...ilo, jak u ciebie? dorotka, wica, zielona kon, dziewczyny..co tam u was? pozdrawiam was wszystkie mam nadzieje ze juz o krok blizej internetowa ciocia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Trochę poczytałam Wasz topik i widzę że panuje tu miła atmosfera. Czy mogłabym do Was dołączyć? Bardzo chcę mieć dziecko. Staramy się z mężem od czerwca 2005 roku....W grudniu dzięki jednemu cyklowi z tabletkami wspomagającymi owulacje zaszłam w ciążę...... 17 lutego marzenie o maleństwie się skończyło. Usłyszałam że serduszko nie bije. Od 3 miesięcy znowu się staramy i znowu nic.... Mój gin nie zlecił nam żadnych badań bo stwierdził że jak raz zaszłam w ciążę to i drugi raz też napewno mi się uda. Boję się kolejnej ciąży bardzo mocno ale chęć bycia mamą jest o stokroć większa. Mam nadzieję że będę mogła od czasu do czasu z Wami popisać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli80❤️❤️❤️ WItaj milo wsrod nas🌼 Przykro mi z powodu tego co Ci sie stalo, ale pamietaj ze...po burzy zawsze swieci slonko :) Bedzie dobrze, kwestia czasu, zobaczysz:) JustynaM: w doopie mam bete nigdzie nie ide, mam juz dosc tego, nie zniose ani minuty dluzej!!!!!! Bylam u gina po Bromek, opieprzyl mnie co ja wyprawiam z ymi testami (mial racje) itepe...Wzial mnie na kozetke--USG od reki--nie potwierdzil ciazy--nie zaprzeczyl--niezaleznie czy dostane @@@ czy nie mam w poniedz przyjechac na ------wspolny test, buhahahaha i USG... A na powaznie ryczec mi sie chce, ja umre chyba z niepewnosci:(((:(: Ide sie pakowac, za 2 tyg mamy przeprowadzke.... Jak ja mam dosc juz tej sytuacji, buuuuuuuuu Pozdrawiam i buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz 🌼 Dziękuję za dobre słowo i miłe przyjęcie :) Mam nadzieję że inne dziewczyny też mnie przyjmą do swojego grona 🌼 Trzymam za Ciebie kciuki. Mam nadzieję że Ci się udało. Nie denerwuj się choć wiem że to trudne.....Sama co miesiąc przeżywam katusze. Teraz okres miałam dostać w czwartek a dostałam dopiero dzisiaj. Przez te 4 dni to szlałam dosłownie. Oczywiście jak dzisiaj zrobiłam test to po 20 sekundach dostałam okresu.....To już mi się zdarza kolejny raz. Pozdrawiam i życzę Ci 2 kreseczek na teście :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhhhhhhhhhhhhh ja mam to samo....brak slow...Zastanawiam sie nie raz: za co taka kara?Bo inaczje tego nazwac nie moge........ Nie martw sie- dziewczyny Cie milusio przyjma-fajne sa❤️ Rowniez zycze powodzenia i tlustych II krech:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie laseczki i Ciebie Oli serdecznie 🌻 No Joasia ja Cie bardzo prosze nie denerwuj sie ..bedzie ok, tylko sie nie nerwicuj bo do pon zwariujesz i wtedy to juz bedzie kłopot:) U mnie ok...malowałam sobie okna dzis..nie ma jak dzień wolny od pracy:) Ciekawe kiedy mi sie ten remont skończy?Pewnie za 2 lata.. No trudno.. Pozdrawiam Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Oli, napisz cosik o sobie..ile macie latek, gzie mieszkasz no tak ogolnie kasik wy przynajmniej wolne macie a tu 15 nie obchodza i caly tydz do roboty.. joannaz nie stresuj sie kobitko..bedzie ok i zycze..no wiesz..gdzie sie wszystkie podzialy? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski, niby jak mam sie wyluzowac zeby nie zwariowac?:P:P:P:P Sie nie da, jajko zniose do poniedzialku jak babcie laczkiem:D Ale i tak w srode robie test i w piatek i w poniedz do gina.........Buziiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE!!!!no tak 3 dni mnie było i czytania!!!! poszalałyście!!!! nie ma co! :D :D :D nawet nie wiem na jakiej stronie byłam ostatnio ok. odezwę się jak poczytam co tam naskrobałyście.... POZDROWIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja juz po urlopie(ale bylo superancko) a Wasze posty czytam i czytam i niemoge skonczyc, ale sie rozbrykalyscie( choc bede miala co robic dzisiaj w nocy).A tymczasem biore sie za pranie i szybciutko na zakupy, bo w lodowce ECHO. Sciskam wszystkich no i witam serdecznie nowe dziewczyny, wieczorkiem postaram sie wiecej naskrobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Oli witam cie serdecznie:):):) joannaz- z tymi testami to zwariowac mozna- mi przeciez pierwszy nie wyszedl nawet w polu testowym- ale tak sie przygladalam i przygladalam- to byly dwie kreseczki ledwo widoczne- nie wiem co w tych aptekach sprzedaja- ale fajnie ze pojdziesz do gina- chociaz na usg widac dopiero w 5 - 6 tyg- ale ponoc szyjka macicy ma kolor siny i macica jest rozpulchniona- wiec lekarz rozpozna:):):) powodzonka ci zycze ja wciaz przeziebiona jestem- ale mdlosci mam od rana do poludnia- popoludniu mnie puszcza- a dzis kawy nie moglam pic i o zgroza BAWARKI mi sie zachcialao chociaz nigdy w zyciu bym tego swinstwa nie wypila i do tego bulka- ZE SMALCEM:):):):):) he he - aha i schudlam- wazylam 49 a teraz 48- a jem duzo- dziwnie jakos tak- nie chce zeby dzidzia byla slaba a smalec nie jest chyba najzdrowszy- nie lubie czekolady a dwa dni pod rzad jadlam jak opetana nutelle:) i jeszcze cos- piersi mnie bola dosyc dosyc i do tego mozna wyczuc ich gruczolowa budowe- teraz mam tydzien do okresu a przed okresem bola mnie na 3 - 2 dni przed- nie tak wczesnie jak teraz wiec licze na to ze @@@@@ nie przyjdzie a te dwie cienkie krechy( bo na drugim tescie wyszly dwie) zmienia sie w grubaskowate:):):):) Zelona koniczynka- fajnie ze na urolpie bylo superancko- pewnie masz teraz sporo energii- pozdrawiam cie serdecznie Hi DorotkaM:):):):):):):) troche sie nazbieralo zapiskow - jest czo czytac:):):) Kasik26- pozdrowionka rowniez dla Ciebie pracujaca kobieto:) JustynaM - u mnie oki. Nie odpuszczaj z gumkami ale moze je poprzebijaj szpileczka:):):):):) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczynka---DorotkaM_______jak poczytacie sie za glowe zlapiecie, buziiiiiiiiiiii❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilo12345 🌼 Z całego ❤️ życzę Ci dwóch kreseczek :) Dziękuję za miłe przyjęcie :) ❤️ 🌼 Mam na imię Ola. Mam 26 lat, mieszkam w Siedlcach. Jestem mężatką od 2 lat. W maju 2005 roku odstawiłam tabletki i zaczeliśmy starania. No ale nie wiedziałam że to będzie takie trudne... Ja to myślałam że za pierwszym razem się uda. Im więcej czasu mijało tym bardziej byłam zestresowana, zła. Aż w końcu poszłam do gina i dał mi tabletki na owulacje i dopiero wtedy zaszłam w ciąże. Widocznie trzeba było lekko wspomóc jajniki - tak mi powiedział lekarz.... No ale długo się nie nacieszyłam. Teraz znowu mija czas, kolejne miesiące i dalej nic. W następnym tygodiu idę do gina. Może coś mi znowu przepisze.... A do tego dwie moje najlepsze przyjaciółki zaszły w tym roku w ciążę....Cały czas się spotykamy, widzę jak rosną im brzuszki. Kiedy wracam do domu oczywiście siedzę i ryczę.... No ale za nic w świecie się nie poddam. Wszystkie doczekamy się tych upragnionych 2 kreseczek ❤️ Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy możecie mi coś więcej napisać o tych testach owulacyjnych? Tzn jak je trzeba robić? Kiedy? I ile kosztują? Słyszałam że wielu dziewczynom pomogły zajść w ciążę ale sama jakoś nigdy nie myślałam żeby je kupić. Czy Wy je stosujecie? wiedziałam że wspominałyście o nich tylko muszę jeszcze dokładnie doczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI80: skad ja to znam????????????????????????? Chyba kazda z nas w tym watku przezywa takie sceny,echhhh Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt faktem jak przeczytalam Wasze posty to czasami musialam sie za glowe zlapac, a i posmiac sie jest tez do czego szczegölnie temat chlopöw( Bogu dzieki ze moj jest calkiem inaczej nastawiony do tematu DZIECKO) Dla niego oddanie pilkarzykow(jak on to mowi) do pojemniczka to zaden temat, gorzej marudzil po badaniu(prawie przez tydzien go tylek bolal) a i sie nie dziwie, jak zobaczylam ta kamere co mu lekarz do tylasa wepchnol to na sam widok wszysko mnie zaczelo bolec.Teraz chociaz wie jak idzie na badanie to nidy ale to przenigdy nie bedzie zaciskal pupy................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski..ilo----> nie mam czego poprzebijac:) mowie mu ze bez gumki ani rusz ale on ich wcale nie kupil, wiec nie ma gumek nie ma seksu..wczoraj znow podchody ale ja jestem twarda:) siedze w robocie.........krew mnie zalewa..jestem przeziebiona i zla..na biurku same leki..no ale, mam nadzieje ze zlituja sie nade mna i wyjde za pare h ..choc sie nie zapowiada.. witam urlopowiczki!!! oli glowa do gory, wy przynajmniej sie staracie..a ja..tzn my..chyba jestem w najmniej ciekawej sytuacji:( i to raczej tak na dluzej....niestety:( oj smutno, zycze wam kobietki milego dnia...i tych 2 upragnionych..wyraznych i niepodwazalnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. 🌼 ❤️ Widzę że naprawdę to forum jest strzałem w dziesiątkę :) ❤️ Ale zawsze razem raźniej a szczególnie kiedy ktoś przeżywa to co ty. Ja już czasem też tracę nadzieję na to że wogóle mi się uda, lekarz zawsze mi mówi że trzeba wyluzowac i nie myśleć podczas kochania że się STARA o dziecko. Kurcze łatwo powiedzieć. Ja to cały czas o tym myślę a przy kochaniu chyba najbardziej :P Oj to jest okropne co pisze ale tak przeważnie mają starające się kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:):):) Jak tam po długim weekendzie? Ja juz mysle o jutrzejszym poranku i o tym ze trzeba wstac do pracy:( Oli a moze Ty powinnas zrobic jakies badania hormonalne,nie myslałas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mi pojechał i wraca dopiero w pt..o i smutno mi bo nie lubie jak wyjeżdża i zostaje sama:(:(:( A na dodatek Was nie ma i nie mam z kim pogadac:( A i pewnie ten cykl do kitu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie te Nowe ( fajnie że jest nas coraz więcej ) 🌻 i te ciut \"starsze\" forumowiczki :) :) :) oj poczytałam, poczytałam... ale chyba jakieś chróbsko chce mnie powalić , ale ja się nie dam!!!! albo znów jakaś alergia :( Pokazałam się i uciekam na zmienników... :D :D :D CZEKAM na dobre wieści dziewczynki!!! Coś tu musi ruszyć ❤️ a dziś jestem padnięta ( znów ) :P :P :P :P ale jestem na nogach od 5:15 :( TRzymajcie się ciepluko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dorotka.. Kuruj sie kuruj by Cie do łożka nie położyło..Zdróka życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×