Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

listkaaa: stac, nie znaczy godzine, ale troszke:) Jedno dziecko zacvzyna szybciej, jedno potem, nie da sie dzieci wsadzic w wykresy i tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słyszałam opinię, ze jeśli dziecko wstaje samo - tzn np przy pomocy szczebelków to ok, a wcześniej nie powinno się pozwalać by dziecko stawało na nóżkach i tak też praktykuję, do dnia dzisiejszego staram się unikać trzymania za rączki - jeśli Michaś sam się podniesie to ok, ale i tak niepozwalam Mu stac za długo, to jeszcze za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - no poprzegrywac byloby super, ale nie chcę Ci roboty dodatkowej dawać...szkoda, że bliżej nie mieszkasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu jak wroce do siebie to wolnych chwilach poprzegrywam, pewno na raty, jak to przy malym dziecku, ale sie postaram:) Co do stania: poediatra sama wczoraj sprawdzala jak W stoi i odnotowala w karcie:) Acha i nie za raczki a pod pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia - zgadzam sie z opiniami jak sie miesci w centylach to jest OK :D ale jest wysoki !!!!!!!!! :O Ola pewnie 70 ledwo co ma... i 7 kilo z lekkim hakiem pewnie... aniaania super jaki Michałek dumny z nowego krzesełka :D :D :D co do stawania to mi rechabilitantka powiedziala ze tak samo nie wolno prowadzac, za ree ( i pod pachy ) dopuki sma nie zacznie wstawac ALE jest też ważne jak wstaje !!!! czy z jednej czy z dwóch nózek... Olka np. robi(ła) klepsydrę z nóżek i tak stawała... a rech. powiedziała że powinna z jednej... i jestem dumna bo dziecko nareszcie zaczęło się swobodnei obracac z brzuszka na plecki i spowrotem :classic_cool: bo miała z tym problem... :( a jakiej piosenki szukacie ???ja jej też sama śpiewam :D i moja mama też :D a śpiewamy \"była sobie żabka malła...\" \" na Wojtusia\" \"aaa kotki dwa\" i inne aranżacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj! Co do wstawania do zawsze słyszałam jak samo dziecko zacznie wstawć to ok, ale nie stawiać samemu....spotkałam sie nawet z zakazem lekarza jak maluch sam chciał stawać (miał około 7 mcy a jeszcze siedzieć dobrze nie potrafił-przewraca się)...stanowczo zabronił!!! Magda--->jak wynik holtera?? Aniu----->super stolik... Joannaz---->kuruj się!! u mnie w domu też na płytach mnóstwo piosenek dla dzieci jakiej szukacie może pomogę :) Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bylam dzisiaj u pediatry z Patrysią i waży już 4600 i ma 57cm ( przybyło jej kilogram i 3 centymetry) Duża dziewczynka już z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwn dobry, Nawet nie wiecie jak sie ucieszylam, ze jeszcze tu jestescie. :) Na poczatku chcialam Was serdecznie przywitac. Nie odzywalam sie poniewaz jakos tak zycie mi sie toczy w zwariowanym tempie. Praca, dom, zabawa z maluchem.... Jak juz idzie spac to nie chce mi sie zagladac do netu. Wowczas nadrabiam zaleglosci towarzyskie, wyskakuje z kolezankami na kawke, itp... Kondek rosnie, wazy 9300 i jak widzicie wojtek go przescignal, wzrostem jeszcze nie, moj chlop ma 78cm. Aktualnie oboje jestesmy chorzy. Maly ma zapalenie ucha srodkowego, dzis dostal kolejna dawke antybiotyku, ma katar, kaszel. W dalszym ciagu, nawet jak jest chory, nie daje popalic. Nie placze, przesypia cale noce. W zasadzie to poszlam do lekarza poniewaz zaniepokoil mnie mokry kaszel i bylam w szoku jak uslyszalam diagnoze. Dziewczyny jak sobie radzicie z odciaganiem kataru, jak ja tego nienawidze!!!!! Ja jestem przeziebiona, spuchnieta od kataru, kaszle. Justynka, Tobie nie mialam okazji pogratulowac, wobec tego GRATULUJE!!!! Jak bede miala chwilke czasu i poczuje sie lepiej to poczytam zaleglosci. Pchwale sie jeszcze, ze w listopadzie z Kondkiem na reku sie obronilam. :) Buziaczki dla kazdej z Was z osobna i dal Waszych pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miało być znaków zapytania tylko wykrzykniki :P :P :P Bo jest Ładniutka!!!! Buziaczki dla Patrysi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w kwestii stawania, zgodze sie z tym co napisala Dorotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica_na odciagnie FRIDA, W w ogole nie placze, sie daje, jeden mach i po gilunach;) W zapalenia ucha wspolzuje,to podobno straszliwy bol dla maluszka..Duzo zdrowka dla Konradka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica--->o!! Jak fajnie że jesteś!!! Ucałuj swoją kruszynkę i zdrówka zyczę...no i czekamy na jakieś fotki :) A i GRATULUJĘ obrony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wynik holtera bedzie jutro, jedziemy do CZD na wizyte :O mam nadzieje ze bedzie dobrze :D i moooocno w to wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda------>To ja trzymam mocno kciuki zeby tak było I też wierzę że będzie OK!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli nadrabiam zaleglosci w czytaniu i ogladaniu waszych pociech, cuda!!!! :) Ja nie moge, ale powyrastaly :) Prosze ucalowac malenstwa:) magda bedzie ok, tez trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo Wica - kogo ja tu widzę!!!! Super, że jesteś!!! Gratuluję obrony!!! I dużo zdrówka życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiekam , takiej nocy od porodu jeszcze nie mialam :( To ze sie budzil to norma ale..od 1 do 3:00 jeczenie, a potem od 4 do 5 wycie :(:(:( (takie sobie) Padam na pysk, z tymi nocami zamiast w miare uplywu wieku byc coraz lepiej to...jest coraz gorzej............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Joasiu - u nas też nie najlepiej...ale Ty masz chore dziecko w domu, biedaczek pewnie sie męczy i spać nie może, trzymajcie się... pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu juz o wiele lepiej, antybiotyk dziala, On poprostu tak sobie marudzil,zabawy ze smokiem: wypluwanie i marudzenie etc. Ten dzieciak sie nigdy nie nauczy spac...... A jak Michas? Co mu znow? Czy na zeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie wiem co z Nim jest....moze budzi się od chrapania męża, może to na zęby, a może po prostu spać nie lubi?????????? łobuza mam i tyle;) ale i tak Go kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On w ogóle marudny jest już właściwie od 17, jęczy wciąż i chcialby się bawić na okrąglo, być w centrum uwagi, a wiadomo, że nie zawsze tak się da...idę włosy wysuszyć póki spi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, ja mam to z W samo: ciagle w centrum uwagi, ciagle go zabawiac i sie nim zajmowacm nawet czasem za przeproszeniem do kibla nie ma jak wyjsc bo zaraz jeczy!!!! Teraz takie cyrki, jak zaczna W zeby wychodzic to....sobie tego nie wyobrazam:/ (mimo ze mam specyfiki nawet z Anglii sprowadzone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazało się nie ma i nie miała arytmii ale ma tratychardię ( tratykardię ) tj. za szybko jej serduszko bije... ale nie jest źle bo juz leków nie bierzemy i wizyte kontrolną w listopadzie i holter :) :D a z tego co lekarja mówila to moze z tego wyrosnie... :) :) wiec dziekuje za wszystkie kciuki 👄 wiec jestem przeszczęsliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziu---->To super ze nie ma artytmii ...kamień z ❤️ Cieszymy się razem z Tobą 🌻🌻🌻🌻 A skoro powinna z tego wyrosnąć to wyrośnie !!! WIERZE w to!! Buziaki dla Oli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×