Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Listka - i dla naszej pszczółeczki Majeczki z okazji Jej święta 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla jubilatów :) 👄 ale ten czas leci :) A u mnie @@@ Pozdrawiam wszystkich (może potem zajrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka_______################################################################################################################################################################ po👄 dla kazdego bobaska i po🌼 dla mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza______ jak tam dzidzia ? Dzisiaj mam nadzieje ze bedzie lepiej.Patrysia wlasnie zasnela mam nadzieje ze pośpi dluzej bo sie meczy starsznie i jest niespokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa____jesli chodzi o mnie to bole glowy i nudnosci mam caly czas, ale przynajmniej wiem,ze jestem w ciazy:Pjesli chodzi o kruszynke to jutro mam usg i mam nadzieje,ze jest ok, jakos caly czas nie moge sie pozbyc jakiegos dziwnego leku, z natury jestem raczej optymistycznie nastawiona do wszytkiego, ale w tym przypadku ciagle sie martwie, ale to chyba normalne slicznosci Twoja Patrysia:) po duzym 👄 dla wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjj dziękujemy za życzonka:):)): i spóźnione dla wojtusia na pół roczku ❤️ wczoraj nie zajrzałam bo szalony dzień był. w południe spacer potem byłam z mają u lek, bo sama przeziębiona byłam i myślałam ze u ami coś tam sie zaczyna,a le niby ok, choć dziś rano po nocy znów charczy. pytałam o to nie jedzenie mleka. powiedział: nie przymuszać, próbować raz w tyg. powinna zaskoczyć kiedyś tam....powiedział że mogę jej dać bio jogurt, twarożek chudy tak troszkę i danonki:):)): po południu odwiedziły mnie koleżanki ze studiów i tak zleciało. popiłyśmy troszkę :) małolepsza_____________ten strach o to czy wszystko jest dobrze, nie opuści cię do dnia porodu:) a potem tez cię nie opuści, aczkolwiek już będzie inny (bardziej spokojny):) wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listko --- o danonkach słyszałam złe opienie... jak znajdę gdzieś linka to Ci podeślę tutaj. No widzisz czyli nie ma aż tak poważnie jak mała nie jest a jest szansa, że w końcu zacznie. Może jak zapomni to potem jak jej podasz będzie piła :) Buziaczki dla Waszych dzieciaczków Dorotko ---- potęga podświadomości - czyni cuda Ja na niej bazowałam jak chciałam zajść w ciążę a wszyscy stukali mnie po głowie, że mam zapomnieć na zaciążenie w szybkim czasie :) ( potęga podświadomości to też tytuł książki jaką czytałam i na jej podstawie się pozytywnie nastawiałam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniiaaa_____ dziekuje za rady, zrobilam jak mowilas. Myslalam ze bedzie krzyczala jak bede jej wpuszczac tą wode ale nawet nie podoba jej sie to. U mnie pada śnieg i pogoda jest do dupy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Joasia___________obejrzałam W i w szoku jestem jak on stoi! Buziaki ania________a misio to widzę pozy do spania przybiera jak maja:) tez miło mi patrzeć i oczy wychodzą z orbit jak widzę wasze szkraby w pozycji pionowej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Patrysi🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 i wszystkiego naj naj naj !!!! niech rośnie duża, zdrowa i wesolutka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas nocka fatalna, znowu wstawałam kilka razy, Misiu wciaż wkłada łapki i wszystko co popadnie do buzi, więc myślę, że zęby się zbliżają.... Misiowa - mam nadzieję, że pomoże:) A ta sól jest bezpieczna, nawilża śluzówkę i Misiowi łatwiej się po niej oddychało jak miał katarek. Patrycja ma już dwa miesiące? Jestem w szoku...jak to szybko minęło...Małolepsza - pogłaszcz brzusio i powysyłaj wirusków dla naszych niezaciążonych (już wkrótce!!!) Listka - faktycznie Majeczka i Misio przybierają podobne pozy w czasie snu:) Dorotka pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 🖐️ Skoro Michas w poprzek śpi to i drugi maluszek by się zmieścił :) Listkaaa---> fajnie Majusia śpi (ale żeby z koniem? :P :P :P ) PaniMisiowa--->Jak Patrysia...lepiej? Ucałuj \"kawał baby\" 👄 Malolepsza :) Lady--->zgadzam się ze pozytywne myślenie to potęga!!! TYlko u mnie zawsze działało jeśli chodzi o szkołę, egzaminy itp Z innymi rzeczami ciężej mi idzie ...niestety Ale musze do tego wrócić i dorwać tą ksiazkę ;) doth_s, justynaM, wica, kasik, joannaz buziole 👄 ( o kim zapomniałam???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mnie o mnie.... :D :D :D :D ;) 🌻 witam sie i zmykam a wkleje jeszcze filmik z Olą... :D http://pl.youtube.com/watch?v=bX2FovAhUYY - to z wczoraj, konczyła 9 mies. :D :D :D i 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla Patrysi, Wojtusia, Majeczki, Michałka, Juleczki i Fasolki :D :D :D a o kim ja zapomniałam ??? :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda----->no zawsze się ktoś trafi pzrepraszam ;) ale za to pierwsza filmik pochwalę ;) Uśmiech rozbrajający :D :D :D a jak sobie fajnie ze staniem radzi, :) dobrze że poduszki były, bo chyba wywrotka pod koniec była... ale cudo masz dzieciaczka (ale Ty o tym wiesz :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - ja już chwalilam, więc się powtarzac nie będę;) Dorotka myśl pozytywnie i działaj, uda się na pewno👄 zapraszamy na nowe foty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejsc na kafe tragedia:( kilka razy juz cos probowalam napisac, jutro opowiem wrazenia, w stopce jest moja kruszyna caluje wszytkie mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow magdar --- Ola jest przesłodziutka i pięknie sama stoi na nóżkach! Buziaczki dla niej od Juleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdar --- Oleńka ma kształt buzi do Julki mojej podobny a na początku filmiku pierwsze skojarzenia były z moją Julką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady hi hi hi no widzisz... :D :D :D dziękuje za pochwaly 👄 no moja kruszynka najpiękniejsza na świecie :D i wazy 7200 i ma 70 cm. dzisiejsze wyniki :) bylysmy na kontroli tylko sie pielegniarki smialy ze drobinka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego stania to teraz jej ulubiona zabawa. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdar --- to rzeczywiście drobinka bo moja Julka ostatnio ważyła niecałe 11 a teraz pewnie to już ponad 12 .. tylko, że ona już na starcie wielka była!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj lepiej. Malutka jeszcze troche ma zapchany nosek ale jest o niebo lepiej. Wczoraj miala sluchane płucka i nic tam nie ma. Kaszelek ustepuje. Apetyt dopisuje wiec to jest najważniejsze. Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Malolepsza----->cudo!!!! fmogę się tylko domyślać jak bardzo jesteś szczęśliwa...duża buźka PaniMisiowa--->super ze w płuckach nic nie słychać. zdrówka życzę ❤️ listkaaa---> dla Majusi👄 LAdy---> dla Juleczki 👄 Aniu-----> dla Misa 👄 Magda ---->dla Oli 👄 Joannaz---> dla Wojtusia 👄 Wica----> dla Konradka 👄 Kasik ----> dla Bartusia 👄 Justynko----> dla Adrianka 👄 doth_s--->🌻 ;) jak tam? No mamuśki oczywiście też pozdrawiam i ściskam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla wszystkich ja na chwileczkę, bo mam w domu gościa od pt u nas ok, sytuacja jak u Patrysi, osłuchana Maja, niby nic nie ma a przez katarek charczy. Dziś odpuściłam sobie spacer, bo taka wiechura była. Oleńka cudo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM_____specjalnie dla Ciebie, 14 tygodniiowe$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ doczekasz sie kochana i juz bedziesz wiedziala jak to jest i nie bedziesz musiala sie niczego domyslac👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×