Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Hej! Listeczko--->na pewno to przesłodkie jak majeczka tak się tuli i zasypia, ale pamiętaj że ona bedzie coraz wieksza i z każdym dniem coraz trudniej bedzie ją od tego odzwyczaić... Super że Majecka wcina mleczko :) Aniu----> co do testów z krwi... podobno robi sie dopiero u dzieci powyzej 3 roku życia ( ale nie daje pewności za tą informacje)... a może coś z jedzenia,albo zaczyna sie pylenie np. leszczyn :( Misiowa---->buziaczki dla spłakanej Patrysi pozdrowionka dla reszty mamusiek (tych przyszłych też) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko - z tego co czytałam to skórne robi się później, a te z krwi mogłabym już teraz, ale może się mylę........wkurza mnie ta niewiedza, a pediatrę mam do niczego, powiedziała mi ostatnio, że "Michaś nie wygląda na wielkiego alergika", może i zmiany nie są jakieś tragiczne, ale są i mnie to denerwuje!! Muszę koniecznie pediatrę zmienić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu--->masz racje...zmień pediatrę (ocena alergii an wyglad ciekawe ) ;) może i racja z tymi testami, że skórne później (wiedziałm ze dzwonią tylko w którym kościele :) ) Te z krwi są "za dokładne" tzn. wykazują nawet bardzo małe stężenia i podobno potrafi wyjść wynik ze dzieko uczulone jest na wszystko :( ale podkreślam PODOBNO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko--->wiem że wiesz i że łatwo mi się mówi (a sama pewnie robiłabym tak samo) :P :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heJ! wczoraj po kąpieli z małymi oporami na początku wypiła 170 ml mleczka:):):) próbowałam tez rano - ale nie chciała:( u nas pogoda pod psem 0 albo +1 rano szklanka a teraz pada jeszcze trochę śniegu leży zastanawiam się czy wychodzić dziś na spacer... mam pytanie: ile razy na dobę wasze maluchy piją mleczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Listka - u mnie jeszcze 5 razy na dobę (2x180 i 3x150). Misiu właśnie siedzi w nowym pojeździe (zdjęcia na bobasach już dodane). Wczoraj na poczatku był mocno przestraszony, do tego stopnia, że w pewnym momencie zaczął płakać...ale dziś już było ok, siedzi, kręci kluczykiem i trąbi:) Dziś idę z Małym do pediatry, uczulenia ma coraz więcej, cały łokieć ma taki jakby wysuszony, poza tym w zgięciach, na buzi, sama już sobei z tym nie radze, moze ona coś pomoże...na 15,50 idziemy. Spytam też co myśli o tych testach z krwi, czy to w ogóle ma jakiś sens. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale świetne to auto a jak misio w nim dumnie wygląda:):):):):) I rzeczywiscie niemałe jest! to dobrze! taki dwulatek tez się zmieści! aniu, napisz tu lub na gg co ci tam powiedzieli u lekarza!! jestem strasznie ciekawa1 i liczę, ze w końcu potraktują to poważnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - no mam nadzieję, wolę żeby zobaczył Go jakiś lekarz przed tymi testami, bo znajoma ostatnio spytała czy to czasem nie jest skaza białkowa.......zobaczymy, a Majka kaszkę zjadła, tak? Halo Joasiu!!! Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---->super kierowca z Michasia :P czekamy na wieści co z tym uczuleniem.... Listeczko----> współczuję pogody ( u mnie piękne słoneczko i w miarę ciepło) Buziak dla Majeczki 👄 Dziewczynki co z WAMI?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - aj jestem:) Michaś szaleje po podłodze, a ja czekam na wieści od siostry - dziś o 10 miała egzamin na prawo jazdy, powinna być już po, a wieści brak........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to czytam w necie o skazie białkowej i azs i kurde wsyztsko mi pasuje, zaraz zwariuję normalnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Aniu Ty jesteś co dzień (listka też, Misiowa zagląda) ale inne kobietki nas jakby troszkę opusciły :( baaaaardzo rzadko bywają Trzymam kciuki za siostrę (mam nadzieję ze zdała) a przede wszystkim za Michasia, żeby to nie była skaza białkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam ze spaceru choć leje jak z cebra ale księżniczka sobie spała więc choć mokre skarpy już miałam łaziłam przez 1,5 godz teraz obiad trzeba robić:( aniu________________chyba najważniejsze by wiedzieć co to jest!!!i się z tym rozprawić!:) dorotka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na moment! Siorka zdała hurra!!!! A ja takiego powera dostałam, że całe mieszkanie odkurzyłam, umyłam lazienkę i jeszcze zrobiłam pranie. Teraz musze się zając moim synkiem, który jest wyraźnie nezadowolony, że mama tak dlugo Go zaniedbywała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lekarza w sumie nic konkretnego się nie dowiedziałam, to może być skaza, ale nie musi, biorąc pod uwagę to, że ostatnio jak był na samym mleku i tylko jednym rodzaju obiadków prawie wszystko Mu zeszło lekarka obstawiała, ze to jednak nie mleko, aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo, doradzała by zrobić jednak te testy z kriw, bo to moze nam pomóc, a na razie zrobić tak jak ostatnio - czyli ostawic wszystko i na nowo wprowadzać, ale inaczej niż ostatnio tzn np przez tydzień codziennie dawać to samo i dopiero zmienić na coś innego i znowu dawać tydzień, to moze wyłazić dopiero po jakimś czasie i gdy zbyt szybko dokąłdam nie mogę się zorientować, jednym słowem zaczynam od początku;) poza tym powiedziała, ze ładnie się rozwija, widać, że ma zadbaną skórkę - mimo tych zmian, waży 10250:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - a jutro znowu będziemy niedaleko, na weekend jedziemy do Kołobrzegu:) buziaczki dla Majeczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci lekarze zasrani!!!Ale ci pomogli! szkoda gadać! normalny człowiek nerwowo wysiada!!! a wam to dobrze!!:) prawie co tydzień wycieczki!:):):):):) tylko pozazdrościć! jesteście dużo częściej and morzem niż my (przynajmniej zimą) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po mojej dłuższej nieobecności! Codzienne obowiązki, spacery i zabawy z Julką pochłaniają dużo czasu. Mała daje troszkę popalić. Od jakiegoś czasu raczkuje ale w pewnych momentach zatrzymuje się, kładzie na brzuszek i jest krzyk.. podchodzę do niej, sadzam ją na pupie przy zabawkach a ta znowu to samo - przechodzi do raczkowania. Na ziemi źle, w łóżeczku źle bo tam znowu staje a potem nie może sama usiąść więc zaczyna krzyczeć.. wrrr albo zdarza jej się upadek. Listeczko bardzo się cieszę, że Twoja pszczoła w końcu zassała i oby nie przestawała :)) buziaczek dla niej. Tego zasypiania to ci zazdroszczę bo Julcia chce sama! Co do ilości zjadanego mleczka to u mnie Julcia zjada rano 1 butelkę 210 a potem przed snem 210 + kaszka... do południa kaszka na gęsto, popołudniu obiadek oraz i przed lub po obiadku deserek i to całe menu Julki! POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIECIACZKI MAM FORUMOWYCH :)) Was też pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My jedziemy dzisiaj do ortopedy. Mam nadzieje ze wszystko bedzie w porządku bo pediatrze coś sie ostatnio nie podobalo, ale moze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa___________a co mu sie tam nie podobało? trzymam kciuki!:) odkąd maja po kąpieli zasypia na butli po kilku godzinach zaczyna sie kręcić i tak już do rana.. chyba się nie najada przez dwa miesiące spała na kaszy i to w ilości ok250 ml co robić??? I kolejne pytanko: czy wciąż pierzecie i jak długo zamierzacie prać dziecięce ubranka w proszku dla niemowląt...? Do roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy pieluchę ortopedyczną ale jakoś sie tym nie przejmuje bo Patrysia spadla mi dzisiaj z fotelikiem na podloge w poczekalni i przezylam straszne chwile bo sie nie ruszala. Dopiero pozniej sie rozplakala i lekarz ją badał i wszystko w porządku. Nie wiem czy bym sobie wybaczyla jakby coś sie z nią stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne pozdrowienia z Kołobrzegu!!! Oj Misiowa, cóż za wypadek, ale najważniejsze, że nic się nie stało;) a pieluchą się nie martw, na pewno z tego wyrośnie;) Listka - ja wciąż piorę w jelpie i przy naszym uczuleniu nie będę cudować i ryzykować prania w zwłykłym proszku, jeśłi Majeczce nic nie jest możesz spróbować;) Buziaczki dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka Ja piorę w różnych proszkach. Nie prałam w dziecięcym od początku tylko w Arielu sensitive sprowadzonym z niemiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu wszystkich kobiet życzę wam abyście zawsze były piękne i młode, aby wasi ukochani mężczyżni zawsze na was patrzyli z miłością, aby dzieci rosły zdrowe i śliczne i żeby wszystkie z nas doczekały sie swojego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na noc majak dostała kaszkę i bez zmian kręciła sie pół nocy hmmm sama już nie wiem o co chodzi:( Będę chyba po kąpieli jej dawała butlę i jeszcze w połowie nocy butla 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 dla Was wszystkich kobietki!!! Co do treści podpinam się pod piękne życzenia misiowej:) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa______________współczuję wypadku! Pewnie przeżyłaś największy w życiu koszmar! Córeczka mojej kuzynki tez nosi taka pieluchę. Na pewno z bioderkami wszystko będzie dobrze:) A co myślicie o takim przypadku: mojej koleżanki mała ma 3,5 miesiąca nie zaciska piąstek na palcach i trzymana za raczki nie podciąga się a główka spada do tyłu. Od kilku dni dopiero leżąc na brzuszku unosi główkę....Ona tzn ta kol strasznie się martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa moze miec slabe napicie miesniowe....niech idzie od pediatry a on ja zkieruje dalej.... ale dziwne ze tego ni ezauwazyli na kontrolach czy szczepieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja tradycyjnie w sobote padnieta po angielskim :) ale lubie to :P :P :P PaniMisiowa--->dobrze że nic się nie stało....Buziaczki dla Patrysi, a pieluchą sie nie martw - ja też nosiłam taką i jaki okaz ze mnie :P ważne że w pore wykryte, a pielucha to wyrówna :) Aniu, listeczko, lady 🖐️ i dla wszystkich duze buziole z okazji Dnia Kobiet (wiem ze spóźnione, ale za to jakie szczere) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×