Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Pani misowa - 👄 dla Patrysi, szęście ze w szpitalu i od razu mialas głowe spokojną ze się nic nie stało... mi ostatnio Olka z łóżka spadła :O zostawiłam ją jak zwykle na naszyym dużym łóżku i w koncu spadła... nie wiem jak to zrobila tylko łupnięcie usłyszałam i płacz... :( listkaa - ja piore w dzidziusiu i jak dla mnie jest rewelka ślicznie pachnie i jest najlepszy, w miedzyczasie próbowałam loveli i płatków mydlanych i bobasa i chyba jelpa tez ale Dzidzius jest \"the best \" ;) i gratuluje przebegłości ;) w karmieniu Mai :D dorotka 👄 ;) ladybird 👄 justynam 👄 aniaania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Ale dzień - męczący!:) Dostałam kwiatki obiad z dwóch dań plus ciasto czekoladowe (m. sam robił) i winko:) jeszcze je sączę a pełana jestem, że ho ho. U mamy też ciasta - nawet dwa! masakra! Jak ja mam schudnąć??!:( Pytam o te proszki, bo piorę w Loveli. W sumie jestem zadowolona, ale zastanawiam się jak długo w nim prać...? Jutro jedziemy do teściów i wracamy w pon wieczorem. M. gdy pracuje w sob. poniedziałki ma wolne. wszystkim______miłej niedzieli!!! i oczywiście joasia_________:):):):):)Nagle urwał nam się ostatnio wątek.. do mnie rodzice wtedy wpadli...musimy skończyć gadu gadu, bo mam jeszcze kilka pytań:) Maja po kąpieli dostała dziś niespełna 200 ml kaszy smaczny sen przez butlę...zobaczymy jak noc... wczoraj dostała kasze łyżką w ogromnej ilości, mimo to też się pół nocy kręciła:( może to już coś z zębami.....jak myślicie? Nie budzi się tylko wierci, jakby jej coś nie pasowało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_______________-wykryli na ostatnim szczepieniu i kazali przyjść za miesiąc. Tylko ta kol wiadomo jak każda matka strasznie zmartwiona. Wszystkich pyta co o tym sądzą, więc i ja was zapytałam. pomyślałam, ze ktoś zna taki przypadek...ze szczęśliwym zakończeniem:) Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listakaa - mysle ze jedynym szczęśliwym zakonczeniam jest szybka rechabilitacja, bo im szybciej tym szybciej minie.... dziwie sie ze w przychodni nie skierowali na rech.... 😠 ani zadbych badan nie zlecili ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My już w domu, fajne są takie wyjazdy, ale dlaczego tak szybko się kończą? Listka - może faktycznie zęby się zaczęły....a dziąsła obejrzałaś? A o koleżance to myślę jak Magda...kurde z tymi lekarzami..... Dorotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja jestem zdołowana :( :( :( Pare dni temu było niedaleko nas wypadek-czołowe zderzenie. Rodzicom nic, ale dzieciątko 2,5 miesiaca w bardzo ciezkim stanie w Kielcach na OIOM-ie... Dziś się dowiedziałam ze to moi bardzo bliscy znajomi (kolega z dzieciństwa) i to ich córunia walczy o życie (pęknięta podstawa czaszki)... Rokowania złe :( :( :( Tak mną walnęło (straszne)....... Listkaaa----> zgadzam sie z Magda-szybka interwencja wskazana !!!! Aniu, Magda, lady,wica, kasik, PaniMisiowa, doth_s, oli, malolepsza, joannaz, justynam 🌻 (i tak o kimś na pewno zapomniałam) Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka nie wiem co napisac.... ciary mam... :O życie jest strazne :( ufam ze maleństu się uda i Oni tez muszą wiezyc całym ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia 👄 listeczko daj znac co tam u kolezanki coreczki... aniaania niestety to co piękne nie trwa długo :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ok 18 dziś wróciliśmy! fajnie było... w domu w środku lasu:) dorotka___________rany boskie! nie pisz takich rzeczy! mi się wyć chce, choć w ofóle ich nie znam... jak takim aniołkom małym może się takie coś przytrafiać....!!!!???!!!!czasem nie rozumiem tego świata!!!współczuję tym ludziom:( trzymajcie się cieplutko:) i apeluję: ODZYWAC SIE KOBITY W TYM TYG WIECEJ, BO NAM TOP PADA OSTTANIO ODKAD NIE MA NASZEGO \'MODERATORA\' (joannaz 🌼 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - straszne co piszesz:( nawet myśleć nie chcę...ale trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze... Listka - no nareszcie jesteś:) co tam u Majeczki? Zęby są? Albo chociaż jakieś zmiany na dziąsłach? I jak z jedzeniem? Michaś znowu na diecie, dostaje tylko mleko, obiadki z królikiem i deserek - samo jabłko, żadnych chrupek i innych dodatków, biedulek...uczulenie jakby schodzi, ale pojawił się inny problem, w nocu budzi się ok 3 - już któryś dzień z rzędu i płacze mocno, wyraźnie boli Go brzuch, purta, daje Mu trochę herbaty i w końcu zasypia, ale wychodzi, że ta dieta Mu nie służy:( i juz sama nie wiem co mam Mu dawać...na te testy pójdziemy tylko musimy jeszcze troszkę odczekać, bo dawałam Mu wapno... Małolepsza - co u Ciebie? Porozsyłaj troszkę wirusków, na pewno się przydadzą i pogłaszcz brzusio;) Justynka - a jak tam Adrianek? Doth_s - jeszcze w Polsce? A z tym moderatorem to się zgadzam, brakuje Joasi;) I Misiowa - jak tam nasza najmniejsza dziewczynka? Magda r - a my się zobaczymy u majówek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że brakuje Joasi. Dorotko _____ tak mi przykro, jak bedzisz cos wiedziala to pisz My dzisiaj jesteśmy wszyscy w domu bo moj M choruje wiec mam wiecej czasu na pisanie. Chodzimy z Patrysią codziennie na spacerki bo jest tak cieplo. Zastanawiam się czy nie zacząć porządkow przedświątcznych może wy mnie zmotywujeci bo nie chce mi się okrutnie. Może ktoraś z was ma juz wysprzątane i ja sie wezwme za waszym przykladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka777
Widzę, że znów muszę zrobić tu porządek... Joannaz Wracaj na forum i się nie wygłupiaj. Widzisz, że dziewczynom brakuje tu Ciebie (i mi też). Miałaś się nie przejmować i nie reagować na komentarze Ladybird. Jak widzisz ona pojawia się, robi niepotrzebne zamieszanie i znika na długi czas. Naprawdę, myślisz, że warto ulegać takim prowokacjom i tracić codzienny kontakt z osobami, które Ciebie tu mile widzą? Moim zdanim NIE! Dlatego wracaj tu szybko i pisz tak jak kiedyś, bo brakuje czegoś na tym forum odkąd nie ma Ciebie. Wiem, że czytasz posty, dlatego liczę, że zareagujesz na ten apel. Nie odpisuj na komentarze Lady, niech pisze sobie co chce, a zobaczysz, że w końcu przestanie jak zaczniesz ignorować, a nie reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_______________witaj!:) Zębów u Majki nie widać, ale od jakiegoś tyg śpi mniej spokojnie... wierci się, wypluwa smoka, potem go chce... Mleczko albo kaszkę smaczny sen pije po kąpieli:):):)):): hura w końcu!!! A dziś kręciła sie o 4.30 nad ranem więc dałam jej butlę i wypiła całą!!! misiowa________________mi o porządkach dopiero dziś przeleciała przez głowę pierwsza zbłąkana myśl...:) Zadzwoniał dziś do mnie moja babcia, że przyjedzie do ans na święta!!! bardzo sie cieszę!!!!! Idę ogarnąć chatę póki mała śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka________________brawo, brawo!!! :):):):):)podpisuję się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porządki? U mnie porządków, ani nawet myśli o porządkach nie było, w sumie i tak wyjeżdżamy na święta, więc posprzątam tak jak zwykle:) Biedronka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że sie udało i że się podoba przede wszystkim :) troszkę zagłuszam, bo aparat mam blisko, ale On na ten dźwięk wyjatkowo się śmieje, musiałam to uwiecznić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ________ zrób nam prezent na święta i wracaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Aniu----> Michaś przeuroczy ma ten śmiech. dzieci najszczerzej się śmieją :D :D :D uwielbiam to!! I takie (wydaje się banalne i każdy o tym wie,ale..) ostrzeżenie!!! Nigdy nie sadzać dziecka w foteliku z przodu jak ma się AirBag :( Tej malutkiej nic by nie było gdyby nie poduszka :( Niby oczywiste, a jednak... Pozdrawiam Was A i na zachętę ... U mnie sprzątanie generalne w toku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sprzątam. Uporałam sie juz z balkonem, klatką i firanką na klatce. Teraz sie biorę za wypisywanie kartek. Obiecalam sobie że zrobię to wcześniej bo zawsze odkladam to na ostatni moment. Z poduszką w samochodzie wiem a jeszcze sprzedawca w sklepie nas ostrzegał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze: Aniu, listka,magda,misiowa,dorotka wielkia 👄 strasznie sie za Wami stesknilam:) biedronka777: juz pisalam kiedys: pisz z nami na codzien:) Justyka,kasik,wica,OLI,doth: pozdrawiam🌼 Milion razy sie zbieralam zeby napisac i zawsze zamykalam strone. Nie potrafie zignorowac takich glupot,bzdur,farmazonow,absurdow: jak zwal tak zwal,wiadomo o czyje wypowiedzi chodzi...WOle wcale nie pisac niz z kims sie tu uzerac...W dosc mi daje popalic, poprostu nie mam sil na dodatkowe atrakcje na kafe..I pewnie juz bym nigdy nie napisala gdyby nie fakt ze strasznie brak plot z Wami:) Nawet rozmawialam z administracja kafeterii( a co bede sobie zalowac;) ) aby wprowadzic taka fukncje jak jest na kurniku: IGNOR...W koncu wchodze to dla przyjemnosci i rozrywki a nie dla wkurzania sie na durne wywody czyjes i nie musze czytac tego wcale;) A ze ktos ma niska samoocene i mniemanie o sobie i jest to sposob na podwyzszenie sobie jej to juz inna sprawa.... U nas noce bez zmian, X razy W wstaje i sie budzi, co 45 minut co godzine: juz jest takim typem dziecka i nic sie nie poradzi...W dzien spi 2x po 30 minut....I tak codzien. Bylismy miesiac temu u nowego pediatry, babka rewelacja:) Wizyta trwala godzine prawie, W zbadany wzdloz i wszerz. W stoi od kad skonczyl 5 mcy przy lozku,pokazalam jej. Zreszta Ona swoimi sposobami odkrywala pomalu co potrafi. Okazalo sie ze jest alergikiem na bialko krowie(policzki czerwoe i suche i jedziemy na PEPTI.Na pocztku bylo ok, W zaakceptowal i je jadl, ale..od prawie tygodnia za zadne skarby tego swinstwa nie ruszy (kwasne i smierdzi jak karma na ryby....) Tylko na noc i w nocy i po 5 rano jak jest zamulony i nieprzytomny.W dzien zjada kaszke na wodzie, obiady urozmaicone(sama gotuje, słoiki fujjjjjjjjjj) desery owocowe(tez sama gotuje). I jest ok. Acha i smoczka odrzucil do jedzenia, tylko noca, tak to lyzeczka.... WOla mama i brum brum. Tydz temu nas zaskoczyl jedna rzecza. Na komende \" WOjtusiu pokaz gdzie jest lampa\" odwraca glowe i oczy kieruje na lampe na sufit.Myslalam ze sie wyuczyl na pamiec, ale nie: w innych pokojach, wc, kuchni etc tak samo:) A sa innego kształtu i w roznych miejscach,czyli rozumie:) Robi na nocnik, tzn sadzam go od miesiaca:) Za kazdym razem robi siku(foty na bobasach....) Wczoraj nas zaskoczyl znow: stekal z 10 min i \"mowil\" e e e e e e e e-wzielam go na nocnik a On: kupe zrobil jak tylko go posadzilam:) Takze coraz lepiej. Pediara mowi ze W swoim rozwojem fizycznym i psychicznym bardzooooooooooooo daleko wyprzedza dzieci w swoim wieku, widac ze bardzo duzo czasu jest mu poswiecane.Hmmm, a jak ma nie byc jak On 6 mcy wył ciagle? Teraz odpukac juz nie wyje, marudzi. Ja juz mam alergie na placz dziecka i marudzenie...To bylo okropne. Zeby 4 naraz mu ida: dwa na dole i dwa u gory, widac biale kreseczki ale sie przebic nie moga, bidus cierpi....No nic, u jednego dziecka trwa to 3 dni, u innego prawie juz 3 mce.... W chodziku zasuwa juz po pokoju, dzis ala dlugosc przeszedl. Odkryl dzieki niemu ze na nozki i do czego sluza:) Prawie raczkuje juz, nozki uklada do raczkowania, etc takze kwiestia dni,tygodniu max kiedy pojdzie I...bla, bla bla bo moznaby duzo pisac;) Mial goraczke tydz temu, ale to na zeby, nie mniej jednak idziemy w czwartek na morfologie i mocz.Pediatra sie martwila jak zbierzemy mocz, ale dla nas to nie problem: posadze W na nocnik (wyparze go wpierw) i zrobi:) W piatek wizyta:) Wazy 11,200 gr i ma...81 cm dlugosci:) Zdrowy jak dab i chlopak jak sie patrzy:) W miedzyczasie zmarl mi dziadek, nie bylam na pogrzebie bo raz ze za daleko, dwa z W: to nie impreza dla malych dzieci, a trzy jakbym pojechala to nie zostawilabym go za Chiny na 3 dni, bo ze zgryzoty chyba bym umarla sama.... Z praca Malza dalej cisza, nic...Byl w Krakowie,Szczecinie, Poznaniu na rozmowach i taki skutek ze sie tylko przejechal... Nawet mi sie pisac nie chce na ten temat... Obejrzalam zdjecia dzieciaczkow Waszych: wszystkie wspaniale:) Pozdrawiam raz jeszcze 🌼 Ps. ale post, no coz: ponad miesiac chyba nie pisalam... listkaaa____doszla przesylka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia________________:):):):):):):):)):):):):):):):):):):):):):):):)mimo, że jestem na bieżąco poczytałam sobie Ciebie:) Z tym odrzuceniem smoczka w dzień.....przypomina mi przypadek Mai. List - przesyłkę dostałam dziś:) Dziękuję bardzo❤️ w aptekach jak o to pytałam, tylko przecząco kręcili głowami. A tak jestem uzbrojona, jak Maja znów zacznie walkę może ją miło zaskoczę innym smakiem:) Ania_____________nasz narzeczony jest boski!! Śmieszek....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×