Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Hej!!!!!!!! U nas pobudka jak zwykle o 5:( a i w nocy było kilka......no cóż, taki już chyba los mamy, wciąż chodzi niewyspana.... Lady - zdjęcia się otwierają jeśli się skopiuje i zlikwiduje spację. Jestem w szoku jaka Julia jest duża!!!!!!!!!!! Zmieniła się odkąd Ją ostatni raz widziałam!!! Co do górnych jedynek to chyba nie ma reguły, na forum majowym sa dzieci, które już teraz mają np po 7 zębów - np Olka Magdy r, a mój Michaś ma dopiero 2:) więc kto wie... Listka - a może z tym mlekiem to faktycznie zeby są...dużo dzieci tak ma.... Joasiu - a Ty chyba na dobre się obraziłaś...ale dlaczego na nas? Doth_s - oby @nie przyszła!!! miłego dnia dla Wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Maja wciąz odmawia butli... i trochę marudna jest....:( może to rzeczywiście zęby. kupię chyba dziś ten Dentinox... Nie potrafię obejrzeć julki:(:(:( Aniu, jak ty to robisz? Wkleiłam nowe fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leje u nas jak cholera.... a ja na dziś przygotowałam spacerówkę na dworek:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady mi sie udało jedno otworzy jak siedzi z różowym gryzaczkiem :D :D ale jaka już sztywna jest :D :D listkaa 👄 dla Mai u mnie piękna pogoda a i tak musze kiblowac w domku :( ania dla Michałka doths 👄 dorotka, malolepsza, joannaz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady---->ale Juleczka duzą już... i śliczna tylko pierwszego nie otworzyłam :( reszta SUPER!!! ❤️ Listaczko---> dziekuję 🌻 co to moze być z tą butlą u Mai?? to tak jakby jej się kojarzyło z czymś bardzo nieprzyjemnym... Aniu--->oj biedna niewyspana mamo... buziaczki dla rozrabiaki 👄 Magda 🖐️ Malolepsza---> pozdrawiam gorąco ❤️ Doth_s---> i jak \"Pamela\"? trzymam kciuki zeby @ nie przyszła PaniMisiowa---->jak Patrysia? Justynko, joannaz, wica, kasik, oli 🌻 (ciekawe o kim zapomniałam? :classic_cool: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
łoj... wczoraj podłączyli mi wreszcie neta w doum. Siedziałam z koleżanka na czacie do 24. Mój maz poszedl spać, bo dzisiaj wstawał o 4 nad ranem. A ja o północy dostałam od niej dowcip... głupi, ale tak sie rechotałam,, że sie obudził i nie powiem jak wrzeszczał. "Przychodzi facet do kiosku i pyta... ... mu odpadła"... Koniec Pamela b/z, nie mogę spać na brzuchu, ale wątpię, żeby to było "to". Buziaki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) glupi jak cholera ten dowcip, ale wzbudza usmieszek :) Dziewczyny, jak pisalam bodajze dwa tygodnie temu to maly byl chory, dostal antybityki. Bylam z nim na kontroli i wszystko bylo ok, ale caly czas dziwnie rzezi jak oddycha. A ja bylam podziebiona, lekarz nie przepisal antybiotykow i dopadly mnie w piatek powiklania. Masakra, juz dawno nie bylam ak chora, do poniedzialku temperatura nie spadla ponizej 39,5. Prawie caly czas 40. Nie wiem wogole co sie dzialo w domu pomimo tego, ze w nim teoretycznie bylam, praktycznie to caly czas spalam :)) Tak wiec pozwole sie dopisac do kola tegorocznych chorych. :)) pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko_nie mam pojęcia co z ta butlą. Czy ona ma taki kaprys, czy może chce ją porzucić na zawsze (są dzieci co od małego tylko łyżka), czy to może przez zęby..sama nie wiem.... Próbowałam rano w domu i nic. O 8.30 dostała łyżką kaszę. o 12 wzięłam ja głodną na spacer, w termos zabrałam butlę z mlekiem 180 ml. Przed 13 zaczęła mendzić więc... podjęłam próbę... i zjadła!!!!Nie wiem naprawdę co jest. W domu już ponad tydzień nie je, a na dworze dziś zjadła bez ogródek... Mi zdjęcia lady nijak nie chcą się wyświetlić - wszędzie żaby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka, moze mala ma poprostu kaprysy i niebawem jej przejdzie. Wazne, ze je. Moze nie ma potrzeby sie zamartwiac. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam boskie dziecko. zazwyczaj zapypia po kąpieli pijąc herbatkę albo sama w 2 min po położeniu do łóżeczka. A dziś położyłam ją, ale się rozgaworzyła, pogryzła kołderkę przez jakieś 15 min i taka rozkopana na wskroś łóżeczka ułożona słodko zasnęła bez smoka❤️moje Oczywiście mleka przed spaniem nie chciała, zjadła kaszę w ogromnej ilości:) wica🌼 może rzeczywiście kaprysi albo na stałe jej się odwidziało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! moje \'boskie\' dziecko wstało o 7.20! A wy gdzie? Meldować się!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się melduję :) Noc u nas nawet dosyć, tym bardziej nie mam co narzekać, bo połozyłam się zaraz po Michasiu - czyli jeszcze przezd 21:) pobudka standard o 5, ale dziś udało się Go ululkać i powiedzmy, że spał do 6:) teraz jest już u babci, my bylismy z mężem na zakupach, a teraz On w pracy, a ja mam plan by się uczyć...ale zajrzeć oczywiście musiałam:) Wica - witaj dużo zdrówka i uważaj na Małego! Listka - najważniejsze, że je inne rzeczy, a jak tam dziąsła? A w ogóle dziewczyny to mam schizy, bo mi się okres spóźnia:( zawsze dostawałam w czwartek, a tu juz piątek i nic....niby biorę tableki i nic nie powinno ise zdarzyć, ale już się denerwuję pomału....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania --- tylko spokój Cię uratuje :)) Ja jeszcze nie jestem w nijaki sposób zabezpieczona hmmm i czasami to wolę nie myśleć co by było gdyby :P Listeczko --- no to masz nieciekawie z Majeczką ale musisz podejmować różne próby na wszelkie sposoby aby zobaczyć co jej odpowiada... Metoda prób i błędów !!! Przy Julce nie wyobrażam sobie wieczornego ostatniego jedzonka bez kaszki... Wczoraj poszalałam. Mój M przyszedł do Julki o 17 a Ja wybyłam z domku do znajomej na winko hmmm no i zeszło nam do 1 w nocy... Na szczęscie moje to było klatka obok bo droga była jakaś kręta hi hi hi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ladybird
Tak trzymaj jesli chodzi o JonanneZ. w końcu ktoś tej babie nosa utarł:P:P:P należało się jej. Podobało mi się co do niej napisałaś. Ale ją jak ruszyło! Myślała, że tylko ona ma monopol na krytykowanie innych? A poza tym sprawia wrażenie (swoimi wypwiedziami) że jest jedyna co wie wszystko najlepiej i wszystkie inne to głąby przy niej. Dzięki ci kobieto za przytarcie jej nosa. Nareszcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej STOP tu nie chodzi o ucieranie komuś nosa bo nie mam tego na celu ale jeśli wolność słowa ma jakieś znaczenie to Ja wyraziłam to co myślę... Joanna powinna wrócić a nie bawić się w przedszkole... i powinna zacząć normalnie pisać ze mną bo wszak każdy może tutaj napisać na co ma ochotę jednak częste narzekanie nie jest dobre i źle postrzegane na forach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje Mialam troche problemow z piersiami i mialam gorączke bo mi pokarm stanął ale juz jest lepiej Pozdrowienia dla dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres jest:) i po co było się martwić? Pani Misiowa - uważaj bardzo na piersi, chroń, ja wiele przeszłam, łącznie z operacją (ropień) i wiem jaki to ból i stres, nikomu nie życzę...dostałaś antybiotyk? wypróbuj tez stare sprawdzone sposoby - kapusta, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wczorajszy wypad do znajomej i to winko doładowały mnie dawką energii a i Julcia dzisiaj jakaś taka radosna od samego rana mmmm jak miło :)) Właśnie wróciłam do domku. Pojechałam do mamy posiedzieć i nawet milusio spędziłam czas u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Próbowałam dziś dać mai mleko z niekapka. Niebardzo jej idzie, ale podjęła próbę ssania (a nie jak butlę), więc będziemy ćwiczyć:) Zastanawiam się czy nie iść z tym jej niepiciem mleka z butli do pediatry.... Ale co on mi może pomóc...? joasia_____________wróć.......! ❤️ ❤️ ❤️ :( bez ciebie Wszystkim___________miłego weekendu!Chorym nieborakom zdrówka!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja wczoraj powiedziała 4 razy 'tata' .:):):):) Michałowi oczy się zaszkliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Listkaa---->Gratuluję Majeczce pierwszych ważnych słów ❤️ Nie wątpie ze tata pęka z dumy :D :D :D a co do karmienia też znam dzieciaczki, które tylko łyżeczką, więc może to to.... doth_s----->i jak????????????? Lady, PaniMisiowa, ania, magda, justynaM, oli, joannaz, wica, kasik 🌻🌻🌻🌻 (pewnie i tak o kimś zapomniałam :P ) Pozdrawaim Was A mnie padł kręgosłup (piersiowy tym razem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja juz po egzaminie, jestem dobrej myśli;)ale wyniki dopiero za tydzień. Teraz wycieczka na wieś do rodzinki, a Michaś zostaje u babci, ale się jutro wyśpię - za wszystkie czasy:) Listka - gratulacje dla Majki! Michaś też n aokragło tata mówi i jeszcze ada, dada, baba, tylko mama za bardzo Mu nie wychodzi, tylko raz powiedział, ale wszystko w swoim czasie...pozdrowionka i miłego weekendu dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dorotka 🌻 na zdrówko listkaa 👄 dla Mai GRATULUJE :D misiowa powodzenia z kapustą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczko --- buziaczka dla Majeczki za pierwsze jej słowa :)) widzę, że łapiesz się za wszelkie sposoby aby mała zaczęła jeść--- może w końcu coś poskutkuje :)) Dorotka --- to postękamy razem bo u mnie też problemy kręgosłupowe od ciężaru dziecka nie mijają :( Codziennie sobie powtarzam - byle do wiosny hi hi hi aniaania --- pewnie na 5 + zdałaś :)) ale tobie to dobrze bo troszkę sobie odpoczniesz do Michasia :)) i doładujesz sobie bateryjki :)) Moja Julcia mówiła tata i ada a teraz bebla po swojemu... śmieję się, że ada to wołała na siostrę Adriane bo jej zdrobnienie to Ada :) Pozdrawiam pozostałe laseczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka____o mnie:P:P:P:Ptradycyjnie zawirusowana paka############################################################################################################### Listka____super, wcale sie nie dziwie,ze ojciec dumny i szczesliwy:D Ania___ja tam mysle,ze piatka bedzie, trzymam kciuki za wyniki Joanna___przestan i wylaz z krzaczorow!przeciez ja wiem, jak ciezko zyje sie bez kafe, nie wyglupiaj sie, smutno bez ciebie dla wszytkich milego wieczorku, ja dzis o dziwo nie spedzam dnia w towarzystwie bialego ucha, na szczescie....jeden dzien wolnosci, hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza ---> to z bólu (dobra wymówka) ale za to ucałowania dla ciebie i pozdrowionka potrójne 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 i dodoatkowe za wirusy 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Mam nadzieję ze ciut się \"wykupiłam\" z niełaski :P Resztę też ponownie pozdrawiam (żeby nie było :P ) Juz mi lepiej, ale nie idealnie ;( mogę siedzieć więc nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×