Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Margola36 co do pracy wszystko zalezy od tego jak bedziesz sie czula - ja na drugi dzien po operacji moglabym gory przenosic :) nic mnie nie bolalo czulam sie super - nawet cale podworko wygrabilam :) biegalam z psem :) pytalas czy ktos nie wiedzial czy to rak przed operacja - ja nie wiedzialam - ale dzieki temu tak sie nie denerwowalam bo moja mama od 18 lat ma guzy lagodne tarczycy i myslalam ze bede miala to samo - nie czeka sie dluzej na operacje terminy sa takie same :) ja mialam czekac 2 miesiace ale zwolnilo sie miejsce i czekalam miesiac :) bedzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margola36
Sylwia, wiedziałam, że nie wiedziałaś o raku, a nie pytałam Cię wprost bo Ty chyba nie byłaś operowana w Polsce? a u nas to chyba inne zwyczaje są co do teriminów i w ogóle wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie wiem ale pewna dziewczyna z tego forum (nie ma jej juz tutaj) tez nie wiedziala czy ma raka czy nie i czekala na operacje tylko miesiac :) u niej okazalo sie ze to nie rak i temu jej juz tu nie ma :) jak lekarz nie jest pewnien to wydaje mi sie ze raczej operacja jest w normalnych terminach w razie jakby to byl rak a jak wie na 100% ze to nie rak to chyba wtedy sie nie spiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
Dziewcze od porad jest lekarz a nie ty smarkulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margota Twoja dr nie żartuje tylko mówi Ci prawdziwy scenariusz!!!!! Ja wiem że narazie jest Ci ciężko w to uwierzyć, ale faktycznie tak będzie - zobaczysz :-) Ja na początku też tak myślałam, ale teraz z perspektywy czasu wiem, że tak będzie :D INNEJ OPCJI NIE MA :D :D :D :D :D A teraz odpowiedz na pytanie rokuni-aniusiak hehe Scyntygrafia wychwytuje wzmożone skupiska radioaktywnego jodu. Nie służy ona do wykrywania innych raków, tylko raka tarczycy !!!!!!! Radziałabym zbadać najpierw głowę a potem macicę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
po drugie na zadnym forum sie nie udzielam bo nie ja jesteu od udzielania porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARGOTA1307
sylwia CZYTAŁAM UWAŻNIE TWOJE WYPOWIEDZI,POCIESZA MNIE FAKT,ZE ZNASZ OSOBY,KTÓRE MAJĄ TO JUZ ZA SOBĄ I ZYJĄ,NIE ZWRACAJĄC NA TO UWAGI. MOJA SCHIZA NA TYM PUNKCIE OPIERA SIE NA MOIM DOŚWIADCZENIU Z PACJENTAMI Z CA.WIDZIAŁAM ICH JAK PRZYCHODZILI NA WIZYTY,ZMIENIALI SIĘ,UMIERALI..NIE UMIEM DO TEGO PODEJŚĆ Z DYSTANSEM,BO ZAWSZE STAŁAM PO DRUGIEJ STRONIE W GABINECIE I MÓWIŁAM IM,ZE BĘDZIE DOBRZE ETC.TERAZ SAMA JESTEM PACJENTEM ONKOLOGICZNYM,,NIE ZNAM TEGO RAKA,UCZĘ SIE O NIM,CZYTAM CO PISZECIE I SZUKAM BEZLITOŚNIE NADZIEI DLA SIEBIE.. NAKRĘCAM SIE POBYTEM W SZPITALU.JUTRO O 10TEJ WYJEŻDZAM.. PRZYZNAJE..WYMIĘKAM.. TRZYMAJCIE SIĘ DZIEWCZYNY,DZIĘKUJĘ WAM,BO TO DZIĘKI FORUM PRZEZ OSTATNIE DNI FUNKCJONOWAŁAM W PRACY I W DOMU.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co danana nie danan, spadaj z tego forum i nie gadaj glupot. Znam Cie z forum gdzie w 2009 tez udzielalas rad, wiec nie opowiadaj glupot. Tez tam niezle mieszlalas. Nie przeszkadzaj tutaj bo Cie nikt o to nie prosi, a o rady Sylwi i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danan hahaha wiec radze tobie isc do lekarza :) moze poradzi ci cos na twoja glupote :) i dziecinade :) i jak nie zauwazylas ludzie tutaj daja sobie jakies rady (a lekarzami nie sa) i prubuja sie wspierac - chyba ci sie kobito fora pomylily skoro twierdzisz ze tylko lekarz jest od tego skoro tak to co wszystkie dziewczyny tutaj robia ? moze najlepiej zlikwidowac forum ? bo tobie kobieto cos sie nie podoba i twierdzisz ze nie moza dawac tu zadnych porad hahahaha nawet nie chcemi sie juz tobie odpisywac wydaje mi sie ze cos z toba jest nie tak :) moze choroba umyslowa ? warto wybrac sie do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
To po jakim czasie sie obudzilas SYLWIA ze nie pamietasz ze mialas czy nie mialas drenu, ty naprawde obudz sie dzioucho.zmyslasz bo sie gubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
PORAD mozna udzielac ale rozsadnych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARGOTA1307 kochana ja mialam dokladnie tak jak Ty :( mowisz ze widzalas ludzi ktorzy umierali - to jest bardzo przykre doswiadcznie ale pamietaj ludzie umieraja nie tylko na raka - nawet na grype mozna umrzec :( i muszisz pamietac ze ten rak nie jest taki jak reszta :) moja lekarz leczy juz bardzooooo dlugo i nikt jej na tego raka nie umarl :) samo to ze jego leczy sie inaczej jest duzym plusem bo leczenie nie wyniszcza organizmu - ucz sie na temat tego raka ale prosze Cie nie ze stronek z internetu :/ tylko np od lekarza - bo ja na necie naczytalam sie takich glupot ktore potem okazaly sie klamstwem - wyczytalam jak bedzie wigladalo moje leczenie a potem tak naprawde wygladalo zupelnie inaczej :) muszisz przyjac do wiadomosci ze ten rak jest najlepszy ze wszystkich i ze nic Ci kochana nie grozi :) przejdziesz leczenie i wszystko bedzie dobrze :) bylam kiedys na forum gdzie dziewczyna napisala ze jej babcia zachorowala na raka tarczycy i mimo wieku jest zdrowa :) naprawde bedzie dobrze zobaczysz :) obejrzyj sobie ten filmik :) http://www.youtube.com/watch?v=0KPDg7gXWyc kurczak dzieki :) ale wiesz co danan nie zniknie z tego forum bo jest chyba chora umyslowo i ma satysfakcje z robienia z siebie idiotki :) (przepraszam ze tak wulgarnie pisze ale staralam sie pisac do niej normalnie to nie dochodzilo :) ) ona mnie obrarza to ja tez moge :) chociaz wczesniej staralam sie odpisywac kulturalnie ale do takiej osoby poprostu sie nie da a najlepsze jest to ze ona nie widzi nikogo innego na tym forum tylko mnie hahahaha moze ma obsesje hihi :) pisze tylko do mnie zamiast wspierac innych danan nie wiem co ty pierdzielisz bo bylas na innym forum hahahaha i tak samo sie madrzylas - nie ladnie tak klamac hahahaha widzialam cie tam nawet pare tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danan a ty dalej o drenie - to ty sie obudz ten temat juz sie dawno skonczyl :) a pozatym co ja mialam a czego nie to cie powinno ..... obchodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do porad - niedawno napisalas ze tylko lekarz moze ich udzielac a teraz co zmienilas juz zdanie hahahahaha zasmiecasz forum tymi glupimi wpisami wiec moze sie opanuj i przestan komentowac moje wpisy :) poprostu moze udawaj ze mnie tu nie ma - bo ja tak robilam ale widze ze sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
Po pierwsze na zadnym forum mnie nie moglas widziec bo nigdzie nie pisze i nie udzielam nikomu porad, tak jak pisalam od porad jest lekarz, a pije do Ciebie bo nikt inny takich fanaberow nie pisze na temat swojego leczenia, a umysowa to Ty moze jestes dziecino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Sylwia, ja tez zazwyczaj sie w ten sposob nie wypowiadam, ale nie moglam pozostac obojetna. Wyzraznie widac ze ta osoba cos do Ciebie cierpi od dluzszego czasu, a to forum nie po to powstalo zeby do tego sytuacji dochodzilo, wiec moze lepeij udawac ze tej osoby tu nie ma i tyle. Nawet szkoda chyba ze nas ponioslo. Inne dziewczyny moga sie zle czuc tutaj z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak wiesz co udawalam ze jej nie widze ale kobita pisze takie rzeczy ze nie chce zeby ktos pomyslal ze to prawda :/ kiedys inne dziewczyny z forum tez pisaly do niej zeby sie odemnie odczepila i ze cos z nia nie tak - ale danan udaje ze nie widzi tych wpisow hahaha to juz jakas obsecja hihi :) wiesz co od teraz nie bede nawet czytala jej chorych wpisow :) jak tylko zobacze ze cos pisala przejde do wpisu od kogos innego :) a tobie danan proponuje jak najszybciej udac sie do psychiatry bo psycholog to juz nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dosyc o tej wariatce - wlasnie o to jej chodzi zeby o niej pisac - widac ma z tego jakols satysfakcje a co u reszty ? ''oby'' kochana mam nadzieje ze u Ciebie wszystko ok - szkoda ze sie juz nie odzywasz :( dosia - jak tam u CIebie i Corki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danan
Jestes malo wychowana, ja ciebie od wariatek nie wyzywam a glupot pisanych nikt mi nie zabroni komentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam takie pytanie jak to jest jak ma sie bobasa po raku tarczycy i przyjmuje sie hormonki ? mozna karmic piersia czy nie ? danan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas cisza sie tutaj zrobila. Wiesz to dobre pytanie Sylwia. Przeciez sporo mlodych osob choruje nawet na niedoczynnosc i wtedy bierze hormony tez, wiec ciekawe jak to jest. Z jednej strony czlowiek posiada taki naturalny hormon, wiec jak jest ustawiony ten sztuczny na odpowiednim poziomie to nie powinno to zle wplywac na dzidziusia. A w ciazy tez dziewczyny chyba ten hormon przyjmuja, wiec jak nie ma wplywu na plod to chyba przy karmieniu tez nie. Nie zastanawialam sie nad tym nigdy. Moze ktos odpowie. Sykwia mam prosbe, gdzies to widzialam, ale jakos nie moglam potem znalezc. Jak te buzki sie robi? potrafie tylko jedna chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak chyba masz racje ze mozna karmic - mam dziewczyne w rodzinie po tym raku ale nie znam jej tak dobrze bo ona weszla do rodziny - i jak kiedys pytalam ja o jej chorobe to widzialam ze nie bardzo chciala o tym rozmawiac :/ widzialam tylko jak karmila swoja corcie z butelki ale to moze temu ze to byla rodzinna impreza i nie chciala przy ludziach karmic piersia - no i tak jak mowisz w ciazy tez bierze sie te hormony co bo buzki to zrobie je ze spacjami ale jak bedziesz tobila to nie rob spacji :) :D : D :P : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu ucielo :/ ;) ; ) :( : ( :) : ) mam nadzieje ze teraz bedzie widac hehe nie wiem co sie dzieje ale juz wczesniej mialam ten problem i to wlasnie jak chcialam wstawic buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzieki Sylwia, bedzie lepeij wygladalo jak wyraze swoje emocje teraz :D Pa,pa bo u nas juz pozno. Mam coraz blizej do operacji, ale moze jeszcze pospie do poki moge jeszcze zasnac bez bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak jestem pewna ze nie bedzie az tak zle ze przez bol nie bedziesz mogla zasnac :) ja wogole nie mialam z tym problemu :) i mysle ze u Ciebie tez nie bedzie tak zle - malo kto ma jakis duzy bol po operacji tarczycy - czasami tylko kogos leciutko rwie przy wstawaniu ja wogole nie bralam nic na bol - i wiekszosc ludzi mi mowilo ze tez nie musialo :) bedzie dobrze :) juz niedlugo bedziesz po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARGOTA1307
PRZYGOTOWUJE SIĘ I JUZ NIEBAWEM WYRUSZAM POZBYĆ SIĘ DZIADA.PEWNO KILKA DNI MNIE Z WAMI NIE BĘDZIE,ALE JAK TYLKO BĘDĘ MIAŁA DOSTĘP DO NETU,...TO FORUM OCZYWIŚCIE:) TRZYMAJCIE SIE,NIE KŁÓCCIE SIĘ,BO MAMY SIE TRZYMAC RAZEM A NIE WALIĆ W SIEBIE,NO CHYBA ZE TO LUBICIE..TO NIE WNIKAM. DZIĘKUJĘ WAM,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×