Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Majka60 Spokojnie a dojdziesz do formy. Ja mogę powiedziec że do tej pory działam na jakieś 80% ale z dnia na dzien jest coraz lepiej. Dzisiaj cały dzień na działce a tu koszenie, pielenie, itp. A do tego grillek a na nim oczywiście krupnioczek. Wróciłem do domu, patrzę w lustro i jestem zjarany na twarzy jak małolata po solarium. Jakichkolwiek objawów ubocznych z tym związanych brak, a to któryś raz już z kolei cały dień słońce w twarz. najważniejsze zasłaniać bliznę a resztę nie ma co się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilmar
Dziękuję Ci Marekgd za cieplutkie słowa. Bólu fizycznego się nie boję. Nie wiem jak będzie za miesiąć. Być może psychicznie będę wysiadać przed odebraniem wyniku histo... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczelada
Witam wszystkich Za dwa tygodnie będę już po ( jeżeli z jakiegoś powodu nie przesuną operacji). Też jakoś niespecjalnie się denerwuję. Wróciłam właśnie z Komunii mojej chrześniaczki i może dlatego stres mnie nie dopada bo po prostu nie mam czasu o tym myśleć. Jak czytam to forum to staję się jeszcze bardziej spokojna i za to WAM WSZYSTKIM bardzo gorąco dziękuję. Dzięki Wam , którzy jesteście już po wiem że nie ma się czego bać. FAJNIE ŻE TU JESTEŚCIE I NIE OPUŚCILIŚCIE FORUM PO ZABIEGU>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timonkawd
imar-;)podaje ci mojego emaila anitkawd@interia.pl a gdzie ty słonko bedziesz operowana??a zreszta odezwij sie to sobie pogadamy a moze masz skype to bedzie łatwiej -;)pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elahp
witam wszystkich serdecznie, ja tez mam niestety problem tarczycowy, rozpoczelam miesiąc temu diagnostyke na własną rękę i okazuje sie po biopsji,że mam w cieśni rozpoznanie tumot folicullaris, niestety każą mi to usunąć operacyjnie ,gdyż nie mozna jednoznacznie stwierdzić czy jest zlośliwy czy bezpieczny.Jutro jadę ustalć termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa -----
Witam wszystkich Właśnie się dodzwoniłam do Gliwic i normalnie jestem w szoku. Rozmawiałam z miłą babką i powiedziała mi ze mam przyjechać 20 października, ale jakby zwolnil się jakiś termin to zadzwonią. Fajnie troche poczekam a coraz gorzej się czuje. .. Miła pani powiedziała sama że mam nie ciekawą sytuację, ale ona nic nie poradzi na terminy. Jest mi cholernie przykro :-( Właściwie w takiej sytuacji nie wiem co mam robić. Uderzyłabym na prywatnie do lekarza, ale nie mam nawet namiarów i wlaściwie nie da chyba rady wywalczyć wcześniejszego terminu. Mam cholernego doła, bo nie wiem na co teraz mam czekać. Kobiecie w telefonir tez było smutno i przykro, no ale to ja czekam i nic mi nie zostało oprocz czekania. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa -----
Do Tacim Ciesze się, że jesteś zadowolony. Ja juz nie jestem z niczego.... Jak bedziesz mieć czas to napisz mi namiary tam gdzie ty sie leczysz, telefon i ogolnie moze tam mnie wezma. Pozdrawiam apppaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Spróbuj zadzwoni c do Wa-wy na onkologie. Telefony znajdziesz przy moich wczesniejszych wypowiedziach. Czekalam 4 tygodnie Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do EWA----- Spróbuj zadzwonic do Wa-wy na onkologie. Telefony znajdziesz przy moich wczesniejszych wypowiedziach. Czekalam 4 tygodnie Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do TEKU Trzymaj sie jutro i jak wrocisz napisz jak bylo. Ja ide w srode na 3 doby. Pozdrawiam i glowa do gory :-) Pozdrawiam wszystkich PODWÓJNIE UŚMIECHNIĘTYCH i tych, "przed" Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia-966
A skąd jesteś Ewa? jak masz niedaleko do Iłży koło Radomia, to może tam spróbuj? Ja czekałam ....tydzień od dnia pierwszej wizyty u dr. Pedowskiego...Nawet nie- tydzień to na operację ale przyjęto mnie po 5 dniach na oddział. Po 2 dniach- operacja...Ale to było w listopadzie...teraz nie wiem jak jest... Pozdrawiam... Tzymajcie się, będzie ok!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timonkawd
ILMAR -;)CZEKAM NA CIEBIE!!ODEZWIJ SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa -----
Do Marka moje gg 5343944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa -----
Marek moje gg 5343944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mam pytanie co do wyniku histopatologicznego! Jestem już ponad miesiąc po operacji i tak się zastanawiam czy mam dzwonić o ten wynik do szpitala czy może jakoś oni mi dadzą znać (bo nie chce być aż tak natrętna:p) A jak ma dzwonić to z kim rozmawaić z lekarzem który mnie operował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Przerażona85 Witaj, ja zadzwoniłam do sekretariatu skad mialam wypis i odebrałam wynik z rak P. dr, ale mozna odebrac wynik w gabinecie, gdzie przyjeto Cie 1-y raz przed operacją , tam gdzie przyjmuja onkolodzyW Wa-woe gab. 24 na parterze/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marku Czy po odbytej scyntygrafii dostałeś już do łykania hormon tarczycy - tabletki. Czuję się coraz słabiej, nie mam siły chodzić, a nogi jakby spuchnięte. TSH prawie 100. Jak pomyślę, że miałabym czekać jeszcze na jodowanie ileś czasu, ciarki mi chodza po plecach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homosapiens Tak, po jodowaniu i scyntografii od razu kazano mi brać euthyrox. A kiedy ty masz mieć to jodowanie i ile już nie bierzez hormonu? Puchnięcie to typowy objaw jego braku. U mnie objawiało się to opuchlizną twarzy. gdy zacząłem brać go ponownie organizm po jakimś czasie się nim nasycił i teraz jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marku Rozumiem, że dostałeś lek po scyntygrafii ale przed tym 5 dniowym silnym jodowaniem w izolacji? Ja operację miałam 4 tyg temu i tyleż czasu jestem na Magne B6 , Calperos i D3. W sumie to byłam zdziwiona, że Magnez z B6, kiedy słyszy się, że witamin z gr B nie powinno brać się przy rakach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za zwłokę ale obowiązki... Hmmm, dziwne. Ja po operacji normalnie zacząłem brać euthyrox. potem już chyba na 3-4 tygodnie przed scyntografią i jodowaniem ktore miałem jednocześnie kazano mi odstawić hormon a po zacząłem brać go ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska2323
hejka.mam duzego guza na prawym placie tarczycy endo kaze isc na operacje.boje sie.wyniki mam dobre nie biore zadnych lekow .pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marku, To by sie zgadzało. Bo teraz minęły 4 tygodnie od operacji i jutro scyntygrafia. Ty pewnie dłużej czekałeś na scyntygrafię i dlatego brałeś hormon. Dzieki. TEKU Napisz jak się czujesz po dzisiejszym badaniu Pozdrawiam i dziekuję :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marku, To by sie zgadzało. Bo teraz minęły 4 tygodnie od operacji i jutro scyntygrafia. Ty pewnie dłużej czekałeś na scyntygrafię i dlatego brałeś hormon. Dzieki. TEKU Napisz jak się czujesz po dzisiejszym badaniu Pozdrawiam i dziekuję :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marku, To by sie zgadzało. Bo teraz minęły 4 tygodnie od operacji i jutro scyntygrafia. Ty pewnie dłużej czekałeś na scyntygrafię i dlatego brałeś hormon. Dzieki. TEKU Napisz jak się czujesz po dzisiejszym badaniu Pozdrawiam i dziekuję :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilmar
TIMONKAWD Dzięki, dzięki, dzięki!!! MAREKGD Boże jak dobrze, że Ciebie mamy. Ty jesteś naszym terapeutą!!! Czy Ty zdajesz sobie z tego sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEKU
DO HOMOSAPIENS Jestem po pierwszym dniu scyntygrafii.Było tak jak opisywał ten znajomy mojej córki. Zarejestrowałam się w rejestracji głównej , po odstaniu w długiej kolejce .Potem skierowano mnie do kliniki tarczycowej , gdzie pobrano mi krew do badania , ( bez kolejki ).Potem dostałam skierowanie do gabinetu 12 , tam też odczekałam i dostałam izotop . Potem do domku . Dowiedziałam się , że jutro będę miała prześwietlenie szyi , we czwartek prześwietlenie całego całego ciała , potem mam się zgłosić do kolejki do lekarza , długiej kolejki .Jak dotrą wyniki mojej scyntygrafii do tego pokoju , zostanę wywołana i przyjęta przez lekarza .Wtedy też dadzą mi wyniki badania wyciętej tarczycy. Mam nadzieję , że coś powiedzą.Dziś przyjmowała jakaś nie znana mi lekarka, blondykd z krótkimi włosami , chyba niezyt miła , bo jak brali mi krew to sztorcowała jakąś staruszkę, nie wiem kto będzie jutro czy pojutrze . We czwartek dostanę też hormony i sposób ich dawkowania . Na początku dawka będzie mała, po tygodniu większa, po następnym jeszcze większa .Dziś w rejestracji około 10tej była duża kolejka , ale jutro mam się już nie rejestrować. Ja też czuję się podobnie jak opisałaś , ale myślałam , że utyłam tak dużo , nie przyszło mi do głowy , że może to opuchlizna . Dali mi też ulotkę taką , jak Marekgd cytował. Jechałam autobusem , bo mi pozwolili , ale uważałam . Pozdrawiam , będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga68
Anuska2323 -nikt Ci konkretnie nie poradzi operowac ,nie operować bo takie decyzje podejmuja lekarze i ewentualnie pacjent cóż jednyne co można doradzac to konsultacje u 2-3 lekarzy jeżeli wszyscy potwierdza to samo to chyba się trzeba podejmowac decyzje. Kiedy przeczytasz dotychczasowe posty zobaczysz, ze niemal każdy z nas odwiedził kilku lekarzy (ja trzech).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×