Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agisek27

Witaminy dla kobiet w ciąży zalecane przez lekarzy

Polecane posty

Gość gosienia321
Mama Dha jest bardzo polecana przez lekarzy właśnie. Przykładowo ja brałam te witaminy prze moje 2 ciąże a teraz bierze je również moja siostra także witaminki sa świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik też jest bardzo popularnym lekiem polecanym przez lekarzy. Wśród moich znajomych w ciąży najczęściej słyszę właśnie o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kwasach Omega3 nie zapominajcie, nie we wszystkich preparatach są a są cenne dla dzieciątka i warto brać juz od pierwszych dni ciazy aż do końca karmienia . Mnie sie te sprawdzają http://pregna.com.pl/pregna-250-dha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
To prawda kwasy DHA są bardzo ważne dla rozwoju mózgu i wzroku malucha. A w diecie raczej ciężko je dostarczyć, no chyba, że któras z Was się żywi głównie rybami ;) Mi lekarz zalecił witaminy mama DHA, dobrze się po nich czuję i mam świetne wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też całą ciąze brałam mama dha premium, mój ginekolog mi te witaminy zalecił ze wzglądu na dobry skład, nie przesazony że jest 150 składników nie wiadomo po co i na co. W tych tabletkach jest tylko to co faktycznie potrzebne i ja się o nich dobrze czułam, wszystko bło ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O co za żałosny spam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×