Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Kasia C., jejku ale Ci fajnie... a ja codzinnie żyganko no i przez cały dzień mdłości..... tak bardo chciałabym poczuć się już dobrze! Co do witamin, to ja też się zastanawiam jak to jest... jak na razie ginka zaleciła mi tylko folik. Mam Prenatal w domu.... no ale nie zażywam na razie skoro nie zaleciła, choć mnie to dziwi.... Ważyłam się osotanio i jak na razie mam mniej o 1 kg.... ale to przez to żyganko..... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiu widze że samopoczucie lepsze i że też podobnie jak ja jesteś po remoncie? Kasia Rena mi mówiła ostatnio że bedziesz dowiadywać się o USG 3d i co znalazłaś coś bo ja tak ale za 250 zł to trochę dużo Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie gin kazał brać Falvit jedną tabletke co drugi dzień. Więc tak biore grzecznie ;-) Jutro dla mnie sądny dzien bo wizyta wiec trzymajcie za nas kciuki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo >>> napewno wszystko będzie dobrze :) głowa do góry, ja napewno będę trzymała za Was kciuki 🌻 ja sama idę do gina w piątek... i tez się troszkę boję nie wiem dziewczyny z jakich rejonów polski jesteście (ja z łódzkiego z małej miejscowości) ale u nas w mieście usg 3D nie ma, znalazłam w sąsiednim mieście w którym często bywam i tam kosztuje 200zł, dzwoniłam tam żeby się dowiedzieć, dostaje się płytę z nagraniem, a optymalny tydzień na zrobienie usg 3D albo 4D to 24TC, przylecę specjalnie z tej cholernej Anglii i je zrobię. Ale podejrzewam że jest to jedyne w tym mieście takie usg i dlatego jest taka cena, bo jak czytałam forum to dziewczyny pisały że w Krakowie kosztuje 150zł. Wiadomo, im więcej gabinetów które mają taki sprzęt to cena spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, oswieccie mnie, bo ja zawsze nie do konca poinformowana jestem... co tojest to usg 3D??? Moja ginka zalecila mi normalne brzuszne za 2 tygodnie, czyli w 12 tyg. powinnam nagabywac ja na cos dodatkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka >>> usg 3D to trójwymirowy obraz płodu, najlepiej jak się go robi później bo lepiej widać dzidzisia, a usg 4D to obraz rzeczywisty, widać też na nim przepływ krwi itp. nei pamiętam dokładnie wejdź na tą stronę i tam sobie obejrzyj zdjęcia z takich usg Buźka! >>> animacje z usg 4D http://www.noworodek.pl/index.php?ms=3&art=46 >>> usg 3D Itrymestr http://www.noworodek.pl/index.php?ms=3&art=47 >>> zdjęcia obrotowe z aparatu usg 4D http://www.noworodek.pl/index.php?ms=3&art=49 >>> zdjęcia usg 3D http://www.noworodek.pl/index.php?ms=3&art=50 >>> zdjęcia z aparatu usg 4D http://www.noworodek.pl/index.php?ms=3&art=48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowne zdjęcia !! Aż sie zwruszyłam jak zobaczyła te parotygodniowe dzieciaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos pięknego te zdjęcia:-))) Ja właśnie wkroczyłam w 11 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia są poruszające :) Ja ide jutro na badanko i strasznie się boję :( czy wszystko będzie OK i czy usłyszę serduszko Maleństwa... Mam coś dla Was z przymrużeniem oka ;) http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1 i co Wam powychodziło? Mi na 65% dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aileens
piekne zdjecia!!!!! az sie wzruszylam, ja mam termin na 23 luty 2007 :) a wiec witam was przyszle drogie mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! Jestem już po wizycie u gina :-) Wszystko jest dobrze- serduszko bije, jest echo płodu, wymiary zgodne z tygodniami ciązy :-) Następna wizyta za 3-4 tygodnie. A najlepsze że mam fotke mojego małego szkraba ;-) Oczywiście nie ma wyraźnych części ciała bo to chyba jeszcze za wszas ale juz jest zarys tułowia i główki, troche nie wyraźne to zdjęcie ale ja sie ciesze bo mamy pierwszą foteczke i moge sie już chwalić :-) Jak dorwe gdzieś skaner to zeskanuje i Wam pokaże ;-) Ach życie jest cudowne. Juz nie mam prawie wogóle mdłości, coraz lepiej sie czuje :-) Na razie nie tyje, tylko schudłam 2 kg, ale to podobno nic złego. Pewnie później nadrobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama24 to rewelacyjnie , ze wszystko w porzadk. Mnie z tego testuwychodzi 64 ze bedzie chłopiec:-))) Ale ja tak jakoś czuje. Mnie boli głowa od wczoraj , nie jest to jakis konkretny ból ale takie ćmienia. Poza tym czuję się ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Mama24 >>> cieszę się że wszystko w porządku :) widzisz, mówiłam że tak będzie... ja niedawno wróciam od swojego gina. Zbadał mnie i powiedział że ciąża się ładnie rozwija :D a dzisiaj jestem tak pozytywnie nastawiona, już od samego rana, że normalnie szok... ale pewie dlatego że przypomniały mi się wszystkie szczęśliwe znaki jaki widziałam: najapierw, jeszcze w Anglii, jak wracaliśmy busem z pracy, podejrzewałam dopiero że mogę być w ciąży, widziałam 3 lecące bociany (pierwszy raz w tym roku :) ) a wiadomo, liczba nieparzysta jest szczęśliwa :) potem, już tu w Polsce, przyleciała do mnie biedronka (lubię je, u nas w Anglii w domu zawsze jakaś była, (albo były) a panuje takie powiedzenie że jak jest biedronka w domu to na chleb nie zabraknie :) a jak sobie pomyślisz życzenie i biedronka ci z palca odleci to ono się spełni) i ja tak właśnie ją wziełam na palec i myślałam o tym żeby ciąża była zdrowa i przebiegała prawidłowo i biedroneczka odleciała :D no i ostatni znak - jakiś tydzień czy dwa temu do mojego pokoju wleciał chrabąszcz, ja oczywiście histerii narobiłam że to trzmiel, dopiero tata go wziął i powiedział ze nie ma się czego bać bo to nieszkodliwe ;) dopiero pojakimś czasie skojarzyłam ze kiedyś w Egipcie czczono te robaczki bo one przynosiły szczęście :) :) :) może sobie to wszytko bezsensu wmawiam ale co tam, najwazniejsze jest moje pozytywne nastawienie :) we wtorek lecę spowrotem do Anglii więc pewnie przestanę Was odwiedzać :( ale jak tylko będę miała możliwość to wejdę do kawiarenki internetowej i coś "naskrobię" Buziam, trzymajcie się ciepło! ❤️ [kwiat} ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKO W PORZĄDKU :D:D:D dzidzia pływa, serduszko bije - nie mogliśmy sie z Misiakiem napatrzeć nawet paluszki u rączek było widać i u nóżek. Rączki dzidzia miała przy buzi a nóżki złączone piętkami Maleństwo od pupci do czubka główki ma 3 cm i 4mm! Nawet nam pomachało, ale gin sie zagapił i nie zdążył tego nagrać. Ale to nic! mamy 2 zdjęcia do albumu i kawałek filmiku:D:D:D Dziekuje dziewczynki za wsparcie - teraz już jestem szczęśliwa i spokojniejsza! A teraz pędzę odpalić video i obejrzeć krótki film o miłości ❤️ Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz fajnie nadziejka, ja dopiero w srode odwiedziny wizualne u naszego płetwonurka:) wszystkie was pozdrawiam,wszystko czytam,tylko czasu brak,by przysiasc i napisac.Mama tez czad ze wszystko ok!zreszta czy mogłoby byc inaczej?? Czy wam tez mdłosci mineły, ja cały czas czuje sie juz cudownie i lekko.Aniu mam namiary na 4D w Poznaniu: http://www.centrumzdrowiakobiety.pl/usg-troj.htm Nie znam niestety ceny,ale podejrzewam ze jest to baaardzo drogi sprzet i w zwiazku z tym drogie badanko:)ale chyba warto,ciekawe czy moj gin mi poleci pojsc do konkurencji/:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kasiu :) a co u Ciebie, bo pisałaś że zagladasz ale nie masz czasu pisać. Widzisz, a denerwujesz się że nas nie ma ;) ja jestem, w fazie pakowania się na jutrzejszy wyjazd do Anglii :) już się nie mogę doczekac spotkania z moim narzeczonym, musiał wracać 2 tyg wcześniej a mi się tak dłużyło jak by tam wrócił co najmniej pół roku temu :( trochę się boję odprawy bo nie mam zaświadczenia od lekarza że jestem w ciąży, mam tylko kartę ciąży i kartkę z usg, mam nadzieję ze to wystarczy żebym nie przechodziła przez bramkę gdzie prześwietlają mnie promienie rentgena...? boję się, bo przecież to jest bardzo szkodliwe dla dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ NO MUSI TO WYSTARCZYC NIE.ZWYKŁA! Mam nadzieje ze z Londynu bedziesz zaglądała do nas i bedziemy nadal wymieniac sie spostrzezeniami i doswiadczeniami?:) Zycze Ci przyjemnej , bezproblemowej podrózy i wiele,wiele szczescia!Trzymaj sie kochana;)❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ci Kasiu :) 🌻 ❤️ aha, nie mieszkam w Londynie, ale w Leicester :) jak tylko będę mogła to wejdę do jakiejś kawiarenki skrobnę cosik ranyyy, mam jeszcze tyle rzeczy do spakowania a walizka już pełna :( nie wiem co zrobie, chyba trzeba będzie usiąść na niej... ;) mam nadzieję ze kobiecie w ciąży nie będą uprzykrzać życia na lotnisku :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie oczekujące z niecierpliwością na luty 2007 - chciałam się pochwalić i dołączyć do Was ponieważ mój termin to 23 luty 2007 :) :) :) . Pozdrawiam Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabama mama
sławunia--a kiedy miałaś ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sławunia 🌻 ciszę się że do nas dołączyłas, ja jutro wyjeżdżam ale jest tu dużo innych dziewczyn i one będą Ci napewno dotrzymywać towarzystwa :) ja, jak tylko będę mogła to dam znać z Anglii trzymaj się ciepło i dbaj o siebie i dzidzię, buźka! 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy wiecir coś na temat za krótkiej szyjce macicy ? no bo właśnie mnie ten problem dotyczy i jestem lekko przerażona bo to ponoć może grozić poronieniem. Jestem po pierwszej wizycie u ginka no i konkretnych badań jesz ze nie mialam.Pomóżcie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej zadbaj o to u troskliwego gina,bo ja nic nie wiem np. na ten temacik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaaa
znalazłam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz!Witam serdecznie,na którego lutego?Bo ja dzisiaj zaczełam 11 tydzien,czyli termin wychodzi na 2 lub 3 luty gdzies tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaaa
witam witam , ja mam termin na 21 luty(było by super , bo mam urodziny 20 lutego)jest to moja czwarta ciąza , niestety trzy poprzednie obumarły :-( . mam nadzieje ,że tym razem mi sie uda. lecze sie , poniewaz mam przeciwciała kardiolipidowe i musze brac zastrzyki do brzucha(koszmar) , 18.7 mam wizyte , mam nadzieje ,ze serduszko nadal bije.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaaa
jak tam brzychy , juz widac?? napewno mam wieksze piersi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×