Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Hej dziewczyny Wczoraj byłam u ginki, z maleństwem wszystko ok, tylko ja mam anemię i przepisała mi żelazo, a jutro idę na USG, martwi mnie czy jest odpowiednio duża (pierwsza córcia urodziła się ważąc 2300, wszystko było i jest ok, ale strasznie sie namartwiłam z powodu tej niskiej wagi), dlatego mam nadzieję że teraz dojdzie chociaż do 3 kg., jutro się wszystko okaże. Kasiu, trzymaj się, właśnie dobrze że to już grudzień.:) Marzę o tym zeby dzidzia była już ze mną Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tylko na chwilke! Jonko, dostałam 5 pięknych zdjęc! urocza ta Twoja córcia :) a ty jesteś szczupła, a naopowiadałaś nam tu jaka to jesteś gruba! byłam dziś u ginki. 1 kg na plusie :) cisnienie też wysokie jak na mnie 135/85. mam brac magnez i wrócić do no-spy forte i się oszczedzać (chodzi o ten skurcz koło pępka). poza tym wszyskie wyniki superowe! w środku tez wszysko dobrze, wzieła cytologię. wszysko pozamykane. nastepna wizyta 02.01. 2007. z usg kazała sie już wstrzymac, może jakieś jeszcze będzie ale na sam koniec. do jutra, bo mój maż wyjeżdża, wiec wpadne mimo łikendu. p.s. wkurzyłam sie dziś strasznie, bo pod szpitalem zobaczyłam, ze ktoś mi obtarł mocno zderzak! cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Patti ja tez juz marze o tym aby potrzymac niunie na rekach i przytulic:))))) juz nie moge sie doczekac.... a jutro jade na zakupy!!!!!!!..... superka..... milego popoludnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! A JA POCZYTAŁAM DZIŚ \"JęZYK NIEMOWLĄT\"styl tej babki trochę mnie drażni ( tzn.taka baaaaaardzo mądra pani), no ale przejrzałam tylko kilkanascie stron, może jeszcze mi się spodoba...I jeszcze poćwiczyłam na michu pozycje do karmienia, może nie bedzie tak źle. Chociaż znając siebie -panikarę, przeżyję na pewno ciężkie chwile. Nie wiem czy sie tu \"chwaliłam\" , ale jakis czas temu przewinęłam moja bratanicę i ... założyłam jej pieluszkę odwrotnie , tył z przodu. Ale wtopa. Ale wierzę że te magiczne umiejętności na mnie spłyną cudownie juz niedługo. Poza tym może jutro kupimy znow cos dla niuńki oraz jakies bombki ( pierwszy raz choinka w tym roku w domku, juz się nie moge doczekać!). Dobranoc ( jeśli jeszcze tu zajrzycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zajrzałam:Ddobranoc Amelko:D Hurra,mam specjalne gacie podtrzymujace brzuch-odciazajace kregoslup i juz odczuwam nieco ulgi:D Znam to pieluszka przód na tył,bo moja mama tak samo przewineła raz moja corke:D:D-To przeciez trudniejsza sztuka niz załozyc normalnie;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witka! Amelko--ja też będe miała pierwszy raz swoje bombki i swoją własną choinke :) no i pierwszy raz święta tylko z mężem :) wolę nie tarabanić sie z tym brzuchem 360 km do rodziców. Moja mama pokupiła Nince jakies ciuszki. jutro je zobaczę. ja też dużo kupiłam, ale przez neta z early days, a tam rozmiarówka to 0-3 miesiące i te ciuszki sie przydadzą, ale trochę później. mimo, że lekarz powiedział na 100% że to laseczka, to ja kupuję rzeczy raczej w neutralnych kolorach, czyli żólte, zielone i niebieskie. ale mam też 3 szt. różowych pajacyków :) co do karmienia piersią, to ja mam zamiar do 6 miesięcy góra. ale jak będzie to zobaczymy. mam tak wrażliwe sutki, że na samą myśl dotykania ich mnie trzesie! mój maż jest biedny pod tym względem bo ja stale czuwam ;) a swoją drogą, czy u Was też zmalalo libido? to chyba naturalne, ale troche mnie to martwi. miłego łikendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj szyt,haj reszta! u mnie nie zmalało mimo \"magicznych\" ogroooomnych gaci:D:D:D Nie mam co pisac,moze to ze gacie pozwoliły lepiej sie wyspac,bo trzymaja brzuch w ryzach i łatwiej obracac sie z boku na bok,bo sie tak nie \"rozlewa\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Wpadłam życzyć Wam miłej soboty - sprzedałam dziecko babci... Mam trochę wyrzuty sumienia, bo od rana tylko ją przepędzałam z kąta w kat - jestem jakaś rozdrażniona :( Denerwowało mnie, że długo je śniadanie, potem, że ja nie mogę zjeśc spokojnie, bo mnie ciagle woła... Ech... A teraz powinnam sprzatać, korzystając z chwili spokoju, ale taaaaaaaaaaaaak mi się nie chce :O Kasiu - widziałam też takie pasy na brzuch, opasujące od dołu - sama się zastanawiam, czy sobie czegoś takiego nie sprawić, bo bywają dni, że bardzo mnie ciągnie dołem... Szyt - dzięki za komplementy :) Jednak ja mam wagę i widzę - 82 kilo :O Nie mogę w to uwierzyć ;) Z Martyną przytyłam do 85-ciu... A przede mną jeszcze co najmniej 10 tygodni... Ok, na razie, może jakoś wykrzesam z siebie odrobinę siły na odkurzanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż to za gacie? Kasia masz jakiegoś linka? ja mam tylko takie zwykłe z canpolu, ale one brzucha nietrzymają. ja codziennie umieram na ból karku, jak tylko wstanę z łóźka to już mnie boli. ból jest taki, ze az mi sie ryczeć chce. to wynik zeszlorocznego upadku na nartach i wcześniejszych stłuczek samochodowych. no i ta waga słoniowa! spać mogłabym chodzić już o 17, ale przetrzymuje do 20-21, bo potem budze sie o 4! w ogóle zmęczona jestem całymi dniami. w tygodniu wysle Wam brzuchate zdjęcia, to zobaczycie jaki ze mnie okaz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wiecznie zmeczona bo nie dospana własnie napsizcie cos o tym cudzie pasowym, tez mnie brzucho ciagnie ,s zcvzegolnie jak duzo pochodze, gdzie to kupic , z aile i czemu tak drogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wam!!! ja rowniez zycze milego weekendu!! osobiscie juz od dawna mam takie \"gatki\" tylko nie sa one cale tylko na brzuch by podtrzymywac a ubierac moge inne matuski,nie tylko \"te\" podtrzymywacz brzucha,hihihhi ale mi to odpowiada bo jak dlugo stoje (w pracy przy strzyzeniu wloskow) to widze roznice podaje stronke http://cgi.ebay.de/Medela-Schwangerschafts-Bauchstuetze-3-Groessen-2-Farben_W0QQitemZ200051317813QQihZ010QQcategoryZ23412QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem jest naprawde godne polecenia.....zakupilam sobie tez taki specjalny pas do samochodu , gdyz duzo autem tez jezdze ,a boje sie, gdyby mnie pukneli to wiem ze jestesm \"pewniejsza bo mnie-nas pas nie zgniecie http://cgi.ebay.de/HTS-BeSafe-family-SICHERHEITSGURT-FUR-SCHWANGERE_W0QQitemZ290055411530QQihZ019QQcategoryZ15461QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem licze na to ze mnie nikt nie puknie,..!:):):):):) ale przezorny zawsze ubezpieczony ihihihihih osobiscie zaczynam teraz tez odczuwac ze jestem w ciazy,do tychczas zapominalam sie czasami i jak sie przekrecalam z boku na bok na spiaco to sobie przypominalam ze juz tak szybko jak bym chciala tego nie zrobie ihih a i wchodzenie po schodach juz mnie wnerwia ihihi zasapany hipcio ihihihihihihale juz nie duzo nam pozostalo ihih juz jest grudzien i jak z gorki bezdie ihihihihihale z tym brzuszkiem to jak pod gorke bym powiedziala ihihihih a co do libido.hihih to w sumie spiaca jestem czesciej i juz mi sie nic nie chce ihihihhiih ale na chwilke przyjemnosci zawsze znajdzie sie czas.:):):):):ale co mnie denerwuje moje \"rodzyneczki\" ihih sa teraz bardzo bardzo wrazliwe ihihihih!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D Widze, ze mimo weekendu wsrod lutowek ruch :D Jonka, mam od Ciebie 5 foteczek :D Ja na razie nie moge narzekac, ze brzuch mi przeszkadza, na spadek libido tez nie :D Piersi troche wrazliwsze, ale nie za bardzo i wcale nie powiekszone (choc to by sie przydalo, bo mam rozmiar 75 A :P). Jedyne na co moge narzekac to fakt, ze brakuje mi sportu :( Do polowy wrzesnia chodzilam do silowni, potem przestalam ze wzgledu na ten caly mlyn ze studiami. Wprawdzie cwicze w domu, ale to nie to samo :O Dziewczyny, czy uzywacie jakis kremow na cellulitis? Wiem, ze w ciazy podobno nie mozna, ale... Musze zapytac poloznej. Ja Boze Narodzenie spedzam w Polsce razem z moja rodzinka :D Wylatujemy 20 grudnia, a 29 powrot :D Pozdrawiam :D i milej soboty Wam zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Znowu sie obżarłam nieziemsko ( jestem u mamy więc wszystko jasne). Dla niuńki nic nie kupiliśmy ale za to mama kupiła , także stosik się powiększa i powiększa. KASIU C. Ty miałaś poczatkowo termin na początek lutego ( pierwszy Twój spis ) Czy m-c wcześniej wynika z tego ,że Twój Kubuś tak szybko urósł? Czyli Twoja ciąża będzie prawdopodobnie trwała tylko 36 tyghodni? Ciekawe, bo właśnie moja niuńka taka spora, więc może też jeszcze wcześniej zachce jej się wyjść...A dziś w ogóle zaczynam już 8 m-c ( wg OM), jestem bardzo happy z tego powodu. Pozdrowionka, trzymajcie jutro kciuki za siatkarzy:) PeSik Jak sie robi takie kwiatuszki i serduszka , bo ja oczywiście nie wiem... Może ktoś się zlituje i podzieli swoją mądrością? Dziękuję z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka w sobotę :) Jestem w trakcie układania rzeczy dla Mateuszka w komodzie....(oczywiście robie przerwy i kłade się zgodnie z zlaeceniem ginki). Bardzo się cieszę z tej komody! Wczoraj kupiliśmy łóżeczko i materacyk. Zakupiliśmy także kosmetyki dla Maluszka, pieluszki tetrowe itp. :D Zostało mi do zaopatrzenia się w kilka drobiazgów w aptece (podkłady jednorazowe, spiytus 70% , itp) oraz biustonosz do karmienia, ale to już przed samamy porodem. Dziewczyny, mam strasny ból kości miednicy....:o Boli szczególnie w nocy jak śpię....w ogóle jak leżę na boku.... pomocy! Czy któraś z Was odczuwa coś podobnego? pozdrowienia i buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Amelko ja też jestem maksymalnie objedzona, właśnie wróciliśmy z urodzin mojego taty:), marzę tylko o tym żeby się wreszcie położyć, ale najpierw muszę położyć spać córcię,:) Byłam dziś na USG, z malutką wszystko ok, tylko że tak jak przypuszczałam nie będzie zbyt duża (moja pierwsza córcia ważyła tylko 2300g.) i ta teeż się na wielkoluda nie zapowiada, trochę mnie to martwi, ale gin., twierdzi że naprawdę nie ma czym, po prostu taka moja fizjonomia że niewielkie dzieci się rodzą. Acha i jak narazie to ona jest tyłkiem do dołu ułożona, a nie główką, podobno ma jeszcze czas i może się przekręcić, ale mimio wszystko tym też się trochę martwię.:(. Więc ogólnie trochę mnie przygnębiła ta wizyta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti_ - wiem z emyslisz o małej, ale , jesli ta waga nie bardzo jest malutka to nie zmaartwaiaj sie, zreszta sama juz miałąs przykład walsnej pieroworodnej, co do do pupci, zdazy sie jescze obrucic mysl pozytywnie, bo mała czuje ze mama sie smuci a ja znow nie spie dostałamw czoraj znow ciuszki od kol, mimo ze juz nie chcialam, chce cos swojego, hihihi zastanawiam sie kiedy je zaczac prac , ale chyba jescze za wczesnie, dzis zaczynam dopiero 28 tc a wczym pierzecie ? w jeepie czy lovelli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam ten topik nadal, juz jestem na 57 stronce, mowicie o swojej wadze , aja wlasnie zastanawiam sie czy to moje dzieciatko jakies rachityczne nie bedzie, przytałam 5 kg dopiero i nawet nie całe z 59 na 63 z hakiem , mało nie? chyba nastepnym raem popytam ginke, chociaz ona twierdzi ze jest wsio ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wogole wam zazdroszcze, ze bedziecie siedzaiły dluzej ze swoimi dzieciaczkami, ja po macierzynskim musze wrocici do pracy bo niesttey, jedna wypłata idzie na lkredyt a 2 na opłaty , wiec niestety musimy z czegos zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ! Teraz ja jeszcze tu wskoczę w tę wyludnioną niedzielę> PATTi - na Twoim miejscu nie przejmowałabym się - przecież z Twoją pierwszą córcią wszystko bylo ok, więc nie szkodzi że maluśka!Zreszta jak dziecko jest za duże to ponoc to nie za dobrze. Czytam czasem jakies forum , gdzie mowa o tym jak ratowano dzieciczki ok. 700 gram , wiec np. 2 kilo to juz olbrzymy przy takich drobinkach. Powinnysmy się cieszyc z każdego minionego dnia, bo nasze dzidzie coraz większe i silniejsze... Poza tym zaraz sobie zamówię piżamkę, koszulę itp. Pozdrowionka! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.maternity.com.pl/anita.html KAsiu - tu jest link do strony ze zdjęciem tego pasa - niestety nie wiem, czy sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową. Nic więcej w sieci nie znalazłam, ale nie szukałam po zagranicznym necie. NA razie tyle - muszę zwolnić kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lasencje! 🌻 ja mało zaglądałam bo w piątek miałam zjazd w wawie no i w sobote tez wykłady ale juz w moim mieście.... a dziś byliśmy w płocku u rodzinki męza no i oczywiscie kupili.smy pare nastepnych ubranek dla maleństwa :) następnym razem pojedziemy przed świetami juz na takie wieksze zakupy.... ehhh jeszcze tylko 2,5 miesiąca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny jak tu cicho, ale sie weekeondowałyscie ja witam poniedziałkowo i zycze milulsiego tygodnia maluszkom i mamusiom jak widac znow nie spie, wstałam po 4 , wczesniej niz moj maz do pracy, to jzu na chorobe zakrawa musze sie pochwalic, był u nas Mikołaj, on naprawde istenieje, najslicznijeszy prezent doatałam moja corcia, szkoda ze go jescze nie mzoe zobaczyc, podobno dzaidka tak rozczulił ten spwiorek , ze babacia nie maiła wiele do pwoeidzenia przy jego wyborze ;), nawet nie mysalłąm ze moj tata tak sie rozczuli nad taimi ciuszkami, chyba jedank wnuki przezywa sie inaczej niz włąsne dzieci ide na sniadanko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie: czy u ktorejs z was po badaniach moczu wykazało jakieś bakterie? jak juz wczesniej pisałam u mnie tak było po ostatnich badaniach, wyszło tez ze mam za duzo białka w moczu- lekarz przepisał mi na to furaginum ale zaniepokoiło mnie co wyczytałam na ulotce tego leku: cytuje \"z uwagi na ryzyko spowodowania niedokrwistości hemolitycznej u płodu należy zachować szczególną ostrożność u kobiet w III trymestrze ciązy.\" moze jestem przewrazliwiona albo nie powinnam czytac ulotek :P no ale chyba lekarz wie co robi przepisujac mi ten lek, zresztą brałam go czasem przed ciąza gdy przeziebilam sobie pecherz. ogolnie pytanko do was jest takie czy słyszalyscie ze lekarze przepisują własnie ten lek na bakkterie w moczu w czasie ciązy a moze i u was był podobny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ! CHCĄCA- ale z Ciebie bohaterka, to ja juz nie będę pisała o ktorej wstaję, bo będzie nieprzyzwoicie... Dzis jedziemy na zakupy dla niuńki i ogólnie juz świateczne, akurat w poniedziałki mężulo wraca wcześniej z pracy, więc trzeba wykorzystać. Niuńka sie przyczaiła, ale wczoraj wieczorem buszowała, aż dostała czkawki (takie regularne pykniecia, niezłe). na to naaaa raaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×