Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

no tak ale widziałam w sklepach kremy do opalania z filtrem ale to zazwyczaj od 6 miesiaca dopiero:O ale to tez tylko do ciałka raczej...a do buźki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwus-popytaj w aptece...moze ROC albo Mustela beda mialy cos do buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIWEK ja kupilam malemu krem f 50 dla rossmana ale robilam mu tescik z nivea 50 od kolezanki i w sumie tez mozemy go sobie ale to potem uzywac a moj dziubek dzis dalej dzien spiocha spal od 13 do 16 obudzilam go obcinajac mu pazurki, pojadl pobawil sie do ok 18 dostal piers i zas nyna dalej hmmmm zas bez kapiu?????? poczekamy przeciez nie bede go budzic oooooo mooze jednak sie odswierzymy..... BUZIALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki dzięki za odpowiedzi w sprawie tych przebrzydłych plesniawek. Macie racje z tymi brodawkami - zaczne tak robić. Napisalam przed chwila duuuuuzo i mi pożarło!!!!!!!!!!! A teraz musze spadać na kapiu - Hania to uwielbia moglaby chyba siedziec w wannie bez końca - ale to w końcu Wodnik:) Kirsten - moja Niunka tez daje koncerty jak jest zmeczona- no i standardowo przed snem . Ale za to w nocy spi cudnie - od ok.22 do 2 -jedzonko - do ok.6.30 - jedzonko i później juz tylko ok. 1,5 godzinki, czasem dłużej , ale generalnie dajemy rade i sie wysypiamy. Nad ranem biorę ja do łóżka , jest tym zachwycona i tak sobie kimamy jeszcze z godzinkę:) Ale pieknie na dworze tak zieloniutko i cieplutko.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma -Rito - w Anglii tak samo hartuje sie dzieciaczki , wszedzie dookola gołe stopki i łyse głowki, tylko my jesteśmy takimi zmarxlakami. Staram się nie przesadzac z tymi ubrankami na cebulę ale mimo wszystko często mi się wydaje ze niunia mogłaby szybko zmarznąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.Na początku istnienia forum tez troszkę pisałam.Niestety musiałam na pare miesiecy sie położyc aby donosic ciąze i kontakt z Wami mi sie urwał.Moge sie teraz pochwalic-urodziłam 31styznia coreczke Hanię przez cesarkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMELKA w tym sek ze normalnie to zdarzy mu sie w poludnie uplakac gdy nie morze zasnac i to trwa przewaznie ok 5min,i gdy mu jest baaardzo goraco to wlasnie wczoraj i tak mu sie zeszlo dwa razy ze padl na koniec dnia, a taak to jest z niego taka mala maruda i humorek ze nie nadazam czasem ,ale nie placze bo mamuska duuzo gada do niego gorzej gdy mi sie repertuar wyczerpie,,ale coz takie sa wlasnie dzieci❤️ nie moge narzekac bo normalnie moge sobie posprzatac i ugotowac a mlody siedzi w fotelu prezesa i patrzy co ta mama robi i rozglada sie dookola tak mi go bylo szkoda az mialam wyrzuty sumienia ze czegos nie dopatrzylam chcialabym byc najlepsza mamuska dla niego,i zeby wogole nieplakal atak sie nie da jakis idealizm a moze poczucie bezpeczenstwa i spokoju wlasnego dziecka mnie dopada ze mu tego nie dostarczam bleee i takiem tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristen nie przejmuj się...nie da się tak żeby dzidzia wogóle nie płakała. wiadomo że my też nie potrafimy jeszcze zrozumieć naszych maleństw i nie wiemy o co im chodzi gdy płaczą, ale z czasem się to zmieni ;) ja narazie metodą prob i błedow staram się zgadnąc o co mojej małej chodzi jak płacze-ale nawet gdyy widze ze jest śpiaca i chcę jwj pomoc zeby zasneła i to nie pomaga i dalej płacze a ja taka bezradna najchetniej płakalabym z nia :( no ale coz miejmy nadzieje ze kiedys sie to zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki SIWUS 👄 pewnie nazywa sie to syndrom pierwszego dziecka a moze ja ju taka jestem ze wsio musi byc naj a tak sie na da ale napewno bede nadopiekuncza mamuska dooobra pedzze zmyc maseczke z twarzy robie sobie studio kosmetyczne maz w pracy wiec nie ma ryzyka kogo wsytraszyc a dziecie spi dawno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIA czeeeee caluski na powitanie sorki kobitko wpadnij na maseczke przeciwzmarszczkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIu MUminka-❤️ dla Ciebie i dla Hani❤️Pisz jak najcześciej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja tez jestem mamą Hani , która jest młodsza od Twojej NIuni o tydzień. A poza ym uważam że Muminki są cudowne. Spadam kapiu i lulu bo o 2 pobudka głodomorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne Muminkowa Mamusiu,ze Cie przygarniamy:0 A krem na słonce polecam MUSTELA z filtrem 50.W ogóle kosmetyki mustela i klorane bebe sa rewela:D Całusy Lasencje !!! P.S.Kuba juz wiadra nie lubi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka23
Hej dziewczyny! szelki do noszenia malucha na brzuchu:)maluszek trzyma sie w nich dobrze,ale sie wierci i cos mu chyba niewygodnie.probowałam i przodem do mnie i tyłem,nic z tego,a tez mi sie marzy tak z nim pochodzic,a nie ciagle w wozku.w nosidełku to od urodzenia go woze autem,bo jak inaczej ;) zreszta nie zaden badziew tylko przebadane. Wczoraj zaliczylismy z Olivkiem drugie szczepienie.Zniósł je dzielnie,tylko pisnał cichutko i nie miał ani goraczki,ani humorków.wazy 6890 i troche sie zdziwiłam bo coś duzo....ale podobno dzieciaczki które rodza sie małe pozniej nadrabiaja wiec tak to sobie tłumacze,bo niby jak inaczej skoro karmie go piersia.Dzisiaj tez dałam mu łyzeczka jabłka zeskrobanego.Boze jak fajnie wyglądał z tą łychą w buźce :)No i ząbki juz dają maluszkowi popalic.juz widac na dole dwa białe paseczki,pani doktor tez to potwierdziła,wiec juz wiem dlaczego moja kochana niunia,aniołek,jest od jakiegos czasu marudzącą bez powodu niunia...i nie pomagaja gryzaki i inne zabawki które wpakowuje sobie do buzki.bede musiała żelu poszukac...zaczyna sie...ząbki...musze szybko pisac prace i sie bronic bo jak na razie mam spokojne noce i sie wysypiam wiec moge pisac,ale jak beda sie przedzierac przez dziasełka te zabki,to chyba nie dam rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka23
kristen przeczytałam ten artykuł....mieszkam z rodzicami, siostrą i dwoma siostrzencami w wieku 9 i 2 lata.Dwuletni Maksiu prawie codziennie jada parówki i dośc często danonki i jest zdrowym ślicznym chłopcem.Jakoś nie chce mi sie wierzyć w to wszystko.tyle dzieciaków wychowało sie na jogurtach i parówkach...sama nie wiem.najlepsza recepta to chyba nie przesadzac i nie faszerowac dzieciaczka ciągle jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka23
a kawy i tak nie pijam,baaaardzo zadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieeem doniczka tylko nie popadac w skrajnosci,teraz i tak wszystko jest nafutrowane chemia ze tylko wlasny ogrdeg bez pestycydow z dala od drogi jest nietoksyczny a tak dlatego w tych czasach wpowadza sie wszystkie pokarmy pozniej dzieciaczkom by ich delikatnych organizmow nie podrazniac odzywkami i konserwantami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja wczoraj świętowałam imieninki ;) a w niedziele mam egzamin w wawie....i nie wiem co robić ale chyba będe musiała zostawić Natusię w domu-bo nadają 31 stopni to nie wyobrazam sobie zeby 1,5godz jechała samochodem w taki upał :O no to trzeba jakoś uczcić tą rocznicę Kasiu :) moja córa dziś obudziła mnie baaardzo głośnym gaworzeniem :D a jutro mój pierwszy w życiu DZIEŃ MATKI :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek nie tylko twoj pierwszy 26 a na imieninki zyczymy Ci zdania egzaminkow i wszystkiego naj naj naj❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJ tez pierwszy:) SIWEK - wszystkiego najlep🌼🌼🌼szego Nienawidze takiej pogody!!!!!!!!!!Dusze sie doslownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT HIP HIP HURRA HIP HIP HURRA HIPP HIPP HURRA HURRA HURRA ROCZNICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tO był piekny rok , prawda?!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pikny piekny rok ;) ja spadam spac bo mi mała daje popalic w te upały:O tez meczy sie bidulka:( paaaaaaaaaaaa ps. dzieki za zyczonka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i pomyslec ze rok temu powstalo moje szczescie❤️mmmmmm oj SIWEK nie tylko twoja sie tak meczy moj Oli wczoraj byl tak padniety ze nie mial sily podniesc powiek do gory tylko jadl i spal ale na kapiu go juz budzilam(obcielam wszystkie pazurki rozebralam aten dale kima hihi) boz to moje jak sie w dzien wyspi to wnocy grasuje i wczoraj skowronek o 5,15 juz byl wyspany i do 7,45 oczka jak 5zl duze na szczescie umial zajac sie soba a mamusia mogla sobie zarwac film w nocy owtorzylismy okienko i dzieki temu moje dziecie zrobilo mamusi dzien matki i pospalo do 8 oczywiscie z przerwami na papu ale to nic bo dzis tfu tfu nie marudzi nawet gdy jest glodny to raczki sobie zje ale nie jeknie az dziw nie moze byc........ jutro nadrobi hihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!czytałam niedawno co pisałyscie o wadze naszych dzieci.Hanulka ma 5,5kg i przybiera 100g tygodniowo(mamy wage wiec wazymy regularnie).Obawiałam sie,ze to za mało i na wszeli wypadek na noc daje butle tak ze 120ml bo spi 8-10 godzin bez przerwy.Ale skoro u Was sprawa wyglada podobnie to się nie martwie.Martwie tylko tym,ze mala nie chce siadac z moja pomoca.Podaje jej swoje palce,chwyta je,ale nie ciagnie jeszcze tłowiaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×