Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

to jeszcze raz ja NIE DAJ SIE NIE MUSISZ BYC MILA WKONCU NIE BRALAS Z NIA SLUBU !!!!! NO I MIESZKA DALEKO szkoda zem nie trafila na mnie bo ja nie bylabym taka mila wiem ze wzgl na meza atmosfera powinna byc oki ale w przyszlosci moze byc gorzej jezeli teraz nie postawisz jasno swoich racji powiedz ze mala na pewno bedzie po niej taka idealna hihihi i mila mozeee sie domysli o co buega nie pozzwol sobie wejsc na glowe !!!!! buziaczki trzym sie i nie doluj przez jakas niewyzyla babe nie wolno zabraniam CI!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwus Kuba tez był dosc leniwy z podnoszeniem głowy,bo niezbyt czesto kładlismy na brzuchu,ale wystarczyły 3 dni \"brzuchowania\" i teraz trzyma juz sztywno w gorze,tak ze dziwie sie ze od razu do nerologa Cie odesłała.Pewnie ze sprawdzic nie zawadzi,ale lepiej wezwij sobie jakąś doswiadczoną rehabilitantke od dzieci,to Cie zaraz uspokoi jak tylko spojrzy na dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasiu do neurologa to wysłała nas pediatra z tego instytutu ze wzgl na to ze niunka w łuk sie zwija no i głowki ze nie unosi to druga sprawa-ale czesciej ja teraz kładziemy i widze postepy ;) a teraz mam drugi dylemat-Natalka ostatnio marudzi i strasznie wpycha piastki do buzi i slini sie a jak jej sie łapke zabierze to sie denerwuje... smok uspakaja tylko na chwilke, jak jej palca swojego wkładam do buzi to gryzie tymi dziasełkami i widac ze przynosi jej to ulge bo sie uspokaja-czy to mozliwe ze to juz ZĄBKI??? Amelka--->>nie przejmuj sie tesciowa-wiem ze głupio zwracac jej uwage ale delikatnie cos mozna powiedziec do słuchu ;) moja tez ciagle cos \"doradza\" a to zeby mała dopajac jakims mlekiem -a ja na to ze nie widze takiej potrzeby skoro niunka sie najada i dobrze przybiera na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki piszcie piszcie bo nie ma co czytać w wolnej chwili... ja dziś mam gości tak więc od rana sprzątanie i pichcenie :O buziaki dla wszystkich mamusiek i ich pociech 👄👄 ja zmykam bo jeszcze sporo roboty przede mną paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA!!!!!! ach bo juz myslalam ze skrobie beznadziejne monologi na ktore nikt nie chce odpisywac ZUZANKE gdzies wcielo???? ja juz po porannym spacerku chatka omieciona i obmyta z kurzu firanki poprane i hcyba siade dzis na laurach hihihi nie no jeszcze wyprasuje je tylko wieczorem ale mi sie speed wlaczyl,,,,,,???? maly odsypia zaleglosci nawet przewijanie i dlubanie w nosku go nie rusza spioch jeden pociagnal dwa razy cyca i klapnal a mamuska sie obija papa ma druga zmiane a na zewnatrz nawet fajnista pogoda gdyby nie to wietrzysko ze glowe chce urwac SIWUS a co pichcisz???? moze sie wbijemy z malym na mala czarna boz sie z lekka nudzimy coooooo???????? chyba jutro powiem tatuskowi zeby zniosl mi wozek i popedzimy tez popoludniu sie wywietrzyc boz normanie nie mam co ze soba zrobic gdy dziecko spi a tak to sie troszke ucywilizujemy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki!!!!! Sorki ze nic nie pisalam ostatnio,a przyznam sie bez bicia ze czytalam was,ale kurde nie mialam jak odpisac...bo-komp w sypialni i mala tez w sypialni i ostatnio zaczelo ja draznic stukanie w klawiature:(:(:(:( hihi.. a jak pisze to kurcze zdanie napisac to katastrofa bo musze cicho w klawiature \"walic\" ihhi:):):) ..U nas,powiedzmy ze normalka:):(:):( mala daje czadu,choc juz myslalm ze sie fajnie ukladac zaczyna:):( a tu masz rozregulowala mi sie znowu!:(:(: buuuubuuuu bylo wczesniej wstawanie chwilke pogawozyla sobie lub popatrzyla na misie:) i jedzonko i po jedzonku chwilke aktywnosci a jak zaczynala troche sie wkurzac to myk do lzeczka i spala smacznie po 3 godzinki i tak szedlö dzien! a teraz normalnie katastrofa:(:(:( mala chce na raczki -po tych odwiedzinach u nas z okazji chrztu:):) bylo duzo raczek i mial kto nosic:):) i sie jej to spodobalo:):(:):(: i teraz mam!!!!!! na raczki! i to najlepiej by sie spalo:(:( i po jedzonku troche aktywna jest albo zasypia ze jej nie ruszy nic!:( i tak z zegarkiem w reku 30 minut spania! i po spaniu!!!! i znou zagadywanie ,... do nastepnego karmienia,czyli co ok 3 godzinki...jak do tej pory wstaje nadal-i mysle ze tak to pozostanie!!!! na wieczor je ostatni raz o 20:00-20:30 potem o 24:30 raz i drugi raz ok 6:00 rano ! OBY TAK TO POZOSTALO!!!!!!Mam panienke!!! co::):):):):) ..co do chrztu! to super sprawa isc do lokalu na jedzonko!!!!! chyba bym sie pochlastala jak bym miala to robic w domu!!! GODNE POLECENIA!!!!! co do glowki to moja mala ja dzwiga juz od dawna ale jak sobie przypomne to Olivia tez szybko glowke podnosila i ja dlugo utrzymywala...... ale szwagierki maly jest z 6.02.07 i on jeszcze nie umie dzwignac glowki,i jej lekarka powiedziala jej ze nie ma sie co martwic....po prostu lubi ja przytulac ihih zamiast \"sie kiwac\" ihihih co do spraw patologicznych:):):):)hihiihihihhhiih to jakos idzie! chociaz juz miaalm dziec ze myslalam ze wyjde z siebie i stane obok! mialam zabujczy dzien z mala prawie caly dzien mi wyla!!!! moj maz w pracy jak na zlosc musial dluzej zostac zjawil sie jak juz byl wieczor:(:(:( i z tekstem ze zmeczony jest.....i idzie juz spac....o ok.21:00!! a ja co....no na mojej glowie starsza corka i mala ...i sie wkurzylam i go obudzilam i czytal bajke na dobranoc i jak ja skonczyl to mu oznajmilam ze ide do wanny sobie posiedziec bo musze sie odprezyc po dniu wrzasku!!! i nic mnie nie obchodzi.mleko wie gdzie jest i ile to ma juz odmierzone...i ma mnie nie wolac i nie przychodzic do lazienki!!!!!! ..i sie zamknelam i zeby nic nie slyszec wsadzilam sobie sluchawki do uszu i szlo!!!!! i wiecie jak to fajnie sie zrelaksowac....no i jak wyszlam to polozylam spokojnie mala spac ,bo ta z tego placzu padala sama juz :):):):)m hiihihihih co do tesciowej to...mala placze jak ja ma na rekach to juz odpada jej noszenie na rekachihihihih na szczescie:):):):) Siwek..z tymi zabkami to moze tez byc bo one nie wychodza w czasie dwoch dni tylko to trwa:):( u olivi bylo ze od ok.6 m-cy zaczely ja dziasla bolec----i dopiero dostala majac ok 9 m-cy pierwszego zabka.... wiec wszystko mozliwe:):( A kiecka jest fajna:):):) kirsten jak ci sie nudzi to przyjedz na kawke hiihihhi :):):) Olej sasiadow! ihihhi poki sie nie skarza na placz dziecka albo cie nie podali do jugendamtÙ hiihihih to masz spokuj,bo moja saiadke ze starego mieszkania sasiadka zadzwonila do urzedu i zglosila ze dziecko placze bo je matka bije hiihihih :):):):) ok.musze konczyc mala sie obudzila...... w wolnej chwili napisze jeszcze!!! papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZANKA czesc!!!!! to ja sie pakuje na ta kawusie----- moje dziubo nie placze tylko wybitnie marudzi hihi a sasiada mlodego sterroryzowalismy w pn gdy moj byl wieczorem na balkonie zapalic a ten sluchal glosniej muzyki powiedzial mu przez okno ze ma sciszyc bo maly spi w stolowym i ten popedzil sciszyc hihi bo jak go obudzi toooo,,,,,,i mlody sie tlumaczyl ze zaraz wychodza bo akutrat w jego chacie byl sped ludziskow a to pisalam o bylej sasiadce ktora powiedziala mi ze moi rodzice przyzwyczaili malego do tego ze ktos ciagle jest oburzylo mnie to i nie zrozumialam co autor mial na mysli bo jestesmy przewaznie sami w domku i gdy ide prasowac do drugiego pokoju np i Oli nie spi to biore go ze soba on patrzy na mnie co ja robie rozmawiamy sobie w miedzyczasie i wilk syty i owca cala a na raczki tez chce zwlaszcza przed spaniem musi jeszcze zwiedzic domek i lulu a do wybitnego noszenia staram sie go nie przyzwyczajac a metoda malych kroczkow odzwyczaisz Lenke my mamy patent na ogladanie tv w lezaczku hi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo udalo sie wiec nie jestem jeszcze tak ciemna hihi tylko powiedzcie mi jak mam to wcisnac w stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po jaka cholere sie te procenty wciskaja w linku ma byc kirsten2.fotosik.pl/ i nic wieej dupa ide spac moze cos jutro wyczaruje wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirsten po\" pl\" wcisnik kilka razy spacje w stopce-to wystarczy:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc KASIULA dawno CIE nie bylo!🌼 wkrotce rocznica co nieeeee?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jestem zalamana:(:(:(:(mala miala ostatnio pobierana krew ze wzgledu na badanie tarczycy,bo ja mam problem i ona mogla tez ja miec....i okazalo sie ze z tarczyca wszystko ok...ale...ma niezadobry wynik zelaza:(::(:(:(:( musza ja znowu kluc!!!!! ch*****olera!!! BABKA MOWILA ZE JEST ON ZA NISKI:::ALE O ILE I CO TO DOWIEM SIE JUTRO.........:(:(:( kurde poszukalam juz na inter...i sie boje ze moze to byc poczatek czegos wiekszego!!!!!:(:(:(buuubbbuuuuu!!!!! oby nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale jestem dobrej mysli!!! JOnka...moze ty umialabys mi to troche przyblizyc z fachowego punktu widzenia,bo jak zaczne szkac jeszcze po inter i zawalu dostane!!!!!! ..czy moze miec to zwiazek jakis z tym ze mala placze czesto i gesto?????:::::...a jak poplaczte to zauwazylam ze jakby jej oczka puchna???I JEDNO MA TAKIE TROSZKE MNIEJSZE:::OPTYCZNIE!!ale lezki jej leca....to chyba kanaliki nie sa zatkane???a co to tego zelaza to mala dobrze przybiera na wadze wazy juz 5270kg!! i ma 58 cm,,,w poniedzialek bylysmy na U3....i chyba niemoze miec anemii,bo jak by miala to by malo wazyla i apatyczna byla.. a ona to do takich sie niezalicza!! ...jezuuuu czy nie moze byc \"normalnie\" tylko zawsze cosss!:(:(:(:(:( ale mysle ze to chwiilowe u malej!! jestem tego pewna....... moze ktoras z was slyszala o tym????? i jak by nie musiala miec tych badan na tarczyce to by pewnie nikt nie wiedzial.....kurcze...powalone to........ sorki za haos w mojej pisowni ale dokladnie to mam teraz w glowie:(:( sorki za bledy ale pisze jedna reka bo na drogiej mi Lea spi! a musze sie wyzalic!!!.........pozdrawiam...papa jutro po lekarzu skrobne co on teoretycznie mi powie..bo wyniki pewnie beda w poniedzalek najpredzej:(:(:( kurde przede mna dlugi weekend!!!!!!!!!!!ja oszasleje chyba!!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki jesteście kochane❤️❤️❤️wiedziałam że moge sie tu wyżalic i po Waszych wpisach poczuć sie lepiej! Tesciowa wyjechała juz więc na dwa miechy spokój a ja naprawde musze stac sie bardziej pyskata a nie płakac po katach!!! Zuziu - to na pewno nic poważnego przecież dzieciom podaje sie czasem żelazo, zreszta same w ciazy miałyśmyróżne wyniki, nie martw sie na zapas! Ale sie poczułam dzis doświadczona mamą - zadzwoniła przyjaciółka załamana bo obawiała sie że jej tygodniowa córeczka ma goraczkę- a ja stara wyżeraczka mówię - zrób tak i siak, po 20 min. zadzwoniła że wszystko ok...Nie miała wysokiej temperatury. W każdym razie poczułam że naprawde juz wyluzowałam - ale rozumiem ją doskonale - jak sobie przypomne jak pedzilismy o północy do lekarza bo Malutka obzarła sie i zwymiotowała:) A potem jeszcze raz - panika:)Teraz zaczyna być pieknie Malutka rozmawia z nami (a gu itp. ) i ogólnie mozna juz złapac fajny kontakt. Z każdym dniem bedzie coraz fajniej - CZEGO SOBIE I WAM ZYCZĘ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMELKA no problemos zawsze do uslug❤️!!!!!!!! ZUZANKA wydaaje mi sie ze gdyby faktycznie mialaby mala anemie to bylaby apatyczna i taka bez sil przeciez jak my mamy aniemie to jest nam slabo i meczymy sie szybko a mojemu tez leca lzy jak grochy zwlaszcza z jednego oczka i tez ma pozniej lekko zaczerwienione gdy ty placzesz to tez masz pozniej czerwone oczy co nie????? wiec tym nie ma sie co sugerowac ale mieszanka ktora podajesz zawiera przeciez zelazo w swoim skladzie moze to tylko jakis chwiliwy spadek nie jestesmy maszynami by wszystko musialo byc na stalym poziomie sa sobre i zle dni🌼 trzym sie i nie szalej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka23
czesc dziewczyny.ja tu zakładam forum lutówek,a zaraz znajduje Wasze:)Widze ze nie tylko mój Olivierek wariuje z siadaniem.Nie moge go powstrzymać-podnosi sie z językiem na wierzchu i krzyczy jak za któryms razem nie uda mu sie usiąsc:)taki mały złośnik.Ale chciałam Was zapytać o ulewanie,bo mój szkrab ulewa właściwie co chwilke,mimo ze mu sie odbije i nosze go na ramieniu głowka w doł.Czy któraś z Was ma podobny problem i czy to nic takiego,jesłi szkrabek przybiera mi ponad kilosa na miesiąc karmiony cyckiem?:)Bede wdzieczna za wasze odpowiedzi:)pozdrawiam wszystkie mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia głowa do gory bedzie dobrze doniczka mojej małgosi tez sie ulewa jesli przybiera na wadze to u niemowlat sie to zdaza za wzgledu na to zecały czas sie przewod pokarmowy przystosowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczynki :) Zuziu - juz spieszę z wyjaśnieniem - w większości przypadków niski poziom żelaza u niemowlaczków to ... norma! około 3-4 miesiąca wyczerpuja się zapasy zgromadzone w czasie zycia płodowego. Nie martw się - Lea dostanie kropelki z żelazem i będzie po kłopocie :) Amelko - cieszę się razem z Toba że trująca teściowa wyjechała :D Ja o mojej tez miałabym niejedno do napisania, ale nie chcę psuć Wam humoru ;) Z tym, że moja mieszka na sąsiednim osiedlu :O Doniczka - witaj! :D Fajnie, że Twój Mały przybiera aż tyle na piersi :) Nie martw się o przekarmianie, najwyraźniej on sobie reguluje ulewając... Mój Janek też ulewa, ale tylko wtedy jak zjem coś, co mu nie pasuje - ma nietolerancję niektórych pokarmów... I wtedy to nie jest takie prawdziwe ulanie - czyli zaraz po karmieniu wylatuje z buzi trochę niestrawionego mleka. On raczej wymiotuje. Siwek - Martynka jak była w wieku Natalki nie znosiła leżeć na brzuchu, nie podnosiła główki i zwijała się w rogalik, o czym już chyba pisałam... Po konsultacji z panią neurolog nie robiłam nic - żadnej rehabilitacji i rozwineła się prawidłowo... A JAnek już od 3 tygodni trzyma główke sztywno i rogląda się ciekawie jak lezy na brzuszku :) Każde dziecko jest inne... Pozdrawiam Was mocno, myślę o Was, ale nie mam dużo czasu... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka23
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi:)Tez tak mysle,ze skoro przybiera duzo,to nie ma sie co martwic,tylko ze On ulewa prawie za kazdym razem...tłumacze to sobie tym,ze jest dosc żywym dzieckiem:)mam nadzieje ze szybko Mu to minie:)dobra lece bo juz sie wyspal i rozmawia sobie ze soba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chcaca -co się martwisz , jeszcze za wczesnie na smuty, pewnie niedługo zacznie podnosić!Kazde dziecko jest inne!!!!Ciemieniuche trzeba myć i wyczesywać. Joneczko - miło że zajrzałas ,dawno Cie nie było! Doniczko - pisz u nas częściej! Moja Niunka przybiera ok. 200 tygodniowo, więc też sporo ,taki obzartuch, no i ulewa jej sie równiez czesto- czasem nawet 2 godz. po jedzeniu uleje taki ala serek. W \"MAmo to ja\" mówili ostatnio że to normalne, problem jest gdy dziecko przestaje przybierac także myslę że nie masz podstaw do niepokoju. Spaaaaać mi sie chce, dzis Gryzonik spał \"niewymiarowo\" i sie nie wyspałam. paaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka23
Za to mój Puzonik zaczyna sie przestawiac chyba i zamiast zasypiac jak to zwykle bywało o 19-20,zasypia o 21.I nadal budzi sie o 6 rano:)A ja podnosząc oko i widząc usmiechnięta buźke i ``aguuuu``nie wierze i dalej w kimonko:)Oby dzisiaj dłużej pospał... a z tym ulewaniem...zauważyłam że to się pojawia jak Olivek ``pedałuje`` za mocno-koie nóżkami i jak próbuje siadać,a wychodzi Mu to już prawie całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEE doniczka🌼!!!!!! moj sobie pare dni temu tak ulal ze sie zakrztusil dobrze ze to bylo w dzien bo lezal na pleckach teraz po papusianiu daje go na lezeczek gdy wlasnie pedaluje by nie wytrzasl sobie papu z zoladka bo normanie leeeci a tak to spoko mam pytanko wasze tez sie krztusza wlasna slina moj niekiedy to co chwile jak nie wyleci mu na zewnatrz to sie zakrztusi i odkaszluje ja czesto?????? a poza tp zawsze rozbraja mnie gdy ssie piers i patzry mi taaak gleboko w oczy❤️ i mowi z pelnymi ustami piersi kkkkk grrr albo wzdychnie sobie albo gdy przysnie i go odlaczam to on sie smieje i leci mu mleko z buzi po calel brodzie sama slodycz CHCACA kuuuupe lat!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka23
kristen-mój maluszek teraz juz rzadziej krztusi sie slinka,ale jednak zdarza mu sie,czasem w nocy.Na szczescie spię czujnie:)Na poczatku panikowałam i zrywałam sie jak oparzona,i szybko przerzucałam go na boczek.Teraz widze,ze to nic groźnego,odkaszlnie sobie i jest ok. co do karmienia...mnie rozbraja ten Jego maślany wzrok,przysypianie i jak nagle walnie uśmiech cała buźką,trzymajac piers w buźce:)i jednocześnie rączką moją bluzke:)nie ma nic przyjemniejszego:)a buźka zalana mlekiem to super widok, jak Go przekładam do drugiej piersi.Czasem sie złości, że mu przerywam i tak fajnie prycha mleczkiem z buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka23
kristen-mój szkrabek i na lezaczku ulewa.Własnie przez to pedałowanie.Moze dlatego ze wiszą nad nim zabawki,on bardzo chce ``dojsc``do nich:)a jak Go niżej położe i je łapie za uszy,ogony itp, to jest strasznie nerwowy,bo chce je wpakować do buzi i wtedy własnie ulewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×