Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Misha moja Natalka tez nieraz charczy :O to taki dziwny dzwięk jakby z noska czy z zatok raczej mi się wydaje ze to przez zalegającą wydzielinę w nosku... bylismy ostatnio na szczepieniu i jest pani doktor stwierdziła ze jest zdrowa ale nie pytałam sie o te charczenie :O bo szczerze mówiąc zapomniałam... tez jestem ciekawa od czego to moze być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chciałam się jeszcze pochwalić że z tym egzaminem to mi super wyszło bo wykładowca zaliczył mi go i nie będe musiała miec egz warunkowego :) Kasiu C chciałam tez powiedzieć że ślicznie wyglądasz chyba juz dużo schdłaś??? Kubuś tez niezły słodziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w poniedziałek, miłego tygodnia siwek gratuluje egzaminu Misha i Antek -hej moje dziecie bardziej chrapieniz charczy lekarka powiedziała ze takmoze byc bo inaczej dzieci nie radza sobie zew. zaleganiami sliny itp.jak zdrowe dziciatko to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer Siwenku,ze spotkałysmy sie na tym topiku o oliwkowaniu:D:D No chudne kochana chudne,dzieki za komplement!Mnie tez przytyka jak widze takie lasencje jak Ty z Natalką! Szyt z Ninką czy laske z księciem,czyli Kerstin z Olim:D Całą reszte pozdrawiam serdecznie i sciskam.Wlete niedługo! Siwku gratuluje egzaminu!!!!!!!!Czad!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dzieczyny!!!! Pozdrawiam nowe \"lutowki\" jak i stala ekipe!!!!!:):):):):):) u nas jest kolorowo:):( ihih raz tak raz tak..ale mysle ze sie kiedys w koncu ustatkuje.:)Chcialam sie wam pochawalic ze funkcjonuje u Lei ten uklad trycy hogg,z jedzeniem,aktywnoscia i spaniem,ale jak moj maz przez pare dni po poludniu z mala zopstal to wiadomo,ze tak fajnie jest jak mala na raczkach usypia.....i wiecie czym to grozi ......no wlasnie raczki na raczki:)::(:(:(:) no i wlasnie musze teraz twardo oduczac mala zasypiania na rekach..ale malo tego juz bym moze przymknela oko na to ,gdyby nie to ze jak Lea zasnie na rekach i ja przelozyc chce do lozeczka to pisk i wrzaski!!!! tylko na raczkach sie najlepiej spi:(:):):):) i teraz trwa odwykowka ihihih...ale jeszcze lepsze idzei,jedziemy w piatek na urlop,a tam juz calkiem nie bedzie jej lozeczka,ale bedziemy miec inne lozeczko,,,i zobaczymy jak bedzie tam.mysle ze moze nie bedzie az tak zle:) inny klimat,inne otoczenie:):) zobaczymy:) mopja mala juz ladnie przybiera na wadzie i rosnie :):) 62 rozm.ubranek juz staje sie za maly:):):) a tak to juz taka \"fajna\" sie zrobila bardziej kontaktowa no ona jest najmlodsza z tego towarzystwa ihihih ma dopiero 10 tyg.:):)hiih SIWEK! gratulacje !zaliczenia egzaminu!!!! co do tej chrapki nie mam pojecia moje dwie male kobietki jak do tej pory tego nie mialy.....lekkie posapywanie ale to ze wzgledu na sline .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAJ!!!!! MAUSKI!!!!! a moje dziubo wlasnie spi ogolnie straszny z niego spioch tfu tfu by mu sie nie odwidzialo zawsze przed nastepnym papusianiem musi troszke sie zdrzemnac, na szczescie nie lubi spac na rekach tylko siedziec i ogladac wsio z gory a tak gdy zaczyna juz narzekac ze taki jestem zmeczony siup do wozka pieluszka do tuli dwa razy do przodu dwa do tylu i go nie ma szoka ze nie mam silnej woli by nauczyc go samego w lozeczku zasypiac za duzo nerwow moze sie kiedys nauczy sam zasypiac w dzien bo na noc tfu tfu nie powiem.... ZUZANKA to faktycznie masz lekki problem KASIULA👄❤️ dzieki i wzajemnie cmokaski dla kawalera 👄 widze na waszych fotka ze nie tylko moje dziecie takie ciekawe ze na raczkach nie ma czasu patrzec na mamusie tylko wszedzie do okola przez jedno i drugie ramie i bron odlozyc bo protest przez 5min KASIA mam pytanie Kubus jest 2 miechy starszy od Oliego czy juz siedzi sadzasz go juz bardzej prosto jak tak to od kiedy?????????? moje dziubo rwie sie do siedzenia jak tylko podac mu rece to dzwiga sie do pionu i zlosci po polozeniu dlatego nie daje mu za czesto w ciagu dnia by mu nie przypominac tylko na lezaczku jest w pozycji pollezacej boje sie o plecki NARKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IIIII zapomnialam zapytac????? czy wam tez juz wypadaja wlosy bo gin zapowiedzial mi ze 4-6 miesiecy po pozodzie jest taki bum hormonalny ze wlosy zaczynaja leciec i u mnie sie chyba juz zaczelo i wogole czuje ze hormoniki mi szaleja bo zameczam meza ze pewnie mu sie juz nie podobam bo jestem taka nijaka i rozlazla i normalnie jakas zdolowana jestem i nie wiem dlaczego bo mam kochajacego meza i piekne slodkie cudo ktore chamuje sie tylko zeby nie schrupac ale na razie podoba mu sie jak mamuska go zacalowywuje na razie..... bo pewnie kiedys powie mi mama nie rob siary hihihihih..... KASIA pisalas kiedys ze bierzesz pigulki i tez nie mozesz robic przerwy czy caly czas paczuszka za paczuszka (z tym ze nie dotarlam jeszcze do apteki) jejku i nici na razie z farbkowania sobie czupryny a na solarium pewnie mleko by mi sie zagotowalo chociaz na 5min bo nie lubie smazalni ale te UV nie jestem pewna czy nie mialoby jakiegos wplywu bleeee ehhhhh NARKA!! CHCACA doczytalam na marcowkach bardzo mi przykro mam nadzieje ze szybko twoj luby znajdzie sobie nowe zajecie🌼 trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no kristen ja włoski farbowałam ale połozzna odradziła mi solarium :( niestety wieć idzie w ruch samoopalacz i jakiś balsam brązujący musze kupić-moze coś polecacie??? moja siora kupiła garniera i chwali sobie. moja niunka tez juz bardziej kumata ;) gada juz coraz więcej i dziś zaczeła tak śmiesznie prukać ustami -bo ja jej tak często robie i sie nauczyła skubanica jedna no :D też jak za rączki ją biorę to sie podciąga ale kurde tej główki dzwigać nie chce na brzuszku no! jak ją układam na brzusiu to ma doskonały dostep i łapkę pcha do buzi a jak znajdzie kciuk to juz koniec...nic innego nie widzi i juz nawet nie ma mowy o podciąganiu główki tylko lezy i ssie paluszka. Natalka na noc to tez sama zasypia zaraz po jedzonku albo przy cycusiu. Niestety w dzień trzeba jej pomagac i tez ją w wózku usypiam tylko pod koła cos podkładam zeby imitować wertepy :D wtedy odrazu odlatuje :D no i mus pieluszka przy buzi i smoczek -zamiast paluszka ;) dziewczyny czy wasze szkraby łapią juz cos w rączki??? tzn. jakieś grzechotki? czy to za wczesnie jeszcze? moja na razie jest na etapie bawienia się pieluszką albo moją koszulą jak ssie cyca.ale zabawki jej jeszcze nie interesują-tylko wyjątek to karuzela nad lozeczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D My juz z powrotem w Holandii. Ian zniosl lot super :D Caly czas spal :D DZIEWCZYNY HELPPPP!!!!!!! Moze znacie jakies sposoby na przywrocenie laktacji??? Bo u mnie cyce prawie puste :O Ian w Polsce wsuwal mleko modyfikowane, bo mu z piersi nie starczalo,a potem wkurzyl sie i w ogole nie chcial cyca :O Siwus-zamiast samoopalaczy polecam balsamy bronzujace. Efekt stopniowy i naturalniejszy od samooplaacza. Polecam: L\'oreal bronze sublime(czy cos takiego, w tubie), Garnier Skora musnieta sloncem i Jonhson Holiday Skin. Do buzki tez mozesz kupic krem bronzujacy ale moze byc samoopalacz. Dobre sa L\'oreal, a swietny jest Lancome w zelu (tu cena niestety powala z nog :O) Co do lapania zabawek...Ian potrafi wziac do lapki grzechotke jesli mu ja podam, ale jak dotad pieluszki i reczniczki to najlepsze zabawki :D Tez lubi patrzec na karuzele nad lozeczkiem i na rozne swiecaco-grajace zabawki. Sprobuj moze nosic Natusie brzuszkiem na dol. Wtedy maluch tez podnosi glowke.Wiele dzieci preferuje taki sposob niz lezenie na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć :) Króciutko - Mały leży, ale nie wiem, jak długo zniesie samotność :O Strasznie towarzyski się ostatnio zrobił ;) Ma-Ritko - z tego co wiem, to przywrócenie laktacji jest możliwe, trzeba być baaardzo cierpliwym... Położne radzą, żeby karmić piersią i zaraz po karmieniu jeszcze odciągać laktatorem, nawet jeśli z piersi nic nie leci - chodzi o podtrzymanie bodźca... I oczywiście, jeśli dziecko jest głodne, trzeba mu modyfikowane dać... Sama nie próbowałam - ale nie wiem, czy nie będę musiała... Ja tez mam wrażenie, że coraz mniej mam tego mleka... A we wtorek byliśmy w przychodni (termin był na szczepienie, ale Mały od Martynki złapał wirusa i bałam się, że ta szczepionka mu może zaszkodzić, na szczeście infekcja żadna się nie rozwinęła) Ale zważyliśmy go i okazało się, że ostatnio mniej przybrał - w przeliczeniu około 150g/ tydzień... Waży teraz 6700g. Nie wydaje mi się, żeby głodował - między karmieniami nie płacze, śpi spokojnie, przesypia noc... Zastanawiałam się, czy go nie budzić na karmienie, ale skubany nie chce jesć w nocy... A co do chwytania zabawek - jak mu się uda przypadkiem złapać jakąś z pałąka, który mu stawiam nad głową, to nią trzęsie, ale i tak ubranko i pielucha tetrowa to na razie ulubione zabawki :) A dziś położyłam go w bujaczku na podłodze, podbiegła Martynka i zaczęla nad nim robić minu. Jak wystawiła język, to się zaczął tak śmiać!!! :D Na cały głos :) I z nowości - przed chwila przewrócił się z brzucha na plecy :) Ale tylko raz, potem, jak go kłdałam na brzuch to już tylko protestował ;) Ok, muszę kończyc, pozdrawiam Was mocno :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA Pozdrowionka i 👄 dla wszystkich troche mnie tu nie bylo jakas zalatana ostatnio jestem Osiagniecia- Niunka jak leży na leżaczku podnosi główke i \"bary\" wyglada to przekomicznie dla nas, robi tak nawet kilka razy z rzedu, chyba jej sie podoba:):):) Walcze cały czas z plesniawkami - 3 tygodnie nystatyny , teraz aftin, sama chciałam odstawic nyst. -antybiotyk no bo i tak do końca nie pomogl a ta lekarka mogłaby chyba szprycowac go bez końca - bez sensu dla mnie. poza tym jednak kupy nie sa za ciekawe - tzn. zielonawe ze sluzem , daje Maluskiej Lactofil, mam nadzieje że nic poważnego jej nie dolega , wczoraj było szczepienie no i lekarka stwiedziła że jest ok, ale mimo wszystko ten sluz w kupie mnie niepokoi , mam nadzieje że to tylko od plesniawek. Spaaac mi sie chce...Spadam Widze że zaczynacie przygotowywac sie do sezonu - ja czuje sie troche jak zapuszczony koltun, ale powoli tez biore sie w garsc!Schudłam juz 20 kg!!!!!!!!!!!!!Pieknie , jeszce tylko ok. 4 i bede happy paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesscc!!!! jejku to wy juz tak do przodu z kilogramkami mi jeszcze 7 zostalo buuuuu jak mam sie odzwyczaic od pochlaniania slodyczy masakra chyba jestem uzalezniona od cukru chyba zamiast spacerkowac bede biegac z wozkiem to chociaz zyci zyska jakies ladniejsze ksztalty hihii Jonka jakbym o moim misiu czytala tez ostatnio nie zchodzilby z raczek i tylko gadaj do mnie bo po 5 min samotnosci sie nudzi i marudzi nawet lezenie u mamusi na kolankach i patrzenie w tv to juz cos bo nie sam i mamy raczki mozna pochwytac ehhh moje serce aaa u nas piekna pogoda przyjechaly karuzele w miescie jeden huk i sped ludziskow ale malemu to nie przeszkadzalo uciac sobie popoludniowego komara tylko ze po nim lepsza perspektywa ogladania wszystkiego jest z taty rak a nie z dolu czyli wuzia bo jak nie to bede..... a myslicie ze ile mozna wylezec jeszcze po przysciu do domu nie dal sie odlozyc dopiero gdy dostal cyca bylo grrrrrr kkkkkslonce❤️ MA-RITA ja przystawiam malego za kazdym razem po ok 15 min zalezyile pociagnie i po piersi dostaje butelke max 120 ale wypija roznie. dwa do trzech piewsze karmienia obchodza sie bez flasi w sumie dostaje 3 lub 4 jako dodatki a mamy 7 posilkow tyle naliczylam a zwiekszylam sobie laktacje za rada Kasi jeden tydzien przystawialam go namietnie duzo. wisial przy cycu no i mam mleczko i tym sposobem nad ranem czekam na malego bo mi cieknie po brzuchu albo chce rozsadzic magazyn a ten spi w najlepsze ale bynajmniej nie musze zwiekszac mu mieszanki tylko zmniejszylismy jej ilosc. przyznam ze jestem leniwa i nie chcialo mi sie rano latac do kuchni by robic mleczko malemu wiec dawalam mu cyca w zeby co zastekal i spalismy razem i wilk syty i owca cala to sie nazywa komfort.....miec taki barek. NARKA MAMUSKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez na chwilke bo zaraz spadam spać. niuńka tez dopiero odpłyneła co dziwne bo zwykle o tej godz to juz dawno chrapie a dziś jej sie na gadanie zebrało i spać ani myślała, cyca tez nie chciała wkoncu zasneła w wózku...ufff :) kurcze no to wasze dzieciaczki juz widze niezłe postępy robią. moja tylko śmiesznie zaczeła prukać ustami :D Jonka duzy juz ten twoj Janek no no :) moja kruszynka wazy dopiero albo może i aż -5,5kg ;) jeśli chodzi o kg pozostałe to ja mam jeszcze 2kg-zeby moja waga była jak przed ciązą -a jeszcze siedem kg i biędzie GIT :P :D co do pokarmu to tez widze ze mam mniej niz wcześniej ale niunce starcza więc narazie się nie martwie ale przynajmniej piersi troche odpoczywają bo miałam ciągle taki nawał ze jak kamienie były a teraz są w miare normalne ;) tez słyszałam zeby laktatorem pobudzać do wytwarzania mleczka nawet jak nic nie leci. trzeba duzo cierpliwości Ma-Rito a napewno sie uda. Amelka ja to musiałam się troche ogarnąc bo za miesiąc mamy wesele siostry męza... ciekawe czy Natalka wytrzyma nockę z babcią...hmmm dobrze ze to blisko to w razie coś będe musiała interweniować :D to zmykam spać pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie powinnam iść spać, bo dzieci śpia, ale co tam ;) Włączyłam jeszcze, bo zamierzam Jankowi sprezentować na Dzień Dziecka matę edukacyjną - lubi leżeć na brzuszku, to niech ma ;) A co do odchudzania - z zazdroscią czytam Amelko o Twoich jeszcze czterech :) Ja ważę teraz 74, czyli niby zrzuciłam 16 od porodu. Ale to było to łatwiejsze 16 ;) Tuż przed ciązą ważyłam około 68 kg, ale nie powiem, żeby to był komfort ;) Dobrze czuję się poniżej 65, wtedy mieszczę się w spodnie 38-40.. Raz nawet schudłam do 58 kilo :D Ale to inne czasy były ;) Niby powinnma schudnąć, bo karmię... Jakoś to na razie cięzko idzie, choć widzę poprawę :) Od dwóch tygodni znacznie zmniejszył mi się apetyt :) To chyba ta prolaktyna wreszcie spadła i nie chodzę cały czas opętana jedną myslą \"co by tu ZJEŚĆ?\" Zresztą - przy tym, na co sobie mogę pozwolić obecnie, nawet nie mam juz ochoty na jedzenie... Otwieram lodówkę, widzę margarynę Rama i dźem jagodowy, tudzież pieczeń domowej roboty i... zamykam lodówkę ;) Ja chcę jogurcik! Serek! Twarożek!!! Jajeczniczkę na maśle!!! ehhhhh... ;) No dobra ;) Pożaliłam sie to zmykam na allegro ;) Dobrej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwku - chyba sie minęłyśmy :( 5,5 kg to norma dla dzieci w wieku naszych, tylko, że Janek urodził się większy, więc i powinien teraz ważyć więcej... Zapomniałam dodać, że \"wzrostu\" ma 68cm!!! Podpatrzyłam w siatkach sentylowych: Waga - w średniej, wzrost - powyżej największego percentyla... Także możecie sobie wyobrazić, jak mój syneczek wygląda - jak jaszczurka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście miało być \"siatkach centylowych\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Jonka jeszcze Cie złapałam :D no tak to naprawde długi jak 68!!!Natalka ma gdzieś ok 60cm. ja chciałabym kupić małej taką huśtawkę fisher price ale narazie kasy nie mamy..chyba ze dziadkowie coś pomogą :Pto na dzień dziecka sie kupi Natusi bo ona strasznie lubi być bujana w nosidełku takim od wózka -ale ja nie mam tyle siły zeby ją tak bujać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joneczko polecam Ci mate taf toy,duuuuza 150x150 z milionem roznych gówienek cudnych:D Kirsten,kochanie,biore juz czwarte opakowanie cerazette,tylko przy pierwszym pudełku miałam 2 tygodnie krwawienie,a potem do dzisiaj juz nic:)Juppi! I to jest prawidłowe!!! Okresu moze nie byc cały czas przy cerazette albo....cały czas:P moze byc. Jednak NAJBARDZIEJ ucieszyło mnie w Twojej wypowiedzi dzis inne zdanie,ze posłuchałas mnie i w prosty jak drut sposób zwiekszyłas swoja laktacje,jednak najlepiej bedzie jak zapomnisz o tych flaszkach w ogóle.Zaufaj mi,w cyckach nie ma dna:D ( No wiem , są wyjątki wyjątkowe wyjątkowo) Kerstin OLEJ TE FLASZKI NA DWA DNI CHOCIAZ I SPRAWDZ SIE:) Czy sadzam Kube? Nie, na siłe nie,jak sam sie za raczki podniesie to siedzi,ale trzeba go oczywiscie za te łapki cały czas trzymac.Nie przewraca sie jeszcze nawet z brzucha na plecy-pracuje nad tym intensywnie i pewnie lada dzien to osiągnie.Jest prawie miesiecznym wczesniakiem,nie moge o tym zapominac:D A teraz was czyms rozwesele_ide zaraz sie wykąpac w czarcim żebrze:D I mezowi tez zrobie kąpiel:P Cos go pech ostatnio przesladuje,to mandat,to stłuczka,to kontrola upierdliwa:D Moze ktos nas ociotował? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba wazy 7 i pół kilo przy wzroscie 63 cm- to dopiero klopsik:D Siwus 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padniecie ze smiechu!!! Wyszłam juz kąpieli i tak mnie dosłownie \"odciotowało\",ze okres ledwo weszłam do wanny dostałam:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Moj maz juz w kąpieli,ciekawe co tam u niego sie wydarzy, jutro wam napisze!!! Dobrej nocki Lutownice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc :D Kasiu :D niezłe :D:D:D A co to jest czarcie żebro????????????????????? dzięki za linka do maty :) 👄 Janek, jak zasnął wczoraj o 22-giej, tak obudził się o 5 na jedzonko i śpi do tej pory, nie przeszkadzają mu nawet hałasy MArtynki... Co chwile podchodzę i sprawdzam, czy oddycha ... Siwku - a może Natalce spodoba się bujanie w foteliku samochodowym? Moje szkraby bardzo to lubią.. A taki fotelik mozna postawić na podłodze i nogą bujać ;) O-ho! budzi się :) chyba nie lubi klekotania klawiszy ;) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko :D czarcie żebro to ziele ostrożenia-do nabycia w każdej aptece:) Napisze wam potem czy działa :D:D:D. Chce Wam zareklamowac pewną aukcje fajnego faceta,u którego kupiłam naklejke magnetyczna na auto z wizerunkiem Kuby.Projekt wstawiłam na strone Kuby-zerknijcie bo taki czad,ze szok:) http://www.allegro.pl/item196573393_dziecko_w_samochodzie_magnes_zdj_twojego_dziecka.html Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ To ja tez pochwale sie wymiarami Niunki- 5900 i cm?????????nie wiem , potem zmierze ale ubranka nosi już na 68 i nawet 74.Zreszta urodziła się długaśna 57.W każdym razie jesy Pyzulkiem z druga bródką:) Jonko - wspolczuje Ci tej diety, ale jestes dzielna dla swojego Szkrabika!!! Kasiu - rzeczywiscie super te magnesy, my na razie mamy taka zwykla na szybie naklejke:\"dziecko w samochodzie\". Ale sie obzarłam plackami ziemniaczanymi, mam nadzieje że Hasi tez zasmakuja w mleczku. w ogóle juz ostatnio jem bardzo dużo tzw.nowości-ale smakuja po tygodniach jalowej diety1 Dziewuszki mam bardzoo ważne pytanko - czy w kupkach Waszych DZieciaczków zdarza sie śluz???????????????????????????????????//Plis odpowiedzcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CZekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Kasiu ale mnie rozbawiłas tym czarcim zebrem:D fajny ten magnes-oryginalny, chyba zamówie-zawsze słodka buzka dziecka bardziej ujmie za serce pirata drogowego niz zwykła naklejka ;) Amelka u mojej niunki tez czasem jest śluz w kupce, nie wiem od czego to moze być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko bujam w tej chwili Natalke w foteliku samochodowym-właśnie w nim zasneła ale to tylko dlatego ze była baaardzo padnięta :) a tak to najlepiej działa na nią takie prawdziwe huśtanie do przodu i do tyłu-od razu robi odlot i jak strasznie płacze to tez zaraz się uspokaja przy takim huśtaniu. ale nie wiem jak by funkcjonowała taka hustawka...może ktoś widział na zywo i lub wie jak się sprawdza w praktyce???? podsyłam wam linka do tej którą mam na oku: http://www.allegro.pl/item194459153_hustawke_firmy_fisher_price_sensory_swing.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwenku hustaweczka jest super sprawa.Zobacz sobie na fotach na Kuby stronie w dziale Pierwszy miesiac, jaki rozanielony sie w niej buja,a raczej...rozkubiony:) Nie naduzywamy jej,raczej sporadycznie,ale sie przydaje,zwłaszcza ze moj mąż przerobił i jest na zasilacz do pradu,bo baterie to chyba na kwilke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buja w przod-tył,lub na boki,opcja to rozne katy pochylenia siedziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu zamówiłam ten magnes :) dziś przysłał mi dwa projekty ;) ta huśtawka Kuby jest troche inna od tej któa ogladałam na allegro-chyba raczej nie buja się na boki. ale jest niedroga w porownaniu z innymi dlatego zwróciłam na nią uwage. no i ciekawe jak długo by posluzyła bo to tylko do 11,3kg. to pewnie do 7-8miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×