Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

hejka!!! kurde mialam przez ostatnie dni problem z kaffe!:( niemoglam nic napisac i nawet z czytaniem byl problem:(:)...... ale sie dziewczyny rozpisujecie!!! fajnie jest co czytac,u mnie jak to ostatnio bywa zakrecona jestem hihhi:):):) Lea jeszcze ani jednego zabka nie ma:(... moze kiedys wyjdzie:),oli miala tez ok 9 m-cy jak jej dopiero wyszedl pierwszy zabek.. wiec i tym razem moze byc podobnie:) Jonka......dzieki za strone n-k,wtedy jak mi powiedzialyscie o tej stronce to siedzialam do ok 3 !!! rano!!! hiihihihhi extaza niezla byla jak poszukalam znajomych hiih:):):):):) i adrenalina rowniez!!! wiec jak co to mozna mnie tam szukac..\"........\"..@gmx.de tak jak adress to podobnie zalogowana jestem..... Jonka u nas lekarz dopiero zwraca uwage ,jesli chodzi o goraczke u niemowlaka ...jak jest 38,5° ... w pupie,i dopiero wtedy mozna dac cos na zbicie,ale z doswiadczenia wiem ze lepiej jest mmiec goraczke jak jej nie miec:):( moj maz jak ma juz 36,5 to juz jest chory ihihih:):):): bo u niego to raczej \"normalne \" ze ma 35,i cos tam hiihihh a jak ma juz ok.37-38 to juz \"umierajacy ihihih\" i ma zwolnienie ihihh:):):) a ja z 39.l5 musialam normalnie funkcjonowac hihiihihih::):):):):):) i jakos szlo... Olivia tez ma zadko goraczke-to po tatusiu hiihihihihih a jak jest goraczka to sie organizm broni i to jest dobre.!!! tak mowi moj lekarz:):):) ... co ja bede ci mowic hiih:):))): ale ja panikowac zaczynam jak jest 38.5 ok,jak widze ze jakas niemrawa jest ktoras z nich to podaje olivi-nurofen,a leii paracetamol czopek,i jest znacznie lepiej,ale ja im nie podaje codziennie:):):):) hiihhi tylko naprawde jak trzeba:):):):) siwek,ja raz kupilam tez Nowy czajnik bezprzewodowy,i go oddalam bo mi woda smierdziala na plastik,a mial byc takkkiii dobry!!!! ze kamien mial nieosiadac,,,a tu smierdzialo jak nie wiem,i go oddalam! lea napet nie chciala pic mleka jak bylo na tej wodzie robione:) :( nmawet o tym niewiedzialam za tak czuc!!.. wiec jeslo mozesz go oddac to lepiej oddaj bo raczej zapach pozostanie,moze nie bedzie juz taki intensywny alke pozostanie:( kirsten,ja jak wchodze do lazienki jak oni tzn.lea i olivia siedza a tatus z boku je obserwuje... to moookro na cala lazienke!! hahahah a tatus sie ciesza jak to dziewczynki sobie pluskaja w wodzie ihih:):):):) Lea tez jakos ostatnio nie chce jadac tak jak do tej pory.... zobaczymy jaki powod tego-jesli zobacze biale szpiczaste cos tam to bedzie ok ,,,a tak to mysle ze tez moze z braku czasu hihihiihihih nie ma ochoty marnowac jeszcze czasu na jedzenie ihih:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a wlasnie dziekuje za zdjecia!!! supcio!!!!::):):) dwie pannice\" przy zabawkach\" i inne bobaski tez tylko by schrupac!!!!! takie slodkie:):):):):)🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane.Zuziu czy juz Ci pisałam ze masz obłędne córeczki?Jesli nawet tak,to z przyjemnoącią to powtarzam:D Siweńku czasem katar jest bardziej męczący niż \"konkretny\" ból czegoś np,nienawidze kataru,wole miec rozbity łuk brwiowy:P (choc jeszcze nigdy nie miałam),ale katar to swinstwo i zycze zeby szybko was opuscił,choc ten przysłowiowy tydzien to swinstwo z reguły trwa:(:( Mam do was pytanko natury innej,otoz chodzi o to ze od jakiegos czasu podaje Kubie witamine D3 systemem niemieckim:D Jako ze moja szwagierka mieszka w Berlinie i ma dwoje małych dzieci, jest w temacie:) Wiec zamiast polskiego Vigantolu Kuba dostaje jedną pastylke D Fluoretten to jest D3 połączona z Fluorem przeciw próchnicy.To pytanie głownie do Zuzi,Skowronka i Kirstenki czy rzeczywiscie podajecie dzieciom fluor? A moze moj pediatra(tzn moich dzieci) jest nie na czasie i juz w Polsce tez jest zalecany jakis fluor?Czy ja moge od was cosik w tym temacie sie dowiedziec?Pozdrawiam wszysciutkie bez wyjątku wraz z rodzinkami.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane.Zuziu czy juz Ci pisałam ze masz obłędne córeczki?Jesli nawet tak,to z przyjemnoącią to powtarzam:D Siweńku czasem katar jest bardziej męczący niż \"konkretny\" ból czegoś np,nienawidze kataru,wole miec rozbity łuk brwiowy:P (choc jeszcze nigdy nie miałam),ale katar to swinstwo i zycze zeby szybko was opuscił,choc ten przysłowiowy tydzien to swinstwo z reguły trwa:(:( Mam do was pytanko natury innej,otoz chodzi o to ze od jakiegos czasu podaje Kubie witamine D3 systemem niemieckim:D Jako ze moja szwagierka mieszka w Berlinie i ma dwoje małych dzieci, jest w temacie:) Wiec zamiast polskiego Vigantolu Kuba dostaje jedną pastylke D Fluoretten to jest D3 połączona z Fluorem przeciw próchnicy.To pytanie głownie do Zuzi,Skowronka i Kirstenki czy rzeczywiscie podajecie dzieciom fluor? A moze moj pediatra(tzn moich dzieci) jest nie na czasie i juz w Polsce tez jest zalecany jakis fluor?Czy ja moge od was cosik w tym temacie sie dowiedziec?Pozdrawiam wszysciutkie bez wyjątku wraz z rodzinkami.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane.Zuziu czy juz Ci pisałam ze masz obłędne córeczki?Jesli nawet tak,to z przyjemnoącią to powtarzam:D Siweńku czasem katar jest bardziej męczący niż \"konkretny\" ból czegoś np,nienawidze kataru,wole miec rozbity łuk brwiowy:P (choc jeszcze nigdy nie miałam),ale katar to swinstwo i zycze zeby szybko was opuscił,choc ten przysłowiowy tydzien to swinstwo z reguły trwa:(:( Mam do was pytanko natury innej,otoz chodzi o to ze od jakiegos czasu podaje Kubie witamine D3 systemem niemieckim:D Jako ze moja szwagierka mieszka w Berlinie i ma dwoje małych dzieci, jest w temacie:) Wiec zamiast polskiego Vigantolu Kuba dostaje jedną pastylke D Fluoretten to jest D3 połączona z Fluorem przeciw próchnicy.To pytanie głownie do Zuzi,Skowronka i Kirstenki czy rzeczywiscie podajecie dzieciom fluor? A moze moj pediatra(tzn moich dzieci) jest nie na czasie i juz w Polsce tez jest zalecany jakis fluor?Czy ja moge od was cosik w tym temacie sie dowiedziec?Pozdrawiam wszysciutkie bez wyjątku wraz z rodzinkami.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane.Zuziu czy juz Ci pisałam ze masz obłędne córeczki?Jesli nawet tak,to z przyjemnoącią to powtarzam:D Siweńku czasem katar jest bardziej męczący niż \"konkretny\" ból czegoś np,nienawidze kataru,wole miec rozbity łuk brwiowy:P (choc jeszcze nigdy nie miałam),ale katar to swinstwo i zycze zeby szybko was opuscił,choc ten przysłowiowy tydzien to swinstwo z reguły trwa:(:( Mam do was pytanko natury innej,otoz chodzi o to ze od jakiegos czasu podaje Kubie witamine D3 systemem niemieckim:D Jako ze moja szwagierka mieszka w Berlinie i ma dwoje małych dzieci, jest w temacie:) Wiec zamiast polskiego Vigantolu Kuba dostaje jedną pastylke D Fluoretten to jest D3 połączona z Fluorem przeciw próchnicy.To pytanie głownie do Zuzi,Skowronka i Kirstenki czy rzeczywiscie podajecie dzieciom fluor? A moze moj pediatra(tzn moich dzieci) jest nie na czasie i juz w Polsce tez jest zalecany jakis fluor?Czy ja moge od was cosik w tym temacie sie dowiedziec?Pozdrawiam wszysciutkie bez wyjątku wraz z rodzinkami.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia C-u nas to sie nawet wit D nie podaje,angole twierdzą ze maje wystarczajaco slonka (smiech) i nie potrzebuja zadnych wit.;) Ja osobiscie podaje tylko cbion multi, a o dodatkowym fluorze slysze pierwszy raz od ciebie:) A co do mojego samopoczucia,jakby ktos pytal , to czuje sie fatalnie.Diagnoza ostre zapalenie gardłano i antybiotyk:(:(:( to chyba kara za gadulstwo i obzarstwo;) Mati od wczoraj(w koncu) namietnie bez przerwy wola MAMA:D A i ja tez mam do was male pytankojak u was z ciemiaczkiem? bo Mati wciaz ma i to chyba nie male :( caluski dla wszystkich👄 Gdzie sie podziewacie??????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedny Skowroneczku:(:(:( Kuba tez ma duze ciemiaczko i jego mała przyjaciółka o 5 dni starsza,co go pare dni temu odwiedziła tez ma duze! Tera moda na duze ciemiączka:DNie wiedziałas Skowronku ze Twoj syn chce byc trendy ? ;-) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde felek tyle naklikalam i zerzarlo:O:O SKOWRONEK kuruj sie🌼🌼 Oli tez ma duze ciemiaczko, Kasia ja podaje te witaminke rozpuszczona na lyzeczce w mleczku, do odwolania i jest ona z fluorem na op jest napisane ze do 2rz, oklamalam Cie z czapencja kupilam Oliskowi czpusie rozmiar 47 czyzby glowka urosla tylko o cm w obwodzie albo babka sie bachnela, Zuzanka jak tylko wsio lacznie z kafee przestanie sie wieszac juz Cie szukam znajoma ty moja:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaa :):):) u nas przebil sie juz drugi zabek, fajnie juz widac go na wierzchu, ale humorek bez zmian chyba przez ten deszcz co w miedzyczasie pada:O:(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli kirsten podajemy to samo D Fluoretten tak? Ja przed wieczorna kaszką rozpuszczam tez na łyzeczce wody i myk.No to taki sam obwód mają głowy:) hi hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratki kirsten z okazji zęba! U nas tez dzis sie przebił ino ze już ósmy:D No widzisz,tym bardziej sie ciesze ze ten fluor tez podaje;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja coś słyszłam o tej wit D3 z fluorem ale co to nie pamiętam :D :P Kristen gratulacje dla Oliego z okazji ząbka :) Nati tez ma duże ciemiaczko...na dwa palce jak piana z pifffka :P sorki tak mi sie skojarzyło :P z tej reklamy piana na dwa palce :D mi tez kafe coś zacina a widziałam gdzies na kafe MaRitę...a u nas się nie pojawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA ja ma ZYMAFLUOR D 500 cos takiego ale z fluorem, mowisz ze taki sam obwod glowki a moja wydawala mi sie taaaka duuuza:D:D naprawde SIWEK szpieguj dalej zdrajcow:P:P:P:D:D:D:D:D nie przyznaja sie juz do nas :P:P:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez mam z cyfra 500 kirsten:D D-Fluoretten 500 I.E. To bedzie to samo,bo te 500 oznacza 500 jednostek d3 czyli 1 kropla vigantolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIWEK ale faaajny Natalka ma ten berecik:):):):):), mala modnisia:):):), milusko Cie widziec, lubie wogole ogladac Was babeczki na zdjeciach bynajmniej wiem do kogo pisze a nie tylko do ekranu:):):):):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak nie znam sie na dawkach, ale tylko producent inny, ale dobra ta wit co Oli nie zlize to mamusia poprawia moze na cos sie zalapia moje zomby:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristen dzięki za komplementy :) Ciebie też miło było wkońcu zobaczyć :) widać po zdjęciu i po twoich postach że jesteś fajną chyba wiecznie uśmiechniętą kobitką :D a Twój Oli fajnie raczkuje widać po jego uśmiechu ze mu się bardzo podoba....no i lubi chyba misie całować :P :D kurcze mamy tą imprezke andrzejkową w sobote...ale teściowa mnie zawiodła nie chce do nas przyjść nocować....a ja nie chce Nati zostawić u nich bo jak wrócimy o 3 czy nawet pozniej to nie będe jej wybudzać zeby zabrac do domu :( u teściów nie ma gdzie przenowcować...a nati nie moze zostać do rana u nich bo ona będzie ryczeć do cyca :O a teściowa dzika uparła sie ze do nas nie przyjdzie nocować :O nie wiem czemu!!! teściówka już u mnie podpadła :P i chociaż bardzo tego nie chcę ale bede zmuszona poprosić moją mamę zeby przyszła przenocowac z Nati....choć ona to juz wogóle nie przepada za nianczeniem wnuków :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skowronku dla ciebie fluidki 🌻🌻🌻 wracaj do zdrowia :) ja zmykam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Laski :) A ja w pracy siedzę, z tym, że jakaś posucha jesli chodzi o pacjentów ;) Ludzie nie chorują, czy co ;):P Pielęgniarki mówią, że mnie po prostu nie znają, dlatego się jeszcze nie zapisują ;) Wczoraj mialam urwanie głowy, nie dałam rady odpalić kompa... Siwku - pisałam kiedyś, że Janek ma pneumokoka, prawdopodobnie MArtynka mu sprzedała z przedszkola... CZekam teraz aż całkiem wyzdrowieje, żeby mu zafundować szczepionkę... Byliśmy woczraj u laryngologa na kolejnej kontroli. Dobra wiadomośc - uszy zdrowe :D Zła wiadomośc - migdałki kryptowate z nalotami :O No i ten okropny kaszel! Dziś w nocy obudził się o 1.30, wypił mleczko i potem godzinę kaszlał na zmianę z ulewaniem :O Mam zgryza... W ten weekend męża chrześniak ma urodzinki - roczek... Od miesięcy umawialiśmy się, że pojedziemy tam razem...A teraz się boję... Opcje są takie: 1.Jedziemy razem i łapiemy wszystkie wirusy :O 2.JEdziemy bez dzieci (a ja po godzinie zapłaczę sie na amen) 3.Jedzie tylko Mariusz z MArtynką 4.Jedzie tylko MAriusz... Nie wiem, co robić??????? Siwku - rozumiem Cię doskonale z tym nocowaniem - ja też nie chciałabym, żeby mój niemowlaczek nocował poza domem... Dobrze, że jest Twoja mama - Niechętnie, bo niechętnie, ale przyjdzie ;) KAsiu - w Polsce w rejonach gdzie woda jest nieskazona, daje się niekiedy dzieciom pastylki z fluorem (zymafluor) ale w większości w Polsce woda jest tak zanieczyszczona fluorem, że nie powinno się dodatkowo tego pierwiastka dodawać... JA na te kłopoty Janka z uzębieniem dostałam taka radę, żeby raz na dwa tygodnie wcierać w ząbki żel elmex z fluorem... Wczoraj mu pierwszy raz wtarłam.. A co do ciemiączka, Kirsten - Janek od urodzenia był skostniały i jak się urodził miał 1x1 a zarosło mu pod koniec 3-go miesiąca... MArtynka miała tak samo. Dlatego też nie dostawał i nie dostaje nadal wit D, choć teraz myślę, że przez to te ząbki się nie zmineralizowały jak trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko jedzcie bez dzieci...może sie nie zapłaczesz :P a tak serio to przyda wam się chwila odpoczynku bez dzieci i jeśli macie je z kim zostawic to by było najlepsze wyjscie...no ale decydujesz ty :) moja mama się zgodziła u nas nocować i zając sie natalką :) ufff dziś idziemy do lekarza bo mała w nocy się męczyła, budziła sie bo nosek zapchany i oddychać nie mogła :O rano kaszy nie chciała zjeść....:( za to chętnie wcinała moją parówkę którą zrobiłam sobie na śniadanie.... a mnie boli gardło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurujcie sie babeczki i dzieciaczki🌼🌼 SIWEK dzieki dzieki:):):):)jupii wybaluj sie za mnie :P plis podwojnie, Jonka moze faktycznie czas troszke sie stesknic za malenswtami i podrzucic je komus bynajmniej pomimo mysli zajetych co one porabiaja w tej chwili, bedziesz mogla spokojnie posiedziec bez marudzonka:):):):) i wrocisz ze zdwojona sila:):):) przeciez nie jedziecie na caly dzien tylko pare godzinek:):):):) a mnie zima telepie, ide robic nalesniki z serem juz drugi raz w tym tygodniu ale jezeli mezu chce to robie\":P:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naleśniki z serem mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm a tak poza tym, to zgadzam sie ze wszystkim, co napisałyście ;) jeszcze mi złośc nie przeszła, więc nic więcej nie napisze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Siwku, to miłeł zabawy andrzejkowej:), my niestety nigdzie się nie wybieramy, ja sobie zarezerwowałam moich rodziców na sylwestra, nie chcę ich obciąrzać, więc musiałam wybrać jedną imprezę. A Andrzejki to w domu pewnie zrobimy, takie w wersji dla dzieci;), bo Amelia mi nie odpuści:). A z tym czajnikiem to nie wiem, też ostatnio kupowałm nowy i nie śmierdział, całe szczęście, bo też bym chyba go wyrzuciła. Na temat fluoru też się nie wypowiem, nie podaje, tylko vit. d3. Jonko, na Twoim miejscu, to wybrałabym chyba opcję iedziemy wszyscy, ja wiem że te wirusy, ale kiedyś musi zacząć się uodparniać, a kontaktu z ludzimi nie unikniesz. No chyba, że jesteś narazie na maksa przewrażliwiona, to opcja nr.2 jedziemy sami, zawsze to jakaś chwila oddechu. Albo opcja której tu nie umieściłaś, jedziemy z Martynką, a Janek zostaje, tu akurat Martynka miałby frajdę:), chyba że to przyjęcie takie bez dzieci... Skowronku wracaj do zdrowia👄 Siwku, a Ty się chyba od Skowronka zaraziłaś, bo masz podobne objawy:P Lenie, chyba wychodzi pierwszy ząb, bo ma taką małą kreseczkę i opuchnięte dziąsło, ile to może jeszcze potrwać, zanim się wykluje? No i się pochwalę wczoraj sama wstała tak bez niczyjej pomocy, przy łóżku swojej straszej siostry;) To tyle narazie, Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szytko, no to mnie znalazłaś:P, zaczyna mnie to wciągać, tylko że z tych moich klas jakoś niewiele osób się wpisało jak narazie, Ty za to masz imponująca ilość znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za dobre fluidki🌼 az poczulam poprawe:) Ale teraz mam na sumieniu Siwka i Janka:( ja naprawde nie chcialam:( naprawde wspolczuje,no i biedny Janek dorosly nie potrafi sobie z tym poradzic i chodzi po scieanach a co dopiero taki maluszek,kochani fluidki dla was🌼 ❤️ na szczescie Mati wyczul sprawe,ze matka chora i od wczoraj spi do 9 i bawi sie w lozeczku:) nie poznaje dziecka,gdzie jest moje male tornado? Kochany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATTI nie martw sie moj maz juz dawno zostawil mnie w tyle z iloscia znajomych:(:(:(:D:D:D:D jakby mnie nikt nie lubil:P:P:P:P, ale jak patzre po ludziskach to mam wrazenie jakby chodzilo tu o bicie jakis rekordow, a ja tylko ogladam buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i dzieki w sprawie ciemiaczka:)myslalam ze to tylko mati taki nie zarosniety;)moj luby zasial we mnie panike,on zawsze panikuje;) Mmmm nalesniki:D a ja od wczoraj nic przelknac nie moge,z musu jakis jogurt wtrząchnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie przed chwilka usmiałam:D:D:D wchodze do pokoiku mlodego sprawdzic co porabia,i co zastałam? Mati bez gaci biega po łózeczku,a gaciorki w kacie lezą:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×